Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2013., 13:18   #7701
Quote:
Zegi kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši

Ne želim nikoga kuditi, ali kalvariju koju sam ja prošla ne bih nikome poželjela. Imala sam malu grbu na nosu i vrh nosa mi se kod smijeha spuštao prema dolje. Prvu operaciju mi je radio dr. Duje Ostojić. Jasno sam mu rekla što želim (ukloniti grbu i malo podići vršak nosa), a on ga je napravio kao "ptičiji kljun".
Da sam tada znala da je to njegov vrhunac, ne bih tražila da to popravlja, jer je daleko od onoga što sam tražila. Nakon godinu dana radio mi je popravak nosa u lokalnoj anesteziji i totalno me unakazio (navodno je stanjivao kožu izrezujući je iznutra). Kada mi je skinuo kalup, nos je bio ljubičast i spljošten, a kada se malo oporavio nalikovao je na krušku, potpuno mi je uništio hrskavicu, tako da je nos ličio na krušku, deformiran i bez vrha, iskrivljen potpuno asimetrične strane, jednostavno STRAHOTA. Kada god sam se pogledala u ogledalo, mislila sam da ću poludjeti. Taj "doktor" nije mi se niti ispričao, a novac mi nije niti mislio vratiti dok mu nisam rekla da će o njemu pisati sve novine. Kao što sam već rekla, poludjela sam, a kad sam napokon smogla snage otišla sam tada eksponiranom dr. Glumičiću i molila ga da to popravi ako može.

Nos više nije bio samo unakažen, nego se i pojavilo mnoštvo ispucanih kapilara na površini, tako da sada imam nos poput alkoholičara. Kod Glumičića sam sve objasnila, i prilikom razgovora osjetila povjerenje. Djelovao je siguran u sebe, a kada sam ga pitala da li može popraviti taj unakažen nos i da li me želi operirati on je naravno odgovorio "da ne mogu to popraviti, ne bih vam pristao ni operirati nos, jer znam kroz što ste sve prošli".
Osjetila sam olakšanje, jer sam bila uvjerena da govori istinu, djelovao mi je pošteno.
Operirao mi je nos, ali nažalost moram reći da ne izgleda puno bolje nego prije operacije. Ostala je asimetrija, nos nema vrška, sve u svemu KATASTROFA. Novac je naravno uzeo unaprijed, dio prije nego sam došla u Zg, a dio prije same operacije, a njegovo objašnjenje na prvoj kontroli je bilo "namučili smo se sa vašim nosom, ali vi trebate novu hrskavicu", to je za mene bezobrazluk i imala bih još puno toga reći, jer mi je i on sam moga prije operacije reći da se tu ne može puno učiniti, a ne uzeti novac i onda to reći.
Mojih posljednjih 13 godina života je uništeno zbog bezazlene operacije kojom sam htjela uljepšati lice i otkloniti problem koji me mučio od djetinjstva, a dobila sam patnju koju sam platila i za koju mi ni računi nisu izdani.
Molim ako netko zna poštenog i kvalitetnog doktora koji bi mi mogao pomoći, tj. rekonstruirati hrskavicu, jer ne želim više ovakva hodati po ovome svijetu.

Zahvaljujem
Zao mi je sto si prosla takvu kalvariju
Ja vec dugo se spremam na operaciju, pa nikako... Nikako skupiti novce
Ali do sada sam barem uspjela pronaci , tj odluciti se kada dode taj dan, kome cu se prepustiti u ruke...
Iskreno, od prvog dana , niti u jednom trenu mi nije pao napamet glumicic, ostojic I sl..moje misljenje je da je to prodavanje magle tj cisti marketing
Ja sam se odlucila za doktora koji je pri vrhu kod nas( to je I misljenje mnogih njegovih kolega, puuuuno sam se raspitivala)..
Dakle...prim.dr.mr.sc.Ante Munitić
Kao prvo covjek je otorinac, sto je bitno. Specijalist kirurgije glave I vrata, 35 godina iskustva je iza njega, bio je procelnik za bolesti uha , grla, I nosa na merkuru, I sto je takoder zanimljivo , radi rekonstrukcije nakon saobracajnih nesreca ( to bome se ne moze pohvaliti svatko)
Evo , nadam se zegi ... da sam pomogla. Mozda. Sretno
Lisa31 is offline  
Old 21.03.2013., 14:10   #7702
je li itko od vas operirao nosni vršak? ja kad se neasmijem nos mi se produzi prema gornjoj usni ,kako sam starija imam osjecaj da ide sve vise prema dolje,mozete li me savjetovati gdje bi mi blo najpovoljnije to napraviti i kod koga...naime, imam jos jednu malu nije grbica nego kako kosčica koju bi volila da mi nekak zagladi s obzirom na nos,ostalo nista ne bi dirala
Mateićka1988 is offline  
Old 21.03.2013., 15:19   #7703
Sinoć, OSMI dan od operacije, sam dobila temperaturu 37,2.. danas je isto imam. Boli me glava (čelo) i grlo.. Nije ništa zabrinjavajuće, jel tako??

