Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2008., 21:24   #61
fuzzy, ja znam za lotion nettoyante, ako je to to, isto se ne ispire al po sastavu ne znam jel micelarna

btw-evo još malo varijanti drugih proizvođača..ako ko proba, nek javi

nuxe, za sve tipove kože:


la roche posay, effaclar, za masnu i problematičnu:


la roche posay, toleriane losion bez ispiranja za reaktivnu i nadraženu kožu:


vichy, za osjetljivu kožu:
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 13:57   #62
nettoyante je za netolerantnu, ovaj je za crvenilo i baš se zove lotion micellaire
__________________
nemam ni avatar ni potpis
fuzzy logic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2008., 22:45   #63
o, pa to je nešto novo onda
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 11:57   #64
Evo već danima čitam o toj bioderminoj otopini i odlučila sam je kupiti.Imam mješovitu kožu, pa ću si kupiti tu sebium, a namjeravam je isprobati i na leđima jer imam lagani problem i s tim dijelom kože.U biti veći su mi problem leđa, nego lice koje mi je zapravo bez prištića(izuzev malih crnih po nosu) i pokojeg gosta u danima pms-a
E sad me zanima, bi li netko s foruma(mislim da je dark star spominjala) mogao napisati u kojoj ljekarni u splitu je najpovoljnije kupiti to veće(manje) pakiranje otopine?Možete pisat na pm, da ne bi ispala reklama.hvala svima
p.s.vidim da spominjete ovdje roc kremice,ja sam dobila testere hydra+ za normalnu kožu i super mi je(ima neki lagani miris, brzo se upija,divna), ali mislim da bi mi čim malo zatopli mogla biti bolja ta za mješovitu kožu sa zelenim čepom, jer inače koristim od clarinsa hidratanti losion za mješovitu kožu kod kojeg mi sve odgovara izuzev mirisa-smrdi Ta roc kremica sa zelenim čepom miriše?
fedora is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2008., 15:43   #65
ne sićan se jel miriše, u svakom slučaju nije odbojan miris jer bi zapamtila

ovo oko sebium micelarne..ako nemaš prištiće na licu a općenito želiš isprobat micelarnu, možda da razmisliš o nekoj drugoj za mješoviti tip? sebium je baš za mješovitu problematičnu kožu. inače (ja sam sebi prvo bila uzela malo pakiranje za svaki slučaj) 125 ml dođe 44 do 47kn. To su ti ljekarna na općini, ljekarna dobri, pa ljekarna na pjaci ..ima ih.
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 11:44   #66
Cure, ja bi uzela ovu Avene radije nego Vichy jer sam samo na te dvije naisla.
kod mene nema bioderme pa bi probala sa avene.

Jel neko koristio duze vrijeme?
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2008., 22:31   #67
ako imaš osjetljivu do suhu kožu nećeš falit ni s vichyjem

inače nisam baš njihov fan, al micelarna im je već odavno na tržištu i dobra je
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 09:43   #68
A nemam osjetljivu kozu, ali mi je kriticna ova zona gdje su mi pore malo prosirene (ovaj dio na obrazima oko nosa). to mi je masnije od ostatka lica, dok su mi obrazi i celo dehidrirano djeluju.
svaki put mi iskoci jedan-dva pristica i ja to nemilice raskopam i onda mi ostaju ljubicasti oziljci po 3 nedelje.
posle vecine tonika zateze me lice. koristila sam Alverde tonik s divljom ruzom ali sam prestala zbog mirisa.
Dr. Hauschkin mi je takodje bio ok i mislila sam njega sad ponovo kupiti, ali naidjem ponovo na temu o micelarnoj tekucini i aj da i to probam.

Ova micelarna je jedino sto nisam probala, jer kad sam prvi put cula za to nisam to bas dozivljavala kao nesto drugarcije od tonika.

