Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2014., 15:23   #5321
ma da meni celavo stoji nebi se sekunde mislio masinica i zviz..ali treba imati "mocan" oblik glave za to..
maxx88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 20:20   #5322
Quote:
Goran2222 kaže: Pogledaj post
Istanbul hair center Ponuda
1800 E

Dear Mr. Goran,

Good day from İstanbul hair Center,
...
__________________________________________________ ___________

Hakan Ponuda
Dear Goran,
Thanks for interesting in having FUE surgery with Dr Hakan Doganay.
4500 grafts.

...
__________________________________________________ ___________

Comfort zone surgery Ponuda

...
PRICE OF SURGERY :

HT US$2500

BHT US$5000

GETFUE.COM Ponuda

...

__________________________________________________ _____________
MARAL Ponuda

Hi Goran,


...


Hello Goran,


We do not recommend BH, it is not even necessary for NW 5

...

__________________________________________________ _____________
Klasična priča. I ja prepoznajem slične odgovore koje sam dobijao od klinika.
Suština je totalno kontroverzna, odnosno da turske klinike ili nude po 4 i 5000 graftova iako realno nije ni potrebno toliko koje navodno mogu završiti u jednom danu pomoću mikromotora za 1500 do 1800 evra, ili one fancy koje to mahom rade ručno, preciznije, sa maksimalno 3000 graftova, ali tada operaciju naplaćuju po 5 ili 6000 evra!
Ja nikako nisam primetio do sada i ne znam da li postoji neka klinika koja vam neće pokupiti celu donorsku regiju, odnosno da odradi dobar posao sa manjim brojem graftova, a da cena bude pristupačnija (naravno ne 1500 evra), ali makar do 2500 i koja će vam sačuvati i donor i novac da za narednih 3-4 godine možete odraditi još jednu sesiju?
YeniSac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 23:37   #5323
možda demirsoy.... kvalitetan barem ja tako mislim i cijena je negdje nešto više kao maral ali ne tako skup kao doganay ili erdogan...
narog7891 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 00:23   #5324
Dobro Vece ili jutro suborci moji.
Vratih se iz Sarajeva sa zahvata..
Impresije: sve najnaj bolje
Doktor mladi Turcin genijalac. Ja nesto strpljivije
u zivotu nisam vidio!?
Covijek je doslovno singerica, i 5 sati ce raditi da ne digne pogled.
Cijena 1500e.
Mlada dama Nadina ljubazna i profesionalna i uvijek na usluzi.
Sve u svemu nisam pozalio, dapace..
teletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 08:32   #5325
Super !!!!!! Dobre vijesti su uvijek dobrodošle. Sad treba čekati. Naravno ako budeš mogao poslati slike znaš da ih očekujemo !! Pozz
techno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 10:52   #5326
teletina,kazi mi koliko graftova i kako je odredjena cena i gde je to u sarajevu?
rashanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:37   #5327
Quote:
YeniSac kaže: Pogledaj post
Klasična priča. I ja prepoznajem slične odgovore koje sam dobijao od klinika.
Suština je totalno kontroverzna, odnosno da turske klinike ili nude po 4 i 5000 graftova iako realno nije ni potrebno toliko koje navodno mogu završiti u jednom danu pomoću mikromotora za 1500 do 1800 evra, ili one fancy koje to mahom rade ručno, preciznije, sa maksimalno 3000 graftova, ali tada operaciju naplaćuju po 5 ili 6000 evra!
Ja nikako nisam primetio do sada i ne znam da li postoji neka klinika koja vam neće pokupiti celu donorsku regiju, odnosno da odradi dobar posao sa manjim brojem graftova, a da cena bude pristupačnija (naravno ne 1500 evra), ali makar do 2500 i koja će vam sačuvati i donor i novac da za narednih 3-4 godine možete odraditi još jednu sesiju?
A sta ces,izbjegavaju BHT i pljuju po njemu ,a s druge strane ga rade u slucajevima kada nemaju odakle izvaditi dlaku.

vjerujem da donor regija moze u covjeka s normalnom kosom dati 3 do 4000 tisuce grafova,a sve preko je malo pretjerano uzeti.

