Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2012., 21:44   #1
VW Passat - problem s centiranjem zamašnjaka

Pozdrav ekipa,ovako imam problem.radi se o vw passatu 2007 godiste.1,9 tdi.na auto sam mjenjao zamasnjak,e sad problem je taj sto nikako nemogu centrirati korpu i lamelu na zamasnjam,naime imam alat za centriranje ali ga nazalost neznam koristiti tj nejasan je "alat za centriranje kvacila" pa ako neko ima iskustva sa slicnim stvarima molio bih pomoc ili skicu koristenja alata,unaprijed Vam zahvaljujem.lijep pozdrav
vwmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 22:06   #2
amasnjak nemos falit stavit... vidit ces da su 2sarafa na jednom mjestu bliži jedan drugome nego ostali....

Lamelu za nastelovat... tj centrirat ako imas alat neznam koji imas.... uglavnom na lameli ti piše koja je strana prema mjenjaču a koja prema motoru....
metnes taj alat ili ti ga dildo koji ide kroz lamelu u radilicu (zamasnjak) i to je drzi u centru.... Onda metnes korpu (potisna ploča) preko i naciljas da ti nasjedne na ona 2/3 štifta.. ako nece iz prve rotiraj je u krug dok nepogosis.....
Kad metnes pontaj sve vijke i zavijaj svakog drugog pa sljedeci krug zavidaj ove koje nisi i sve tako dok ih potpuno nestegnes. U tebe je il mali zvijezdasti 9 ključić il torx koji se nestežu mnogo... 2kg je dovoljno....

A evo i slikovito.... donekle
http://www.myturbodiesel.com/1000q/a...Volkswagen.htm

A ovakav dildo koristim (orginal v.a.g alat)
http://vw.snapon.com/FileServerRoot/...ital/3190A.jpg
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 22:17   #3
nismo se bas dobro shvatili,nije problem u tome sto ga neznam staviti,i ja bi ga rado stavio sa dildom(spojnickom) ali problem je sto nemam spojnicku tj taj "taj istokareni komad metala" za stavit zamasnjak vec nekakav drugi specijalni alat koji sam dobio,a "nesmijem" staviti zamasnjak bez centriranja pomocu tog alata jer mi garancija na zamasnjak onda ne vrjedi...(mada neznam kako bi oni u trgovini uopce znali kako je stavljan) ps.hvala puno na odgovoru.pozdrav
vwmaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 22:23   #4
mislim da garancije ne vrijedi ni kada se netko bez kvalifikacija petlja u mehaničarski posao. Za garanciju, odnosno reklamaciju, trebaš imati račun od usluge postavljanja tog rezervnog dijela. Dakle nekog tko je išao u školu za to i tko zna što radi. Danas svatko misli da uz pomoć interneta može raditi bilo koje zanimanje
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2012., 22:29   #5
Slike?

Zamašnjak ne trebaš centrirati. Ide samo u jednu poziciju i šarafi se zatežu u križ, mislim da 60Nm plus 90 stupnjeva. Treba ti alat za blokiranje zamašnjaka, tako dok zatežeš šarafe da se ne okreče. Centrirati možeš samo lamelu.

Ako nije nama jasno, ako trebaš pomoć stavi slike, opiši i dobit ćeš pomoć.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 22:04   #6
Slike? Detaljniji opis problema?
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 22:08   #7
i rekoh mu da nemože fulat jer se rupe poklapaju u samo jednom poziciji. Toliko se steže kad su novi vijci a viđah zamjenske setove i bez tih vijaka.. nadam se da on ima nove vijke ....
RENT-A-IDIJOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2012., 22:32   #8
Da, novi vijci se tako zatežu. Stari se više tako ne mogu zategnuti. Ali, obavezno staviti nove, jer ja stare sa samo 60Nm ne bih zategao jer bi to bilo premalo. Vijsci su najvažniji kod zamašnjaka, moraju biti novi i treba ih dobro zategnuti.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 22:35   #9
Vwmaster se više ne javlja, nadam se da je centrirao zamašnjak i uspio to sve spojiti.
__________________
Potpis
WXW is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:53.