Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2018., 11:09   #5261
Krenule prijave za novu sezonu Večere za 5.
gledatelj235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 19:39   #5262
Jeli njima Kralj škorpiona jedini film na progamu sljedećih jedno... mjesec dana?!

Zaboga, tu najavu su pustili jedno milijun puta, već me počinje proganjati.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 21:00   #5263
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Jeli njima Kralj škorpiona jedini film na progamu sljedećih jedno... mjesec dana?!

Zaboga, tu najavu su pustili jedno milijun puta, već me počinje proganjati.
Najava kao da je premijera
__________________
"I have no special talents. I am only passionately curious"
ddrock1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 01:08   #5264
Znači lifestyle emisije o preuređivanju na rtl-u traju od 8.30 ujutro do 18.30 navečer!! (ako izuzmemo vijesti i tv prodaju)
petarpan5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 18:29   #5265
Proljećeu znaku Big brothera, Zvjezdice, 321 kuhaj i Večera za 5.
Ja mislim da je ovo kuhanje izlizano.... za BB me strah, Zvjezdice su i u 2. sezoni potonule.... tako da će RTL-u uz malo sreće trebat i puno pameti. A s tim se do sada nisu dokazali.
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 19:53   #5266
Znaci vecera za 5 u popodnevnom terminu, u osam tri dva jedan kuhaj a nakon toga bb presjecen rtl direktom.
Mislim da ce vikendom ici zvijezdice
svarto is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 01:59   #5267
Quote:
petarpan5 kaže: Pogledaj post
Znači lifestyle emisije o preuređivanju na rtl-u traju od 8.30 ujutro do 18.30 navečer!! (ako izuzmemo vijesti i tv prodaju)
Užas i sramota. RTL 1 je veći RTL Living od jebenog RTL Livinga.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 19:48   #5268
Quote:
mrta kaže: Pogledaj post
Proljećeu znaku Big brothera, Zvjezdice, 321 kuhaj i Večera za 5.
Ja mislim da je ovo kuhanje izlizano.... za BB me strah, Zvjezdice su i u 2. sezoni potonule.... tako da će RTL-u uz malo sreće trebat i puno pameti. A s tim se do sada nisu dokazali.
Big Brother od subote 27.1.
Tako je bilo za očekivat. To je slobodan dan pred završnicu Rukometa.
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 20:10   #5269
29.01. nova sezona Tri, dva, jedan - peci.

Mislio sam da će sa Večerom za 5 malo odmoriti ovaj format, ali ne. Nikako ne uče, svaka sljedeća sezona manje im je gledana od one prethodne. Vrhunac amaterizma kad su stavili The Great British Bake Off i 3,2,1 Peci jedno za drugim. Nemaju nikakve ravnoteže. Ili preuređivanje čitav dan, ili kuhanje. Nikako da malo jednog, malo drugog, tako da za svakog bude ponešto.

Da mi je vidit šta je u glavi te osobe koja im slaže program.
Iako vjerujem da ne bih imao šta ni vidjeti.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:20   #5270
To je najveći problem RTL-a. Ne znaju za mjeru. Malo navale na latinoameričke telenovele pa budu cijelo popodne, onda navale na turske, trenutno su aktualne te emisijice za uređenja i kuhanje.

Ono što mi se sviđa da su potpuno restrukturirali 321 Kuhaj i da će natjecanje ići drugačijim tokom.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:26   #5271
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
To je najveći problem RTL-a. Ne znaju za mjeru. Malo navale na latinoameričke telenovele pa budu cijelo popodne, onda navale na turske, trenutno su aktualne te emisijice za uređenja i kuhanje.

Ono što mi se sviđa da su potpuno restrukturirali 321 Kuhaj i da će natjecanje ići drugačijim tokom.
udaraj konja dok ne krepa
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 00:09   #5272
Quote:
exodus175 kaže: Pogledaj post
To je najveći problem RTL-a. Ne znaju za mjeru. Malo navale na latinoameričke telenovele pa budu cijelo popodne, onda navale na turske, trenutno su aktualne te emisijice za uređenja i kuhanje.

