Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2011., 13:27   #241
da li ima šanse da ja postanem znanstvenik u smislu da pridonesem znanosti u svom području (ekonomija-marketing) .ne mislim na velike izume kao prethodno navedeni velikani.
http://i54.tinypic.com/dmpite.gif
Andy007 is offline  
Old 21.03.2011., 14:10   #242
Quote:
Andy007 kaže: Pogledaj post
da li ima šanse da ja postanem znanstvenik u smislu da pridonesem znanosti u svom području (ekonomija-marketing) .ne mislim na velike izume kao prethodno navedeni velikani.
http://i54.tinypic.com/dmpite.gif
Pa imaš tamo na topiku znanstvenici zaključak koji je izveden na osnovu 30 karti znanstvenika...

Usporedi i zaključi...

Neke predispozicije imaš, jer je blizanac kao takav znatiželjan, no isto tako nije temeljit, fali mu "zemljane" kvalitete koju doduše imaš kroz podznak, a te jarčevske kvalitete će narednih godina kroz jedan dugi dugi proces dolaziti sve više do izražaja a isto tako i vodenjačke kvalitete. Dakle to je cijeli polagani proces promjene same ličnosti, Pl kroz 1 polje, i dok god traje taj proces trajati će i promjena same ličnosti.

Vjerojatno će s godinama i s ovim procesom promjene rasti i tvoja ambicija... mislim da je ekonomija / marketing donji prag tvojih ambicija i mogućnosti

Još jedan element koji mislim da bi mogao biti bitan jest Sa u 12 koji daje mogućnost prodiranja u dubinu u samu srž problema, naravno ukoliko se koristi na pozitivan način, jer kao što se vidi , po istraživanjima, vrlo je mala razlika ( ili vrlo velika sličnost , sasvim svejedno ) u horoskopima recimo, genijalca i mentalnog bolesnika, ili psihopata i psihologa i slično
sasa62 is offline  
Old 22.03.2011., 14:29   #243
Da li ima nešto novo na polju ljubavi? Slobodna sam, zadnja veza mi je završila u 8 mjesecu

http://tinypic.com/r/2ytwthi/7
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Old 22.03.2011., 16:07   #244
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
Da li ima nešto novo na polju ljubavi? Slobodna sam, zadnja veza mi je završila u 8 mjesecu

http://tinypic.com/r/2ytwthi/7
Ako vama nije u interesu dobiti čim precizniji odgovor, zašto bi to meni trebalo biti interes?

U biti nebi, no ne radi se ovdje samo o vama pitačima, već i o astrologiji i o mom kredibilitetu.

S te strane gledano itekako mi je stalo dati čim precizniji i točniji odgovor.

Prema tome ako u uvodnom postu piše ( ako ga netko uopće pročita )
da je potrebno dati ne samo stanje u kojem se netko nalazi, u smislu da li je u vezi ili nije već i kad je bila zadnja veza, i to početak i kraj te zadnje veze, onda očekujem da se to napiše, i to ne zato da bih ja ili bilo tko drugi znao kad je netko bio u vezi, već radi lakšeg praćenja i provjere/potvrde reakcije osobe u prošlosti, a samim time olakšava i samu eventualnu prognozu...

I ne samo to, jer na osnovu eventualnih mojih komentara na prethodnu vezu, osoba na osnovu takvih komentara može dobiti točan uvid
pod 1. u mogućnost astrologije
pod 2. dobiva sigurnost za eventualnu prognozu ili dati savjet

Dakle ne štetite samo sebi kada ne postavite pitanje u skladu s traženim, već i meni pa ako već ne želite čitati uvodni post radi sebe , ja vas molim da onda to učinite radi mene , a korist od toga će imati svi i vi i ja i oni koji eventualno prate ovaj topik


Znači čim više podataka tim je moguća veća preciznost.

Dakle 8 mj. 2010 označila su dva "teška" tranzita na Ne, znači da je tu uzrok prekida, no neznam da li je priča počela s aspektom na Ne i tou mogu samo nagađati i raditi i protiv sebe i protiv astrologije

Zato je bitan taj početak, pa upravo da objasni kraj veze i da potvrdi teoriju koju vidimo s krajem veze...

