Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2013., 21:03   #101
Ima li tko prijedlog di tražiti cipele u Londonu? Konkretno želim kupiti neke dobre oxfordice, recimo do 100 €, pa di gledati?
d@nijela is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 22:38   #102
zna li tko gdje ima muških casual skoića po povoljnim cijenama (do 100 funti)
tipa ovaj
http://www.pepejeans.com/en/store/me...ts-jackets/mig
ili ovaj
http://www.tom-tailor.de/index.php?g...002470012/2615

hvala
deniKID is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 12:06   #103
pozdrav, kada pocinju oni ogromni popusti u Londonu?
__________________
...
alba chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 12:19   #104
Quote:
d@nijela kaže: Pogledaj post
Ima li tko prijedlog di tražiti cipele u Londonu? Konkretno želim kupiti neke dobre oxfordice, recimo do 100 €, pa di gledati?
probaj oko Neal street, tamo ima puno dućana s cipelama (blizo Covent Garden)
Oxford Street, Regent street, Carnaby street
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 01:14   #105
Shopping u Londonu

Quote:
alba chiara kaže: Pogledaj post
pozdrav, kada pocinju oni ogromni popusti u Londonu?

U Londonu stalno imaš popusta, ali baš oni veliki kreću uoči Božića, i jos veci odma nakon Nove godine.
Ljetna rasprodaja otprilike u 7 mj.
Nisam bila ljeti, ali za Bozic sigurno bude ovako.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 10:37   #106
Zimski krecu tjedan od 15-tog prosinca, znaci 17,18 su vec popusti u buticima, pocnu nuditi iako nije jos oglaseno vani.
Joseph, Burrberry, Selfridges etc. Prada npr pocinje kasnije oko 20-tog. Traju do sredine 1 mjeseca.
__________________
wrong side of investment banking
Journal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2014., 11:54   #107
Quote:
Journal kaže: Pogledaj post
Zimski krecu tjedan od 15-tog prosinca, znaci 17,18 su vec popusti u buticima, pocnu nuditi iako nije jos oglaseno vani.

.

Tako je. Ja sam bila u periodu od 14-19.12, bilo je sniženja, dapače, ali tek 18.12 su počeli stavljati etikete sa 50 % (i više) popusta.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 22:51   #108
koje su povoljnije trgovine u Londonu?
za Primark znam..
ja stižem 10.01. pa me zanima kakvi su popusti tamo 10-15.01.
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 21:55   #109
Zna li netko gdje se u Londonu može kupiti odjeće za rock/metal stil? Ne mislim na ekstremnu odjeću sa lubanjama, kosturima, lancima ili zakovicama
Tražim onako neke crne/sive/isprano sive traperice, majice s nekim random rock n roll natpisima, traper jakne svijetlije modele itd...znate na što otprilike mislim.

I nevezano uz ovo, koji su općenito dobri shopping centri u Londonu, a da nisu preskupi?
__________________
There is no faith but what we make for ourselves

Zadnje uređivanje Cruces : 07.01.2015. at 22:05.
Cruces is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2015., 01:00   #110
Quote:
Cruces kaže: Pogledaj post
Zna li netko gdje se u Londonu može kupiti odjeće za rock/metal stil? Ne mislim na ekstremnu odjeću sa lubanjama, kosturima, lancima ili zakovicama
Tražim onako neke crne/sive/isprano sive traperice, majice s nekim random rock n roll natpisima, traper jakne svijetlije modele itd...znate na što otprilike mislim.

I nevezano uz ovo, koji su općenito dobri shopping centri u Londonu, a da nisu preskupi?
Definitivno second hand ducani, ima ih mali milijun, puno njih specijaliziranih bas za rock/metal, vecinu svoje kozne rock/metal odjece sam tamo kupila, jos odavno, dok nije crno kozni look bio u djiru pa da toga ima u svakom ducanu, posebno se isplati skuplje stvari tipa koznjaka tamo uzeti ili npr dieselove stvari koje su ko nove tamo mozes kupit bam badava. Da ne govorim o super atmosferi u tim ducancicima, mjuzi koju pustaju, to ugl prodaju oni cija je to odjeca bila, tolko du kul, simpa..ma
Alice Of Mercy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.