Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2008., 13:34   #1
Alarmantan pad vrijednosti muškaraca

O ovome sam počeo razmišljati kad sam sreo jednog kolegu u gradu sa novom curom, on drži par njenih vrečki i sa onim glupim smješkom joj klima na njezine monologe o droljama sa posla i kolegicama koje se oblače ko seljakuše, to me ne bi iznenadilo kod 90% muškaraca no ovdje se radi o bivšem playboyu, koji nije bio "ljigavac" nego pravi frajer gdje je znao svako kako stvari stoje i da voli ženke i na kraju završi kao teški papučar i što je najgore sa nekom "fuficom" no sad dolazimo do pravog problema koji je započet davno, neznam kad se je formirao odnos muškarca-ženke i zašto je došlo do toga i ko se je toga sjetio da nam ženke "daju" a mi (bar tako ispada) "koristimo, uzimamo, trošimo" a ebemumumiša pa valjda je to skupni užitak, al ne mi to u stilu macho fazona to prihvatamo i tu ženke pametno postave tarifu, ako ne u smislu najstarijeg zanata onda mi plačamo sa večerama, poklonima, ili da slušamo dosadne monologe i kimamo. Naše čune su devalvirane kao dinar za vrijeme največe inflacije, a ženke (osim rijetkih fufica) drže svoju "valutu" u vrijednosti suhog zlata bolje nego članice OPEC-a vrijednost nafte, medjutim tu smo i sami krivi jer priznajmo u vrijeme največe napaljenosti i poslje dvije pive velika večina muškaraca bi maznula i ricky lake, dok ženke svoju napaljenost vrlo pametno "doziraju" što se kasnije i manifestira u muško-ženskim odnosima no da skratim mada ima materiala bar za 2 A4 lista (i to sa obe strane!), muškarci moramo vratiti pravu vrijednost čunama, al sad se postavlja pitanje kako? da li osnovati nevladinu organizaciju i uzeti par ženki unutra da nas ne mogu optužiti šovinizma ili na neko vrijeme "uskratiti" našim ženkama naš organ da dobije nazad "realnu" cijenu jer to je jedini izlaz da ne postanemo svi redom papučari

malo više točaka i proreda ne bi bilo na odmet... imaj to na umu drugi put... - Basta
__________________
UPOZORENJE: Lični stavovi mog alter-ega Bashy-a i njegovo shvatanje svijeta ne izražavaju uvijek moje osobno mišljenje, postoji čak mogučnost da su totalno različiti

Zadnje uređivanje Basta : 29.11.2008. at 15:33.
bashy is offline  
Old 29.11.2008., 13:51   #2
Zanimljiv si ti komad budale...
S jedne strane se čudiš "davanju" i "primanju", a s druge strane su one koje "daju" lakše- fufice.

Je l' ti to po onoj- sve su žene kurve, a one koje mi ne daju su PROKLETE kurve?

I daj mi molim te reci što je to- papučar? Frajer koji zna izgovorit dvije normalne rečenice u društvu žena pa zbog toga nije djevac?

I oh, još nešto, sad mi tek upalo u oko- on, koji je PLEJBOJ i koji voli ŽENKE je FRAJER, a ona koja voli mušškarce je FUFICA?

Ajde, maleni, daj, izdrkaj, bit će ti lakše, opustit ćeš se.

:čeka ban:
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Received Warning
Old 29.11.2008., 14:01   #3
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Zanimljiv si ti komad budale...
S jedne strane se čudiš "davanju" i "primanju", a s druge strane su one koje "daju" lakše- fufice.

Je l' ti to po onoj- sve su žene kurve, a one koje mi ne daju su PROKLETE kurve?

I daj mi molim te reci što je to- papučar? Frajer koji zna izgovorit dvije normalne rečenice u društvu žena pa zbog toga nije djevac?

I oh, još nešto, sad mi tek upalo u oko- on, koji je PLEJBOJ i koji voli ŽENKE je FRAJER, a ona koja voli mušškarce je FUFICA?

Ajde, maleni, daj, izdrkaj, bit će ti lakše, opustit ćeš se.

