Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2016., 19:07   #21
Hm...
Dobro pitanje!
Mozda ovako,fatalnost je jedno, a sve ono vrijeme izmedju sto ukljucuje ego i komunikaciju,presude i uniste.
Ubiti, ljudi bi trebali manje komunicirati
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:09   #22
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Eh, to ti je kao da želiš da Sava poteče uzvodno. Kada želiš da oni ego počnu upotrebljavati u kombinaciji s razumom.
No, Bog, ili tko već, pobrinuo se da mi nismo takve. Pa imaš puno pravo i dužnost ako hoćeš, ignorirati pitanje ega i mulcu objasniti što već treba shvatiti. Pri čemu nema nedopuštenih sredstava. Ipak se radi o popravljanju svijeta, ne?!
Riječima, pogledima, okicama, pa sve do puno konkretnijih znakova ako je baš težak slučaj. Najsmjesšnije i najbolje je što će ti na koncu biti zahvalan do groba. Jasno, ako zbilja procjenjuješ da ima svrhe, vrijednosti. U suprotnom, reče već neko višlje, vrijeme baš sve izliječi, kamoli jednog mutavca.
Uuuuu istina...dobra dobra
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:12   #23
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Evo ja recimo imam iskustva da je bas zenski ego velicine Mt Everesta naspram muskog.
Pogledaj ih samo po ulicama kako hodaju,paraju nosevima nebo i dosadno gledaju u ekrane nista ih drugo ne zanima.
Evo, i onda tebe i tvoj muški ego odmah vređa jer neka tamo koju niti ne znaš umjesto da tebe pogleda, pilji u mobitel...i daj sad reci da niste s tim svojim egom u banani
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:16   #24
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Evo, i onda tebe i tvoj muški ego odmah vređa jer neka tamo koju niti ne znaš umjesto da tebe pogleda, pilji u mobitel...i daj sad reci da niste s tim svojim egom u banani
Ne,ne nismo ni priblizno zenskom egu i gledanje u ekrane sam naveo samo kao primjer nista toiko relevantno.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:20   #25
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Kako ego moze biti jaci od neceg sto covjek smatra fatalnim?
Pa fatalno je u biti izraz za nekaj krhko, nešto što dođe iznebuha, intenzivno je, napravi ti dar-mar i na kraju, ukoliko niste dovoljno zreli da to pređe u neki trajan odnos, sve se pokvari i razjebe.

Zapravo, često niti ne mora biti nikakvog realno vidljivog odnosa,burnog seksa i što ja znam... jednostavno uđe ti neka osoba u život i ostavi prilično dubok trag na tebi, na tvoju psihu, ekšli na tvoj ego-koji služi kao obrana jer si slab, nezreo, nesiguran.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:24   #26
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Ne,ne nismo ni priblizno zenskom egu i gledanje u ekrane sam naveo samo kao primjer nista toiko relevantno.
Mislim da je u pitanju samo losa navika
Vas ego, je ono domina i bok! U svakom smislu...
Ma je li?
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:26   #27
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Pa fatalno je u biti izraz za nekaj krhko, nešto što dođe iznebuha, intenzivno je, napravi ti dar-mar i na kraju, ukoliko niste dovoljno zreli da to pređe u neki trajan odnos, sve se pokvari i razjebe.

Zapravo, često niti ne mora biti nikakvog realno vidljivog odnosa,burnog seksa i što ja znam... jednostavno uđe ti neka osoba u život i ostavi prilično dubok trag na tebi, na tvoju psihu, ekšli na tvoj ego-koji služi kao obrana jer si slab, nezreo, nesiguran.
Si prosla kada tako nesto?
Svaka tvoja recenica ima smisla.
Ali zbilja.
Lajkam na kvadrat
Btw sex je bio fantastic.
Kao nesto ne samo fizicki nego ono, cak magicno.
Zvuci blesavo, ali zbilja...
Gotovo pa nikad nisam to dozivila...
Ulala moram se vaditi iz ovoga..
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:29   #28
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Pa fatalno je u biti izraz za nekaj krhko, nešto što dođe iznebuha, intenzivno je, napravi ti dar-mar i na kraju, ukoliko niste dovoljno zreli da to pređe u neki trajan odnos, sve se pokvari i razjebe.

Zapravo, često niti ne mora biti nikakvog realno vidljivog odnosa,burnog seksa i što ja znam... jednostavno uđe ti neka osoba u život i ostavi prilično dubok trag na tebi, na tvoju psihu, ekšli na tvoj ego-koji služi kao obrana jer si slab, nezreo, nesiguran.
Ali, kada osoba ostavi tako dubok trag to onda ima svoj razlog. Zar ne dobijes zelju da to takvo zadrzis i na tome radis bas zato sto se ne dogadja cesto?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:33   #29
U svojem zivotu sam sreo nekoliko (po mene !!) fatalnih zena.
Lijepih i pametnih (ha ha, mozda me zbog toga nisu htjele za uvijek).
Imao sam krizu. Moram dodati da ni u kojem slucaju nisam ni na koji nacin bio nastrljiv, ili bilo sto u tom smislu.
Sad mozemo sjesti, popricati, popit´ kavu.
I zajedno se sjetiti lijepih trenutaka.

