Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2006., 11:00   #21
Quote:
bunnx kaže:
Da li netko kupio hidromasažnu kabinu na akciji u Metrou? Ako je kako je zadovoljan, koliko je koštala ugradnja...hvala
Bila jučer u metrou, kada izgleda mrak , vrata čvrsta, kada fino duboka da možeš u njoj i nešto oprat, prostrana, razne đinđe u njoj, ogledalo čak (ko se voli gledat ), no načula sam (ponavljam načula) da hidromasažni dio nema vlastitu pumpu za stvaranje pritiska vode već je pritisak onakav kakav vam je inače po špinama tako da iskreno ne znak kakav je učinak masaže. No, kada sama po sebi meni izgleda super
leje is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2006., 14:54   #22
Quote:
leje kaže:
Bila jučer u metrou, kada izgleda mrak , vrata čvrsta, kada fino duboka da možeš u njoj i nešto oprat, prostrana, razne đinđe u njoj, ogledalo čak (ko se voli gledat ), no načula sam (ponavljam načula) da hidromasažni dio nema vlastitu pumpu za stvaranje pritiska vode već je pritisak onakav kakav vam je inače po špinama tako da iskreno ne znak kakav je učinak masaže. No, kada sama po sebi meni izgleda super
hm... bila bi mi divna masaža s takvim pritiskom pošto nemam vodovod nego bunar i hidrofor pa kad pritisak padne, ajme veselja
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2006., 12:36   #23
Plastika ili staklo?

Tuš kabina - plastika ili staklo? Šta mislite?
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 11:13   #24
kyra-ako nisi kupila, vidjela sam jučer u novom katalogu baumax masažnu tuš kabinu za nešto manje od 3.000 kn. na fotki izgleda ok, trebalo bi je pogledati "uživo"
__________________
Ako ne znaš što ti je cilj, ni jedan put nije pravi.
shirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 11:45   #25
Quote:
B&B kaže:
Tuš kabina - plastika ili staklo? Šta mislite?
moja je plastika
za staklo me bilo strah da mi se ne saspe u 1000000 komada i ne zreze me
s druge strane staklena se vjerojatno lakse cisti (ubila sam se sa svojom dok nisam nasla odgovarajuce sredstvo za ciscenje)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2006., 21:34   #26
Quote:
B&B kaže:
Tuš kabina - plastika ili staklo? Šta mislite?
staklo
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 22:15   #27
ok provjereno zbilja je tako (nema vlastitu pumpu za stvaranje pritiska vode već je pritisak onakav kakav vam je inače po špinama )-kakav je učinak??

Quote:
leje kaže:
Bila jučer u metrou, kada izgleda mrak , vrata čvrsta, kada fino duboka da možeš u njoj i nešto oprat, prostrana, razne đinđe u njoj, ogledalo čak (ko se voli gledat ), no načula sam (ponavljam načula) da hidromasažni dio nema vlastitu pumpu za stvaranje pritiska vode već je pritisak onakav kakav vam je inače po špinama tako da iskreno ne znak kakav je učinak masaže. No, kada sama po sebi meni izgleda super
bunnx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2006., 22:32   #28
Quote:
zlocestoca kaže:
moja je plastika
za staklo me bilo strah da mi se ne saspe u 1000000 komada i ne zreze me
s druge strane staklena se vjerojatno lakse cisti (ubila sam se sa svojom dok nisam nasla odgovarajuce sredstvo za ciscenje)
Aj ako ti nije bed otkri nam koje je to sredstvo pliiiiiz
leje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 09:26   #29
Quote:
leje kaže:
Aj ako ti nije bed otkri nam koje je to sredstvo pliiiiiz
cillit bang (sa spricalicom) - pogledat cu doma koji je to tocno
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2006., 10:16   #30
Quote:
zlocestoca kaže:
cillit bang (sa spricalicom) - pogledat cu doma koji je to tocno

Tnx . Nadam se da ne radiš za P&G
leje is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 00:13   #31
Nego, zna li netko gdje bi covjek mogao nabaviti 80x80 kutnu tuš kadu, po mogucnosti s kabinom? Bio u Baumaxu, Bauhausu, Pevecu, Metrou... u Pevecu i Bauhausu imaju po 900kn kada + 1200 (ili 1400) kabina, sto mi je malo previse. "Kvadratnih" kada i kabina ima veci izbor i za manje novaca, a meni bi vise pasala kutna, zauzima manje mjesta...