:čeka ban:
Nigdje nisam napisao da to što su ženske zadržanije nije dobro, kritika ide muškarcima jer
se previše "razdajemo" a ovo za papučar se svodi na to da skoro svaki muškarac (izuzev sportaše i bogateše) zavši kao papučar, recimo glupi primjer žena puno lakše može nači muškarca za jednu noč, a muškarac puno teže (može platiti ) i zato žene mogu lakše manipulirati sa sexom, jer muškarci teže dodju do njega.
I za kraj ako nisi primjetila sve što sam napisao je u šaljivom tonu
relax and have a sex or smoke
__________________
UPOZORENJE: Lični stavovi mog alter-ega Bashy-a i njegovo shvatanje svijeta ne izražavaju uvijek moje osobno mišljenje, postoji čak mogučnost da su totalno različiti
bashy is offline  
Old 29.11.2008., 14:19   #4
uopće mi nije neobično šta je plejboj (glup) posta tip koji na glupe priče kima glavom (glup)
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 29.11.2008., 14:20   #5
valjda muškarci vole da se tako ponaša prema njima
vole ponižavanje...
(pitala bi našu poznatu forumašicu, jel tako? )
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 29.11.2008., 14:32   #6
Quote:
stidljiva ljubičica kaže: Pogledaj post
uopće mi nije neobično šta je plejboj (glup) posta tip koji na glupe priče kima glavom (glup)
samo da razjasnim oko tog prijatelja, on je skuliran, duhovit razgledan i dobrog izgleda i cure vole biti u njegovom društvu, da ponovim nije ljigavac i "tipičan" playboy kojeg obično svak zamisli u glavi-lik koji je kreten sa malo boljim avtom i koji misli da da največa faca. A sad čudno mi je jer bio u vezama sa stvarno super curama (pogotovo karakterno da ne bude opet napada ) a završi kao papučar jednoj fufici (tu mislim na IQ da opet ne bude zabune)
to mi ne ide u glavu nikako...
__________________
UPOZORENJE: Lični stavovi mog alter-ega Bashy-a i njegovo shvatanje svijeta ne izražavaju uvijek moje osobno mišljenje, postoji čak mogučnost da su totalno različiti
bashy is offline  
Old 29.11.2008., 14:35   #7
Quote:
bashy kaže: Pogledaj post
O ovome sam počeo razmišljati kad sam sreo jednog kolegu u gradu sa novom curom, on drži par njenih vrečki i sa onim glupim smješkom joj klima na njezine monologe o droljama sa posla i kolegicama koje se oblače ko seljakuše, to me ne bi iznenadilo kod 90% muškaraca no ovdje se radi o bivšem playboyu, koji nije bio "ljigavac" nego pravi frajer gdje je znao svako kako stvari stoje i da voli ženke i na kraju završi kao teški papučar i što je najgore sa nekom "fuficom" no sad dolazimo do pravog problema koji je započet davno, neznam kad se je formirao odnos muškarca-ženke i zašto je došlo do toga i ko se je toga sjetio da nam ženke "daju" a mi (bar tako ispada) "koristimo, uzimamo, trošimo" a ebemumumiša pa valjda je to skupni užitak, al ne mi to u stilu macho fazona to prihvatamo i tu ženke pametno postave tarifu, ako ne u smislu najstarijeg zanata onda mi plačamo sa večerama, poklonima, ili da slušamo dosadne monologe i kimamo. Naše čune su devalvirane kao dinar za vrijeme največe inflacije, a ženke (osim rijetkih fufica) drže svoju "valutu" u vrijednosti suhog zlata bolje nego članice OPEC-a vrijednost nafte, medjutim tu smo i sami krivi jer priznajmo u vrijeme največe napaljenosti i poslje dvije pive velika večina muškaraca bi maznula i ricky lake, dok ženke svoju napaljenost vrlo pametno "doziraju" što se kasnije i manifestira u muško-ženskim odnosima no da skratim mada ima materiala bar za 2 A4 lista (i to sa obe strane!), muškarci moramo vratiti pravu vrijednost čunama, al sad se postavlja pitanje kako? da li osnovati nevladinu organizaciju i uzeti par ženki unutra da nas ne mogu optužiti šovinizma ili na neko vrijeme "uskratiti" našim ženkama naš organ da dobije nazad "realnu" cijenu jer to je jedini izlaz da ne postanemo svi redom papučari
ako su žene za tebe ženkezašto muškarci onda nisu mužjaci?
spring7 is offline  
Old 29.11.2008., 14:39   #8
I odkuda ti to da je ona fufica?na prvi pogled si odmah mogao procijeniti?i zašto papak?do kada žene moraju raditi sve prljave poslove i biti 3stupa veze?što te točno smeta,što smo mi ženke izdržljiva vrsta koju sve manje imate pod nadzorom?
