Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.11.2010., 20:27   #61
ne sjecam se da sam ga cubao..

a za ovo drugo, pa kako se moze normal ethereal armor upgradati u elite? vidio sam recepte za rare i unique armore al ne i za normal (bijele ili sive)
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 22:16   #62
uspio sam nabaviti CoT helm za merca sa 10%LL. jos malo i merc ce bit badass tanker i dmg dealer. imam ethereal spear sa 27-232 dmg spreman za RW, kad ga rw-am to ce bit 127-1090 dmg koji ce radit, a armor ce bit oko 5k defa vjerojatno
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 10:12   #63
Koliko znam normal armori se nemogu uppati. Sjetio sam se da takav def je mogao dobiti ako je u dobar eth armor sam bušio rupe u kocki, pa mu je eth bug digao def.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 16:08   #64
Da, fakat...zabrijao sam skroz s uppanjem, isuste, 20 dana ne igram i odma piydarije pocnem pricati.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 16:53   #65
da ali nisi zabrljao s idejom o socketovanju. jedan primjer. uzeo sam onaj boneweave ethereal i socketovao ga u kocki. i gle cuda armor se povecao s 736 na 1100. nakon sto sam ugradio stone armor je ispao 4200 defa, te mi merc sad ima 20k defa i 23 LL. pozz
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 17:46   #66
Pitanje. 10 godina sam muzel krekanu verziju i mislim da bi bilo fer da konačno i kupim igru. Zanima me, ono ukratko, kako zapravo stvar funkcionira s originalom? Da li ima više itema i mogućnosti ako se igra s originalom single player u privat multiplayeru preko neta ili na mreži? Ili je to potpuno identično krekanom, a zapravo je stvar u battlenetu? I ako je stvar u battlenetu, kako on funkcionira? Da li se po njemu šeću svi igrači koji igraju ili i na battlenetu imaš svoj single player odnosno da li se na battlenetu igra multiplayer i da li se igra bez pvpa ili...? xD
__________________
Nisam kokoš i ne nesem jaja ali znam koje je jaje mučak.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:21   #67
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
da ali nisi zabrljao s idejom o socketovanju. jedan primjer. uzeo sam onaj boneweave ethereal i socketovao ga u kocki. i gle cuda armor se povecao s 736 na 1100. nakon sto sam ugradio stone armor je ispao 4200 defa, te mi merc sad ima 20k defa i 23 LL. pozz
Na tu foru smo Xeno i ja složili jedan lijepi Exile.

Ajd daj SS tog Stone-a
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 20:27   #68
Quote:
Decadent Sympozium kaže: Pogledaj post
Pitanje. 10 godina sam muzel krekanu verziju i mislim da bi bilo fer da konačno i kupim igru. Zanima me, ono ukratko, kako zapravo stvar funkcionira s originalom? Da li ima više itema i mogućnosti ako se igra s originalom single player u privat multiplayeru preko neta ili na mreži? Ili je to potpuno identično krekanom, a zapravo je stvar u battlenetu? I ako je stvar u battlenetu, kako on funkcionira? Da li se po njemu šeću svi igrači koji igraju ili i na battlenetu imaš svoj single player odnosno da li se na battlenetu igra multiplayer i da li se igra bez pvpa ili...? xD
Odgovor. Nema razlike između piratske i originalne verzije. Sve je isto. Razlika između b.neta i SP-a, odnosno igranja u LAN-u se lako riješi recimo PlugY modom koji te feature (realm RW, Pandemonium event, DClone) inače razervirane za b.netovce omogućava u SP-u. Većina nas na ovom topicu ganja SP i povremeno se nađemo na Hamachiju pa igrao PvM i/ili PvP.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 23:24   #69
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Na tu foru smo Xeno i ja složili jedan lijepi Exile.

Ajd daj SS tog Stone-a
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 23:29   #70
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Odgovor. Nema razlike između piratske i originalne verzije. Sve je isto. Razlika između b.neta i SP-a, odnosno igranja u LAN-u se lako riješi recimo PlugY modom koji te feature (realm RW, Pandemonium event, DClone) inače razervirane za b.netovce omogućava u SP-u. Većina nas na ovom topicu ganja SP i povremeno se nađemo na Hamachiju pa igrao PvM i/ili PvP.
Dakle tim nekim pluginom praktički se dobivaju itemi koji su rezervirani u battlenetu? Jer sam čitao da ne možeš dobiti sve rune ili charmove ili iteme u SP-u?

edit.

Provjeril sam na d2 wiki. Nemam pojma kak nisam do sad znao za plugy. Prejebena stvar, pogotovo za ovaj stash. Koliko sam samo dropal kolekcija, ni sam ne znam.
__________________
Nisam kokoš i ne nesem jaja ali znam koje je jaje mučak.

Zadnje uređivanje Decadent Sympozium : 05.11.2010. at 23:53.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 00:30   #71
Quote:
Decadent Sympozium kaže: Pogledaj post
Dakle tim nekim pluginom praktički se dobivaju itemi koji su rezervirani u battlenetu? Jer sam čitao da ne možeš dobiti sve rune ili charmove ili iteme u SP-u?
edit.
Provjeril sam na d2 wiki. Nemam pojma kak nisam do sad znao za plugy. Prejebena stvar, pogotovo za ovaj stash. Koliko sam samo dropal kolekcija, ni sam ne znam.
sve rune mozes dobiti, osim sto nemozes sve runewordove pravit. mi koji igramo preko hamachija ne koristimo plugy jer je to mod pa bi trebali svi imat il nitko. postoje i druge alternative plugy-u za stash a to su gomule ili atma, a za runewordove se skine samo neki text file i doda shortcut s kojim onda pokreces igru pa mozes i ladder only runewordove pravit. pozz
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 10:56   #72
Samo da pozzz ekipu. :*
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 13:13   #73
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
Dobro izgleda
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 13:17   #74
Quote:
Decadent Sympozium kaže: Pogledaj post
Dakle tim nekim pluginom praktički se dobivaju itemi koji su rezervirani u battlenetu? Jer sam čitao da ne možeš dobiti sve rune ili charmove ili iteme u SP-u?

edit.

