Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2012., 19:04   #3961
Meni je taj Taft što se volumena tiče odličan.
ALI ga je nemoguće isprat s kose! Stvori neki sloj na tjemenu zbog kojeg moram 4 puta šamponirati
Šteta, jer mi super digne kosu
__________________
Sometimes there's so much beauty in the world I feel like I can't take it, and my heart is just going to cave in...
Muffet is offline  
Old 16.01.2012., 20:16   #3962
prvi put da tu nesto napisem,,
balea sampon za suho pranje kose,,
nakon njega kosa malo ljepse izgleda ali nista posebo,,,puno bolji efekt dobijem sa obicnim baby puderom,,nadala sam se da ce ovo biti bolje zbog prakticnije uporabe
Galadriel is offline  
Old 17.01.2012., 13:34   #3963
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post
ja sam inače znala posuditi od svoje dječice baby puder za kosu nekad kad sam ju htjela malo "podići" i kad je ovaj izašao Taftov mislila sam super, taman konkretno za odrasle šipak..meni slijepi kosu skroz i nezadovoljna sam strašno. čini mi se da kosa zbilja zadrži oblik u kojem je bila kad je nanošen puder ali ta ljepljivost mi je grozna
E baš tako,i mni je kosa sva bila slijepljena nakon "pudranja",a od volumena ni v-tako da očito je to sve individualno-Galadriel kaže kako je zadovoljna.Najprije sam mislila da možda imam krivu "tehniku" nanošenja pudera,ali koliko možeš fulati u tome??Uglavnom,sigurno ga više neću koristiti-pokušala sam ga uvaliti seki koja ima skroz drugačiji tip kose od mene,ali ni njoj ne odgovara.
Ana0712 is offline  
Old 17.01.2012., 13:38   #3964
Quote:
Ana0712 kaže: Pogledaj post
E baš tako,i mni je kosa sva bila slijepljena nakon "pudranja",a od volumena ni v-tako da očito je to sve individualno-Galadriel kaže kako je zadovoljna.Najprije sam mislila da možda imam krivu "tehniku" nanošenja pudera,ali koliko možeš fulati u tome??Uglavnom,sigurno ga više neću koristiti-pokušala sam ga uvaliti seki koja ima skroz drugačiji tip kose od mene,ali ni njoj ne odgovara.

nemam pojma o cemu pricate
Galadriel is offline  
Old 17.01.2012., 15:35   #3965
Quote:
Galadriel kaže: Pogledaj post

nemam pojma o cemu pricate
Ups,Galadriel ispričavam se-krivo sam tebe navela,a mislila sam na Muffet i njen komentar o puderu.Još jednom moje isprike zbog krivog navođenja
Ana0712 is offline  
Old 17.01.2012., 15:35   #3966
ma nema problema,,samo sad gledam jel sam ja nesto krivo skuzila
Galadriel is offline  
Old 18.01.2012., 01:31   #3967
Annyerova briljantin krema za kosu

- ono cudo u plavoj tubici. svejedno je nanosi li se na mokru ili suhu kosu. ja nanijela na mokru, s nekom glupom brijom da ce bolje ispasti ak se kosa posusi s tim shitom na njoj. kad se posusila, kosa mi je izgledala ko hrpa masnih rezanaca na glavi a sad mi se cini ko da su mi se i vrhovi malo posusili od toga. posto s tom sramotom na glavi nisam mogla izac iz stana a nisam je stigla prati opet, pokusala sam svezati neku pundju al je svaka dlaku svoju politiku vodila. iz 6.pokusaja sam je uspjela svezati. uzrujala sam se pisuci ovo

Balein sprej za sjaj



- bazdi na alkohol, koji je, usput receno, drugi na popisu sastojaka. moze se koristiti tako da se kosa pospreja dok je jos mokra pa se tako fenira za sjaj i ravnanje. solidno izravna kosu i bude fino mekana, ali brate mili, to je skroz zanemarivo jer se ZAMASTI ko vrag. jos se trudim zaobici vlasiste i eventualno jednom spricnem s pristojne udaljenosti, tek tolko za sjaj. i kad na suhu kosu posprejam takodjer s pristojne udaljenosti, opet mi zamasti kosu. miris je zblj, ucinak je zblj na kvadrat.
Tonnie is offline  
Old 19.01.2012., 01:01   #3968
Wink taft

Quote:
Muffet kaže: Pogledaj post
Meni je taj Taft što se volumena tiče odličan.
ALI ga je nemoguće isprat s kose! Stvori neki sloj na tjemenu zbog kojeg moram 4 puta šamponirati
Šteta, jer mi super digne kosu
da znam sto mislis, ja moram isprati 10 puta...probaj tigi..
Jasna99 is offline  
Old 22.01.2012., 18:48   #3969
Meni i dečku se od svih schwarzkopf (naročito gelova), ali i šampona... stvara perut
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Old 23.01.2012., 16:09   #3970
svi syoss šamponi!
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Old 23.01.2012., 16:19   #3971
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post
svi syoss šamponi!
potpisujem!!!
sandra7 is offline  
Old 23.01.2012., 22:28   #3972
Australian igloo


jako loš proizvod, grub, izgrebe kožu i jako isušuje. Nikako ne preporučam
Peitha is offline  
Old 24.01.2012., 11:33   #3973
Meni nije grub nimalo, ja obožavam takve šećerne pilinge i samo njih kupujem, ostali su mi preblagi recimo
Saireen is offline  
Old 24.01.2012., 11:35   #3974
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Meni nije grub nimalo, ja obožavam takve šećerne pilinge i samo njih kupujem, ostali su mi preblagi recimo
Meni isto,,
imam masnu kozu a nakon ovih pilinga koza mi je kao bebina guza
jedina zamjerka mi je sto se stvarno jako brzo trose
Galadriel is offline  
Old 24.01.2012., 11:40   #3975
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post
svi syoss šamponi!
užas
lusy is offline  
Old 24.01.2012., 11:42   #3976
Ja nemam masni kožu, skroz mi je normalna( tijela jel, ovo nije piling za lice)

Preskup je za tu količinu, ja sam ga dobila na poklon. Ima sad sapunoteka novo ulje za piling, kupiš bočicu ulja i izlije se u nekih 300, 400 grama šećera, bude savršen piling, a koža mekaaa
Saireen is offline  
Old 24.01.2012., 11:46   #3977
ma imam masniju kozu opcenito ne samo na licu,,
slazem se da je preskup jer se trosi prebrzo ali meni djeluje ja sam ga kupila na popustu, ne uzimam ih po punoj cijeni jer nestanu jako brzo,,kupujem u lushu samo za posebne prilike jer mi je preskup
nisam probala to ulje od sapunoteke ali probala sam samo sapune i nisu me bas odusevili
Galadriel is offline  
Old 24.01.2012., 11:53   #3978
To im je nova fora, prije su imali šećerni piling sa tim uljima, od 400 g i koštalo je 45 kn, sad imaju tu bočicu ulja, doma samo uliješ u šećer ili dol, tko više voli šta, i imaš piling, odličan je! I bočica košta 35 kn, stvarno se isplati
Saireen is offline  
Old 24.01.2012., 12:25   #3979
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post
svi syoss šamponi!
A meni super, napokon sampon sa kojim mi je dovoljno 1-2 puta samponirat dok sam ostale morala i po 3-4 puta nanosit
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 24.01.2012., 13:07   #3980
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
To im je nova fora, prije su imali šećerni piling sa tim uljima, od 400 g i koštalo je 45 kn, sad imaju tu bočicu ulja, doma samo uliješ u šećer ili dol, tko više voli šta, i imaš piling, odličan je! I bočica košta 35 kn, stvarno se isplati
pogledati cu

iako ja to znam napraviti doma,maslinovo ulje+secer,,najbolji homemade piling
Galadriel is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.