Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2014., 17:11   #461
je, je. maloprodaja je u pitanju
__________________
OOS
lik iz bajke is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 12:35   #462
Quote:
Vicky Leax kaže: Pogledaj post
Hobby art shopovi. Konkretno, meni je najbolji Chemaco u Vukovarskoj, metar ti je od 18-20ak kn. Ak tražiš neki uski lančić, imaš već zapakirani od 1m u maloj vrečici, košta 18 kn i još iskeširaj par lipa (20-50 lp) za onaj klip kojim ćeš spojiti krajeve lančića.
Hvala na informaciji, spasili ste me. A Vukovarska mi nije predaleko tako da cu sigurno probati tamo.
NanoTechinican is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 14:26   #463
Zna li koja cijene Emma & Nala ogrlica?
titanika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 14:18   #464
Quote:
titanika kaže: Pogledaj post
Zna li koja cijene Emma & Nala ogrlica?
Imaš ih na Facebook pa ih pitaj za koju te zanima
https://www.facebook.com/emmanalajewelry

Btw, moram pohvaliti ove ovdje:
https://www.facebook.com/najnakittk

Kupovao djevojci naušnice, 70 kuna dođu, a izgledaju bar 3-4 puta skuplje
lexqqq is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 22:51   #465
Quote:
Vicky Leax kaže: Pogledaj post
Hobby art shopovi. Konkretno, meni je najbolji Chemaco u Vukovarskoj, metar ti je od 18-20ak kn. Ak tražiš neki uski lančić, imaš već zapakirani od 1m u maloj vrečici, košta 18 kn i još iskeširaj par lipa (20-50 lp) za onaj klip kojim ćeš spojiti krajeve lančića.
Chemaco, i moj osobni favorit - Perla na Nehajskoj. Od lančića do privjesaka, kopčica, kristala i poludragog kamenja, fimo mase, lančića i lanaca, perlica, gotovog nakita... U Chemaco sam nekako prestala odlaziti, čini mi se da se kvaliteta ponude smanjila.. Možda da provjerim opet..
Edgarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 19:37   #466
Jedna cura m i je rekla da voli naušnice koje su ovakve
Uglavnom da se ovako na dva mjesta mogu objesiti. Htio bih nači takve ali bolje na ebayu pa da joj poklonim.
Dali možda znate kako se takve zovu na engleskome ?
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 19:55   #467
Ja npr. obožavam puno nakita, prstenja, pa one velike ogrlice, pa sve onak šljokičasto da blješći.... Baš volim tu bižuteriju od nakita.

Evo npr. ovo na slici mi je prekrasno:
Carrie Bredshaw is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2014., 20:41   #468
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
Jedna cura m i je rekla da voli naušnice koje su ovakve
Uglavnom da se ovako na dva mjesta mogu objesiti. Htio bih nači takve ali bolje na ebayu pa da joj poklonim.
Dali možda znate kako se takve zovu na engleskome ?
Ja sam ih nalazila pod nazivom chain earrings, ili cartilage to lobe earrings. Pogledaj na ebay, ima svega i svačega po super cijenama.. Tak sam svoje naručila...

Savjet: zbog lančića ih je malo teže održavati ako su čista bižuterija, probaj naći bar da su posrebrene ili pozlaćene, da nije xy legura..
Edgarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 13:31   #469
aha, hvala
dajte mi recite jel se uvjek treba na obadva uha nositi ili je oke ako se nosi samo na jednom.
Freyr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 11:16   #470
Quote:
Freyr kaže: Pogledaj post
aha, hvala
dajte mi recite jel se uvjek treba na obadva uha nositi ili je oke ako se nosi samo na jednom.
Ja uvijek samo na jednom uhu Nisam još vidjela nekoga s cartilage to lobe na oba uha..
Edgarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 18:06   #471
Quote:
Carrie Bredshaw kaže: Pogledaj post
Ja npr. obožavam puno nakita, prstenja, pa one velike ogrlice, pa sve onak šljokičasto da blješći.... Baš volim tu bižuteriju od nakita.

Evo npr. ovo na slici mi je prekrasno:
Ove narukvice i ovaj prsten ti je iz New look-a, baš sam danas gledala takve roze naušnice i tirkizne ali su mi za uho prevelike ipak
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 17:00   #472
Question Lančić

Dobar dan . Zna li netko di bi se mogao nabaviti lančić sa slikama? Mislim da bi bila neka pločica ili nešto na kojoj bi bile 2 slike po zelji sa jedne i druge strane a da nisu iste. Dali to zlatar izrađuje? pošto bi trebao biti kulturan lančić .Ne neki sa papirom oko vrata .Svaka pomoć je dobro došla
realonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 18:59   #473
glezanj

Pozdrav,
Zna li netko gdje nabavit narukvicu za glezanj?
Hvala
mlada1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 22:17   #474
Zna netko gdje se u Zagrebu mogu kupiti ovakve narukvice,znači da je prsten i narukvica u jednom ?

Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 21:26   #475
ekipa može mi netko pomoći gdje mogu u Splitu ili online u HR kupiti muške cirkon naušnice, trebaju mi bez velike krune zada i da imam izbor po veličinama cirkona?
S0nic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2015., 14:34   #476
poklon nakit

molio bih preporuke ili akcijske top ponude za prsten ili narukvicu za curu do 400, 500 kuna
prebacivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:16   #477
Dižem temu jer me zanima mogu li Borboleta narukvice pod vodu?
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 10:44   #478
Nakit

Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Dižem temu jer me zanima mogu li Borboleta narukvice pod vodu?


Imam i one koje su kao srebrne, pa pozlacene, i one plasticne, nikad ih nisam smocila, a opet su mi te srebrne apsisale, a bome i crni konac je izbljedio.
Pozitivno je da se konac uvijek moze promijeniti kod njih, naravno ne besplatno


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 04:09   #479
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
Imam i one koje su kao srebrne, pa pozlacene, i one plasticne, nikad ih nisam smocila, a opet su mi te srebrne apsisale, a bome i crni konac je izbljedio.
Pozitivno je da se konac uvijek moze promijeniti kod njih, naravno ne besplatno


Sent from my iPhone using Tapatalk
Puuno ti hvala na odgovoru! Imam dvije, i to obe crne. Pitala sam i curu koja radi na njihovom pop up shopu, i rekla je da može u vodu bez beda...drago mi je da sam ipak dodatno provjerila i na forumu. Sad definitivno neće u vodu.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 08:46   #480
Ja svoju nisam nikad skinula. Dakle sve radim s njom.. srce mi je poguljeno i opcenito dosta lose; konac sam mijenjala nedavno i naplatili mi 35 kn. I onaj leptiric mi ispao negdje.

Lijepe su al to stvarno ne vrijedi 200+ kn..
banzzi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:06.