Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2014., 14:22   #9641
drage moje forumasice ja sam vam nova odje, a relativno nova i u pravljenju nakita, pa mi treba mala pomoc
zanima me cime lijepiti one kapice za zavrsetke ogrlica; nanizala sam nekoliko redova sitnih perlica; pokusala zaljepiti kapicu zavrsetak ali bezuspjesno :/
farmaconka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 18:46   #9642
iko da mi kaze za ove kapice??? moja ogrlica stoji nedovrsena, ajde cure heeeelp
farmaconka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 07:28   #9643
Cure, jel znate možda jel ima negdje za kupit ona sitna ogledalca kao što se lijepe na licitarska srca? Dosta mi je hitno pa naručivanje nije opcija... Hvala
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 07:36   #9644
Quote:
Dragonflyina kaže: Pogledaj post
Bilokojim ljepilom koje lijepi tkanine. Možeš ona mala univerzalna (UHU ili Pritt) ili baš kupit u hobby artu
Uspjela s Drvofixom Hvala
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 12:13   #9645
Quote:
farmaconka kaže: Pogledaj post
drage moje forumasice ja sam vam nova odje, a relativno nova i u pravljenju nakita, pa mi treba mala pomoc
zanima me cime lijepiti one kapice za zavrsetke ogrlica; nanizala sam nekoliko redova sitnih perlica; pokusala zaljepiti kapicu zavrsetak ali bezuspjesno :/
ne moras lijepiti, koristis kapicu sa rupom na kraju npr.

i onda nizove provuces kroz rupicu i fixiras žabom:


Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
Cure, jel znate možda jel ima negdje za kupit ona sitna ogledalca kao što se lijepe na licitarska srca? Dosta mi je hitno pa naručivanje nije opcija... Hvala
iskoristi stari CD pr. postupka
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 10:04   #9646
Dbys, imaš možda link za malo veće ove kapice koje si navela u postu ispred? hvala puno
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 10:22   #9647
djevojke pitanje. DA li zante koliko se kreće metar eko kože u Pan-promu u Martićevoj?I koje je on širine?
Pokušavam si izračunati koliko mi treba za tapeciranje jastuka na stolicama.
__________________
I am already kindly disposed towards you. My friendship it is not in my power to give: this is a gift which no man can make, it is not in our own power: a sound and healthy friendship is the growth of time and circumstance, it will spring up and thrive like a wildflower when these favour, and when they do not, it is in vain to look for it.
William Wordsworth
tinkerbell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 16:41   #9648
cure, da li možda znate kako da na ebayu nađem dijelove za ovakvu oglricu, treba mi ovo plastično dolje kao podloga i ovo gore što se lijepi? hvala puno unaprijed
violet girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 16:34   #9649
planiram staviti zakovice na stare cizme. ovako otprilike kao na ovoj slici (ali razlicite zakovice, kakve vec nadjem

http://www.patriziapepe.com/us/en/co...ref_map=%5B%5D

najvise me interesiraju ove zakovice povise kapice (na dnu cipele).. jel to moguce staviti s onim "pistoljem" za zakovice? tek ga planiram kupiti pa ne znam kako se s njim rukuje i moze li dobaviti ovaj dio.. nisu cizme neke kvalitete tako da valjda ce ih moc probiti..

usput, gdje je najveci izbor zakovica? tesko mi cekat da dodje s ebaya, ja bi nesto po zagrebu, ne treba mi velika kolicina ionako

edit: e da i cime obojati bez gumu na cipelama? o dzonu govorim

Zadnje uređivanje buba-e : 20.10.2014. at 17:40.
buba-e is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 08:27   #9650
da li bi mi netko mogao preporučiti sa kojim prozirnim lakom bi mogla polakirati drvene pete na cipelama?
trebam općenito nešto za lakiranje drva, da je prozirno, ne opet jako sjajno, čisto kao neka zaštita izvana...
hvala
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 10:35   #9651
Ima itko provjerenog sellera za božićne ukrase, svijeće Itd. Sve sto vidim, skuplje nego kod nas. Tnx


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Paf paf
Andra is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 14:35   #9652
Napokon sam se malo primila alata. Zapostavila sam ga skroz.
Srebrni prsten sa mjesecevim kamenom iz Indije. Morat cu se sad primit posla. Fali mi.

wakingthewitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 11:34   #9653
Uz nekoliko pokušaja, napokon sam uspjela zalijepiti par slika. Eto, par mojih uradaka.

http://i1308.photobucket.com/albums/...ps828de87b.jpg

http://i1308.photobucket.com/albums/...ps1622161d.jpg

Zadnje uređivanje makyca : 25.10.2014. at 18:22. Reason: slike veće od 640 px
Borovnic a is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 10:35   #9654
Koje ljepilo je najbolje za lijepit zakovice na tkaninu?Super atack?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 22:14   #9655
Ajme koliko divnih radova!!! Ima netko link za metalne medaljone na koje se lijepi slika? Ne znam kako se točno to zove :/
JewelleryBox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 22:22   #9656
Ako mislis na ovo



upises cameo base ili cabochon base
Plavabarbie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 18:43   #9657
Pozdrav, jedno pitanjce, htjela bih si sašiti ovakvu haljinicu, ali ovaj metalni detalj me muči, gdje bi mogla tako nešto kupiti ili naručiti s neta, jel netko od vas naletio na tako nešto, iskreno ne znam ni kako bi to nazvala na engleski kod upisa metal buckle na ebayu izbaci mi kompletne remene...

http://cdn02.cdn.justjared.com/wp-co...ds-2012-01.jpg
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 12:47   #9658
pa uzmi remen i odreži onaj kožni dio s njega
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2014., 19:07   #9659
Pa nemam nijedan takav remen, a i kad odrežeš taj metalni dio sa remena kako ćeš to zašiti na haljinu ako sa stražnje strane nemaš za što pričvrstiti... Mislila sam da ima možda kupiti tako nešto kao i što se gumbi kupuju...
__________________
"...There is nothing to see here people keep moving on ..."
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 15:31   #9660
ja često kupujem mami koja je krojačica i za sad nisam na ništa takvo naletjela ovdje gdje inače tražim.
eventualno neki broš probaj pogledati na ebayu, ili naručiš onaj remen pa prilemiš zihericu ili kukice kojima bi se to pričvrstilo.
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:26.