Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2011., 15:18   #361
Quote:
samarra kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje

Jel ivana uvijek bila tako ruzna tj. spanicka ?

Ja sam mislila da je ljepsa al zena ima totalno debelu facu . ne kuzim kaj mehikanci vide u njoj

cini mi se da je na nekim slikama bila ljepsa
sta ne
ona je meni prije bila ljepša, u ovoj seriji i nije bas nesto .. ne stoje joj baš šiške ..
Aura<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 16:04   #362
Quote:
Aura<3 kaže: Pogledaj post
ona je meni prije bila ljepša, u ovoj seriji i nije bas nesto .. ne stoje joj baš šiške ..
Pa kad se sva izoperirala..prije je bila baš slatka.
__________________
Yearning again only to be myself
Tourniquet_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 22:35   #363
Ajme meni totalno sam zaražen naslovnom pjesmom.. Entradomm..
jozo.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 22:56   #364
Gabriela je ful draga osoba, baš je volem gledati!
Ivana.. uh.. koja glumica.. kako je sve smislila, koje gadosti. uvukla je Oscara u svoje laži. meni je serija svakim danom sve bolja i bolja. šteta kaj neide i subotom
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 23:22   #365
Quote:
jozo.hr kaže: Pogledaj post
Ajme meni totalno sam zaražen naslovnom pjesmom.. Entradomm..
I ja isto Na prvu mi se nije svidjela, ali sve što sam ju više slušala ušla mi je u uho i baš sam ju zavoljela. I jednostavno ne bih mogla zamisliti neku laganini pjesmu za entradu, baš odgovara tako neka ranchero, totalno ide uz seriju, radnju, svee...

Quote:
Aura<3 kaže: Pogledaj post
slazem se, zna li tko oce se vratit taj termin ( subotom, 12 i 30 ) .. subota mi nije bas subota kad su se pristale prikazivat serije u 12 i 30
A ako ništa drugo bar će duže trajati
anita2204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 13:04   #366
Quote:
anita2204 kaže: Pogledaj post
I ja isto Na prvu mi se nije svidjela, ali sve što sam ju više slušala ušla mi je u uho i baš sam ju zavoljela. I jednostavno ne bih mogla zamisliti neku laganini pjesmu za entradu, baš odgovara tako neka ranchero, totalno ide uz seriju, radnju, svee...



A ako ništa drugo bar će duže trajati
heheh jedino dobro u svemuuu tomeee hehe
Aura<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 13:27   #367
Serija mi je odlična! , jedva čekam 12:30 svaki dan,ali mi tako brzo proleti vrijeme ,da su barem dvije spojene hehe...,


da,šteta što nema i subotom...
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 13:36   #368
danas smo vidili kako je naš alonso multipraktik. studira je management, ali će se i financijama bavit jer to zna. ma blago se njemu. a ja mislila da ko ima smisla za financije, nema za management i obrnuto. očito, moja greška.
a onaj felipe mi je bija poprilično glup danas. pa, dokle će on ovako trčati?doduše, ne očekujem ni da se odjednom "bezdnadno zaljubi" u gabi, ali ovo mi je malo jadno.
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:37   #369
Jel uvodnu pjesmu pjeva lucero?

E da ona suskijnja stara iz gaviote.---dosadna za popizdit!

Al onaj odvjetnik mi je od nekud poznat?
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 14:47   #370
Quote:
samarra kaže: Pogledaj post
Jel uvodnu pjesmu pjeva lucero?

E da ona suskijnja stara iz gaviote.---dosadna za popizdit!

Al onaj odvjetnik mi je od nekud poznat?
Da Lucero pjeva uvodnu pjesmu u duetu sa Joan Sebastianom.

Ovog odvjetnika smo gledali u nekoliko serija, zove se Julio Aleman.
Amor real
Las vias del amor
La verdad aculta
Mi destino eres tu
Destilando amor

Benita meni isto ide na živce cijelu seriju, koliko je puta danas samo rekla "Mi nina "

Oscar Užasno antipatičan.
__________________
Ja te volim Hrvatska
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2011., 15:03   #371
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Da Lucero pjeva uvodnu pjesmu u duetu sa Joan Sebastianom.

Ovog odvjetnika smo gledali u nekoliko serija, zove se Julio Aleman.
Amor real
Las vias del amor
La verdad aculta
Mi destino eres tu
Destilando amor

Benita meni isto ide na živce cijelu seriju, koliko je puta danas samo rekla "Mi nina "

Oscar Užasno antipatičan.
eh da destilando amor

Meni je benita ista kao u DA...uvijek mislim da ce stic gaviota

a gabica je danas dobro glumila
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 19:17   #372
Dakle, Alonso ima sina.
Ivana je smotala Felipea, a jadan se poveselio.
Žao mi je Gabi..
Valentina i dalje zaljubljena i divna..
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 20:16   #373
jel' se još kome ona Ivana čini psihotičnom?

kad je sjedila s Felipeom u autu od do "misli što hoćeš" za manje od sekunde.

srsi su me prošli
mojca11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 20:26   #374
Da konačno i ja nešto napišem
Današnja epka je bila super, svašta se i izdogađalo i saznalo:
Ivana je bila odlična , kako ih sve vrti oko malog prsta - ona i onaj stari = on njoj mucica bucica, cmokić, a ona njemu iza leđa
- pa kako valentini glumi dobricu i žrtvicu a isto joj iza leđa radi svašta
- kak je danas smotala jadnog felipea - kako su razgovarali u bolnici, pa ona kao neće i
izmotava se, ali je ipak uspjela iskamčiti da je odveze doma, i taman kad ga je mislila
odjebati, vidila da dolaze Vale i Gabi, omah ga je zaskočila i zažvalila i dogovorila si date
a Gabi nam jadna ostala paf
- zrihtala se ona, ide s na spoj s Felipićem, dođe mu u auto i odmah odjeb, nije tratila ni sec,
a on je skužio po torbi da je ona Alonsova ljubavnica

Alonso ima sinčeka. S obzirom na to kak mu bivša izgleda, nije ni čudo kaj ju je ostavio. Ko bi nju htio kad ima Valentinu (i Ivanu) kraj sebe???

