Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 23:13   #201
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Camo net ti daje bonus dok stojiš na mjestu, nema veze da li si u grmu ili nasred livade.
On je zbugiran, radi možda na par tenkova i onda je bonus zanemariv mislim. Ima negdje na forumu je neko bio totalno lud i išao sve kombinacije, tenka s camo netom i detektirajučeg tenka (previše slobodnog vremena ).
gajotres is offline  
Old 30.11.2010., 01:10   #202
Baarrcaaaaaaaaaaa!!!
ups krivi topic



nego

Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
On je zbugiran, radi možda na par tenkova i onda je bonus zanemariv mislim. Ima negdje na forumu je neko bio totalno lud i išao sve kombinacije, tenka s camo netom i detektirajučeg tenka (previše slobodnog vremena ).
pa to ne znaci da nece popravit, mozda vec na slijedecem update.

i nisam znao da camo net radi dok nisi u grmlju. ja mislio da samo pojacava skrivanje dok si u grmu. a mislim da cak i pojacava. jer mi se znalo desavat da ja s artiljerijom stojim napred u grmu, prolazi lik relativno blizu kraj mene i ne reagira, a ja ne mrdam i molim da se da ga netko cim prije skine


al nekak si mislim mozda bolje stavit onaj protection od explozija, da me bas neprijateljska artiljerija nemoze onehitat. oce radit to?


neznam jel znate, al kako ovaj su8 farma pare, to je strasno. dobijem 20-30k po pobjedi, 5-15k po porazu, ovisi kaj napravim. s time da imam prem aktiviran.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 30.11.2010., 01:41   #203
To znači da trebam napravit Su samo da farmam gold za heavy-a ?
Jer užasno sporo ide taj exp i sve.
Nego kak si skupio za premium ? 7 dana ovaj ?
asprah is offline  
Old 30.11.2010., 01:55   #204
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
To znači da trebam napravit Su samo da farmam gold za heavy-a ?
Jer užasno sporo ide taj exp i sve.
Nego kak si skupio za premium ? 7 dana ovaj ?
pa s artiljerijama dobvias vise love jer imas i vise killova/dmga.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 30.11.2010., 02:10   #205
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
pa s artiljerijama dobvias vise love jer imas i vise killova/dmga.
Pa znam, pitam te jel misliš da bi mi bilo pametno napravit artiljeriju samo da farmam za svoj main tank ( lol ovo zvuči ko da igram MMORPG neki ) ? Samo u tom slučaju bi trošio exp na razvijanje artiljerije tak da opet ne znam kolko je to pametno .
A ovaj premium si skupljao ovih 150g 10 dana pa uzeo 7 dana premium il si platio ?
asprah is offline  
Old 30.11.2010., 02:12   #206
Artiljerije i tier 4-6 Tank destroyeri su najbolji money makeri. Onda su ostali tier 5-6 tenkovi, dok je sve iznad money drain.
Sad sam si i ja aktivirao 7-day premium, strašno se osjeti tih 50%, XP i lova rastu ko ludi.

Edit: Da, BR je isto uzeo 7-day premium. Ne možeš kupovati gold, ipak je još beta. Kad igra uđe u release, za 10 dolara ćeš moći kupiti 2500 golda, koliko je potrebno za 1 mjesec premiuma.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 30.11.2010., 02:16   #207
a neznam npr. koliko love zarađuju heavy i TDovi jer nisam igro. medium i light ne zaradi toliko puno. dok artiljerije puno skupe.

da, skupio sam golda pa sam si uzeo 7 dana prem. vidno se osjeti razlika u zaradi.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 30.11.2010., 02:18   #208
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Artiljerije i tier 4-6 Tank destroyeri su najbolji money makeri. Onda su ostali tier 5-6 tenkovi, dok je sve iznad money drain.
Sad sam si i ja aktivirao 7-day premium, strašno se osjeti tih 50%, XP i lova rastu ko ludi.
Pa ja imam t5 tenk al mogu reć da je sve osim money maker lol. T-1 mislim da je najlošiji heavy tank uopće, čak je lošiji od onog ruskog lonca.

Onda ću rađe napravit TD, artiljeriju mi je malo predosadno igrat, cijelo vrijeme stajat u grmu i pucat. I ja ću onda skupljat za taj premium, samo što će me to tjerat da igram 7 dana još više nego dosad.
A ovaj wipe kad bude, gube se tenkovi i lova a exp ostaje ili nešto slično ?
asprah is offline  
Old 30.11.2010., 02:23   #209
Soft wipe: Gube se svi tenkovi, moduli, research itd. Sav do tada skupljeni XP dobiješ nazad u obliku Free XPa pa možeš researchati odmah npr. tier 7, ne moraš kupovati tenkove po redu. Sve do tada skupljene creditse također dobiješ nazad. Gold je druga priča, na zadnjem soft wipeu su developeri dali svima 2 ili 3 tisuće golda, bez obzira koliko dugo su igrali. Još se ne zna koliko će ovaj put dati.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Old 30.11.2010., 11:04   #210
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Pa znam, pitam te jel misliš da bi mi bilo pametno napravit artiljeriju samo da farmam za svoj main tank ( lol ovo zvuči ko da igram MMORPG neki ) ? Samo u tom slučaju bi trošio exp na razvijanje artiljerije tak da opet ne znam kolko je to pametno .
Artiljeriju si razviješ da možeš zarađivati lovu za teže tenkove (jer kad jednom pređeš na tier 7 i dalje treba ti hrpa love za kupnju tenka - meni treba skoro 4 milje da kupim JagdTigra i većinu te love ću skupiti sa artiljerijom).

Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
a neznam npr. koliko love zarađuju heavy i TDovi jer nisam igro. medium i light ne zaradi toliko puno. dok artiljerije puno skupe.
Heavy i Td mogu solidno zaraditi ako imaš premium (ja imam premium i sa Ferdinandom zaradim oko 10-15 000 ako je dobra runda, sa Tigrom 2 negdje isto tako, možda malo više), naravno ako je loša runda i ako moraš kupiti repair kit i recimo medic onda gubitci rastu na oko 10 000 (obično su oko 5-6). Dosta toga ovisi jel ideš sam u runde ili imaš platoon (ja idem sa 2 ausB pa me baca u jake runde gdje je manji profit).
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 30.11.2010., 13:02   #211
Malo mi je artiljerija nerealna u ovome slučaju da ti iz žbunja možeš dobrano odvaliti po ekipi. Nekako mi je to van logike. Mislim da je prejednostavno. Jednog ili dva šutne u brzu izvidnicu, nek vozi što je brže moguće do druge strane i kad on sve vidi, artiljerija ispići pola flote. Nerealno za tenkove
Livan is offline  
Old 30.11.2010., 13:09   #212
A čuj da je nema onda bi se tenkovi poput IS-4 vozikali okolo i uništavali bez ikakve taktike i razmišljanja (ovako sam ja jučer sašio tu četvorku iz 4 pokušaja sa Hummelom pa će drugi put frajer malo paziti gdje i kako se zalijeće)
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 30.11.2010., 13:35   #213
Quote:
Livan kaže: Pogledaj post
Malo mi je artiljerija nerealna u ovome slučaju da ti iz žbunja možeš dobrano odvaliti po ekipi. Nekako mi je to van logike. Mislim da je prejednostavno. Jednog ili dva šutne u brzu izvidnicu, nek vozi što je brže moguće do druge strane i kad on sve vidi, artiljerija ispići pola flote. Nerealno za tenkove
Ma nije baš nerealno, bio sam u vojsci u protuoklopno raketnoj brigadi pa sam vidio na djelu šta mogu ti ludi topovi. Ima jedan t-1 top mislim da se zove koji ima nick ˝sniper˝ jer može čovjeka u glavu pogodit na 1.5 km daljine. Ili sam u simulatoru gledao kako maljutke pogađaju tenk u pokretu na nekoliko kilometara bez ikakvih problema, s tim da su vjerojatno njemački topovi bolji od naših 5 puta.
Ne znam samo kakva je bila preciznost tih topova u drugom svjetskom ratu, ali današnji topovi to mogu bez problema , to je sigurno.
asprah is offline  
Old 30.11.2010., 13:39   #214
Quote:
Livan kaže: Pogledaj post
Malo mi je artiljerija nerealna u ovome slučaju da ti iz žbunja možeš dobrano odvaliti po ekipi. Nekako mi je to van logike. Mislim da je prejednostavno. Jednog ili dva šutne u brzu izvidnicu, nek vozi što je brže moguće do druge strane i kad on sve vidi, artiljerija ispići pola flote. Nerealno za tenkove
2 glavne obrane od artiljerija su kretanje i skrivanje u neki zaklon. tesko je pogodit metu koja se krece, osim ak je spora, ide u rikverc ili na brdo.
treci nacin obrane je da vasa artiljerija kontrira njihovu i ubije je na pocetku borbe. samo to nije bas jednostavno za izvest ako se artiljerija pomice nakon hitova.

neznam za ostale narode ali tek ruski su8 ima range preko cijele mape.