EDIT: dok naravno nisam naisla na tvoje hvalospjeve na forumu
EDIT2: Razocarala sam se u Vichy-jeve proizvode, tako da mi nekako bolje pase Avene i njihove kremice.
Ovaj Vichy koji stize na balkan je iz Poljske tako da je malo žnj
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:42   #69
i meni taj alverde malo čudno miriše..cure po forumu ga masu hvale, no zar nije on za osjetljivu i suhu kožu ?

ako imaš prištiće na t-zoni, možda bi bilo dobro da uzmeš micelarnu sebium..ona je baš za problematičnu masnu/mješovitu kožu, a suhu bi mogla dodatno isušiti..pošto kažeš da ti je ostatak lica dehidriran, možda bi bilo dobro da šminku prvo skineš npr. balea maramicama, a onda lice lagano prebrišeš micelarnom-ja tako radim i efekt je . ona je sama po sebi dovoljna za skidanje šminke, no ja sam zaključila da mi je još bolje kad koristim nešto prije nje-ona sanira prištiće i tonizira, a koža nije isušena
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 18:22   #70
e u tom i jeste problem sto kod mene nema da se kupi ova od bioderma
kupila sam ovu od avene, pa budem vidjela kakva je.
A nisu mi pristici po T zoni, vec na obrazima pored nazolabijalne bore mi iskoci jedan-dva i ja poludim kad osjetim to pod prstima i moram stisnuti.
Ovaj alverde sam uzela jer nema alkohola koji dodatno isusuje lice i podstice na lucenje sebuma
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 22:36   #71
di živiš? ako si u Srbiji, Bg ili nešto - je li moguće da nešto kod vas nema ? imate 10000 puta širu ponudu

ma kako izgleda ta od avene?? jel to ovo

__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 23:57   #72
Zivim u jednoj maloj pecini u alpima
salim se.
bila sam u dvije apoteke i tamo nisam nasla pa mi se nije dalo traziti dalje, s obzirom da su te dvije najbolje opremljene kozmetikom.
To je upravo ta.
napisacu za par dana utiske
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 00:04   #73
napiši, živo me zanima..ja sam imala tester od nečeg drugog od avene, losion bez ispiranja, ali nije micelarna. za ovo sa slike nisan ni znala da postoji!
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 10:47   #74
Meni je avene termalna voda najbolja pa sam kupila i njihovu micelarnu da probam. inace mi je bila i jako dobra emulzija seboregulatrice matifiante ili kako se vec pise, bolja od eucerin hydro balance fresh.
__________________
S budalama se ne vrijedi raspravljati. Prvo te spuste na svoj nivo a onda te dotuku sa iskustvom!
jagodica-bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 12:24   #75
Thumbs up

Inače imam mješovtu(masno-dehidriranu) kožu lica, i jučer sam kupila micelarnu od Bioderme i nakon prvog puta nanošenja ćini mi se da služi svrsi, ali uz nju ovaj tjedan koristim testeriće od La rosche posay clearance K emulziju i ostavim preko noći( lice me malo zateže), ali ujutro je lice super, miteseri nestaju sa čela, tako kupujem kad potrošim testeriće. Koristim Avene hidrantnu kremu za preko dana(Vischy ništa ne valja, ako netko želi kupit Aqualiu Thermal od mene, prodajem-ništa ne valja, nikad više, šta se tiče moje kože).
MIMI8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 13:22   #76
Quote:
jagodica-bobica kaže: Pogledaj post
Meni je avene termalna voda najbolja pa sam kupila i njihovu micelarnu da probam. inace mi je bila i jako dobra emulzija seboregulatrice matifiante ili kako se vec pise, bolja od eucerin hydro balance fresh.

meni se te eucerin stvari za lice čine dosta agresivne..tako da sam se zadržala na njihovom sticku za usne

te micelarne za osjetljivu kožu ne toniziraju masnu do mješovitu, zato sam ja uzela Sebium, ali virujen da su puno blaže..uglavnom, javi dojmove
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 18:02   #77
@dark star
tolko sam se načitala o toj bioderminoj micelarni (uglavnom od tebe) da sam je morala kupit i super je, stvarno super - čini mi se da mi je umirila i prištiće na dekolteu. tak me nekak lijepo rashladi, ujutro je koža glatka... ma oduševljena sam! hvala na preporuci
__________________
...pored tebe, svaki će refren pasti u vodu...
mala cHrna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 20:59   #78
drago mi je da ti valja..

meni je super za održavanje kože čistom i bez prištića, ali treba mi još nešto za hidrataciju
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 13:40   #79
Ima Roc micelarnu?
__________________
Nije važno jesi li nokautiran. Važno je - dižeš li se!?
reader is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 14:00   #80
nema, roc ima 3u1 sredstvo
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.