A razlika u vadjenju dlaka iz donor i sa tjela je mozda duplo duza i manje grafova s vise dlaka se izvuce pa rezultati nisu bas toliko dobri koliko i s donor regije.
Ali jos to istrazujem i vidicu na kraju sta cu napraviti.
Ovaj istanbul hair center mi je najpovoljniji i rade 1000 grafova bhtea za ok cijenu.
Jos sam u fazi skupljanja love pa se ne zurim.
Goran2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 11:45   #5328
Quote:
teletina kaže: Pogledaj post
Dobro Vece ili jutro suborci moji.
Vratih se iz Sarajeva sa zahvata..
Impresije: sve najnaj bolje
Doktor mladi Turcin genijalac. Ja nesto strpljivije
u zivotu nisam vidio!?
Covijek je doslovno singerica, i 5 sati ce raditi da ne digne pogled.
Cijena 1500e.
Mlada dama Nadina ljubazna i profesionalna i uvijek na usluzi.
Sve u svemu nisam pozalio, dapace..
Cestitam kolega !!!
svaka cast!
s cime su vadili folikule?
daj malo opisi poblize pa da se i mi veselimo!!
Ahahahahahahahahhaahahha
Goran2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 15:32   #5329
Comfort zone 4000gr = 2500€
Royalestethic 4000gr = 2550€

Kod ovih prvih budes u njiovoj luksuznoj vili, mozes povesti i pratioca,
3 obroka na dan, 3 dana i sav transfer privatnim autom za oboadvojicu ukljuceno u cijenu.

Pitao sam i za presadjvianje na obrvama = 500€ u Comfortu, a u Royalestethicu su me pitali kakve obrve o cemu ja to pricam? LOL

Slao sam mail i Demirsoyu jos nije odgovorio nista.
Ali ima jedan review pacijenta iz Engleske sto je bio kod njega.
Naplatio mu je posebno hotel i transfer sa aerodroma i trazio da unaprijed uplati 500€ western unionom, a sve skupa mu je doslo oko 3000€ za 3500graftova.

U Comfort zone inzistiraju da doneses gotovinu i to eure, ali ne treba nista unaprijed uplacivati.
Ovaj Comfort zone ima citavu planinu odlicnih reviewa pacijenata na whatclinic portalu, jedan je cak iz Makedonije.

