Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2010., 23:51   #441
Ne znam znate li za ovaj blog http://memorabilia.blog.hr/
Ima more linkova i popisa starih crtića i serija.... ko god ga piše hvala mu! Mali raj
Mentta one is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 10:56   #442
sve ih obožavam al animanijaci
nxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2010., 10:59   #443
čudesna šuma, leteći medvjedići, nick praskaton i onaj vampirić ernest
__________________
"Awake, arise, or be forever fallen."
Tyet is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 10:42   #444
ernest, nik praskaton, graškograd, candy candy, doktor argus, bolek i lolek, rakuni, snješko bijelić, bus bus, a favoriti: stari štrumpfovi + lija skočibarica
__________________
ORMAR :) prodano
gattaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2010., 11:08   #445
definitivno candy candy <3
i tom & jerry
__________________
''One person's crazyness is another person's reality''
evolet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 01:04   #446
candy candy. dugo sam tražila ime tog crtića
jel se sjeća netko jel to bilo sinkronizirano ili prevedeno u titlovima? ne sjećam se više.
i jel se može negdje cijela serija skinuti ili nabaviti?
formaldehida is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 01:58   #447
Divlje mačke ili ti WildC.A.T.s

Uvod
kalika is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2010., 12:05   #448
Stripy
Hugholina Grant is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2010., 08:35   #449
Quote:
gunđalo kaže: Pogledaj post
sjeća li se itko crtića o Žderosauru?? to je bio debeli, zeleni dinosaur, po zanimanju automehaničar... prijatelji su mu se zvali Nosko i Srećko, isto dinosauri! uvodna pjesma je išla otprilike "Ždero, Nosko, Srećko...... Ždero, strašno debeli... hompa, cumpa, njumpa, njam!", ne sjećam se točno teksta!

javite mi ako znate bilo što, tražim ga već poprilično dugo!
joj, je se iko ovoga sića? ne mogu nać ništa o Žderi...
__________________
...ja sam samo hteo da je volim u Novom Sadu na Dunavu, gdje je postojao jedan stari gvozdeni most, preko kojeg je prelazila nekad, raspuštajući one svoje kose kao mrežu svilenu u koju su se hvatale vlati mjesečine, kao glupe deverike...eto ti pesma, ludo jedna!
How to save a life is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2010., 15:58   #450
Question

Quote:
Mentta one kaže: Pogledaj post
Ne znam znate li za ovaj blog http://memorabilia.blog.hr/
Ima more linkova i popisa starih crtića i serija.... ko god ga piše hvala mu! Mali raj


Kakav raj kad nema Žderosaura?!
__________________
Ako nisam sluš'o sve što postoji, onda nisam sluš'o ništa!
gunđalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 22:42   #451
Uff .. Svi s cartoon networka
Ajme znala sam čitave dane provesti gledajući
crtiće . I danas ih volim pogledati !

To su uglavnom bili kraći crtići , ali se sjećam
da je prije bilo češće crtića ( ovih dugometražnih )
nego danas

Pred Božić i tak te blagdane su rulali crtići
Sjećam se da mi je Labuđa princeza ( ili jezero )
bilo odlično , onda Kralj lavova , Tarzan , Crvenkapica
Trnoružica , Pepeljuga , Dugovi Božića itd

Danas su crtići katastrofa :/
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 13:21   #452
definitivno oni animirani klasici orlando filma, zvonar crkve notre dame, vjetar u vrbama, otok s blagom, crna strijela, blago kralja solomona i još hrpa njih s glasovima hrvatskih glumaca otokar levaj, jasna abrus.........
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 20:44   #453
ok.. vidim ovdje ima mnogo zaljubljenika u crtane filmove pa evo neznam dali sam na pravom mjestu ali evo pitanjce za vas
dali netko zna kako se zove film (crtani) u kojem je radnja -> bio sam malen oko 5 god kad sam ga gledao i ne sjecam se bas dobro _> ugl neki djecak usne i ima nocnu moru i sad on na svom krevetu koji lebdiodlazi na svakojakamjesta i prozivljava svakojake avanture <-(ne sjecam se sto se događalo) e sad meni se taj film jako svidio mislim da sam ga gledao neke 1996-99 na hrt2 neznam dali je film produkcija disney-a gledao sam na wikipediji i nisam pronašao nikakav odgovarajuci naslov p.s. mislim da je na hr naslov nocna mora (trebao bi biti) ali nista od toga nisam pronasao pa vas ljepo molim pomozite
fatamata is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 20:56   #454
Quote:
fatamata kaže: Pogledaj post
dali netko zna kako se zove film (crtani) u kojem je radnja -> bio sam malen oko 5 god kad sam ga gledao i ne sjecam se bas dobro _> ugl neki djecak usne i ima nocnu moru i sad on na svom krevetu koji lebdi odlazi na svakojakamjesta i prozivljava svakojake avanture <-(ne sjecam se sto se događalo) e sad meni se taj film jako svidio mislim da sam ga gledao neke 1996-99 na hrt2
Little Nemo: Adventures in Slumberland (1989)?
red F is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 21:00   #455
Quote:
fatamata kaže: Pogledaj post
ok.. vidim ovdje ima mnogo zaljubljenika u crtane filmove pa evo neznam dali sam na pravom mjestu ali evo pitanjce za vas
dali netko zna kako se zove film (crtani) u kojem je radnja -> bio sam malen oko 5 god kad sam ga gledao i ne sjecam se bas dobro _> ugl neki djecak usne i ima nocnu moru i sad on na svom krevetu koji lebdiodlazi na svakojakamjesta i prozivljava svakojake avanture <-(ne sjecam se sto se događalo) e sad meni se taj film jako svidio mislim da sam ga gledao neke 1996-99 na hrt2 neznam dali je film produkcija disney-a gledao sam na wikipediji i nisam pronašao nikakav odgovarajuci naslov p.s. mislim da je na hr naslov nocna mora (trebao bi biti) ali nista od toga nisam pronasao pa vas ljepo molim pomozite
Da nije Little Nemo: Adventures in Slumberland?
Uglavnom ja sam volio Rakune i Blufonce, hehe...
Vidim da je red odgovorio/la prije mene, pa cu dodati Mali Nemo: Avantura u zemlji snova
Fergazer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2010., 23:01   #456
Nema do Wild CATS
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 15:30   #457
da to je taj tnx red F i fergazer XD
fatamata is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2010., 16:10   #458
Ne znam da li ovo spada u ovu temu, ali me zanima da li postoji hrvatska sinkronizacija za film Ljepotica i zvijer od Disneya?

Nailazim samo na srpsku
Stoop is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 22:26   #459
bome dumich svida mi se popis, a vec sam mislila da su svi zaboravili slonicu nelicu, ivancicu i macka maslacaka. jedino kaj nedostaje je patuljak david i pustolovine sumske druzine inace popis za 10!

p.
pullus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 22:55   #460
Ivančica i Maslačko su mi bili predivni , i edukativni, za razliku od mnogih crtića. Uvijek je onaj krt na kraju pokazivao kako nešto napraviti.

They don't make'em like they used to..
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:05.