Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > iOS

iOS Apple uređaji pokretani iOS-om

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2007., 16:38   #21
iphone

http://www.gsmarena.com/apple_iphone...d-news-244.php
http://www.gsmarena.com/apple_iphone-1827.php
touchscreen, 12 mm tanak, 320x480 (ogroman ekran i dobra rezolucija, 16 M boja), Accelerometer sensor for auto-rotate, 4/8 GB mem., Google Maps, Widgets support...mogla je i 3 mpix kamera, ali ajde...sve u svemu, mljac
Zallman is offline  
Old 12.01.2007., 18:54   #22
Zanima me kako će mu display izgledati nakon malo duže upotrebe?
I kako će Google maps raditi na Edge-u, da to neće biti malo sporo? E mogli su i taj 3g ubaciti, baš...

Ali sve u svemu izgleda vrlo obećavajuće. To bi mogao biti prvi uređaj koji zaista a ne samo načelno objedinjuje više uređaja u jednom (telefon, mp3 i video player, email client...), i tim više treba žaliti što mu i kamera nije kvalitetnija pa da "pokrije" i foto aparat.

Sve u svemu, bravo za Apple, ali ja ipak jedva čekam drugu generaciju, to bi zasta moglo biti TO
Skeewe is offline  
Old 17.01.2007., 12:31   #23
Quote:
dejo6 kaže: Pogledaj post
samo što ako izađe neće se zvati iPhone...
Mislim da se neće zvati iPhone zato što je neka tvrtka već izdala u listopadu prošle godine pod nazivom iPhone

Lampard#8 is offline  
Old 18.01.2007., 13:38   #24
Quote:
pakleni_patuljak kaže: Pogledaj post
pa i nije baš prvi...
prvi koji definitivno ide u komercijalizaciju.



To nisu prave slike iPhona, nego phony slike iPhona, ako me razumijes. Ovo je definitivno prvi appleov mobitel, komercijaliziran ili ne.

A sto se tice imena, ne sumnjam da ce apple dobiti presudu na svoju stranu, firma koja je prva patentirala iPhone je Cisco i to je njihov model VOIP telefona. Mislim da nemaju previse sanse protiv jednog giganta kao sto je apple. U najgorem slucaju dat ce im par miljuncica u dzep i ovi ce prodat ime..
2cool4school is offline  
Old 18.01.2007., 14:56   #25
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
ste vi normalni??? moja procjena je oko 1000€ kod nas
Bas sam i ja ovak nesto mislio napisat.
Ma kakvih 3 soma kuna
Ne vjerujem bas da ce bit 1000€, al 5 soma kuna minimalno.
rossonero is offline  
Old 18.01.2007., 16:18   #26
Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
Bas sam i ja ovak nesto mislio napisat.
Ma kakvih 3 soma kuna
Ne vjerujem bas da ce bit 1000€, al 5 soma kuna minimalno.
ma kupis ga prek bare i miran si....

bas si razmisljam da si ubodem ipod za 1500 kn a kod nas isti takav preko 2500...
F.C.B. is offline  
Old 18.01.2007., 16:49   #27
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
ma kupis ga prek bare i miran si....
A znam, razmisljao sam o tome kad sam neke druge stvari mislio kupit, problem je "preko bare".

Mada bi se i to nekako dalo rijesit, al mi trenutno ne pada na pamet kako bi bilo najbolje.
rossonero is offline  
Old 18.01.2007., 18:18   #28
[QUOTE=rossonero;7138534]A znam, razmisljao sam o tome kad sam neke druge stvari mislio kupit, problem je "preko bare".

