Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2011., 16:30   #5761
Quote:
Whisper kaže: Pogledaj post
NE
jeste sigurni ? nigdje ne piše ništa o tome, a ja ne vidim zašto bi to bio problem ??
__________________
Malo nas je al smo govna
escada4life is offline  
Old 29.10.2011., 16:44   #5762
Quote:
escada4life kaže: Pogledaj post
jeste sigurni ? nigdje ne piše ništa o tome, a ja ne vidim zašto bi to bio problem ??
Ne smije se. Pisalo se već o tome. Ne znam zašto jer ja ne idem pa me ne zanima. Al znam da svi doktori govore da se ne smije ići par mjeseci.
Ne smiješ ni nosom direktno na sunce prvih par tjedana. Šilterica ili hlad A tijelo bijelo
princess is offline  
Old 29.10.2011., 17:10   #5763
haha princess... ovo me sjetilo na moje "ljetovanje" tjedan dana poslije operacije... i mahnitog mazanja faktorom 50, bila sam ko snjegović a nos nabubrio da je bio 3 broja veći od vrućine. pa onda zaroniš i zaboraviš da ne možeš začepit nos... aaaah, to su bili dani jedva čekam da mi ovu prokletu udubinu zakrpa i da se konačno maknem s ove temice. a nekako ste mi prirasli srcu
Whisper is offline  
Old 30.10.2011., 17:14   #5764
bliži se dan kad ću i ja dignut slušalicu i nazvati glušca, ne znam da li ću prije ili poslije božića ali već sam nervozna
zanima me gdje su cure (koje nisu iz okolice makarske) noćile? hotel, apartman? te koliko dugo su noćile dok im nije skinut kalup?
ne znam da li se isplati putovati kući nakon vađenja tampona ili da ostanem do skidanja kalupa
pliz help, takve informacije mi trebaju zbog kalkuliranja troškova, ionako moram putovat na konzultacije prije toga a i to će biti naporan dan....
anita j is offline  
Old 31.10.2011., 08:50   #5765
Quote:
anita j kaže: Pogledaj post
bliži se dan kad ću i ja dignut slušalicu i nazvati glušca, ne znam da li ću prije ili poslije božića ali već sam nervozna
zanima me gdje su cure (koje nisu iz okolice makarske) noćile? hotel, apartman? te koliko dugo su noćile dok im nije skinut kalup?
ne znam da li se isplati putovati kući nakon vađenja tampona ili da ostanem do skidanja kalupa
pliz help, takve informacije mi trebaju zbog kalkuliranja troškova, ionako moram putovat na konzultacije prije toga a i to će biti naporan dan....
Ja sam preko puta u apartmanu bila, mogla sam odma kući al sam ostala 3 dana čisto zbog sebe, a sama sam si skinula kalup kod kuće nakon tjedan dana.
dianna is offline  
Old 31.10.2011., 12:04   #5766
Cure, a koliko dugo nakon operacije niste mogle kosu oprat normalno?
metropolitan is offline  
Old 31.10.2011., 13:57   #5767
ja sam odma sutradan oprala kosu , sve normalno
dianna is offline  
Old 31.10.2011., 15:38   #5768
ja sam ju oprala neposredno prije operacije tak da ju nisam prala 3 dana dok sam tampone imala (da se još ne zveknem negdje u tuš kabini, i glava trebala bit nagnuta, bla, bla, pa sam preživjela ta 3 dana).. a sad mi mama opere kosu nad kadom (onak ju nagnem ko kod frizera) da si sve flastere ne namočim.. jedva čekam da skinem kalup da vidim nos, ali i da se mogu normalno oprat!
mathillda is offline  
Old 31.10.2011., 18:15   #5769
E sad jos jedno pitanjce, da li je netko od vas korigirao tj. suzavao sirok nos?
metropolitan is offline  
Old 31.10.2011., 19:25   #5770
meni je sužen.. ali nije to bio glavni razlog operacije. meni je podignut, sužen i smanjen profil.. i još uvijek imam kalup tak da ću krajnji rezultat tek saznat..
mathillda is offline  
Old 31.10.2011., 22:11   #5771
sada se ozbiljno predomišljam da odem ipak kod Zambellija jer mi je bliže...

