Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2007., 17:55   #1
Red face ŠTO AKO JE OVO SVE ŠTO POSTOJI

Jel vam to donosi olakšanje ili težinu?
Ako smo mi izboj kemije u svemiru i to je sve?
Samo kemijsko-električni impulsi u materiji?
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 17:55   #2
Meni donosi olakšanje. Uf kakva sam ja duša!
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 18:09   #3
I meni isto olakšanje.

Koji ću se kurac opet rađati, patiti, ili ići u Raj, što ću tamo, ne treba mi ništa poslije ovozemaljskog života.

Koliko sam realno bio svjestan sebe do dana rođenja, toliko ću biti svjestan sebe nakon umiranja i u kurac.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 18:32   #4
Quote:
outoftheblue kaže:
Jel vam to donosi olakšanje ili težinu?
Ako smo mi izboj kemije u svemiru i to je sve?
Samo kemijsko-električni impulsi u materiji?
Meni ne donosi olakšanje, zapravo ni ne razmišljam o smrti u smislu olakšanja ili težine.....Jako volim život, volim sve što je vezano uz moj život, volim dobar seks, dobru hranu, volim popiti dobro piće, dobro vino, rakiju, volim razgovarati s ljudima, volim ostati budna do kasno i izaći van kada svi spavaju samo zato da pogledam kako je sve spokojno kada svijet oko mene spava. Volim nebo, volim more, sunce, volim zvijezde, volim kada grmi, kada pada kiša, volim kad sam tužna pa kad još pustim neku bedaru od pjesme da se ubijem od bola do kraja, volim pisati pjesme, volim kad mi se dijete na ulici nasmiješi, voli ulične svirače, volim svađalice, volim dobru odjeću i cipele, volim kavu, volim umjetnost, volim toliko toga da jednostavno obožavam svoj život i previše sam vezana za njega, a da bi mi smrt donijela olakšanje. ja bih voljela živjeti vječno
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 18:33   #5
A najviše od svega, volim upravo ono što nisam napisala
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 18:38   #6
Quote:
normall kaže:
I meni isto olakšanje.

Koji ću se kurac opet rađati, patiti, ili ići u Raj, što ću tamo, ne treba mi ništa poslije ovozemaljskog života.

Koliko sam realno bio svjestan sebe do dana rođenja, toliko ću biti svjestan sebe nakon umiranja i u kurac.

Joj fakat zato ostavljamo djecu i gotovoooooooo, but no moramo diskutirati o tunelima svjetla letećem Isusu iIJOOOOJ.
Ajde da burazu zatreba pomoć vratila bi se eto.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 21:30   #7
a evo, ja imam jednu ono, hipotezu.
dokaz za to da smo vječni je to što smo sad svjesni.

aj malo razmislite o tome. ima nekakav paradoks koji sprječava naš nestanak. bar se to meni tako poklopilo kad sam intenzivnije razmišljao o tome.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 22:21   #8
Quote:
Endimion17 kaže:
dokaz za to da smo vječni je to što smo sad svjesni.

jel se bavis mozda politikom...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 22:23   #9
Ovo oko nas SIGURNO nije sve što postoji tako da je uopće bespredmetno raspravljati o tome

Ovo je matrix, pa to svi znaju
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 22:26   #10
Quote:
Danny_boy kaže:

Ovo je matrix, pa to svi znaju
previse gledas americke filmove namjenjene golicanju iskljucivo muskog uma...
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 22:33   #11
matrix nije film, matrix je svuda oko nas
Inače ful rijetko gledam filmove..
Ne kužim zašto isključivo muškog uma? Hoćeš reć da ga žene ne mogu shvatit?
__________________
"Ništa neće toliko unaprijediti ljudsko zdravlje i povećati šanse za opstanak na Zemlji kao evolucija prema vegetarijanskoj prehrani." Albert Einstein
Danny_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 22:50   #12
Joj ovaj keanu je bolji od normalovog pita