Zvala sam doktora, javit će mi se čim stigne..
dalinda mica is offline  
Old 21.03.2013., 16:08   #7704
Imam pitanja za ljudiće na ovom forumu, već operirane:

Kako biste opisali svoje stanje 20 dana nakon operacije? Biste li rekli da čovjek može nakon 20 dana odraditi jednosatni put doma u javnom prijevozu, u čendrkalu bez zraka gdje se inače ne mogu ni prozori otvoriti a kad se otvore onda je nevjerojatni propuh?

Kad biste mogli birati i da vam je netko ponudio oporavak u toplicama, koliko biste dana tamo ostali?

Zašto mislite da je Blanka Vlašić mogla onakav nos dobiti i preko socijalnog, u bilo kojoj bolnici u tužnoj našoj?
Tatjana Kovacz is offline  
Old 21.03.2013., 16:11   #7705
Ja sam bila na operaciji nosa kod Glumicica i prezadovoljna sam. Svima bi preporučila njega, a svi vi koji pljute po njemu nemate pojma, i pričate gluposti kao što su da je razvikan bezveze itd. jer to uopće nije istina. Vrhunski je sve uređeno, usluga isto tako. Nos mi je savršen, napravio je točno onako kako sam mu rekla...imala sam grbu, izravnao ga je, minimalno skratio i podignuo,izgleda potpuno prirodno. Nitko ni ne primjeti da je nos operiran jer je savršen, ravan a opet potpuno prirodan i prilagodljiv mom licu, i još moje dvije prijateljice koje su kod njega operirale su prezadovoljnje...Tako da vi tu koje pljujete po njemu i pričate gluposti nemojte širit drugima lažne informacije jer je Dr. Glumičić stvarno najbolji,ali Bože moj dođu cure s nosinama Bože sačuvaj i onda bi da im on napravi čudo, spustite se na zemlju. A ko se odluči operirat nos preporučujem njega, potpuno bezbolno, za tjedan dana ko nova, vađenje tampona ništa nije bolilo i što je najvažnije nos je savršen
lenica1234 is offline  
Old 21.03.2013., 17:18   #7706
Quote:
lenica1234 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na operaciji nosa kod Glumicica i prezadovoljna sam. Svima bi preporučila njega, a svi vi koji pljute po njemu nemate pojma, i pričate gluposti kao što su da je razvikan bezveze itd. jer to uopće nije istina. Vrhunski je sve uređeno, usluga isto tako. Nos mi je savršen, napravio je točno onako kako sam mu rekla...imala sam grbu, izravnao ga je, minimalno skratio i podignuo,izgleda potpuno prirodno. Nitko ni ne primjeti da je nos operiran jer je savršen, ravan a opet potpuno prirodan i prilagodljiv mom licu, i još moje dvije prijateljice koje su kod njega operirale su prezadovoljnje...Tako da vi tu koje pljujete po njemu i pričate gluposti nemojte širit drugima lažne informacije jer je Dr. Glumičić stvarno najbolji,ali Bože moj dođu cure s nosinama Bože sačuvaj i onda bi da im on napravi čudo, spustite se na zemlju. A ko se odluči operirat nos preporučujem njega, potpuno bezbolno, za tjedan dana ko nova, vađenje tampona ništa nije bolilo i što je najvažnije nos je savršen
Drago mi je da si zadovoljna, ali meni osobno je dotični poprilično uništio nos. Trebala je to biti minimalna estetska korekcija i uopće nisam imala nosinu niti nerealne želje. Glumičić svima radi nos na isti kalup, bez obzira na to kako se dogovorite i to su činjenice.
Nitko ovdje nema namjeru bespotrebno blatiti nekoga, voljela bi da mi je odradio posao kako treba.
Lp
Oblak19 is offline  
Old 21.03.2013., 20:53   #7707
Quote:
lenica1234 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na operaciji nosa kod Glumicica i prezadovoljna sam. Svima bi preporučila njega, a svi vi koji pljute po njemu nemate pojma, i pričate gluposti kao što su da je razvikan bezveze itd. jer to uopće nije istina. Vrhunski je sve uređeno, usluga isto tako. Nos mi je savršen, napravio je točno onako kako sam mu rekla...imala sam grbu, izravnao ga je, minimalno skratio i podignuo,izgleda potpuno prirodno. Nitko ni ne primjeti da je nos operiran jer je savršen, ravan a opet potpuno prirodan i prilagodljiv mom licu, i još moje dvije prijateljice koje su kod njega operirale su prezadovoljnje...Tako da vi tu koje pljujete po njemu i pričate gluposti nemojte širit drugima lažne informacije jer je Dr. Glumičić stvarno najbolji,ali Bože moj dođu cure s nosinama Bože sačuvaj i onda bi da im on napravi čudo, spustite se na zemlju. A ko se odluči operirat nos preporučujem njega, potpuno bezbolno, za tjedan dana ko nova, vađenje tampona ništa nije bolilo i što je najvažnije nos je savršen