Valentina i Gabi na ručku - prvo su bile , glupa Vale rekla ovoj da kaže Felipeu kaj osjeća, a još gluplja je poslušala i samo se bzv zblamirala. I onda oprosti mi, kaj da ti oprostim, kad ti moraš meni oprostiti, ma ne, ipak ti moraš meni oprostiti, i tako non stop u krug...
Ali zato mi je bilo carski kad je Gabi rekla zdravicu: Za muškarce - vrstu koja izumire!!!

A na kraju kad je boracho Felipe, con una botilla de tequila , došao Gabi na vrata, a ova ga nije htjela pustiti nutra neg ga prikliještila vratima da ne može ući - Ali mu se jadna smilovala kad joj je rekao da je ozbač to kaj ima za reći, a to može reći samo osobi od puno povjerenja - i onda joj otkrio da Alonso i Ivana mute pobresitoj Valentini behind her back...

PS. Ima li itko linkove gdje se može pogledati prvih par epizoda, nisam baš stigla pratiti prošli tjedan??? Molim pm. Gracias
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 20:45   #375
A ja bas danas nisam bila doma u 12.30, aj hvala bogu pa mogu na netu pogledat
Do danasnje sam sve pogledala i mogu reci da mi se svida. Cini mi se da radnja poprilicno brzo ide, samo neka ide
Uncika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 21:24   #376
Alonso i Ivana mi odlično igraju ljubavnike, ima strasti između njih. I nevjerojatno je kako se ova Ivana uvijek izvuče, a toliko puta je Vale bila blizu da sve sazna
A Felipe i Gabi, ne znam kog da više žalim, njega zbog Ivane ili nju zbog njega.
anita2204 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 13:12   #377
Quote:
A Felipe i Gabi, ne znam kog da više žalim, njega zbog Ivane ili nju zbog njega.
ja ipak nju više žalim. jer za njega, osim šta je glup pa ne vidi (do trenutka kada je skužija torbu) stvarno neman komentara. pa koliko retardiran moraš biti da nakon šta ti je cura rekla da joj se sviđaš i naravno, dobila odjeb, i nakon šta ta dotična još vidi kako ti žvališ osobu koja nju dovodi do riganja, ON IDE NJU POZDRAVITI KO DA NIŠTA NIJE BILO. a moran priznat da me tu i V malo razočarala kad je G rekla da je ZABORAVILA da joj se F sviđa.a one su ka najbolje prijateljice
splićanka1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 13:14   #378
Quote:
splićanka1983 kaže: Pogledaj post
a moran priznat da me tu i V malo razočarala kad je G rekla da je ZABORAVILA da joj se F sviđa.a one su ka najbolje prijateljice
Nisi jedina i meni je to malo previše, valjda da prije vjeruje najboljoj frendici, ali šta ćeš od ljubavi je osljepila
__________________
When someone accuses you of being “childish,” I think you should take it as a compliment.
Megs is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 13:33   #379
meni ova Gaby Spanic ide na živce, prije sam je baš volila, ali kako se posljednjjih godina pretvorila u plastičnjaka i s onim njenim nepotrebnim glupiranjem s glasom, joj.
mislim nek pogleda Lucero, prirodna, starija od nje a 10x ljepša.
ja jedva čekam da se pojavi Fer i da počne prava radnja, vidjela sam ih na POP-u par puta, čine mi se super. Ovako mi je serija sad predosadna
Pjesma mi se baš nije ispočetka svidjela, no nekako mi ulazi u ho, no bolja mi je Amor sin maquillaje od Joan Sebastiana iz istoimene serije, nego ova Golondrinas viajeras
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 13:44   #380
Jedva čekam da se radnja prebaci na imanje, ove gradske epizode su mi pomalo dosadne.

Ivana je prava femme fatale, nema što. Alonso, Oscar, Felipe... Ali ajde, Alonso ju je danas dobro otpilio. Vidio je da se ova smuca sa svim muškima u užoj i široj okolici, s Oscarom prikriva njihovu vezu, a s Felipeom... vezu s Oscarom? Prestrašno!

Valentina me danas naživcirala. Poznaje Gaby od djetinjstva i smatra da je kadra izmisliti takvo što. Da sam ja na Gabrielinom mjestu, ne bih joj tako brzo prešla preko toga, bez obzira bilo petljanje Alonse i Ivane istina ili ne.

Inače, najdraži lik mi je definitivno Gaby. Felipe isto ima potencijala, isprva sam mislila da će mu lik biti sličan kao u MEPS-u, ali dosta brzo je počeo skidati Ivanu s prijestolja.

Ernesto je simpatičan, ponaša se poput zaljubljenog dječarca.
Sunny4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.