Mada bi se i to nekako dalo rijesit, al mi trenutno ne pada na pamet kako bi bilo najbolje.[/QUOTE

rodbina .. moji cesto dolaze ovdje tak da igram na tu kartu... vec narucio neke stvari ...
F.C.B. is offline  
Old 18.01.2007., 21:57   #29
Quote:
2cool4school kaže: Pogledaj post
A sto se tice imena, ne sumnjam da ce apple dobiti presudu na svoju stranu, firma koja je prva patentirala iPhone je Cisco i to je njihov model VOIP telefona. Mislim da nemaju previse sanse protiv jednog giganta kao sto je apple. U najgorem slucaju dat ce im par miljuncica u dzep i ovi ce prodat ime..
Teško
CISCO je gigant u ovom slučaju
Freek is offline  
Old 18.01.2007., 22:13   #30
Dosta mi se svida mobitel, no evo par kritika s moje strane (ne znaci da ce svima to smetati):

Koliko sam razumio iz prezentacije na Appleovoj stranici, moguce ce biti koristiti samo jednog internet providera (koji je u SAD), a sumnjam da ta mreza postoji i u Europi. No mozda sam potpuno krivo shvatio.

Imam Sony Ericson p910i koji prepoznaje rukopis, na zalost iPhone mob ima samo tipkovnicu.

Postoje li neke "office" aplikacije? Nesto tipa word ili excel? Nisam niti to primjetio na njemu.

Sto se tice muzike, imam iPod od 60GB i sumnjam da bi ga ovaj mobitel mogao zamjeniti nakon sto sam se navikao na toliko prostora kojeg trosim oko 35GB, i ljepo mi ostane 25Gb za prebacivanja podataka.

No sve ostalo mi se na mobitelu cini savrseno

I jos jedno mislim vrlo vazno pitanje...
Ima li to cudo VIBRACIJU????
HexMaster is offline  
Old 19.01.2007., 00:02   #31
Quote:
Freek kaže: Pogledaj post
Teško
CISCO je gigant u ovom slučaju
Da, to sam i ja mislio napisat. Lako s nekom manjom firmom se borit, kupis cijelu firmu skupa s imenom iPhone.


Sta se tice uredskih aplikacija, takav mobitel bi trebao imati tak nesto, neznam dal ce se moc samo na multimediju oslanjat.
rossonero is offline  
Old 19.01.2007., 16:18   #32
Uopce mi ne "lezi" njegova velicina. Nije bas za dzep, nezgrapno zgleda. I mene zanima kak bude izgledao display nakon nekoliko mjeseci koristenja...
Hebiga, izgleda da nisam freak koji bude svrsaval na svaku stvar koju lansira Apple...
__________________
No hard feelings...
Mc Pimpach is offline  
Old 03.02.2007., 04:46   #33
Uh jedva čekam, morat ću si to piknut.
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Old 12.02.2007., 14:31   #34
Nece doc 1000eura ali ce biti negdje oko 5k kuna...uglavnom kupujem obavezno,sminka i pol
Rock Lee is offline  
Old 14.02.2007., 11:44   #35
Da, iPhone je sve što čovjeku treba za komunikaciju I slušanje glazbe i videa i svega ostalog ...
marko7 is offline  
Old 30.04.2007., 23:52   #36
Moja procjena cca. 5000-6000 kn, n95 će bit 7000 kn!!!
Zallman is offline  
Old 01.05.2007., 00:00   #37
Ima kaj novo za iphone?
Zallman is offline  
Old 01.05.2007., 10:29   #38
noup,svi odbrojavamo dane do izlaska,ne možemo spavat bez njega
__________________
potpisi su precijenjeni
kljukica_kviki is offline  
Old 01.05.2007., 20:13   #39
Quote:
kljukica_kviki kaže: Pogledaj post
noup,svi odbrojavamo dane do izlaska,ne možemo spavat bez njega
75,74,73...

E je ste vidjeli sprdačinu:
http://www.youtube.com/watch?v=1xXNoB3t8vM
Zallman is offline  
Old 01.05.2007., 21:58   #40
Quote:
Zallman kaže: Pogledaj post

E je ste vidjeli sprdačinu:
http://www.youtube.com/watch?v=1xXNoB3t8vM
pa to je veliko!
x-type is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:29.