Ja se samo pitam zašto se i takvima koje dođu s "nosinama" lijepo kaže nema problema, sve se to može srediti.....a kad sve prođe onda se pravdaju, pa to se baš i nije moglo...itd.
Mislim da je vrlo često problem što je kod nas velika većina kirurga vrlo slatkorječiva kad te treba prodobit da se kod njega operiraš..a poslije..e pa tko te pita..
A isto tako kad malo proguglaš i pogledaš šta se radi vanka vidjet ćeš da je u plastičnoj kirurgiji štošta moguće, ali treba znati i treba si uzeti dosta vremena pri samoj operaciji.
" Za tjedan dana ko nova" nakon operacije nosa zbilja zvuči vrlo neobično..Jer kakva got operacija bila to je velika trauma za lice, koje je vrlo osjetljivo, i kad odreagira treba mu vremena za oporavak..
klinči is offline  
Old 21.03.2013., 22:53   #7708
Quote:
lenica1234 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na operaciji nosa kod Glumicica i prezadovoljna sam. Svima bi preporučila njega, a svi vi koji pljute po njemu nemate pojma, i pričate gluposti kao što su da je razvikan bezveze itd. jer to uopće nije istina. Vrhunski je sve uređeno, usluga isto tako. Nos mi je savršen, napravio je točno onako kako sam mu rekla...imala sam grbu, izravnao ga je, minimalno skratio i podignuo,izgleda potpuno prirodno. Nitko ni ne primjeti da je nos operiran jer je savršen, ravan a opet potpuno prirodan i prilagodljiv mom licu, i još moje dvije prijateljice koje su kod njega operirale su prezadovoljnje...Tako da vi tu koje pljujete po njemu i pričate gluposti nemojte širit drugima lažne informacije jer je Dr. Glumičić stvarno najbolji,ali Bože moj dođu cure s nosinama Bože sačuvaj i onda bi da im on napravi čudo, spustite se na zemlju. A ko se odluči operirat nos preporučujem njega, potpuno bezbolno, za tjedan dana ko nova, vađenje tampona ništa nije bolilo i što je najvažnije nos je savršen
losa reklama
beyoncebeytwice is offline  
Old 22.03.2013., 00:27   #7709
upravo tako! ja osobno poznam dvije cure koje su kod njega radile nos i izgledaju uzasno, skupljaju novce za slj. operaciju... ko je tu lud, ko pametan pitam se
Quote:
beyoncebeytwice kaže: Pogledaj post
losa reklama

Zadnje uređivanje vrazic : 22.03.2013. at 00:34.
vrazic is offline  
Old 22.03.2013., 00:49   #7710
Quote:
lukaXXkralj kaže: Pogledaj post
mogu li se operacije nosa placat u ratama i ako da,u koliko najvise rata moze?
mene isto ovo zanima! s obzirom da bi mi trebalo dosta vremena da skupim novac u gotovini...
Frankenstein. is offline  
Old 22.03.2013., 01:09   #7711
Quote:
klinči kaže: Pogledaj post
Ja se samo pitam zašto se i takvima koje dođu s "nosinama" lijepo kaže nema problema, sve se to može srediti.....a kad sve prođe onda se pravdaju, pa to se baš i nije moglo...itd.
Mislim da je vrlo često problem što je kod nas velika većina kirurga vrlo slatkorječiva kad te treba prodobit da se kod njega operiraš..a poslije..e pa tko te pita..
A isto tako kad malo proguglaš i pogledaš šta se radi vanka vidjet ćeš da je u plastičnoj kirurgiji štošta moguće, ali treba znati i treba si uzeti dosta vremena pri samoj operaciji.
" Za tjedan dana ko nova" nakon operacije nosa zbilja zvuči vrlo neobično..Jer kakva got operacija bila to je velika trauma za lice, koje je vrlo osjetljivo, i kad odreagira treba mu vremena za oporavak..
upravo tako! moram priznati da puno njih priča bajke i uopće ne misli o nekakvom skladu lica i svojim mogućnostima. nitko ovdje ne pljuje privatne kirurge već iznose probleme koji su nastali operativnim zahvatom kod istih.
ako nakon estetske operacije moras par puta ići na rekonstrukciju sorry al meni je to veliko upozorenje da ih se klonim.