Provjeril sam na d2 wiki. Nemam pojma kak nisam do sad znao za plugy. Prejebena stvar, pogotovo za ovaj stash. Koliko sam samo dropal kolekcija, ni sam ne znam.
Kao što je Nervaar rekao, sve iteme i rune možeš dobiti, ali nemožeš složiti sve RW. Jedino se pazi kako radiš s PlugY-jem, ako ga odlučiš skinuti. Ako igraš u SP-u s PlugY-jem, a u MP-u bez (pošto većina ljudi nema PlugY) onda ima par stvari koje moraš znati da nebi pogubio neke iteme. Zato ti toplo preporučam da nas obavjestiš ovdje ako već odlučiš korisiti PlugY.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 13:18   #75
Quote:
slobodan kaže: Pogledaj post
Samo da pozzz ekipu. :*
Javi se češće...
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 15:47   #76
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
Kao što je Nervaar rekao, sve iteme i rune možeš dobiti, ali nemožeš složiti sve RW.
Kak to?

Quote:
Jedino se pazi kako radiš s PlugY-jem, ako ga odlučiš skinuti. Ako igraš u SP-u s PlugY-jem, a u MP-u bez (pošto većina ljudi nema PlugY) onda ima par stvari koje moraš znati da nebi pogubio neke iteme. Zato ti toplo preporučam da nas obavjestiš ovdje ako već odlučiš korisiti PlugY.
Hm. Pa zapravo ja imam jednu ekipicu ljudi s kojima lumpam. Ako svi imamo plugy i s istim postavkama, a je to onda ok ili se i u tom slučaju može dogoditi da nestane nešto? (U svakom slučaju back-up lika pomaže, zar ne?)
__________________
Nisam kokoš i ne nesem jaja ali znam koje je jaje mučak.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 16:52   #77
Quote:
Decadent Sympozium kaže: Pogledaj post
Kak to?
A eto... na svakoj D2 stranici ćeš naći popis koje RW možeš raditi u SP-u, a koje ne. S PlugY-jem ih možeš sve napraviti.

Quote:
Decadent Sympozium kaže: Pogledaj post
Hm. Pa zapravo ja imam jednu ekipicu ljudi s kojima lumpam. Ako svi imamo plugy i s istim postavkama, a je to onda ok ili se i u tom slučaju može dogoditi da nestane nešto? (U svakom slučaju back-up lika pomaže, zar ne?)
Ako svi imate PlugY, onda možete uredno igrati zajedno. Bilo je nekih sitnih probemčića s prijašnjim verzijama, ali mislim da je to sa v10.00 riješeno.

Problem je kada malo igraš sa PlugY-jem, pa malo bez. Onda može doći do gubitka itema. Ali i to se da riješiti. Zato ti kažem da mi javiš ako imaš namjeru igrati s PlugY-jem (i ponekad bez njega u MP-u), pa da ti kažem kako izbjeći neželjene nuspojave. I da, back-up uvijek pomaže. Povremeno napravi back-up i siguran si.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 17:34   #78
ma kaj bi rijesili s desetkom.

u mom slucaju je sve bilo super kada sam koristio samo plugy, al onda kad sam htio igrat malo MP sam trebao sve prebacit natrag a to je bio krvav posao. 5 likova i 6 stranica shared stasha. jer kad se prebacuje onda bez moda dodju neki charovi s personal stashom (koji je smanjen) a neki s shared stash stranicama.

ugl plugy mi ne vrijedi tih muka. osim mozda za testiranje buildova jer se moze resetirat sve kad hoces, al je u tom slucaju opet tesko prebacit natrag jer opet sjebe stash....
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 17:50   #79
Ljudi jedno pitanje

Imam ja i buraz komp koji ide preko iste adsl veze

zanima me da li ja mogu s njim igrat zajedno sp s krekanom verzijom?

neki software mi treba ili?

igrao sam davno diablo 2 i sad bi opet poceo da se gustam malo pa bi htio s njim prelazit sp ak se moze
ares01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 18:54   #80
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
ma kaj bi rijesili s desetkom.

u mom slucaju je sve bilo super kada sam koristio samo plugy, al onda kad sam htio igrat malo MP sam trebao sve prebacit natrag a to je bio krvav posao. 5 likova i 6 stranica shared stasha. jer kad se prebacuje onda bez moda dodju neki charovi s personal stashom (koji je smanjen) a neki s shared stash stranicama.

ugl plugy mi ne vrijedi tih muka. osim mozda za testiranje buildova jer se moze resetirat sve kad hoces, al je u tom slucaju opet tesko prebacit natrag jer opet sjebe stash....
Korisit samo shared steš. Ako slažeš iteme po nekoj logici, nećeš imati nikakvih problema, a itemi će biti sigurni jer je shared steš poseban file pa nemože doći do problema kada igraš bez PlugY-ja.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:28.