Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2010., 13:09   #41
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
i neinformiranost nekih od nas .
Slazem se s time
Adler109 is offline  
Old 27.06.2010., 13:34   #42
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Slazem se s time
mislio sam na tvoju neinformiranost .

Zadnje uređivanje frane2110 : 27.06.2010. at 13:43.
frane2110 is offline  
Old 27.06.2010., 13:38   #43
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Jebem ti ja pravnu državu, pravo i državu koja takvo nešto kažnjava s 270 kuna. Kazna za nevezanje pojasa je dvostruko veća

Eto.
ajd ne pizdi..vele d a je kaznu je platio cetnik bez kokarde...mlade cetnikusa nije imala ustaske kune
einfach is offline  
Old 27.06.2010., 13:47   #44
Quote:
PFC kaže: Pogledaj post
Ne nego je upravo valjda spektakularnije reci "kokarda", jer taj spoj samoglasnika i suglasnika prosto pali siroke narodne mase, nego sagledati to u nekom drugom tonu...

I sta mene boli jaje sta su nosili Djujic, beli orlovi i Arkan?

Oni su verovatno nosili i carape, ali to valjda ne znaci da je nosenje carapa zbog te cinjenice zabranjeno?

.
Dobro, ako se možemo složiti da hrvatski i srpski izdajnici, ustaše i četnici, svojim zlodjelima nisu uspjeli ukaljati hrvatska i srpska povijesna nacionalna obilježja, zašto su četnici u Srbiji potpuno rehabilitirani? Zbog čega država organizira četnički dernek na Ravnoj gori, izlaže osobne predmete ratnog zločinca Mihailovića u antifašističkom muzeju i četnike izjednačava s partizanima? Još je pokojni Borislav Pekić, nacionalist i monarhist, veliki europski književnik, upozoravao Demokratsku stranku, koju je obnavljao, da bi se srpski demokrati trebali potpuno odreći četničkog pokreta koji je djelovao i u okviru Demokratske stranke.

Pripadnici četničkog pokreta počinili su zločine u Hrvatskoj i BiH, nad Hrvatima obaju vjera (vidi Zdravko Dizdar - Mihael Sobolevski: "Prešućivani četnički zločini u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini 1941.-1945.", Zagreb 1999.) i četničkim obilježjima nema mjesta u Hrvatskoj.

Političari koji su izabrani upravljati srpskom državom trebali bi pronaći nekakvu prihvatljivu distancu, a ne da se službena srpska nacionalna obilježja ne razlikuju od obilježja dinarske četničke divizije koja je klala civile po Lici i Dalmaciji.
__________________
Bogovi i Hrvati!
havoc is offline  
Old 27.06.2010., 13:52   #45
Quote:
havoc kaže: Pogledaj post
Zbog čega država organizira četnički dernek na Ravnoj gori, izlaže osobne predmete ratnog zločinca Mihailovića u antifašističkom muzeju i četnike izjednačava s partizanima?
Zato jer moraš shvatiti psihu. Nebre Srbin, član nebeskog naroda, biti na krivoj strani ili činiti zlodjela. Ako postoji, a to je veliki upitnik, dio Srba koji su bili na krivoj strani mi ćemo ih naknadno prevesti na pravu stranu aktom parlamenta.
Grunf is offline  
Old 27.06.2010., 14:00   #46
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Zato jer moraš shvatiti psihu. Nebre Srbin, član nebeskog naroda, biti na krivoj strani ili činiti zlodjela. Ako postoji, a to je veliki upitnik, dio Srba koji su bili na krivoj strani mi ćemo ih naknadno prevesti na pravu stranu aktom parlamenta.
Mislim da je licemjerno izvrgnuti mladu djevojku neugodnostima a da Hrvatska nije nikad izrazila negodovanje zbog toga što je država srbija rehabilitirala četnike.Naš se predsjednik često susretao sa tadićem i nije niti jednom izrazio zabrinutost zbog toga a sad policija privede djevojku jer je srpski antifašist i to na mjestu gdje su ubijene tisuće onih koji su o tim obilježjim mislili jednako kao i ta djevojka.
torrio is offline  
Old 27.06.2010., 14:05   #47
Evo, pocelo je. Oglasio se pupovac. Normalno, sto bi on prosuo nego laz da opravda cetnikusu: "Žao mi je što isti ti mediji to ne čine kad su u pitanju Thompsonovi koncerti i drugi skupovi u kojima se šalju i izriču poruke te veličaju osobe i vrijednosti koje su dovele do ovakvih komemoracija kao što je ova koja je bila u Jadovnom",