u bolnicama nisam dozivjela da mi pričaju bajke već realne mogućnosti i iskren razgovor. time ne kažem da su bolnice nuzno bolje rjesenje ali na svom slučaju mogu potvrditi da laži što se može napraviti i kako nije bilo.

o ishodu vam javim kad ga skrpaju (radi se frakturi nosa...veoma vidljivoj, radi se rekonstrukcija nosne piramide cijelom duzinom, otvorena tehnika, plus rekonstrukcija urusene hrskavice na vrhu nosa)
__________________
never break a promise you made to yourself, and always follow your morals
slronhill is offline  
Old 22.03.2013., 10:52   #7712
Quote:
lenica1234 kaže: Pogledaj post
Ja sam bila na operaciji nosa kod Glumicica i prezadovoljna sam. Svima bi preporučila njega, a svi vi koji pljute po njemu nemate pojma, i pričate gluposti kao što su da je razvikan bezveze itd. jer to uopće nije istina. Vrhunski je sve uređeno, usluga isto tako. Nos mi je savršen, napravio je točno onako kako sam mu rekla...imala sam grbu, izravnao ga je, minimalno skratio i podignuo,izgleda potpuno prirodno. Nitko ni ne primjeti da je nos operiran jer je savršen, ravan a opet potpuno prirodan i prilagodljiv mom licu, i još moje dvije prijateljice koje su kod njega operirale su prezadovoljnje...Tako da vi tu koje pljujete po njemu i pričate gluposti nemojte širit drugima lažne informacije jer je Dr. Glumičić stvarno najbolji,ali Bože moj dođu cure s nosinama Bože sačuvaj i onda bi da im on napravi čudo, spustite se na zemlju. A ko se odluči operirat nos preporučujem njega, potpuno bezbolno, za tjedan dana ko nova, vađenje tampona ništa nije bolilo i što je najvažnije nos je savršen