zna li itko od vas koliko košta estetska op. nosa kod njega? da li je bio netko??, oćoravit ću čitajući 200 str dok nađem nekoga...
jaaako mi se sviđaju slike na njegovoj stranici iz profila i en face, baš onako kako želim!
anita j is offline  
Old 31.10.2011., 22:57   #5772
Quote:
anita j kaže: Pogledaj post
sada se ozbiljno predomišljam da odem ipak kod Zambellija jer mi je bliže...

zna li itko od vas koliko košta estetska op. nosa kod njega? da li je bio netko??, oćoravit ću čitajući 200 str dok nađem nekoga...
jaaako mi se sviđaju slike na njegovoj stranici iz profila i en face, baš onako kako želim!
Cijena operacije kod Zambellija je 2200 eura.
Oblak19 is offline  
Old 31.10.2011., 23:02   #5773
Dobra večer svima. Pratim Vas već duže vrijeme u ovoj temi, oko godinu dana mi je u planu operacija nosa, devijacija septuma ( jako slabo dišem na obe nosnice ) + naravno estetika. Ono što mi se na mom nosu ne sviđa je profil, dok ovako gledano s prednje strane izgleda savršeno.

Eto, slikah se, pa sam Vas htio pitat da li i vi mislite je profil preširok i što bi po Vašem mišljenju bilo najbolje napraviti da bude onako savršen profil.

http://img526.imageshack.us/img526/9990/43578383.jpg
http://img695.imageshack.us/img695/7955/45015495.jpg
http://img535.imageshack.us/img535/245/76315965.jpg

(sorry na slaboj kvaliteti slika)

Hvala i pozdrav.
Sonyy is offline  
Old 31.10.2011., 23:02   #5774
Quote:
Oblak19 kaže: Pogledaj post
Cijena operacije kod Zambellija je 2200 eura.
hvala! još jedno pitanje: da li se kod njega može platiti na rate i jeli istina da uzima kaparu , koliki bi to iznos bio jer mi je lakše sve na rate platit ali ok.....
anita j is offline  
Old 31.10.2011., 23:10   #5775
Quote:
anita j kaže: Pogledaj post
hvala! još jedno pitanje: da li se kod njega može platiti na rate i jeli istina da uzima kaparu , koliki bi to iznos bio jer mi je lakše sve na rate platit ali ok.....
E, to ne znam. Nedavno sam bila kod njega na konzultacijama vezano za sekundarnu rinoplastiku, i tada mi je rekao da revizijska operacija košta koliko i primarna - 2200 eura. Probaj ih kontaktirati vezano za plaćanje na rate. (Iako mi se čini da većina kirurga pristaje na tu opciju).
Oblak19 is offline  
Old 01.11.2011., 11:37   #5776
boli njih ona stvar za ''male ljude '' ...njima je samo bitno da operiraju starlete/manekenke
Khally is offline  
Old 01.11.2011., 12:27   #5777
a jebemu, baš sam mislila da sam napokon uštedila za op. kad ono.....
anita j is offline  
Old 01.11.2011., 15:16   #5778
Quote:
mathillda kaže: Pogledaj post
meni je sužen.. ali nije to bio glavni razlog operacije. meni je podignut, sužen i smanjen profil.. i još uvijek imam kalup tak da ću krajnji rezultat tek saznat..
E, a kad skidas to cudo? Jel mi mozes poslat na pp slike prije i poslije?
metropolitan is offline  
Old 01.11.2011., 15:27   #5779
Quote:
metropolitan kaže: Pogledaj post
E, a kad skidas to cudo? Jel mi mozes poslat na pp slike prije i poslije?
sutra skidam pa ti pošaljem slikice..
mathillda is offline  
Old 01.11.2011., 17:28   #5780
Quote:
mathillda kaže: Pogledaj post
sutra skidam pa ti pošaljem slikice..
Sigurno si uzasno nestrpljiva Jedva cekam slikice
metropolitan is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.