tek za 5-6g češ vidjeti što su to nove generacije
spring7 is offline  
Old 29.11.2008., 14:40   #9
Quote:
bashy kaže: Pogledaj post
samo da razjasnim oko tog prijatelja, on je skuliran, duhovit razgledan i dobrog izgleda i cure vole biti u njegovom društvu, da ponovim nije ljigavac i "tipičan" playboy kojeg obično svak zamisli u glavi-lik koji je kreten sa malo boljim avtom i koji misli da da največa faca. A sad čudno mi je jer bio u vezama sa stvarno super curama (pogotovo karakterno da ne bude opet napada ) a završi kao papučar jednoj fufici (tu mislim na IQ da opet ne bude zabune)
to mi ne ide u glavu nikako...
nisam fascinirana :čaj (s Medom):
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 29.11.2008., 14:41   #10
Quote:
bashy kaže: Pogledaj post
samo da razjasnim oko tog prijatelja, on je skuliran, duhovit razgledan i dobrog izgleda i cure vole biti u njegovom društvu, da ponovim nije ljigavac i "tipičan" playboy kojeg obično svak zamisli u glavi-lik koji je kreten sa malo boljim avtom i koji misli da da največa faca. A sad čudno mi je jer bio u vezama sa stvarno super curama (pogotovo karakterno da ne bude opet napada ) a završi kao papučar jednoj fufici (tu mislim na IQ da opet ne bude zabune)
to mi ne ide u glavu nikako...
mozda zato sto playboy i fufica idu zajedno?
svatko u zivotu uziva u onome sto je posijao i svatko dobije ono sto zasluzi pa tako i samoprozvani playboy drolju...
a kad prosudjujes o padu kvalitete muskog roda,prvo stani pred ogledalo pa pocni komentirati jer vjerovao ili ne,jos uvijek nas ima dovoljno koji ne moraju klimati glavama i to ne zato sto su playboyi vec zato sto imaju jasne stavove koje ne gaze niti pod cijenu dobrog seksa.
trkeljas gluposti kad pricas o ucjenama seksom sa zenske strane a istovremeno trabunjas o kvaliteti muskog roda.koja kvaliteta?
muskarac si ne dopusta ucjene a zena ce uvijek biti i vise nego dovoljno.
dobro ti je rekla jedna forumasica;"izdrkaj i ohladi"...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 29.11.2008., 14:42   #11
Quote:
proljeće7 kaže: Pogledaj post
ako su žene za tebe ženkezašto muškarci onda nisu mužjaci?
e tu si me dobila nekako je u meni jak "balkanski mentalitet" pa sam radije gazda na cesti i pred ljudima kad sam s curom a kad smo sami me niko ne vidi pa mogu biti papučar
__________________
UPOZORENJE: Lični stavovi mog alter-ega Bashy-a i njegovo shvatanje svijeta ne izražavaju uvijek moje osobno mišljenje, postoji čak mogučnost da su totalno različiti
bashy is offline  
Old 29.11.2008., 14:43   #12
Quote:
bashy kaže: Pogledaj post
samo da razjasnim oko tog prijatelja, on je skuliran, duhovit razgledan i dobrog izgleda i cure vole biti u njegovom društvu, da ponovim nije ljigavac i "tipičan" playboy kojeg obično svak zamisli u glavi-lik koji je kreten sa malo boljim avtom i koji misli da da največa faca. A sad čudno mi je jer bio u vezama sa stvarno super curama (pogotovo karakterno da ne bude opet napada ) a završi kao papučar jednoj fufici (tu mislim na IQ da opet ne bude zabune)
to mi ne ide u glavu nikako...
joooooooooojjjjjjjjjjj koji post.
iz svake ti rijeći izlazi misao o muškoj nadmoći.baš bi voljela vidjeti tko je taj tvoj frend.taj princ na bijelom konju,san ženskih snova
spring7 is offline  
Old 29.11.2008., 14:45   #13
Tema ti je pun pogodak.Većina mojih prijatelja je završila tako pa s tim više nismo ni prijatelji.Prava istina je da največi jebači završe kao zadnji papučarii.Sad kao vode obiteljski život gdje žena vodi glavnu riječ.Ali stvar je u tome da ne treba krivit žene, sami su si krivi.Čisto sumnjam da jedna žena može od muškarca napravit pičketinu ako on to nije i prije bio, samo je to dobro skrivao.
Sinnerman is offline  
Old 29.11.2008., 14:46   #14
Quote:
bashy kaže: Pogledaj post
e tu si me dobila nekako je u meni jak "balkanski mentalitet" pa sam radije gazda na cesti i pred ljudima kad sam s curom a kad smo sami me niko ne vidi pa mogu biti papučar
ma skužila te odmah,izazvao si mi dizanje