Svoje pozitivno iskustvo si mogla napisati i bez pljuvanja po drugima koji nemaju jednako iskustvo/mišljenje ko ti. Ovako ti post zvuči kao jeftina reklama i ne bih ti savjetovala da dalje nastaviš u istom tonu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 22.03.2013., 11:12   #7713
Niti imam potrebu nekoga reklamirati, niti se svađati tu s vama. Ja samo kažem da je nepotrebno pljuvati toliko po njemu jer on nije bezveze najpoznatiji i najbolji kirurg u Hrvatskoj i vani ga hvale. i slažem se nemože uvijek napravit super i svako ima svoje mišljenje. Ali ja i kao što sam već napisala moje dvije prijateljice smo prezadovoljne,i savršeno nam je napravio. Dok mi je sestrična iša u novu bolnicu kod nekog "najboljeg" kirurga, i nos joj je katastrofa, sad mora ić na popravak jer joj ništa nije dobro napravio, tako da svatko ima i grešaka a i dobrih operacija. Ja samo hoću reć da ko nema iskustva s Glumičićem da ne priča gluposti o njemu i da ne sluša priče koje kakvih osoba... I da upravo tako nakon tjedan dana sam bila kao nova. Operacija mi je bila utorak 8.1, u četvrtak sam izvadila tampone, idući utorak mi je skinuo kalup i to je to... u tih tjedan dana nisam niti jednu tabletu protiv bolova popila a da se razumijemo lomio mi je kost,podljevi su bili minimalni i prosli su nakon deset dana,bilo je sve točno onako kako je rekao na prvim konzultacijama ali to valjda ovisi od osobe do osobe. Uglavnom ko god se odluči na operaciju nosa ja bi preporučila njega jer sam prezadovoljna
lenica1234 is offline  
Old 22.03.2013., 11:29   #7714
Ajde pliz ako možeš staviti slike nosa, može i iz profila, jako me zanima. Može i na pp, ako ti je bed ovdje. S obzirom da ja znam bar 5-6 osoba koje su kod njega radile i svima je isti prćasti nosić napravio te se iz aviona vidi da je nos operiran (da ne spominjem tu i hrpu naših poznatih ličnosti kojima na nosu "piše" Glumičić))
orangecounty is offline  
Old 22.03.2013., 11:52   #7715
Quote:
lenica1234 kaže: Pogledaj post
Niti imam potrebu nekoga reklamirati, niti se svađati tu s vama. Ja samo kažem da je nepotrebno pljuvati toliko po njemu jer on nije bezveze najpoznatiji i najbolji kirurg u Hrvatskoj i vani ga hvale. i slažem se nemože uvijek napravit super i svako ima svoje mišljenje. Ali ja i kao što sam već napisala moje dvije prijateljice smo prezadovoljne,i savršeno nam je napravio. Dok mi je sestrična iša u novu bolnicu kod nekog "najboljeg" kirurga, i nos joj je katastrofa, sad mora ić na popravak jer joj ništa nije dobro napravio, tako da svatko ima i grešaka a i dobrih operacija. Ja samo hoću reć da ko nema iskustva s Glumičićem da ne priča gluposti o njemu i da ne sluša priče koje kakvih osoba... I da upravo tako nakon tjedan dana sam bila kao nova. Operacija mi je bila utorak 8.1, u četvrtak sam izvadila tampone, idući utorak mi je skinuo kalup i to je to... u tih tjedan dana nisam niti jednu tabletu protiv bolova popila a da se razumijemo lomio mi je kost,podljevi su bili minimalni i prosli su nakon deset dana,bilo je sve točno onako kako je rekao na prvim konzultacijama ali to valjda ovisi od osobe do osobe. Uglavnom ko god se odluči na operaciju nosa ja bi preporučila njega jer sam prezadovoljna
Daj mi molim te pošalji slike na pp, neću ih nikome slati jer i ja imam namjeru ići tamo a sad su me ovi zadnji postovi zbunili. Nekako i meni zvuči previše idealno što si napisala u svom postu, nije to kritika, nego čista bojazan, jer ja sam skupljala tri godine novce i ne smijem promašiti operaciju. Ne mogu opet ići na drugu, nadam se da shvaćaš. Inače, sviđaju mi se one njegove slike prije-poslije, ali ne znam baš imaju li svi predispozicije za takvo nešto, mislim da to ovisi o puno faktora koji su za laike prezaguljeni.
Bila bih ti stvarno zahvalna za slike i one kad prođu još tri mjeseca. Sad vjerujem da je to sve još uvijek "svježe".
Tatjana Kovacz is offline  
Old 22.03.2013., 13:18   #7716
Ej ljudi cao..Evo sutra ce biti 7 dana poslije estetske operacije. Radila sam ju kod Glumicica. Izabrala sam njega jer sam nekoliko godina trazila gdje bi bilo najbolje napraviti i od je prevladao. Dakle da krenem. Imam ISKLJUCIVO DEBELU KOZU nosa te je rekao da on ne moze rezat kozu i zatezati ju jer bi to izgledalo neproporcionalno sa mojim licem. Takoder je i spominjao disanje ukoliko ju i odreze nebi mogla disati. Sve u svemu sta ja sad hocu rec. Kad se slikam izgledao ocajno sama sebi, ali kad pogledam sliku svojeg starog nosa i glledam sebe sad pred ogledalom promjena je vidljiva definitvno. Nema vise tog nepravilnog nosa (ja ga zovem crnacki) koji je na sve strane.. Uvijek sam ga i povlacila dole i namjestavala ga da ne izgleda tako krumpirast. Naravno da bi ja htjela brda i doline i da imam nos kao xxx bezveze sad pricam...ali kad je takvo lice onda zaista ne mozes nista napraviti. Ipak je proslo 6 dana od operacije, gips sam skinula..Znate i sami da se govori da su promjene vidljive tek od 6 mjeseci do godinu dana..Ali glupo je i od nekih ljudi (pa recimo da sad i ja spadam u tu nekolicinu ) da stanu nekoliko dana poslije op. i dan poslije skidanja gipsa i kazu ..isuse ne, pa on nije lijep..Ja svoj vrh uopce jos ne osjetim..tu di je on i dalje velik osjeta nemam i svjesna sam da treba vremena da splasne..ali eto..kontrola je za 6 tjedana..
Bilo kakva pitanja...ili slike naravno mogu poslati..
mai107 is offline  
Old 22.03.2013., 13:28   #7717
Quote:
mai107 kaže: Pogledaj post
Ej ljudi cao..Evo sutra ce biti 7 dana poslije estetske operacije. Radila sam ju kod Glumicica. Izabrala sam njega jer sam nekoliko godina trazila gdje bi bilo najbolje napraviti i od je prevladao. Dakle da krenem. Imam ISKLJUCIVO DEBELU KOZU nosa te je rekao da on ne moze rezat kozu i zatezati ju jer bi to izgledalo neproporcionalno sa mojim licem. Takoder je i spominjao disanje ukoliko ju i odreze nebi mogla disati. Sve u svemu sta ja sad hocu rec. Kad se slikam izgledao ocajno sama sebi, ali kad pogledam sliku svojeg starog nosa i glledam sebe sad pred ogledalom promjena je vidljiva definitvno. Nema vise tog nepravilnog nosa (ja ga zovem crnacki) koji je na sve strane.. Uvijek sam ga i povlacila dole i namjestavala ga da ne izgleda tako krumpirast. Naravno da bi ja htjela brda i doline i da imam nos kao xxx bezveze sad pricam...ali kad je takvo lice onda zaista ne mozes nista napraviti. Ipak je proslo 6 dana od operacije, gips sam skinula..Znate i sami da se govori da su promjene vidljive tek od 6 mjeseci do godinu dana..Ali glupo je i od nekih ljudi (pa recimo da sad i ja spadam u tu nekolicinu ) da stanu nekoliko dana poslije op. i dan poslije skidanja gipsa i kazu ..isuse ne, pa on nije lijep..Ja svoj vrh uopce jos ne osjetim..tu di je on i dalje velik osjeta nemam i svjesna sam da treba vremena da splasne..ali eto..kontrola je za 6 tjedana..
Bilo kakva pitanja...ili slike naravno mogu poslati..
Molila bih te da mi ih pošalješ na pp jer kao što rekoh i ja tamo planiram ići pa mi treba svaka informacija.

