Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2008., 14:54   #1
Dječji krevetići, kinderbeti, kolijevke i sl.

Dragi roditelji,

kolica smo nakon pomnog traženja kupili (i baš su krasna), no sad bi nam bilo vrijeme i da opremimo dječju sobicu. Gledali smo u Turbo limachu, Adaxu, Beby media shopu, Kiki, Solidumu,... i nemamo pojma što bi kupili za našu bebu. Problem je u tome što u sobici već postoji ormar rađen po mjeri tako da stane pod dio kosog stropa potkrovlja pa bi sad voljeli nekako "upasirati" i krevetić za bebu i komodu za presvlačenje u istom tonu i stilu -ravnih, čistih linija, u bukvi ili kombinaciji...
Ako imate kakvih preporuka, vidjeli ste nešto takvo ili općenito imate savijet kakav bi krevetić za bebu bio najprimjereniji i najfunkcionalniji, POMOZITE!!!!
__________________
Mamica Marica
mamica marica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 16:54   #2
Imaš u Adaxu krevetić Marija meni je
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 17:02   #3
http://b2c.baby-center.si/webclassif...rentClassID=46

u baby centru brežice ima veliki izbor, a može se i naručiti. evo ti link pa pogledaj
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 21:44   #4
http://www.adax.hr/cms_upload/upload...0vanilija2.jpg

ja sam u adaxu kupila ovaj krevetić Pia, ali u bijeloj boji
i tamo sam kupila komodu za presvlačenje u bež boji

općenito sav taj najmjestaj za djecu nisam planirala kupovat u nekim bojama, da ne "šaram" sobu.
turbo limač mi nema neki izbor, tako da mi je adax najbolji.
u turbo limaču imaju jedino super putne kinderbete, ako ce ti trebati
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 09:45   #5
Hani-bani,koliko ste platili krevetić?
tanjacc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 10:24   #6
Quote:
hani-bani kaže: Pogledaj post
http://www.adax.hr/cms_upload/upload...0vanilija2.jpg

ja sam u adaxu kupila ovaj krevetić Pia, ali u bijeloj boji
i tamo sam kupila komodu za presvlačenje u bež boji
Taj smo i mi kupili samo u Brežicama u Slo. Došao nas je cca 1000 kn jer nam nisu naplatili PDV. Tamo smo kupili i komodu iste boje od istog proizvođača-da bude komplet.
Thai is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 11:32   #7
Quote:
tanjacc kaže: Pogledaj post
Hani-bani,koliko ste platili krevetić?
Oko 1200-1300 kn, imas popust za gotovinu 10%

Meni je taj bio najljepši, a i najniži - u ostalima nisam mogla doc ni blizu madraca haha
Ima nekoliko boja, zavisi koju imaju u skladištu, a mozes i naručit (čeka se oko 1mj).
Mi naručili u maksimirskoj, a kad smo dosli u dubravu u adax kupit neke druge stvari, zenska je rekla da ona ima bijeli u skladištu, dala nam taj i otkazala narudžbu na max - tako da nismo čekali
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 11:40   #8
Quote:
hani-bani kaže: Pogledaj post
http://www.adax.hr/cms_upload/upload...0vanilija2.jpg

ja sam u adaxu kupila ovaj krevetić Pia, ali u bijeloj boji
ja sam prije godinu dana naručila bijelu piu u sloveniji jer ju u adaxu nisam mogla dfobiti u bijeloj boji a taj mi je krevetić
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 12:00   #9
Krasan mi je taj krevetic!
Jel se madrac moze podesavat po visini?
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 14:47   #10
Quote:
ashley kaže: Pogledaj post
Krasan mi je taj krevetic!
Jel se madrac moze podesavat po visini?
Ja sam očito imala sreće jer sam upecala bijelu Piu - svuda imaju žutu ili plavu.

Može se podesit po visini, jedna stranica se spušta, ima kotačiće koji se mogu zakočit...
Meni je bio najljepši baš taj, nekako je neobičan a opet jednostavan
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 14:51   #11
Mi smo u Beby media shopu kupili ovakav krevetic
a u Suncici u Dubravi smo kupili ovakvu komodicu

Sada cekamo da nam stigne...krevetic bi trebao sredinom sestoga mjeseca, a komodica pocetkom sestoga
__________________
Laura 01.07.2008., 10.06.2011 anđeo Mihael
Ivy4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 15:03   #12
Quote:
hani-bani kaže: Pogledaj post
Oko 1200-1300 kn, imas popust za gotovinu 10%