Meni sve govori da ima toliko toga, a ja bi da nema , eh fuck
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 23:20   #13
Quote:
Danny_boy kaže:
matrix nije film, matrix je svuda oko nas
Inače ful rijetko gledam filmove..
Ne kužim zašto isključivo muškog uma? Hoćeš reć da ga žene ne mogu shvatit?
naravno da ga mogu shvatiti,ali bi li ti znao za matricu i percepciju iste da nisi gledao film koji ti je nametnuo holivud?
i to je samo tvoje neko objasnjenje-oko nas je prostor...e sad kako je definiran to je dublje pitanje,ali te filmovske djecacke mastarije o meduprostorima,cudnim robotima i bicima bas ne prolaze kod mene..
muski um je slab na takve nerealno futuristicke robocop filmove..sve pocen od nekih nadljudskih tucnjava u djetinjstvu(tipa rocky i rambo),pa preko nekih cudnih bica(spiderman i hulk) i obaveznih zvjezdanih staza,sve do futuristickih mastanja tipa matrice,robotizacije,vantzemaljskih bica i sl.
to je normalna evolucija muskog mozga..jednostavno volite nad(ne)realno,volite efekte i kada se malo prevec uzivite u sve to rezultat moze biti cak i duboka vjera da je to mozda i tako...
ah taj holivud..zabranila bi ja to odavno
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 23:35   #14
Quote:
Endimion17 kaže:
a evo, ja imam jednu ono, hipotezu.
dokaz za to da smo vječni je to što smo sad svjesni.

aj malo razmislite o tome. ima nekakav paradoks koji sprječava naš nestanak. bar se to meni tako poklopilo kad sam intenzivnije razmišljao o tome.
ako misliš samo na SAD ,samo SAD i postoji, nema prošlosti , nema budućnosti, sve je SAD, samo smo mi svojim mislima u budućnosti i prošlosti.
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 23:52   #15
"Radimo kao da će vječno biti mir, a budimo spremni ako sutra bude rat."
monsignor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 00:00   #16
Quote:
lianne kaže:
naravno da ga mogu shvatiti,ali bi li ti znao za matricu i percepciju iste da nisi gledao film koji ti je nametnuo holivud?
i to je samo tvoje neko objasnjenje-oko nas je prostor...e sad kako je definiran to je dublje pitanje,ali te filmovske djecacke mastarije o meduprostorima,cudnim robotima i bicima bas ne prolaze kod mene..
muski um je slab na takve nerealno futuristicke robocop filmove..sve pocen od nekih nadljudskih tucnjava u djetinjstvu(tipa rocky i rambo),pa preko nekih cudnih bica(spiderman i hulk) i obaveznih zvjezdanih staza,sve do futuristickih mastanja tipa matrice,robotizacije,vantzemaljskih bica i sl.
to je normalna evolucija muskog mozga..jednostavno volite nad(ne)realno,volite efekte i kada se malo prevec uzivite u sve to rezultat moze biti cak i duboka vjera da je to mozda i tako...
ah taj holivud..zabranila bi ja to odavno
Vidim ja da si ti neka velika mudrijasica. Pljujes, al' ga pljujes! Na sto je slab zenski um?! -Na tracanje jer nemaju nikakav hobi osim tog pa cijelo slobodno vrijeme provode trazeci zrtvu za tracanje i vesele se novoj temi za tracanje - tipicno zensko! Vas um je slab na skupi nakit, na dobrog mercedesa i na budalasa koji sve to ima, slab je na lovu i sve ostalo sto cini ono sto danas zovemo umisljenom sponzorusom.
bobby is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 00:08   #17
Quote:
shakti9 kaže:
ako misliš samo na SAD ,samo SAD i postoji, nema prošlosti , nema budućnosti, sve je SAD, samo smo mi svojim mislima u budućnosti i prošlosti.
Slažem se. Nema države do SAD-a.
Etienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 00:11   #18
kad umreš ideš u raj ili pakao i to je to ,
čemu ovakva glupa pitanje i glupi odgovori
jer ako ste imali fiziku znate da energije ne može nestati ona prelazi iz jednog oblika u drugi.
tijelo+dug-tijelo=duh
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 00:15   #19
Quote:
dxdog kaže:
kad umreš ideš u raj ili pakao i to je to ,
čemu ovakva glupa pitanje i glupi odgovori
jer ako ste imali fiziku znate da energije ne može nestati ona prelazi iz jednog oblika u drugi.
tijelo+dug-tijelo=duh
I ako ste imali biologiju znate da se hranom unosi energija u tijelo, a troši se na sve i svašta. Sad još ispada da jedemo duhove.
Etienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 00:15   #20
Quote:
dxdog kaže:
kad umreš ideš u raj ili pakao i to je to ,
čemu ovakva glupa pitanje i glupi odgovori
jer ako ste imali fiziku znate da energije ne može nestati ona prelazi iz jednog oblika u drugi.
tijelo+dug-tijelo=duh
Hvala buraz sorry ono ali ja želim uskrsnuti u drugom tijelu, a ne u svom
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.