PS.
LENICA1234 NE LAŽE! POSLALA JE SLIKE PRIJE I POSLIJE I ONO ŠTO VIDIM JE ČISTA PERFEKCIJA!

Ispričavam se za velika slova ali mislim da je to bilo potrebno naglasiti!
Tatjana Kovacz is offline  
Old 22.03.2013., 15:10   #7718
moze i meni slike?
Quote:
lenica1234 kaže: Pogledaj post
Niti imam potrebu nekoga reklamirati, niti se svađati tu s vama. Ja samo kažem da je nepotrebno pljuvati toliko po njemu jer on nije bezveze najpoznatiji i najbolji kirurg u Hrvatskoj i vani ga hvale. i slažem se nemože uvijek napravit super i svako ima svoje mišljenje. Ali ja i kao što sam već napisala moje dvije prijateljice smo prezadovoljne,i savršeno nam je napravio. Dok mi je sestrična iša u novu bolnicu kod nekog "najboljeg" kirurga, i nos joj je katastrofa, sad mora ić na popravak jer joj ništa nije dobro napravio, tako da svatko ima i grešaka a i dobrih operacija. Ja samo hoću reć da ko nema iskustva s Glumičićem da ne priča gluposti o njemu i da ne sluša priče koje kakvih osoba... I da upravo tako nakon tjedan dana sam bila kao nova. Operacija mi je bila utorak 8.1, u četvrtak sam izvadila tampone, idući utorak mi je skinuo kalup i to je to... u tih tjedan dana nisam niti jednu tabletu protiv bolova popila a da se razumijemo lomio mi je kost,podljevi su bili minimalni i prosli su nakon deset dana,bilo je sve točno onako kako je rekao na prvim konzultacijama ali to valjda ovisi od osobe do osobe. Uglavnom ko god se odluči na operaciju nosa ja bi preporučila njega jer sam prezadovoljna
vrazic is offline  
Old 22.03.2013., 17:28   #7719
moze i meni
lukaXXkralj is offline  
Old 22.03.2013., 21:13   #7720
Vidim odnosno čitam da dosta vas ide ponovo na operacije jer se na prvoj nešto zeznulo Osim širenja bočnih kostiju nosa, što još vam se dogodilo?
ProdajaOdjeće is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.