Meni je taj bio najljepši, a i najniži - u ostalima nisam mogla doc ni blizu madraca haha
Ima nekoliko boja, zavisi koju imaju u skladištu, a mozes i naručit (čeka se oko 1mj).
Mi naručili u maksimirskoj, a kad smo dosli u dubravu u adax kupit neke druge stvari, zenska je rekla da ona ima bijeli u skladištu, dala nam taj i otkazala narudžbu na max - tako da nismo čekali
dobro da niste naručili.ja sam isto mislila naručiti ali onda smo u jednom adaxu saznali da bez obzira što bi naručili bijeli, oni nisu sigurni da li će im poslati bijeli ili neki drugi i kad. tako da sam ipak naručila u sloveniji. došao je 150 eura i ddv je bio oko 30 eura. znači 120.
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 15:41   #13
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
dobro da niste naručili.ja sam isto mislila naručiti ali onda smo u jednom adaxu saznali da bez obzira što bi naručili bijeli, oni nisu sigurni da li će im poslati bijeli ili neki drugi i kad. tako da sam ipak naručila u sloveniji. došao je 150 eura i ddv je bio oko 30 eura. znači 120.
Ja sam mislila opremu za dijete kupit pred kraj i dobro da nisam.
Sad mi je pun k svega, jedva se krecem a i sve se mora naručit ili čekat.
Isto je bilo s kolicima u Chiccu, dosla nova posiljka i odmah smo ih uzeli. Oni ne znaju kad ce im opet doc.
A da ne spominjem da svega ima 1 ili 2 artikla u ducanima, a ako ne zelis kupit nesto već izloženo i nevjerojatno prljavo, mozes se slikat (prvenstveno mislim na Turbo Limač i njihove prljave izložene krevetiće i komode) Ak nema u skladištu zapakirano -doviđenja! kupila sam u TL putni krevetić, lijep je i super je cijena, ali izloženi je bio pun crnih fleka i otisaka prstiju - nisam imala namjeru kupit takav i onda ribat tu tkaninu...

Tako da smo sve pokupovali dok sam bila u 6.mj trudnoce, te veće stvari,a ostalo smo malo kasnije.
Moj savjet - nemojte čekat zadnji čas jer postoji šansa da ćete morat odabrat nešto što vam i nije prva opcija (ili je stajalo izlozeno dugo vremena)
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 09:17   #14
Slažem se s hani- bani, posebno oko Turbo limača... katastrofa..... mi komodu (koja je u kompletu s krevetićem) čekamo od 17.4. , beba stiže za dva tjedna ali komoda neće stići ... nisam iz ZG pa kad hoću pitati za komodu nitko živ se ne javlja na telefone i ne odgovara na mailove, a kad se i dovučem u ZG u dućanima, posebno King Crossu su neljubazni i bahati..
kupujte opremu polako već od sredine trudnoće, jer ćete, zahvaljujući specifičnoj HR poslovnosti, bebu stavljati u svoj krevet , kao i robicu u svoj pretrpani ormar
danka 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 00:36   #15
Quote:
mamica marica kaže: Pogledaj post
Dragi roditelji,

kolica smo nakon pomnog traženja kupili (i baš su krasna), no sad bi nam bilo vrijeme i da opremimo dječju sobicu. Gledali smo u Turbo limachu, Adaxu, Beby media shopu, Kiki, Solidumu,... i nemamo pojma što bi kupili za našu bebu. Problem je u tome što u sobici već postoji ormar rađen po mjeri tako da stane pod dio kosog stropa potkrovlja pa bi sad voljeli nekako "upasirati" i krevetić za bebu i komodu za presvlačenje u istom tonu i stilu -ravnih, čistih linija, u bukvi ili kombinaciji...
Ako imate kakvih preporuka, vidjeli ste nešto takvo ili općenito imate savijet kakav bi krevetić za bebu bio najprimjereniji i najfunkcionalniji, POMOZITE!!!!
meni je prioritet bilo da se stranica moze spustati i da se madrac dize u bar 2 razine........ moja kuma ima Piu i krepala je spustajucu djete prvih mjesec dana jer su ju savovi jako biljeli
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 00:41   #16
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
meni je prioritet bilo da se stranica moze spustati i da se madrac dize u bar 2 razine........ moja kuma ima Piu i krepala je spustajucu djete prvih mjesec dana jer su ju savovi jako biljeli
wedding, ja imam Piu i nisam ništa krepala, madrac ide u tri razine, a stranica se spušta
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 01:15   #17
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
wedding, ja imam Piu i nisam ništa krepala, madrac ide u tri razine, a stranica se spušta
njoj se madrac nemoze podizat....sad mi nij ejasno, mozda je njen stariji model ( kupila ga je prije cca 2.5 godine)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2008., 09:19   #18
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
njoj se madrac nemoze podizat....sad mi nij ejasno, mozda je njen stariji model ( kupila ga je prije cca 2.5 godine)
Može biti da ima neki stari model, jer i na stranici od adaxa pise da se moze podizat: Odlike ovog krevetića, osim dizajna je spuštanje stranice i reguliranje podnice u 2 položaja.

Mislim da se svi ili većina ovih novijih krevetića može podizat.

Meni je Pia super jer je nizak jer ni ja nisam bas nesto visoka
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 19:07   #19
Jel znate ima li u Turbo limaču za kupiti ona zaštitna ogradica za dječji krevet?

Ne za kinderbet nego za pravi krevet da dijete ne padne!!!
MAJA155 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2008., 19:12   #20
Quote:
MAJA155 kaže: Pogledaj post
Jel znate ima li u Turbo limaču za kupiti ona zaštitna ogradica za dječji krevet?

Ne za kinderbet nego za pravi krevet da dijete ne padne!!!
ima
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:30.