Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2011., 09:56   #21
ne volim reklamirati pojedine proizvođače, ali iskustveno Tegola kanadese (Tumir u Rudeškoj) ima sastojke u sandwich konstrukciji, koji najbolje odgovaraju našem podneblju, to ne znači da ja Golden globe loš ali gledam Tegolu koju smo postavljali prije 23 godine na dasku sa po dva čavla na rogu, kao da je jučer stavljana i nema oštećenja po rubovima (od curenja bitumena kod viskih temperatura.
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2020., 16:33   #22
Da dignem temu, trebam crvenu dugotrajnu šindru da pokrijem garažu i drvarnicu, radim novo krovište na objektu, oko 70 kvadrata... Koja je najbolja?
technotronic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2023., 20:01   #23
Bitumenske valovite ploče - iskustva?

Namjeravam pokriti nadstrešnicu (3 x 5 m) ispred kuće sa bitumen valovitim pločama bauhaus.hr/valovite-bitumenske-ploce/gutta-valovita-bitumenska-ploca/p/28110558

Ono šta me najviše zanima, da li se osjeti smrad ljeti kad se ugriju na suncu? Ispod bi ispijali kavu, pa ne bi bilo fora. Što se trajnosti tiče, dovoljno je da izdrže 3 ljeta jer će sve skupa u renovaciju za koju godinu.
__________________
Potpisujem.... možda.
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2023., 20:31   #24
Mene su iznenadile jer su izdržale oluje ovo ljeto...i tak stoje već par godina bez frke a isto tak su kao privremeno riješenje trebale biti.
Kod mene su druga firma ne ova iz linka al nemaju nikakvog mirisa pa predpostavljam da su i ove danas takve.
__________________
ako je dobro i brzo nije jeftino ako je dobro i jeftino nije brzo ako je jeftino i brzo nije dobro
werdas is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2023., 21:53   #25
Nema nikakvog smrada, tri godine ce izdrzati sigurno.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2023., 06:25   #26
Biti će dobra za to ukoliko ju zabiješ direktno na dasku ili na što gušći raster letvi.Poletvati na svakih pola metra jer je kod većeg raspona na visokim temperaturama ploča znala "propasti" između letvi.Te ploče su bile izuzetno popularan pokrov ali su se vrlo brzo pokazali i nedostaci,pogotovo kod zbrzane ugradnje.Svaka ozbiljnija tuča ju prilično ošteti i treba se paziti kod pokrivanja kako se gazi po njoj(najbolje ne gaziti).
__________________
bez potpisa.
zh1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2023., 13:22   #27
Propadne po sredini ako je velik razmak letvanja, ali sigurno ne unutar 3 godine koliko njemu treba. Ne isplati mu se stedjeti na tih par letvi, a mozda na kraju ostanu duze od 3 godine na krovu. Ja ih nebi niti skidao dok ne pocnu propadati..

Gaziti po njima nikako nemoj kako je i zh napisao.
Alfa KT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.