Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2012., 09:59   #4041
Meni osobno to što je Jenna progledala.Nisam prije znala da je moguće potpuno vratiti vid.
I naravno A's room
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Old 13.04.2012., 14:14   #4042
Pretty little liars challenge :Day 18: What was the biggest surprise on the show?

Definitivno soba od A. Baš ono totalno bolesno-psihopatski!
shorty is offline  
Old 13.04.2012., 14:42   #4043
Pretty little liars challenge ay 18: What was the biggest surprise on the show?

Soba od A! ..i ono u onoj trgovini s lutkama, nisam mislila da cu se ikada bojat lutki, ali od te epizode, pa imam fobije kad ih vidim...
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 13.04.2012., 18:25   #4044
Pretty little liars challenge :Day 18: What was the biggest surprise on the show?

Da je Ali bila terorizirana od strane A
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 13.04.2012., 19:40   #4045
Day 18: What was the biggest surprise on the show?

Da se Ali farba u crno i pravi kao netko drugi.

Da je Ali odglumila onaj napad za Noć vještica. Nakon toga sam 99% bila sigurna da je živa i da je -A.
Miss Gavella is offline  
Old 14.04.2012., 10:35   #4046
Pretty Little Liars Challenge: Day 18: Which character would you like to trade places with for aDay

Which character would you like to trade places with for a day, and what would you do?

oooo definitvno Hanna i ne bi pustala Caleba na miru
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Old 14.04.2012., 11:01   #4047
Pretty Little Liars Challenge: Day 18: Which character would you like to trade places with for aDay

Aria, definitivno , em ima Ezru, em ima odličan stil oblačenja, gotovo sve bih joj ukrala
Gear is offline  
Old 14.04.2012., 12:08   #4048
Pretty Little Liars Challenge: Day 18: Which character would you like to trade places with for aDay

Definitivno sa Mayom tako da mogu uživati sa Emily!

ili sa bilo kojom od cura (Emily,Aria,Hanna) pa da mi Spence pravi društvo i da umirem na njene provale.
shorty is offline  
Old 14.04.2012., 14:13   #4049
Which character would you like to trade places with for a day, and what would you do?

Hmmm... s nekim muškarcem definitivno, pošto sam ja žensko.
Možda Caleb. Samo bih stajala ispred ogledala i gledala svoje moćno tijelo.
Miss Gavella is offline  
Old 14.04.2012., 16:19   #4050
Pretty Little Liars Challenge: Day 18: Which character would you like to trade places with for a Day

Hmmm... ...Aria , sa Ezrom je(ali da bude bez majice- covjek ima presexy ledja )..i ima odlican stil oblacenja, Aria mislim !
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 15.04.2012., 00:20   #4051
Pratim seriju, najdraži lik u seriji mi je Spencer i najviše mi se svidjelo što su se na kraju 2. sezone ona i Toby pomirili jedino je bezveze to što je njihovo pomirenje nekako odjednom i previše nedorečeno.

a citat iz zadnje epizode, ona baba iz trgovine lutkama: "Kids these days only like things they can Google."
Psychodelicate is offline  
Old 15.04.2012., 01:22   #4052
Which character would you like to trade places with for a day, and what would you do?

Bila Spencar, seksala se sa Wrenom i pokrala joj svu robu
__________________
I'm in my penthouse half naked, I cooked this meal for you naked, So where the hell you at? The bedroom’s my runway. Est-ce que tu aimes le sexe? Le sexe, je veux dire l'activité physique, le coït, tu aimes ça?- A ti me boliš tamo gdje bolilo dugo ništa nije. -
Cinderellamare is offline  
Old 15.04.2012., 11:07   #4053
Pretty Little Liars Challenge: Day 19: The character whose fashion sense you love the most?

The character whose fashion sense you love the most?
aa definitvno spencer <3 ona mi je spoj casual,elegancije,treša.kiča..sve u 1 ,,divna,najdivnija






__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Old 15.04.2012., 11:17   #4054
fashionofpll.tumblr
__________________
Tienes magia Andrés!
-anamarija- is offline  
Old 15.04.2012., 11:17   #4055
Pretty Little Liars Challenge: Day 19: The character whose fashion sense you love the most?

Aria, super se oblači, mada je ono možda vulgarno za njene godine i za srednju školu.
Miss Gavella is offline  
Old 15.04.2012., 12:38   #4056
Pretty Little Liars Challenge: Day 18: Which character would you like to trade places with for a Day

Stvarno ne znam, zavisi od epizode. Kad pogledaš realno svima njima su životi na neki način zeznuti, tako da ne bih voljela to prolaziti ni na dan

Pretty Little Liars Challenge: Day 19: The character whose fashion sense you love the most?

Spencer mi ima najbolji taj svakodnevni stil, baš je dobro oblače u seriji. Ovo mi je najdraža njena kombinacija
Iako mi njezine svečane kombinacije nisu baš nešto posebno.

Emily mi ima odličan svakodnevni stil, također, iako možda mrvicu preobičan, ali možda mi je zato i dobar.

Hanna mi se u početku super oblačila, dok je još bila popularna cura, a sad u zadnje vrijeme mi je


Aria mi je tak tak, u početku mi je bila ok, a sada mi je osobito ono crveno krzno jučer i one neon žute klompe iz neke ep.
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 15.04.2012., 13:19   #4057
Pretty Little Liars Challenge: Day 19: The character whose fashion sense you love the most?
The character whose fashion sense you love the most?


Aria!
http://2.bp.blogspot.com/-d7gMDLKSvt...%2Bmontage.jpg
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 15.04.2012., 14:20   #4058
Aria i Hanna
__________________
"Something about the way you looked at me,made me think for a moment,that maybe we were meant to be,living our lifes seperately,and it's strange that things change,but not me waiting you so desperately."
Veronica4 is offline  
Old 15.04.2012., 14:28   #4059
Pretty Little Liars Challenge: Day 19: The character whose fashion sense you love the most? The char

Spencer
__________________
U danu punom ljepljivosti tako je dobar vjetar u oblacima. http://youtu.be/oHKpXAPTVNU 1.12.2013 PROTIV!
Nocturnity is offline  
Old 15.04.2012., 15:17   #4060
Pretty Little Liars Challenge: Day 19: The character whose fashion sense you love the most? The char

Tezak izbor....ali za mrvicu pobjeduje Spencer!
__________________
When you feel sad, DANCE!
L.o.v.e. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:44.