Pozdrav
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 16:04   #5330
Klasika ko u Zagrebu. Samo sto covjek ima rutinu i strpljenje.
Ja sam trazio 2500 graftova da sacuvam municiju,
Djelomicno su radili dva doktora.
Ono sto me odusevilo je prednja linija prirodna izgleda i tu je trazio da se mrstim, zmirim dok je nije flomasterom oznacio.
Doktor je kreativan i ja to volim plus sto je strpljiv do boli.
Jedino me malo zasmetali Turski narodnjaci.
Ima jedna stvar o kojoj ne razmisljamo, a to je da mislis da ides kod poznatog doktora, kad tamo ti rade segrti i to masnije naplati zbog imena.
Nemam namjeru nikog nagovarati, ali ko ode tamo nece pogresiti
teletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 16:55   #5331
Quote:
teletina kaže: Pogledaj post
Dobro Vece ili jutro suborci moji.
Vratih se iz Sarajeva sa zahvata..
Impresije: sve najnaj bolje
Doktor mladi Turcin genijalac. Ja nesto strpljivije
u zivotu nisam vidio!?
Covijek je doslovno singerica, i 5 sati ce raditi da ne digne pogled.
Cijena 1500e.
Mlada dama Nadina ljubazna i profesionalna i uvijek na usluzi.
Sve u svemu nisam pozalio, dapace..
Odlično, čestitam! Ostaje ti samo da čekaš, pratiš uputstva lekara i nadam se da će rezultati nakon nekoliko meseci biti onakvi kakve si želeo.
YeniSac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 19:49   #5332
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da bi te prevarili zbog 15% zarade, to im je valjda kao garancija da ces stvarno doci ida ne rade tamo oko tebe 9 sati a ti onda kazes sorry nemam para kod sebe. Ipak, ja ne bih pristao nekome tamo uplacivati na neki tamo racun, jedino ako hoce cim dodjes u kliniku 15% odmah lovu na stol, a ostalo kad odrade posao.
Ja sam per razmisljanja uplatio trecinu i sve je ispostovano.
Mi ne vjerujemo njima koji nemaju di pobjeci...
a zasto bi oni nas drzali za rijec?
teletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2014., 21:44   #5333
Quote:
teletina kaže: Pogledaj post
Ja sam per razmisljanja uplatio trecinu i sve je ispostovano.
Mi ne vjerujemo njima koji nemaju di pobjeci...
a zasto bi oni nas drzali za rijec?
Ja sigurno neću nekome slati 500€ u drugu državu na lijepe oči.
Normalne klinike samo traže da im pošalješ avio karti email om i to im je dovoljna garancija da ćeš doći.
Nemam ništa protiv kad dodje tamo da sve platim unaprijed ali da nekome onako uplaćujemo na račun nema šanse.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 15:08   #5334
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
Ja sigurno neću nekome slati 500€ u drugu državu na lijepe oči.
Normalne klinike samo traže da im pošalješ avio karti email om i to im je dovoljna garancija da ćeš doći.
Nemam ništa protiv kad dodje tamo da sve platim unaprijed ali da nekome onako uplaćujemo na račun nema šanse.
Ovo radim i znam tocno
Ako se ide obicnim bank transferom cijena preko pbz banke je 39eura za 500e i za 50.000e.
Primatelj vam salje svoje bankovne podatke tj iban i swift code.
Ovo je 21 vijek i tu se nema zajeba.
Preko maila se posalje dokaz o uplati. Ja sam u Sarajevo posla 500e akontacije i nisam se ni trenutak mislio.
teletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 15:56   #5335
Onda ti i dalje salji lovu Turcima na lijepe ocija opet ponavljam sigurno necu to raditi nikada sa svojom krvavo zaradjenom lovom.
Onaj gore spomenuti dr Demirsoy je trazio od onog Engleza sto je bi okod njega na HT da mu unaprijed uplati 500€ i to WESTERN UNIONOM a svi dobro znamo kako oni deru na proviziji.

Direktnom uplatom u banku ces opet platiti minimalno 15€ za swift+provizija banke.
A to je sve ponavljam nepotrebno, kad si VEC KUPIO avionsku kartu i platio je skoro 200€ i posaljes im kopiju te karte nije li to vise nego dovoljno osiguranje da ces doci?

Ja sam isao operirati oci u Beograd i u Sloveniji, svaku od tih operacija platio 1900€ i NIKAD mi nitko nije nista trazio da placam unaprijed cak niti na dan operacije.
Bas naprotiv,ovaj u Beogradu je trazio da platim kompletnu operaciju TEK 3 DANA KASNIJE na prvoj kontroli. A ne onaj dan kad me namazu mastima i nakrkaju antibioticima pa ne vidim ni prst pred nosom.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 17:28   #5336
Bok..ja sam malo upadam u vaš razgovor ali trebam pomoć... Minoksidil me zanima od 5 %..gdje je najbolji omjer cijene i kvalitete..
Bosna, negdje sa interneta? Naručila bih za muža..i jeli obvezan pregled dermatologa pa on da "blagoslov" ili možemo početi s njim onako, sami

PS.i što još preporučate, koji šampon, vitamini, kapsule, pilule.. nešto, bilo što..Pročitati ću i sama, ali ima dosta svega! Hvala unaprijed!
copper_boom is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 21:29   #5337
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
Comfort zone 4000gr = 2500€
Royalestethic 4000gr = 2550€

Kod ovih prvih budes u njiovoj luksuznoj vili, mozes povesti i pratioca,
3 obroka na dan, 3 dana i sav transfer privatnim autom za oboadvojicu ukljuceno u cijenu.

Pitao sam i za presadjvianje na obrvama = 500€ u Comfortu, a u Royalestethicu su me pitali kakve obrve o cemu ja to pricam? LOL

Slao sam mail i Demirsoyu jos nije odgovorio nista.
Ali ima jedan review pacijenta iz Engleske sto je bio kod njega.
Naplatio mu je posebno hotel i transfer sa aerodroma i trazio da unaprijed uplati 500€ western unionom, a sve skupa mu je doslo oko 3000€ za 3500graftova.