Jer kraj veze može imati više značenja ( simbolika... zato je astrologija "problematična" )

Sa može značiti više značenja kod kraja veze, a početak bi pojasnio koji od mogućih značenja je pravo
Znači Sa označava
i/ili stare prisutne probleme od ranije
i/ili pokušaj jednog od partnera da vezu dovede u neku čvršću formu
i/ili hlađenje odnosa radi realnog sagledavanja partnera (ukoliko je veza transcedentalnog tipa)....

A Ur može označavati

i/ili neku vrstu spriječenosti nastavka veze u smislu naglo nastalih okolnosti bez mogućnosti utjecaja na iste
( u bilo kojoj varijanti osim ako je sam uzročnik veze)
i/ili je mogao označiti i sam početak veze nešto ranije... ( veza transc. tipa )
i/ili Tranzit na bilo koju "emocionalnu planetu" označava stresni emocionalni period

Znači ovo je teorijska osnova koja se potvrđuje ili demantira , odnosno korigira u ovisnosti od podataka početka veze

Znači to je ono što u ovom momentu znamo, a najvažnije je u astrologiji razlučiti ono što znaš i ono što neznaš s time da ono što znaš moraju biti provjerene činjenice

Zato činjenice na sunce pa slijedi nastavak
sasa62 is offline  
Old 22.03.2011., 16:26   #245
ja se ispričavam evo detalje
znači slobodna sam od 8 mjeseca 2010. godine bila sam u vezi 01.01. 2010. do negdje kraja osmog mjeseca nemogu reći točan datum.
Sada sam sama i trenutno mi se sviđa jedan dečko, koji je u horoskopu jarac 14.1. 1983? Dali možda ima kakve budućnosti sa njim? također me zanima dali će mi se stanje u ljubavi poboljšati i ustabiliti

još jednom se ispričavam ako nisam dobro shvatila,
te puno hvala na odgovoru
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Old 22.03.2011., 16:56   #246
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
ja se ispričavam evo detalje
znači slobodna sam od 8 mjeseca 2010. godine bila sam u vezi 01.01. 2010. do negdje kraja osmog mjeseca nemogu reći točan datum.
Sada sam sama i trenutno mi se sviđa jedan dečko, koji je u horoskopu jarac 14.1. 1983? Dali možda ima kakve budućnosti sa njim? također me zanima dali će mi se stanje u ljubavi poboljšati i ustabiliti

još jednom se ispričavam ako nisam dobro shvatila,
te puno hvala na odgovoru

Što nam kaže početak veze... 01 01 2010 pa skoro ništa... nema egzaktnog aspekta...

No naravno veze rijetko počinju odmah u smislu sad nekog upoznaš a sutradan si već u vezi a kako smo vidjeli da je kraj veze išao preko Ne najbliži je opet Sa, a Sa i tzako djeluje sa kašnjenjem, naravno...

Znači početak 11. mj. 2009 imamo Sa 90 Ne, što bi moglo označavati da li početak nekakvog odnosa između dvije osobe ili pak trenutak upoznavanja ili slično, a s obzirom na Sa radi se , naravno, o osobi ili poznatoj od ranije u bilo kojem smislu, ili pak o starijoj osobi od tebe u smislu 2,5 godine stariji ili više...

Dakle ovo je nastavak teze i sad su nam jasnije neke stvari
Dakle isključujemo mogućnost transcendetalnog tipa veze i dobivamo nove podatke o kome se radi u vezi a to je potencijalno poznata osoba ili potencijalno starija osoba i isto tako sad znamo da je potrebno neko vrijeme za realizaciju veze iz razloga što je to Sa koji traži nekakvu pripremu ili stabilnost koju nemožemo naći odmah na početku veze već se odnos stvara tijekom vremena...


Idemo dalje po još informacija da potvrdimo slijedeću tezu ... simona ti si na potezu...
sasa62 is offline  
Old 22.03.2011., 17:37   #247
da ovaj bivši dečko je stariji od mene 3 godine, znali smo se od prije i počeli smo ozbiljnije mutit krajem 10 mjeseca 2009. godine, ovog koji mi se sad sviđa ( jarac, 14.1. 1983 ) sam upoznala u 1 mjesecu 2011. godine, zasada smo prijatelji ali mi daje dvosmislene znakove, ne znam dali mu se sviđam ili ne,
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Old 22.03.2011., 17:48   #248
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
da ovaj bivši dečko je stariji od mene 3 godine, znali smo se od prije i počeli smo ozbiljnije mutit krajem 10 mjeseca 2009. godine, ovog koji mi se sad sviđa ( jarac, 14.1. 1983 ) sam upoznala u 1 mjesecu 2011. godine, zasada smo prijatelji ali mi daje dvosmislene znakove, ne znam dali mu se sviđam ili ne,
Molim te izvini što otežem s odgovorom... dobit ćeš ga naravno... ovo čisto da prezentiram što se sve treba načiniti u predradnji za dati neku prognozu a da osoba kojoj se daje prognoza dobije sigurnost da se na istu može osloniti...