http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...va/498641.aspx
snowleopard is offline  
Old 27.06.2010., 14:09   #48
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
mislio sam na tvoju neinformiranost .
Misliti je drek znati - kaze narodna mudrost
Adler109 is offline  
Old 27.06.2010., 14:13   #49
Quote:
snowleopard kaže: Pogledaj post
Evo, pocelo je. Oglasio se pupovac. Normalno, sto bi on prosuo nego laz da opravda cetnikusu: "Žao mi je što isti ti mediji to ne čine kad su u pitanju Thompsonovi koncerti i drugi skupovi u kojima se šalju i izriču poruke te veličaju osobe i vrijednosti koje su dovele do ovakvih komemoracija kao što je ova koja je bila u Jadovnom",

http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...va/498641.aspx
Čista laž. Thompsona mediji razapinju čak i preko mjere pa je zato dobio zabrane po nekim zemljama.
Grunf is offline  
Old 27.06.2010., 14:23   #50
Quote:
einfach kaže: Pogledaj post
ajd ne pizdi..vele d a je kaznu je platio cetnik bez kokarde...mlade cetnikusa nije imala ustaske kune
Kad je nezaposlena. [pisalo u novinama]

A ovo govno Pupovac se nije ogradio kao što to inače traži od "suprotne" strane.

Jebem mater ovoj vlasti koja je tolike privilegije dala tom ciganskom narodu.
Teodorik is offline  
Old 27.06.2010., 14:25   #51
Dakle, na kapi je imala drzavni grb Republike Srbije

Mislim da bi Josipovic trebao da se isprica devojci zbog ovog incidenta
letterbomb is offline  
Old 27.06.2010., 14:26   #52
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Čista laž. Thompsona mediji razapinju čak i preko mjere pa je zato dobio zabrane po nekim zemljama.
A strane države donose svoje odluke na temelju pisanja hrvatskih medija??. Moš mislit
Adler109 is offline  
Old 27.06.2010., 14:26   #53
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Misliti je drek znati - kaze narodna mudrost
ne mislim nego znam ,a mislit i srat nije isto,ako nemas nis pametno za rec..sutnja je zlato
frane2110 is offline  
Old 27.06.2010., 14:26   #54
Može li netko od Srba na forumu potvrditi 100% da je kokarda državni grb Srbije? ako je državni grb tada nije jasno zašto je kažnjena.
locrum is offline  
Old 27.06.2010., 14:28   #55
Quote:
frane2110 kaže: Pogledaj post
ne mislim nego znam ,a mislit i srat nije isto,ako nemas nis pametno za rec..sutnja je zlato
Da, ali "ja sa U mirovini", ako znaš o čemu pričam
Adler109 is offline  
Old 27.06.2010., 14:29   #56
@locrum
Covece pa postoje razne vrste kakardi, a devojka je ocigledno imala, po izvoru u clanku, sluzbeni grb Srbije
letterbomb is offline  
Old 27.06.2010., 14:31   #57
Quote:
letterbomb kaže: Pogledaj post
Dakle, na kapi je imala drzavni grb Republike Srbije

Mislim da bi Josipovic trebao da se isprica devojci zbog ovog incidenta
šajkača + kokarda = četnički simbol zapadno od Drine.
Teodorik is offline  
Old 27.06.2010., 14:31   #58
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
Da, ali "ja sa U mirovini", ako znaš o čemu pričam
ocigledno neznas ti o cemu pricas .
frane2110 is offline  
Old 27.06.2010., 14:32   #59
Quote:
Adler109 kaže: Pogledaj post
A strane države donose svoje odluke na temelju pisanja hrvatskih medija??. Moš mislit
Nego šta!

Ameri su recimo bili temeljitiji i tražili tekstove od pjesama koje će pjevati. Kada su ih pročitali, pustili su čovjeka da pjeva.
Teodorik is offline  
Old 27.06.2010., 14:36   #60
Quote:
Teodorik kaže: Pogledaj post
šajkača + kokarda = četnički simbol zapadno od Drine.
Sluzbeni grb decko... Ako niste licemeri, sad biste trebali da kaznjavate svakoga ko u pasosu ima grb Srbije a takvih je dosta
letterbomb is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.