Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2010., 19:58   #81
Quote:
ares01 kaže: Pogledaj post
Ljudi jedno pitanje

Imam ja i buraz komp koji ide preko iste adsl veze

zanima me da li ja mogu s njim igrat zajedno sp s krekanom verzijom?

neki software mi treba ili?

igrao sam davno diablo 2 i sad bi opet poceo da se gustam malo pa bi htio s njim prelazit sp ak se moze
SP je single player.

Neznam točno što treba napraviti da bi 2 kompa povezao preko istog routera, ali to je izvedivo. Ako već ne upali ima i drugih načina...
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2010., 21:00   #82
@Ares01 - Dal su vam kompovi umrezeni? tj. povezani medjusobno (trebali bi bit ako su kao sta kazes preko istog DSL-a).
Mozete igrat zajedno multiplayer preko Hamachija, i trebate imati iste verzije patcheva (trenutni i zadnji patch koji je izasao je 1.13, pa si ga skinete ako nemate), bez modova dodatnih (no ako ima neki od vas instal. mod, tad morate imat obojca).
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 13:28   #83
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
A eto... na svakoj D2 stranici ćeš naći popis koje RW možeš raditi u SP-u, a koje ne. S PlugY-jem ih možeš sve napraviti.
E vidiš to mi se malo okrenulo shvatio sam nekako da i s PY-em ipak ne mozes raditi sve runewords pa sam zato pitao. Sve jasno.



Quote:
Ako svi imate PlugY, onda možete uredno igrati zajedno. Bilo je nekih sitnih probemčića s prijašnjim verzijama, ali mislim da je to sa v10.00 riješeno.

Problem je kada malo igraš sa PlugY-jem, pa malo bez. Onda može doći do gubitka itema. Ali i to se da riješiti. Zato ti kažem da mi javiš ako imaš namjeru igrati s PlugY-jem (i ponekad bez njega u MP-u), pa da ti kažem kako izbjeći neželjene nuspojave. I da, back-up uvijek pomaže. Povremeno napravi back-up i siguran si.
Super. Hvala. ^^
__________________
Nisam kokoš i ne nesem jaja ali znam koje je jaje mučak.
Decadent Sympozium is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 15:03   #84
sta ima? jel igra jos tko il ste svi u mirovini? u slucaju da igra moze doc na moj hamachi kanal pa da neki parti zabacimo. ime: LOD 113 active (igramo bez plugy-a), pass: sifra

resetirao sam svoju light sorcu jer nisam nista mogao runat zbog LI a FO koji sam uzeo je pre slab bez synergy. planiram radit full blizz samo me zanima sta da uradim sa statsima? sve u vita jel tako?

e da zaboravih napomenuti da sam zbog plugy-a na kraju nightmare-a izgubio komplet opremu na amazonki. krepo 3 puta i stisnuo S&E jer nisam mogao povratit tijelo. prilikom sljedeceg pokretanja sam vidio da mi je povratio zadnje tijelo, koje je imalo samo smece luk.. plugy je bio 10.00... plugy...


pozz

Zadnje uređivanje nerevaar : 07.11.2010. at 16:09.
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 18:58   #85
toliko kvalitetnih postova na proslom topicu i vise ga nema?
necu vise da pisem
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 21:27   #86
Quote:
dida kaže: Pogledaj post
toliko kvalitetnih postova na proslom topicu i vise ga nema?
necu vise da pisem
A jebat ga, kad su modovi morali zatvoriti teme sa više od 10k postova. Šteta što te nema ovdje, pa da poučavaš nas neuke njubine.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 01:30   #87
Randy,i nije da si bas neuka njubina...Prilicno si ok.
A ovo sto su modovi uradili je sranje.Ovde ce se pisati sve same gluposti pocetnika.

Zadnje uređivanje Slobodan : 08.11.2010. at 01:35.
Slobodan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 02:49   #88
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
sta ima? jel igra jos tko il ste svi u mirovini? u slucaju da igra moze doc na moj hamachi kanal pa da neki parti zabacimo. ime: LOD 113 active (igramo bez plugy-a), pass: sifra

resetirao sam svoju light sorcu jer nisam nista mogao runat zbog LI a FO koji sam uzeo je pre slab bez synergy. planiram radit full blizz samo me zanima sta da uradim sa statsima? sve u vita jel tako?

e da zaboravih napomenuti da sam zbog plugy-a na kraju nightmare-a izgubio komplet opremu na amazonki. krepo 3 puta i stisnuo S&E jer nisam mogao povratit tijelo. prilikom sljedeceg pokretanja sam vidio da mi je povratio zadnje tijelo, koje je imalo samo smece luk.. plugy je bio 10.00... plugy...