U Comfort zone inzistiraju da doneses gotovinu i to eure, ali ne treba nista unaprijed uplacivati.
Ovaj Comfort zone ima citavu planinu odlicnih reviewa pacijenata na whatclinic portalu, jedan je cak iz Makedonije.

Pozdrav
bok dark star.
Evo ja taman s demirsoyom.
U stvari neki njegov asstent.
Nije mi nista rekao za cijenu jer me pita da pustim kosu i da onda vidi kako to izgleda.rekao sam mu da imam Ht napravljen prije 6 mjeseci i on mi savjetuje da cekam osam do deset mjesci pa da onda napravim jos jedan.
Civas mi je dao popust 15 posto na 3000 grafova(2900e)

koliko donor regija moze dati grafova u normalna covjeka s normalnom kosom?
Jel ima ko taj podatak ?
Goran2222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 23:37   #5338
HT Sante Plus

Cestitam teletina, zelim ti odlicne rezultate Meni je radio 9 sati, sa pauzom samo za rucak od nekih pola sata,smirenost i detaljnost su me odusevili kod doktora. Kod mene, posle 5 nedelja sve ide tokom kako su mi rekli, u fazi sam opadanja presadjene dlake, al tackice , folikuli ostaju i nadam se rastu za oko 2 mjeseca. Sve u svemu koga god budu interesovali utisci tu sam, a to ko ce raditi kod koga nek sam odluci i srecno svima. U CG je cijena kod njih ( Sante Plus ) sad 1950E , a kad sam ja radio 1650e je bila, odlucio sam se pravo da vam kazem zbog para najvise, nisam imao vise,rizikovao sam i nisam se pokajao , a pisao sam svima , dobijao ponude i ispod 2500e, pa jos uz to troskovi dodatni nisam imao nijednu ponudu. Pozdrav svima
ForcaInter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:51   #5339
Quote:
copper_boom kaže: Pogledaj post
Bok..ja sam malo upadam u vaš razgovor ali trebam pomoć... Minoksidil me zanima od 5 %..gdje je najbolji omjer cijene i kvalitete..
Bosna, negdje sa interneta? Naručila bih za muža..i jeli obvezan pregled dermatologa pa on da "blagoslov" ili možemo početi s njim onako, sami

PS.i što još preporučate, koji šampon, vitamini, kapsule, pilule.. nešto, bilo što..Pročitati ću i sama, ali ima dosta svega! Hvala unaprijed!
Moj savjet da kupujes pravljen u ljekarni na licu mjesta.
teletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:54   #5340
Quote:
DarkStar kaže: Pogledaj post
Onda ti i dalje salji lovu Turcima na lijepe ocija opet ponavljam sigurno necu to raditi nikada sa svojom krvavo zaradjenom lovom.
Onaj gore spomenuti dr Demirsoy je trazio od onog Engleza sto je bi okod njega na HT da mu unaprijed uplati 500€ i to WESTERN UNIONOM a svi dobro znamo kako oni deru na proviziji.

Direktnom uplatom u banku ces opet platiti minimalno 15€ za swift+provizija banke.
A to je sve ponavljam nepotrebno, kad si VEC KUPIO avionsku kartu i platio je skoro 200€ i posaljes im kopiju te karte nije li to vise nego dovoljno osiguranje da ces doci?

Ja sam isao operirati oci u Beograd i u Sloveniji, svaku od tih operacija platio 1900€ i NIKAD mi nitko nije nista trazio da placam unaprijed cak niti na dan operacije.
Bas naprotiv,ovaj u Beogradu je trazio da platim kompletnu operaciju TEK 3 DANA KASNIJE na prvoj kontroli. A ne onaj dan kad me namazu mastima i nakrkaju antibioticima pa ne vidim ni prst pred nosom.
To je stvar tvoga razmisljanja, ako ti je princip takav, ok, ako oni nece odjebi ih.
teletina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:30.