Ace Ventura, aj opisi malo njemacke artiljerije da znam kako ih kontrirat


Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Onda ću rađe napravit TD, artiljeriju mi je malo predosadno igrat, cijelo vrijeme stajat u grmu i pucat.
kod mene je bas obrnuto, rađe igram artiljeriju nego TDa jer je artiljerija aktivnija kroz borbu. cijelo vrijeme nes radi dok se td naparkira negdi i čeka.
__________________
*Pobjednik IMF Kladionice 2013* *Pobjednik IMF Kupa 2006* *Pobjednik Euro Kupa 2008*
Black Revenger is offline  
Old 30.11.2010., 13:46   #215
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
Ace Ventura, aj opisi malo njemacke artiljerije da znam kako ih kontrirat
A čuj Hummel je brz, ima domet preko cijele mape i nakon zadnjeg patcha sporo puni i dosta razbacuje granate, ubije ga skoro sve što padne na njega i pored njega. Ja sam lijen da se mičem nakon svake ispucane granate pa me se može kontrirati (samo traži grm iz kojeg se dosta dimi ).
__________________
Bolje gledati ono što ne možeš bubati, nego bubati ono što ne možeš gledati.
Ace Ventura is offline  
Old 30.11.2010., 14:05   #216
Quote:
Black Revenger kaže: Pogledaj post
kod mene je bas obrnuto, rađe igram artiljeriju nego TDa jer je artiljerija aktivnija kroz borbu. cijelo vrijeme nes radi dok se td naparkira negdi i čeka.
Čuj, sve ovisi o stilu igre - igram kao dosta agresivni TD, odmah iza prve linije i podržavam napade vlastitog tima i dajem dosta nužnu dalekometnu direktnu preciznost. Nedostatak toga je što ginem često, pogotovo ako je tim pun idiota .

No, ako se nađu dva dobra agresivna TD-a koji se mogu međusobno dogovoriti onda igra postaje vrlo zanimljiva (pred neki dan, ja (JgPz IV)i jedan SU-100, obojica full upgradeani sa camo nettingom i dalekozorima u bounding overwatch ritmu smo očistili cijeli jedan bok na Prokhorovki, zajedno smo imali 11 killova ). TD, ako znaš što radiš i ako imaš u timu još nekoga tko zna što radi je stvarno vrlo moćno oružje. Idealna kombinacija je dva TD-a i jedan medium ili brži heavy tank.

TD-i (i heavyji) koji kampiraju cijelu partiju su meta za artiljerije i to sasvim zasluženo
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Old 30.11.2010., 14:09   #217
Koji sam ja telac isto, počeo TD na tier 2 i dobivam duplo više expa nego s američkim heavy-em na tier 5 ffs - jesam glup što nisam odma uzeo tak nešto.
Nego tyndall morat ćeš me malo uputit u te taktike TD-a, znam gljivit i branit, al ne znam kak efektivno ić u napad s TD-om.
asprah is offline  
Old 30.11.2010., 14:13   #218
Quote:
asprah kaže: Pogledaj post
Nego tyndall morat ćeš me malo uputit u te taktike TD-a, znam gljivit i branit, al ne znam kak efektivno ić u napad s TD-om.
Bez dobre koordinacije ćeš jako teško koristiti TD-a ofenzivno. Možda ću večeras biti online pa se nađemo. Koji TD voziš?

edit: naravno, sa Hetzerima zaboravi na ofenzivno korištenje TD-a. U principu, sve do StuG-a to nije neka opcija.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Old 30.11.2010., 14:35   #219
Quote:
Tyndall kaže: Pogledaj post
Čuj, sve ovisi o stilu igre - igram kao dosta agresivni TD, odmah iza prve linije i podržavam napade vlastitog tima i dajem dosta nužnu dalekometnu direktnu preciznost. Nedostatak toga je što ginem često, pogotovo ako je tim pun idiota .

No, ako se nađu dva dobra agresivna TD-a koji se mogu međusobno dogovoriti onda igra postaje vrlo zanimljiva (pred neki dan, ja (JgPz IV)i jedan SU-100, obojica full upgradeani sa camo nettingom i dalekozorima u bounding overwatch ritmu smo očistili cijeli jedan bok na Prokhorovki, zajedno smo imali 11 killova ). TD, ako znaš što radiš i ako imaš u timu još nekoga tko zna što radi je stvarno vrlo moćno oružje. Idealna kombinacija je dva TD-a i jedan medium ili brži heavy tank.

TD-i (i heavyji) koji kampiraju cijelu partiju su meta za artiljerije i to sasvim zasluženo
Prohorovka mi je jedna od najomiljenijih mapa... Prije sam isao snipe-ati ne brdo, ali sad imam camo net i idem na cestu u grmlje i svakih 5-10 sekundi mijenjam poziciju prema neprijatelju... Katkad se slozi odlican tim i jedan se probija(uglavnom ja) prema naprijed, a drugi su vatrena podrska i koga prvog otkrijemo raspalimo po njemu... Zadnji tim je bio pun morona, ja se probijam, oni stoje i campaju u bazi... Ja ih zamolio da krenu zamnom, oni se neckaju, pa bi, pa ne bi i na kraju krenu... Na prvo sranje poceli se oni okretati i bjezati, ja ostao ovako... Ja ostao sam i detrackan, ali skinuo sam dvojicu svojih u bjezaniji prije nego sto su me unistili protivnici...
Josey_Wales is offline  
Old 30.11.2010., 14:36   #220
Hetzer ćak i može poslužiti ofenzivno ili sam ja imao sreče danas ali samo u lov tier battleovima. Mada ne treba ni mene slušati, nemam ni ja pojma TD-ove, i pokušavam ih naučiti, trenutno mi je artiljerija i ruski med tenkovi bolja strana
gajotres is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.