griješiš ako takvo mišljenje imaš,većina nas reagira bolje na lijepu rijeć nego gazdovanje
spring7 is offline  
Old 29.11.2008., 14:46   #15
Quote:
bashy kaže: Pogledaj post
O ovome sam počeo razmišljati kad sam sreo jednog kolegu u gradu sa novom curom, on drži par njenih vrečki i sa onim glupim smješkom joj klima na njezine monologe o droljama sa posla i kolegicama koje se oblače ko seljakuše,
a nisi ti pomislio da taj tvoj frend samo kima glavom pitajući se kada će pojebati tu novu curu?
al ovo što kažeš je istina sex je stvar kontrole i žene ga koriste da bi ostvarilesvoje ciljeve,a kad naiđu na tipa koji ne dopušta da ga se vrti oko malog prsta zbog sexa jer ima harem ljubavnica onda kažu e on je gad ma zamisli.
u svakom slučaju ima puno budala od muškaraca koji će pasti zbog sexa al jebiga to su ti današnje žene.
ciao
__________________
RAZGOVORI SA BOGOM
RILLE is offline  
Old 29.11.2008., 14:47   #16
Quote:
Sinnerman kaže: Pogledaj post
Tema ti je pun pogodak.Većina mojih prijatelja je završila tako pa s tim više nismo ni prijatelji.Prava istina je da največi jebači završe kao zadnji papučarii.Sad kao vode obiteljski život gdje žena vodi glavnu riječ.Ali stvar je u tome da ne treba krivit žene, sami su si krivi.Čisto sumnjam da jedna žena može od muškarca napravit pičketinu ako on to nije i prije bio, samo je to dobro skrivao.
točno,bravo takvi se skrivaju iza macho maske
spring7 is offline  
Old 29.11.2008., 14:50   #17
Quote:
proljeće7 kaže: Pogledaj post
I odkuda ti to da je ona fufica?
Kad cura o prijateljici s kojom se često druži priča da je seljakuša i drolja a kad se sretnu se izljube i smješkaju za mene je "fufica"
__________________
UPOZORENJE: Lični stavovi mog alter-ega Bashy-a i njegovo shvatanje svijeta ne izražavaju uvijek moje osobno mišljenje, postoji čak mogučnost da su totalno različiti
bashy is offline  
Old 29.11.2008., 14:54   #18
Quote:
RILLE kaže: Pogledaj post
a nisi ti pomislio da taj tvoj frend samo kima glavom pitajući se kada će pojebati tu novu curu?
al ovo što kažeš je istina sex je stvar kontrole i žene ga koriste da bi ostvarilesvoje ciljeve,a kad naiđu na tipa koji ne dopušta da ga se vrti oko malog prsta zbog sexa jer ima harem ljubavnica onda kažu e on je gad ma zamisli.
u svakom slučaju ima puno budala od muškaraca koji će pasti zbog sexa al jebiga to su ti današnje žene.
ciao
Nije nikad on igrao te igrice, on je puko na nju al nikako mi nije jasno, zašto, kako, kad, ebemummumiša ako mi je jasno , mah nek je stretan
__________________
UPOZORENJE: Lični stavovi mog alter-ega Bashy-a i njegovo shvatanje svijeta ne izražavaju uvijek moje osobno mišljenje, postoji čak mogučnost da su totalno različiti
bashy is offline  
Old 29.11.2008., 14:54   #19
Quote:
bashy kaže: Pogledaj post
Kad cura o prijateljici s kojom se često druži priča da je seljakuša i drolja a kad se sretnu se izljube i smješkaju za mene je "fufica"
E žene su ti takve,ipak su one frendice i znaju se
Nemogu vjerovati da ti je frend tako krasan,jednostavno nemogu
tebi je možda zakon ali možda i ne vidiš dobro
spring7 is offline  
Old 29.11.2008., 15:03   #20
Quote:
proljeće7 kaže: Pogledaj post
E žene su ti takve,ipak su one frendice i znaju se
Nemogu vjerovati da ti je frend tako krasan,jednostavno nemogu
tebi je možda zakon ali možda i ne vidiš dobro
Svako ima svoj stav, ali ja imam dobro mišljenje o njemu-ipak mi je prijatelj i znam puno o njemu a poznam podosta mužjaka tako da mogu konstatirati da je on kul, priroda i okolnosti izoblikuju ljude kad su djeca (mada ima puno predrasuda i to uvjek ne stoji) jači se vole tuči, suhlji su diplomate, buckasti su obični duhoviti i najbolje društvo,neki s kučnim problemima ili dobiju socialni čut ili postaju problematični, ljepi obično postanu kreteni-znači svak fura svoj pravac kako mu se dopušta i kako ga okolina izoblikuje
__________________
UPOZORENJE: Lični stavovi mog alter-ega Bashy-a i njegovo shvatanje svijeta ne izražavaju uvijek moje osobno mišljenje, postoji čak mogučnost da su totalno različiti
bashy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger