Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2011., 11:33   #21
Quote:
nika3 kaže: Pogledaj post
Koristili uvin 2 dana i nakon 1 dana je bilo bolje, onda još brusnicu-sok tjedan dana za svaki slučaj i izbjegli antibiotike
samo napomena- uvin i brusnica se ne smiju koristiti u isto vrijeme, uvin je lužnat, brusnica kisela i djelovanje im se međusobno poništava, ako se koristi uvin čaj, treba izbjegavati agrume i ostale kisele stvari
Tatsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 11:52   #22
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
šta je točno urinoinfekt? zar ne bi dijete imalo temperaturu da ima neku bakteriju/upalu?

pitam jer meni d. zna imat crvenu pipicu, zvala sam jednom pedicu pa mi je rekla da samo namažem nečim za smirivanje, da je to vjerojatno nadraženo te da nema bakteriještina u urinu bez temperature i nek ne brinem.
ooooooooooooo, totalno krivo. Moja M je imala probleme s urinoinfektima i niti jedan put uz urinoinfekt nije imala temperaturu.
2. nikad uz urinoinfekt nije plakala. kad je znala reći rekla bi da ju boli piša-ali plakala nije( pogotovo ne bi usporedila s uhom)
3. crvenilo bi povezala s tim što se u vrtiću uglavnom ne obrišu nakom piškenja...pa ih mokraća nadraži
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 12:03   #23
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
ooooooooooooo, totalno krivo. Moja M je imala probleme s urinoinfektima i niti jedan put uz urinoinfekt nije imala temperaturu.
2. nikad uz urinoinfekt nije plakala. kad je znala reći rekla bi da ju boli piša-ali plakala nije( pogotovo ne bi usporedila s uhom)
3. crvenilo bi povezala s tim što se u vrtiću uglavnom ne obrišu nakom piškenja...pa ih mokraća nadraži
nama je (odlican) pedijatar rekao kad nam je dijete neutjesno plakalo po noci da ili je upala uha ili urinoinfekt
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 12:26   #24
joj pa, dijete moze i ne mora plakati, isto kao sto nas odrasle urinoinfekt moze i ne mora boljeti.
Ista stvar s temperaturom.
dapace, cula sam da je cest slucaj za urinoinfekt i da temperatura padne ispod 36,6.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2011., 12:31   #25
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
nama je (odlican) pedijatar rekao kad nam je dijete neutjesno plakalo po noci da ili je upala uha ili urinoinfekt
Moja se budi već 2 dana oko 1h i dere se sat vremena (inače spava cijelu noć).
Jučer me tražila piškiti, noćas ne.
Pitam ju dali ju neešto boli pa mi jučer rekla ruka, noćas usta

Ne znam ni sama šta da radim, vidjet ću danas kako je prošlo u vrtiću i kako će biti kod kuće...
Mislim da ću joj dati navrh žličice Uvinog u čaj...
__________________
2 curke
kirshna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:09.