Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 14:49   #1
Kako znati da je on onaj pravi?

Kako znati dali je decko "onaj pravi" ? Znam da ne postoji carobna kugla koju budemo malo protrljale i koja bude nam rekla- da on je pravi ili ne, nije on za tebe... ali eto cisto s vaseg gledista kaj mislite po cemu se to moze skuzit? a one koje su udane- kako ste znale kada ste spremne na brak?
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 15:10   #2
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
... ali eto cisto s vaseg gledista kaj mislite po cemu se to moze skuzit?
Meni je pisalo u horoskopu.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 15:15   #3
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Meni je pisalo u horoskopu.
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 15:31   #4
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Meni je pisalo u horoskopu.

hahaha .. da, da
ja znam s kojim sam znakovima kompatibilna pa tako gledam
i ima nešto u tome .. za one koji mi ne pašu u horoskopu, znam da nisu pravi na duge staze
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 15:36   #5
inace..ozbiljno sam pitala dragi mi je poceo nesto cesto spominjat brak,a ja imam 1000. pitanja u glavi-hoce li se promjenit sta kad kazemo "da" jedno drugom, hoce li i dalje biti ovako dobar prema meni, dali je istina da brak sve unisti etc. pa ono... nhf,ali molila bih da mi ozbiljno odgovarate
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 15:50   #6
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
inace..ozbiljno sam pitala dragi mi je poceo nesto cesto spominjat brak,a ja imam 1000. pitanja u glavi-hoce li se promjenit sta kad kazemo "da" jedno drugom, hoce li i dalje biti ovako dobar prema meni, dali je istina da brak sve unisti etc. pa ono... nhf,ali molila bih da mi ozbiljno odgovarate
Ako nije u kroničnom minusu na tekućem, ako ima veliku pišicu i zna te nasmijati, to je dovoljno.

A što će biti u budućnosti trebaš pitati na podforumu "Religija", oni će te uputiti kako se pita Boga takve stvari i onda će ti Bog odgovoriti nekakvom munjom, plamtećim grmom ili slično.

Ako je Bog na pecanju i boli ga kurac za tebe, i dalje ti piše u horoskopu sve što trebaš znati.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 15:52   #7
pa ja i jesam ozbiljno rekla .. mislim da se inače ne bi trebalo ništa posebno mijenjati. jedina stvar za koju mislim da je stvarno česta je to da ljudi kada uđu u brak počnu sve shvaćati ozbiljnije i štajaznam kako sve već ne. jer, u braku su . .to više ovisi o osobi nego o samoj činjenici da se mislite ženiti. bar ja tako mislim
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 17:44   #8
Quote:
Depeche Extreme kaže: Pogledaj post
pa ja i jesam ozbiljno rekla .. mislim da se inače ne bi trebalo ništa posebno mijenjati. jedina stvar za koju mislim da je stvarno česta je to da ljudi kada uđu u brak počnu sve shvaćati ozbiljnije i štajaznam kako sve već ne. jer, u braku su . .to više ovisi o osobi nego o samoj činjenici da se mislite ženiti. bar ja tako mislim
ja mislim baš suprotno. mnogi kad uđu u brak, totalno se opuste. kao, sad su se uspjeli oženiti. obavili građansku dužnost. i to najčešće žene se opuste i zapuste.. ne trude se ni jedni ni drugi kao prije...
Neocortex is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:31   #9
meni je tata jednom pričao da se ne udam dok ne osjetim "onaj" osjećaj prema nekome. znači, da ti fali kad ga ne vidiš 5 min, da kad ti se nešto dogodi da jedva čekaš to podijeliti s njim, da te nasmijava, da ti je podrška... znaš i sama kaj oću reć uglavnom, jednom ćeš znat. nikad nećeš bit 100% sigurna, al znat ćeš! kada je dečko TEBI savršen, onda je to to. znači ne mora zadovoljavati neke određene kriterije da bude dobar, ne treba bit oličenje tvojih očekivanja i želja...to je nemoguće nać. ako je dobar ko osoba, ako je iskren, vjeran, zna se zabavit, al zna te i pomazit kad treba...ako ga voliš i vidiš da on voli tebe, ako možeš zamislit život s njim, budućnost s njim...ako je uvijek uz tebe, ili se bar trudi bit - onda je to to. to je pravi dečko
PixieDDust is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:43   #10
Quote:
PixieDDust kaže: Pogledaj post
meni je tata jednom pričao da se ne udam dok ne osjetim "onaj" osjećaj prema nekome. znači, da ti fali kad ga ne vidiš 5 min, da kad ti se nešto dogodi da jedva čekaš to podijeliti s njim, da te nasmijava, da ti je podrška... znaš i sama kaj oću reć uglavnom, jednom ćeš znat. nikad nećeš bit 100% sigurna, al znat ćeš! kada je dečko TEBI savršen, onda je to to. znači ne mora zadovoljavati neke određene kriterije da bude dobar, ne treba bit oličenje tvojih očekivanja i želja...to je nemoguće nać. ako je dobar ko osoba, ako je iskren, vjeran, zna se zabavit, al zna te i pomazit kad treba...ako ga voliš i vidiš da on voli tebe, ako možeš zamislit život s njim, budućnost s njim...ako je uvijek uz tebe, ili se bar trudi bit - onda je to to. to je pravi dečko