Dakle sad imamo potvrdu da se radilo i o starijem i opoznatom od ranije i potvrdila si i pretpostavku da je stvarni početak odnosa nastao još u 10/11 mj.

naredno slijedi početak uzroka kraja veze, odnosno uplitanje Ur u ovu priču... no o tome malo kasnije...
sasa62 is offline  
Old 22.03.2011., 21:44   #249
Dalje ... pogledajmo čisto kao potvrdu kad je bio egzaktni aspekt Sa 90 Ne ...

28 10 do 17 11 to je period kad se veza praktički počela ostvarivati iako ne potpuno službeno (baš je horoskopu briga kad mi proglasimo vezu službenom )

Znači svaka veza koja se pokrene na Sa ima predispoziciju da traje duže pa tako i ova no očito da su okolnosti koje su nastale 23 05 do 20 08 2010 jednostavno spriječile daljnji nastavak veze, jer ono što "donese" Sa može spriječiti samo nešto jače od SA a to je Ur Ne ili Pl...
Znači 20 08 prestaje aspekt što znači da tada "nestaje" uzrok problema... na neki način i nestaje jer prestaje veza

Kao što rekoh ranije Ur na Ne donosi stresan emocionalni period i zbog nekih nepredvidljivih okolnosti na koje nisi mogla utjecati je došlo do prekida veze

Da vidimo sad kakve su okolnosti bile u pitanju... nemoraš detalje ipak je ovo forum, ali eto bar neku povratnu situaciju ako možeš dati...
sasa62 is offline  
Old 22.03.2011., 22:18   #250
Nadalje prvi aspekt na neku emocionalnu planetu je bio već u 10 mj 2010 između 12. i 28. 10. no pošto je praktički i dalje aktivan i Ur ( tranzit traje cca godinu dana dok prolazi neku točku natala ) što je otprilike od 5 mj 2010 pa do cca 05 mj 2011 i tu se teško može prognozirati veza , ali se nemože potpuno niti isključiti... no u tom slučaju ponovo bi trebao biti poznat od ranije ili stariji i da se pojavio ili 10 mj ili 12 mj 2010, ili sad u 3 mj eventualno

Pošto od tada praktički nije bilo aspekta osim nakon 14 02 ili nakon 22 02 2011 pa na ovamo, kada može doći potpuno novi ali ovaj puta Ur tip koji te je privukao tjelesno i / ili intelektom

sad da vidimo kad se pojavio taj jarac i kako bi ga ti opisala
sasa62 is offline  
Old 23.03.2011., 09:03   #251
sve dosada napisano za prijašnju vezu je pogođeno, počeo me varat i prekid je bio tu negdje oko kraja 8. mjeseca, a teži problemi počeli su u 5 mjesecu 2010. godine,
jarca sam upoznala negdje prek kraj 1. mjeseca 2011. godine preko prijatelja, ne pokazuje mi znakove da mu se sviđam, ali se družimo u istom društvu, daje mi dvosmislene znakove koje ne mogu pročitati, par puta smo prespavali skupa ali nije me niti poljubio,
stariji je od mene, ima 28 godina, prekinuo je prije 3 mjeseca vezu od 6 mjeseci, nekad imam osjećaj da mu se sviđam, a nekad da mu idem na živce, on zna da se on meni sviđa i par puta mi je reko da on ne uljeće curama već one njemu?
više ne znam šta da radim jer nemrem prokontat dali misli nešto ili me jednostavno gleda ko frendicu
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Old 23.03.2011., 10:23   #252
zapravo varam se mislim čak da sam jarca upoznala poslje 14.2. negdje tjedan prije fašnika smo se upoznali pa evo da ispravim,
također da napomenem da sam bila u vezi već sa jarcem i to mi je bila prva prava ljubav, tri godine smo živjeli od 29.10.2005. ( tad smo se i upoznali ) do 12.6. 2008. tada smo prekinuli ali se još uvjek tu i tamo čujemo i još uvjek gajim neke osjećaje prema njemu kojih se nemogu ili neću ??? rješit
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Old 23.03.2011., 11:11   #253
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
zapravo varam se mislim čak da sam jarca upoznala poslje 14.2. negdje tjedan prije fašnika smo se upoznali pa evo da ispravim,
također da napomenem da sam bila u vezi već sa jarcem i to mi je bila prva prava ljubav, tri godine smo živjeli od 29.10.2005. ( tad smo se i upoznali ) do 12.6. 2008. tada smo prekinuli ali se još uvjek tu i tamo čujemo i još uvjek gajim neke osjećaje prema njemu kojih se nemogu ili neću ??? rješit
Ok sad je više manje sve jasno zašto i zbog čega...