Hvala!
Per2o is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2006., 19:58   #32
Vidio sam po 900kn kabinu u peveci, staklenu, kružnu.
građevinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 22:01   #33
Quote:
građevinar kaže:
Vidio sam po 900kn kabinu u peveci, staklenu, kružnu.
nisam siguran jel pametno prvo gledati pod stupac cijena..mislim da je ipak bolje pogledati ko je to proizveo a onda pogledati cijenu..zvao sam 2 vodomestra za montazu kupaone i oba dva su me pitali za tus kabinu isto pitanje, "jel kineska"...puko sam od smjeha..reko, "pa sta ima lose u njima"..kazu da nemaju dobra iskustva s njim. pucaju...

sta se tice dileme, mislim da bi bilo dobro imati i tus kadu i kadu..treba i jedno i drugo u kuci..ako vec imas mogucnost...vecina se ipak samo tusira a kupas se vrlo rijetko al ipak je potrebna kada za neke stvari...oprat deku, djete, kosu, zaklat svinju ..
moja-kucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2006., 23:57   #34
Jasno je meni da se ne gleda cijena, al čovjek pita, a ja sam taman imao prospekt pod rukom.
građevinar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 10:34   #35
Prijateljica koja radi u salonu sa kupaonskom opremom mi je savjetovala da svakako izbjegavam te jeftinjava kineske tus-kabine. Kaze da se to raspadne u vrlo kratkom roku i da radije stedim na drugim stvarima, ali ne i na tus-kabini.
Ona tvrdi da su te kineske ocajne.
A posto fakat ima iskustva - vjerujem joj.
B&B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 15:18   #36
Quote:
B&B kaže:
...Kaze da se to raspadne u vrlo kratkom roku i da radije stedim na drugim stvarima, ali ne i na tus-kabini....
Ova konstrukcija je tipicna.
"Nemoj stediti na ........" (upisite sami rijec na tockice) To ti kaze svaki majstor za svoje podrucje.

Npr. ne stedi na betonu, ne stedi na zeljezu, ne stedi na cigli, ne stedi na krovistu, ne stedi na crijepu, ne stedi na el. instalacijama, ne stedi na hidro izolaciji, ne stedi na toplinskoj izolaciji, ne stedi na prozorima, ne stedi na glazuri, ne stedi na parketu, ne stedi na plocicama, ....
"Ne stedi" se moze izvuci ispred zagrade (matematicki gledano).

Ljudi, kucu treba opremati uravnotezeno tako da nema velikih odstupanja u kvaliteti.
Flo_Master is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 16:38   #37
Pronasao u Ferotermu Kolpa-san kadu i kabinu. Iako ime vuce na kinesko, nadam se da slovenci ipak nesto vrijede

Cijene - kada ~600, kabina ~1100 kn. Kutna, zaobljena, bas kakvu sam tražio. Jeftinije nego nonameovi iz Peveca, Bauhausa itd.
Per2o is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 01:23   #38
tuš kabine gdje kupiti?

gledam prijašnje postove nema slične teme, pa da pitam?..

gdje kupiti tuš kabinu do 3.000-3.500 kn(Max) ali da je ona ¨jednostavnija¨ bez masaže, da je od stakla i kada od keramike.

bio sam u abc interijerima nema neki izbor.
bio sam u jadran interijeru imaju takve¨jednostavne¨ keramička kada i 8mm staklo, samo neznam jer vrijede šta?
shaahab is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 01:26   #39
imas i u pevecu dvaput jeftinije
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2006., 01:30   #40
Quote:
Natch kaže:
imas i u pevecu dvaput jeftinije
ah...
ima i na jakuševcu 5X jeftinije...
shaahab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.