Ono što mi se sviđa da su potpuno restrukturirali 321 Kuhaj i da će natjecanje ići drugačijim tokom.
Meni je iskreno, pun kufer tih reality formata. Čudim se što im RTL ne oduzme licencu, jer to je sve samo ne kvalitetna televizija
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:22   #5273
Zašto ne otkupe neku seriju, može i turska, ali da je kvalitetnija, a ne one što u turskoj ukinu zbog slabe gledanosti pa ih Nova tv otkupi skoro pa mukte, a naša publika se lijepi na to

Bilo bi pravo osvježenje u moru ovih kulinarskih i emisija o preuređenju
Peter Griffin is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 14:36   #5274
Ma kakve turske, daj im ne davajte ideje. Evo tri na Novoj TV, po cijeli dan se emitiraju.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:37   #5275
Drago mi je da su malo izbacili iz dnevnih termina sve te lifestyle emisije. Vraćaju i Velvet od ponedjeljka.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 17:55   #5276
Quote:
Peter Griffin kaže: Pogledaj post
Zašto ne otkupe neku seriju, može i turska, ali da je kvalitetnija, a ne one što u turskoj ukinu zbog slabe gledanosti pa ih Nova tv otkupi skoro pa mukte, a naša publika se lijepi na to

Bilo bi pravo osvježenje u moru ovih kulinarskih i emisija o preuređenju
Bas obratno,da su pametni otkupili bi neku dobru latino novelu,jer stvarno je sad vec turaka previse.latino ide samo na prvom u klasicnom terminu,i moram reci da je katastrofa od serije.
Ionako je rtl postao program koji se sastoji iskljucivo od life style emisija,tako da bi se jedna kvalitetna sapunica super uklopila.ili ne mora biti sapunica,neka dobra dramska serija,povijesna ili tako nesto.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 18:04   #5277
Kažem ti, španjolska dramska serija Velvet ide od ponedjeljka u 13:15.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 19:02   #5278
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
emisija,tako da bi se jedna kvalitetna sapunica super uklopila.ili ne mora biti sapunica,neka dobra dramska serija,povijesna ili tako nesto.
neka kupe neku azijsku^^
barem oni imaju hrpu povijesnih..
__________________
Don’t be a follower be a student!
osaki ni douzo!-ie ie douzo osaki ni!
rokurota is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 20:01   #5279
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Bas obratno,da su pametni otkupili bi neku dobru latino novelu,jer stvarno je sad vec turaka previse.latino ide samo na prvom u klasicnom terminu,i moram reci da je katastrofa od serije.
Ionako je rtl postao program koji se sastoji iskljucivo od life style emisija,tako da bi se jedna kvalitetna sapunica super uklopila.ili ne mora biti sapunica,neka dobra dramska serija,povijesna ili tako nesto.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Nisam rekao da nužno trebaju biti turske, nego da su kvalitetne, po mogućnosti povijesne. Vidio sam prije par mjeseci reklamu na HRT-u koliko su dobrih i kvalitetnih serija oni otkupili i bio sam ugodno iznenađen. Eto čisto radi primjera navest ću njihove dvije, koje sam ja gledao; Victoria (britanska) i Katarina (ruska) sjajne serije i obje je prikazivao Hrt

Ako će otkupljivati turske ovo što Nova kupuje, onda nikako, od tih sapunica prožvakanih scenarija mi se povraća. Ako će od njih otkupljivati neka bude nešto kvalitetno npr. Kosem, premda i ta serija što je odmicala gubila je na kvaliteti, ali prva sezona je sasvim ok i gledljiva.
Peter Griffin is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2018., 23:18   #5280
Kad želiš biti ozbiljna informativna emisija.
RTL pod hitno treba showbiz emisiju, sami ne znaju gdje ugurati trash pa eto, najbolje u središnju informativnu emisiju.

Hrga

mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:12.