E ovakav mi je odgovor trebao.Hvala ti
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 20:53   #11
Quote:
Neocortex kaže: Pogledaj post
ja mislim baš suprotno. mnogi kad uđu u brak, totalno se opuste. kao, sad su se uspjeli oženiti. obavili građansku dužnost. i to najčešće žene se opuste i zapuste.. ne trude se ni jedni ni drugi kao prije...
ovo je nazalost istina i za to jedan veliki nije mi jasno to, radi cega se ljudi prestanu brinut o svojem fizickom izgledu meni je nepojmljivo da se danas-sutra ostavim svoje pegle,sminke,lakica za nokte...to predstavlja mene i ne zelim to nikad mjenjat-mislim svijesna sam da necu moci radi djece,obaveza,muza sve to stalno bas radit,ali sigurno necu nikad izac iz kuce ne dotjerana
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 21:46   #12
a i usporediti natalne karte nije na odmet, nikad ne lažu mamu im. Kako naći 100 postotno poklapanje moja je životna misija
__________________
I just dropped in to see what condition my condition was in

ezekiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 06:47   #13
Quote:
ezekiel kaže: Pogledaj post
a i usporediti natalne karte nije na odmet, nikad ne lažu mamu im. Kako naći 100 postotno poklapanje moja je životna misija
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:03   #14
Quote:
Neocortex kaže: Pogledaj post
ja mislim baš suprotno. mnogi kad uđu u brak, totalno se opuste. kao, sad su se uspjeli oženiti. obavili građansku dužnost. i to najčešće žene se opuste i zapuste.. ne trude se ni jedni ni drugi kao prije...
je da, muški u brakovima sve sami manekeni...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 12:35   #15
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
je da, muški u brakovima sve sami manekeni...
Ti si isto udana za traktor?
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 13:40   #16
Quote:
qeen iva kaže: Pogledaj post
a one koje su udane- kako ste znale kada ste spremne na brak?
Ne znam točno. Možda kad mi je postalo normalno (i poželjno) da me doma čeka on, ne mama i tata, netko treći ili nitko.
Illana is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 14:17   #17
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ti si isto udana za traktor?
aha, al moj ima dobre felge, dupli auspuh, samoventilirajuće diskove i samonapumpavajuće gume...
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 16:51   #18
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
aha, al moj ima dobre felge, dupli auspuh, samoventilirajuće diskove i samonapumpavajuće gume...
prdi i podriguje?
__________________
Netko to od gore vidi sve...
Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 17:22   #19
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post
prdi i podriguje?
qeen iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 17:25   #20
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
je da, muški u brakovima sve sami manekeni...
Lol, nisu ni otpocetka, a kamoli u braku...
Tonka21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.