Medju mudrim ljudima je sve moguce.
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:46   #30
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Si prosla kada tako nesto?
Svaka tvoja recenica ima smisla.
Ali zbilja.
Lajkam na kvadrat
Btw sex je bio fantastic.
Kao nesto ne samo fizicki nego ono, cak magicno.
Zvuci blesavo, ali zbilja...
Gotovo pa nikad nisam to dozivila...
Ulala moram se vaditi iz ovoga..
Nekoliko puta. I sa svom trojicom sam imala platonski odnos.
Onog koji me najviše razjebao čak sam doživljavala aseksulano ( iako mi je paradoksalno bio bolesno zgodan).

S drugim je bila ogromana kemija, ali je bio zauzet no to ga nije sprečavalo da me zajebava i hrani svoj ego razjebavanjem mojega.

Treći, za kojeg sam imala upravo taj sex feeling ( taj vrhunski sex o čemu ti pričaš), ah do toga nismo niti stigli doći upravo zbog njegovog naprasnog ega koji se raspuknuo u istom trenu dok nije bilo po njegovom

Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ali, kada osoba ostavi tako dubok trag to onda ima svoj razlog. Zar ne dobijes zelju da to takvo zadrzis i na tome radis bas zato sto se ne dogadja cesto?
Kako da zadržiš nekoga tko to neće?! Kakav god razlog da navodi...
To možeš eventualno izanalizirati, sagledati u čemu je bio problem, poraditi malo na sebi da se osjećaš bolje, zadovoljnije, da osjećaš da ti s enešto u životu kreće...i pokušati da ne činiš više iste greške, da mijenjaš obrasce
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:58   #31
Ne, ne mislim da se bilo sta treba zadrzavati nego sam se generalno glasno zapitala kako neko ko nadje nesto rijetko moze to ispustiti radi banalnosti? Jedino objasnjenje je nezrelost i nespremnost.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:02   #32
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Mislim da je u pitanju samo losa navika
Vas ego, je ono domina i bok! U svakom smislu...
Ma je li?
Ne bas suprotno,zenski ego je enormnih velicina muski je mala bebica vjerovala ili ne.
Nego ti si jos jedan curetak u moru koji se pali na fatalne bad boy frajercine ili?
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:04   #33
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Kako ego moze biti jaci od neceg sto covjek smatra fatalnim?
.

Fatalan odnos je između dviju osoba koje ne mogu skupa, jer očito iz nekih svojih razloga ne mogu, a opet su i svjesni da ne mogu jedan bez drugog ma koliko to bilo bolno i koliko to bilo teško, jer nekad u takvim odnosima jednostavno ne znaš što više boli – biti s njim/njom ili biti bez njega/nje.
Ako netko od njih ima problem sa egom...jednostavno je sve troduplo teze.
__________________
ja volim te, to priznajem
al' drugo slabo pamtim
anastacia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:07   #34
Ok. Razumijem. Dozivjela. Vremenom se onda ti intenziteti ipak smanje. Budu opet visi u odnosu na prosjek, ali se smire donekle. Na toj "raskrsnici" mnogo cesce dodje do prekida nego sto se stane na loptu i to sve preusmjeri na dobro. Zasto?
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:07   #35
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ne, ne mislim da se bilo sta treba zadrzavati nego sam se generalno glasno zapitala kako neko ko nadje nesto rijetko moze to ispustiti radi banalnosti? Jedino objasnjenje je nezrelost i nespremnost.
Pa da, kroz tu nezrelost, nespremnost, osjetljivost, nesigurnost zapravo bivaš povrijeđen...banalnostima, da-ali tebi ta banalnost nije banalna nego je stvarna i ogromna ko Eiffelov toranj... i onda kad si povrijeđen, uđe bol i preuzme kontrolu i dominaciju.
I onda više tu situaciju i taj odnos ne gledaš kao rijedak, pozitivan i lijep nego kao frustrirajući i bolan i želiš ga se riješiti.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:17   #36
Steta. Obicno nas takve velike stvari i emocije zadese dok smo mladji i kada se ne znamo sa tim izboriti. A rijetko koji odnos ostavlja snazan pecat na covjeka.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:34   #37
Neznam, imam bas onaj osjecaj - sve je lako kad si mlad,svaka rana manje boli...
grrrr
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:42   #38
Quote:
Jenny123 kaže: Pogledaj post
Neznam, imam bas onaj osjecaj - sve je lako kad si mlad,svaka rana manje boli...
grrrr
Kod mene potpuno obrnuto.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:43   #39
E kako to postici?
Svaka cast, ali ono...
Jenny123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 20:57   #40
Jenny, po upisima vidim te kao mladu, veselu, pozitivno impulzivnu personu.. Ne obaziri se previše unazad.. Samo pokupi pokoju lekciju iz toga i nastavi dalje istraživati.. Doći će vrijeme za podvlačenje refe, kao i za primjenu 'više matematike' u MŽ odnosima.. A tada ćeš zasigurno naletjeti na nekoga tko je ukrotio svoj ego ili ga zna držati pod kontrolom..

Široko ti polje.. Sve u svoje vrijeme..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger