Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2014., 14:30   #1361
Jel možda netko u Rosesu naletio na jakne za kišu tipa ove ? http://thumbs2.ebaystatic.com/d/l225...X97qPkdmUQ.jpg
weeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 19:21   #1362
Kakvo je stanje u Rosesu, koliki budu popusti inače, primjerice Adidas ili Calzeldonia? Nisam nikad bila.
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 13:33   #1363
Ovisi na što naletiš. Ponekad naletiš na izvrsno sniženje (npr.u Calzedoniji) pa imaš tangi po kunu (na ovo sam samo jednom naletjela), potkošulja po kunu, kupći 70% sniženo ...
A možeš naletjeti i na normalno snižene cijene (50% od redovne).
Meni Calzedonija u rosesu nema nekakav dobar izbor. Modeli su im čudni. Radije pričekam kada je 80% u tezenisu (u normalnim centrima) pa kupim one bolje modele

Adidas je, po mene, cjenovno kao i u normalnim centrima. Nema nikakvih specijalnih popusta. Jedino ti se isplati u Reeboku ili Nikeu jer tamo možeš naći stvari i po 75-80% snižene. Ali nije da sve vrvi takvim sniženjima, ponude samo par modela, ovo sve ostalo po takvim cijenama možeš naći i u normalnim centrima. Sve ovisi na kakvu ponudu naletiš
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 23:17   #1364
Zadnji put kad sam bila, a to je bilo u 9.mj sam kupila za 280kn 2 para dječjih šlapica za vrtić i jedne jesenske cipelice, sve od marke Primo. Sasvim pristojna kvaliteta, stalno ih nose, odlično. U Zagrebu bi samo šlapice platila toliko, a cipelice oko 400kn, pa mislim da sam jaaaaaaako dobro prošla.
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 09:36   #1365
Cure , ako ikoja ide uskoro u ROSES dali bi mi htjela pogledati dali ima ovih cizmica ADIDAS SU u crnoj boji (prodavacica u Ilici je frendici rekla da su tamo 300kn - iako ja mislim da su one iz nove sezone) :/ puno hvala

http://www.prva-liga.com.hr/adidas-o...her-19745.html (ali ja tražim 36.5 crne boje)
__________________
<3
individualka10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2014., 22:37   #1366
Quote:
individualka10 kaže: Pogledaj post
Cure , ako ikoja ide uskoro u ROSES dali bi mi htjela pogledati dali ima ovih cizmica ADIDAS SU u crnoj boji (prodavacica u Ilici je frendici rekla da su tamo 300kn - iako ja mislim da su one iz nove sezone) :/ puno hvala

http://www.prva-liga.com.hr/adidas-o...her-19745.html (ali ja tražim 36.5 crne boje)
bila sam u nedjelju i čini mi se da su bile samo u bež boji. odmah kod ulaza
pas-garo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2014., 21:33   #1367
Kakva je situacija sa LACOSTE artiklima u outletu? Torbe,novcanici...cijene?ja nisam duuuugo bila,pa molim pomoc tko je bio "nedavno"!
BOLEYN is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 12:24   #1368
Da li je Adidas sav na sniženju ili samo par stvari? Potegli bismo iz Rijeke u nadi uštede (između ostalog) u Adidasu.
zhabica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 13:44   #1369
Gledala prije 2 tjedna, nije neko sniženje...tenisice su po 400kn, tu negdje. radije pričekaj neke bolje popuste. sjećam se da je na proljeće bio ogorman popust, tenisice su bile po 200 kuna.
brbtch is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 15:10   #1370
da li mozda ste videle da ima ova Tommy Hilfinger jakna?


Nju sada vidjam po radnjama, pa ne znam da li mozda ima u otletu?

Takodje me zanimjau Colmar jakne kako se krecu cene?
annaBG is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 17:18   #1371
Idem u roses relativno često, bila sam prije otprilike mjesec dana i bilo je hrpa takvih pernatih jakni u TH-u. Da li baš konkretno tu imaju, to ne znam. Nađi na internetu tel broj dućana, pa ih nazovi i pitaj. Prodavačice su vrlo susretljive i reći će ti broj modela kojeg uguglaš.
__________________
Vision without action is daydreaming.
Alicia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2014., 18:42   #1372
Hvala puno Iz Beogarad sam, pa razmisljam u koji Trzni centar je najbolje da posetim...Da li Roses Fashion outlet ili neki drugi?
Zanimaju me jakne, kaput, trenerke, dzemperici, duksevi...
Ali zanima me i po neki brendirani detalj, tipa Michael Kors ili Burrbery ako su naravno na nekim snizenjima razumnim.
annaBG is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2014., 21:28   #1373
Quote:
annaBG kaže: Pogledaj post
Hvala puno Iz Beogarad sam, pa razmisljam u koji Trzni centar je najbolje da posetim...Da li Roses Fashion outlet ili neki drugi?
Zanimaju me jakne, kaput, trenerke, dzemperici, duksevi...
Ali zanima me i po neki brendirani detalj, tipa Michael Kors ili Burrbery ako su naravno na nekim snizenjima razumnim.
Na tvom bih mjestu mozda radje otisla u West Gate, normalni shopping centar, buduci da je na 10ak min voznje od Roses Outlet-a. Ili skombinirala oboje.
Burberry koliko znam drzi xyz ducani (Armani, Ugg, Pinko, MK, D&G, Boss, Jill Sander, Ralph Laurent ...) njega imas samo u Arena centru sto ti dodje usput pri povratku iz Rosesa u Zagreb.
Armani i Boss drzi Peek&Cloppenburg u West Gate-u.
Na tvom mjestu bih krenula iz Rosesa pa u West Gate pa u Arenu, ali racunaj na doslovce cijeli dan za tu avanturu. S obzirom da ponuda u Rosesu varira, curb your enthusiasm nazalost. I inace, snizenja jos nisu pocela u obicnim shopping centrima.
__________________
Gravitation cannot be held responsible for people falling in love.
skarabej is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2014., 14:10   #1374
Ima li u rosesu xyz outlet i nađe li se burberry heritage cashmere šalova....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 10:15   #1375
Super hvala za lep, detaljan odgovor
Ja bih iskreno isla u shooping u Zagreb, ali samo ako su povoljnije stvari ili veci izbor nego u Beogradu. Verujem da je to sve slicno, ali rekoh mozda imate outlete vredne paznje, jer u Bg mi to nemamo. Ima par ali zaisat ne bih nikome preporucila da dodje u Beograd zbog njih. Mozda eventualno outlet u Indjiji, pored Beograda, ali to je par radnjica, nista nista posebno.

Allexis, predivni su ti salevi, takve stvari bi i mene zanimle.
annaBG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 12:01   #1376
U rosesu postoji XYZ outlet, ponuda i cijene jako variraju. Alexis, mali izbor Burberryja sam viđala, i to obično budu cipele u najmanjim i najvećim brojevima, a od odjeće bude neka jaknica (nisam naletila na klasične balonere), par haljina i košulja. Muški Burberry uvijek budu užasno ružne stvari, zeleno-žute košulje i tome slično. Od Michaela Korsa sam naletila samo na futrole za tablete. Generalno je bio solidan izbor Armani Jeans torbi, cipela, novčanika... Fracomina također veliki izbor odjeće, traperica, haljina. Najljepše stvari su ostale XS ili XL, ali može se naletiti ponekad i na ostale veličine.

E sad, nisam puno puta bila u Rosesu, ali ja bih generalno rekla da je puno veći izbor npr. cipela ako nosiš 36-37 ili 40-41 jer se tih brojeva još i nađe, dok frendice koje nose 38 i 39 nisu našle skoro niti jedne cipele jer se ti brojevi odmah prodaju.

Od ostalih trgovina smo kupovale u Hilfigeru, zadnji put sam bila u 7. mjesecu i imali su daleko veći izbor traperica nego bilo koji "regularni" Hilfiger. No opet isto - ja nosim traperice mali broj (26) i onda sam mogla birati koje želim, dok su frendice koje nose konfekcijski M imale puno manji izbor na raspolaganju. One tipične Hilfiger platforme je frendica uzela tamo br. 39 u pola cijene, a u gradu nikad nije naletila da ostane njen broj na rasprodaji 50%. Klasične veste na v-izrez su bile 250-300kn, kožni remeni po 200ak kuna i bio je dobar izbor i veličina i modela.

Otišle smo i u Core, ja sam opet mogla birati hlače u svojoj veličini koje su bile do 80% snižene, cipela je isto bilo sniženih do 85%. Međutim, cipele su bile strašno ružne, ja nisam uspjela pronaći jedne koje bih uopće poželjela isprobati, a one koje su mi se svidjele su bile snižene npr 50%. Imaju velik izbor od Etra, međutim, niti mi oni imaju generalno lijepe stvari, a i na sniženjima su (meni) i dalje preskupe, npr. vunena suknja od 8000kn koja je snižena na manje od 2 tisuće, ali i dalje mi je to puno za neki svakodnevni predmet.

Trgovina s hrvatskim dizajnerima - ništa nisam pronašla, isprobala sam nekoliko haljina od Dojčinovićke, toliko malih da se ja nisam uspjela ugurati u njih.

Intimissimi, Tezenis, Yamamay - pidžama, 5 kom gaćica i grudnjak = 140kn. Međutim, na 3 para gaćica se odmah nakon pranja stvorile rupice, grudnjak puknuo nakon par nošenja (ne pamtim da mi se to ikad dogodilo). Frendica uzela hrpu grudnjaka i gaćica, i kaže da joj je još uvijek sve izvrsno, nikakve rupice.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 12:13   #1377
Quote:
annaBG kaže: Pogledaj post
Super hvala za lep, detaljan odgovor
Ja bih iskreno isla u shooping u Zagreb, ali samo ako su povoljnije stvari ili veci izbor nego u Beogradu. Verujem da je to sve slicno, ali rekoh mozda imate outlete vredne paznje, jer u Bg mi to nemamo. Ima par ali zaisat ne bih nikome preporucila da dodje u Beograd zbog njih. Mozda eventualno outlet u Indjiji, pored Beograda, ali to je par radnjica, nista nista posebno.

Allexis, predivni su ti salevi, takve stvari bi i mene zanimle.
Manje-više je ista ponuda u Bg-u i Zg-u. Ovdje se isplati ići nakon 26.12, kad počinju sniženja, ali onda definitivno west gate ili arena. Roses je ok ali u par navrata sam znala tamo otići i ništa ne kupiti. Nisam bila ove godine pa ne zna trenutno stanje.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 12:22   #1378
Znaci da ja dodjem na kafu i rucak, a u outlet u Bec
U Beogradu sve kao neka snizenja, ali to je smesno zaista, nista da kupis povoljno a da vredi.
Kupila sam Tommy Hilfinger, jaknu ovde sam platila 37000din, sto je oko 300e.
Ista ta cena je bila i u Zagrebu, u trznom centru City Centre one (cini mi se da se tako zvao), u jednoj radnji koja je onako velika razni brendovi.
e da u Beogradu Tommy daje akciju, na jaknu sam dobila 20% popusta, a za kupljeni drugi proizvod manje 50%. Eto pa je momak uzeo cipele, ja jaknu...pa eto to je lepa akcija.
annaBG is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 12:28   #1379
Quote:
annaBG kaže: Pogledaj post
Znaci da ja dodjem na kafu i rucak, a u outlet u Bec
To bi bilo najbolje rješenje.
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2014., 12:33   #1380
Hehehehh cujem da ima neki dobar restoran sve od jagnjetine, pa bih tu mogla
Ali da ne zatrpavam temu, to cu potraziti po forumu
annaBG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:12.