pozz
bas taj plugy 10.00 je i mene zaribao... sam od sebe moze brisati iteme koje imas
barbarian is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 03:43   #89
Quote:
RandyRR kaže: Pogledaj post
A jebat ga, kad su modovi morali zatvoriti teme sa više od 10k postova. Šteta što te nema ovdje, pa da poučavaš nas neuke njubine.
Eh, problem sa didom je .. što vi, neuki njubovi, možete podučavat njega.
Diablos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 04:31   #90
ma đe ostatak ekipe XD

Norrec, Thor, Buraz, zayl i ja lol

Bar sam s njima igral. Do danas only self-found
Alucard Nosferato is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 11:16   #91
m daj dida koje su tpliko vrijedne informacije bile na prosloj temi? modzda od 250 strane. citao sam ja tu vasu prtoslu temu iz 2003. e majke mi toliko spama, offtopica i gluposti nisam nikad vidio ni u jednoj temi kolko ga je bilo do 200 strane. i jos ste svi dupali rune
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 12:08   #92
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
m daj dida koje su tpliko vrijedne informacije bile na prosloj temi? modzda od 250 strane. citao sam ja tu vasu prtoslu temu iz 2003. e majke mi toliko spama, offtopica i gluposti nisam nikad vidio ni u jednoj temi kolko ga je bilo do 200 strane. i jos ste svi dupali rune
to i jesu najvrednije informacije ilitiga spam
imas milijun foruma sa d2 strategijama, bildovima, glupostima i svi su monotoni i dosadni
al odavno je propo d2 na forum.hru posto se neda vise nikom ni igrat pvp, ni pisat nakon istog, ni spamat nakon istog, a pogotovo flemjat onog kojeg si pwnao i stavljat print screen
dida is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 23:08   #93
Quote:
slobodan kaže: Pogledaj post
Randy,i nije da si bas neuka njubina...Prilicno si ok.
A ovo sto su modovi uradili je sranje.Ovde ce se pisati sve same gluposti pocetnika.
U PvP-u sam njub. Nisam loš, ali svejedno sam njub. A naravno da će biti gluposti, jer sve je manje aktivnih starih igrača.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 16:11   #94
malo nam zamrla tema. da ju malo aktiviram pitanjima o barbu. kolko life-a i defensa bi trebalo imat ako hocu proci hell na 1 players? build je WW barb. merc ima might auru

pozz
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 19:08   #95
Važniji su ti IAS, AR, FHR i life leech nego defense, a lifea ćeš imati dosta, barbovi barem nemaju problema sa lifeom, 4k bi bez problema trebao natući.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 19:26   #96
a kako 4k? pa onda bi trebao sve u vita stavit? ja radim neku kombinaciju titana i regulara s naglaskom na str

edit: haha dobar ti potpis. muci me da ima dosta mobseva koji me mogu 1-shotat. 1k life ode sam tak
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 19:59   #97
shout i battle orders si maxo?
pavlovs dog is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 21:36   #98
shout je na 15 a BO na 13. ali imam 73 vitality te mi ispada bez buffova 600 life. kad se bufa je to onda oko 1100. probat cu jos malo tako pa ako nece ic onda sve u vita, al onda ce dmg bit mali
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 21:38   #99
Quote:
nerevaar kaže: Pogledaj post
shout je na 15 a BO na 13. ali imam 73 vitality te mi ispada bez buffova 600 life. kad se bufa je to onda oko 1100. probat cu jos malo tako pa ako nece ic onda sve u vita, al onda ce dmg bit mali
Barb sa 1,1k lifea Daj to popravi. Maxaj BO, nabavi vita charmove, bolji gear, napravi reset, ... s glass cannon bowazonkom i s osrednjim rollom CtA bi imao više od 1,1k lifea.
__________________
A reci, kad hodaš po gradu, jel ti se čini da te mravi ljuto gledaju i da uvijek isti golub leti iznad tebe? (c) I wonder
Pa ti opet kažem: provjeri dobro da te ne slijede polupečene kifle i da ti slučajno prednja lijeva guma nije prerušeni ruski špijun. (c) I wonder
RandyRR is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 22:15   #100

hehe pa nisi cuo za Titan Barb Build? nemam vise resetova, tak da ili cu ga pretovirt u polutitana il cu nastavit.
znaci velite da nije dobra ideja? volio bih moci runati hell baal runove...
btw char level mi je 74, tak da mogu ostatak u vita ako ovo nije dobro..

Zadnje uređivanje nerevaar : 12.11.2010. at 23:35.
nerevaar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.