Pretpostavimo da si ga upoznala, kako kažeš , iza 14 02....

U tom slučaju, kako sam već i naveo u prethodnom postu, on bi te trebao privlačiti vrlo snažno tjelesno i intelektualno ... intelektualno jer je aspekt Ur a tjelesno radi aspekta na Ma...

Evo kako Jovetić opisuje Ur tip veze:

"Tip Urana ili »friendly love«, ljubav koja se boji posvajanja i posesivnosti, pretvara se da je prijateljska, a napetost može varirati od intelektualnog privlačenja ličnošću osobe, do energičnih pražnjenja koja se žele ponavljati u neplaniranom obliku. Najčešća je kod slučajnih susreta »usput«, a najteže je onima koji ne znaju biti u slobodnim odnosima. "

Dakle ako smo i ti i ja dobro shvatili tog tvog jarca nema ti druge ( naravno, samo ukoliko to sama želiš i samo ukoliko odgovara mom gore navedenom opisu o tjelesnom i intelektualnom privlačenju ) nego da navališ na njega pa što bude...

Naime ukoliko očekuješ da to bude neka "normalna" stabilna veza , to ti odmah kažem da nemože biti, no ako me pitaš da li da uopće uđeš u takvu vezu onda je odgovor DA , jedino ukoliko nemaš prevelika očekivanja od veze, i prepustiš se uživanju pa dok ide ide... Ovo su uvijek snažni porivi jači nego "normalni" aspekti za vezu

Aspekt traje još 4-5 dana pa ukoliko želiš iskusiti tu Ur vibru samo naprijed..

Nakon toga imaš vrlo brzo, praktički u istom razdoblju od 27 03 do 04 04 slijedeća šansa ali ovog puta sasvim nova osoba, samo ne očekuj tako snažnu privlačnost jer su transcedentni tipovi veze iznimno snažni, i ujedno iznimka u odnosu na "normalne" veze
sasa62 is offline  
Old 23.03.2011., 11:28   #254
da u pravu si ovaj me privlači i intelektualno i fizički i to jako, težim nekoj normalnoj vezi i to bi htjela s ovim jarcom, nekako mi i on izgleda kućni tip neda mu se više po vani inzistira da ostanemo doma i gledamo filmove ( mislim uvjek cjelo društvo ) i zato sam mislila da bi mogla nešto s njim normalno jer je i meni već dosta izlazaka, trebali bi za vikend se družit i mislim da ću ga onda probat poljubit i to je to
a ak ne uspije onda ubrzo neko novi javim rezultate i punooooo hvala
__________________
"...i nakon bezbroj sitnih laži još gore boli istina...."
"Čovjek s godinama sve manje voli ono što je blizu..."
Simona XXX is offline  
Old 23.03.2011., 14:09   #255
Quote:
Simona XXX kaže: Pogledaj post
da u pravu si ovaj me privlači i intelektualno i fizički i to jako, težim nekoj normalnoj vezi i to bi htjela s ovim jarcom, nekako mi i on izgleda kućni tip neda mu se više po vani inzistira da ostanemo doma i gledamo filmove ( mislim uvjek cjelo društvo ) i zato sam mislila da bi mogla nešto s njim normalno jer je i meni već dosta izlazaka, trebali bi za vikend se družit i mislim da ću ga onda probat poljubit i to je to
a ak ne uspije onda ubrzo neko novi javim rezultate i punooooo hvala
Hvala tebi na strpljenju i na povratnim informacijama... bez tebe nebih uspio prezentirati to što sam želio...

...a radio se o tome da dokažem/pokažem koliko su bitne povratne informacije, odnosno da je astrologija dvostrana komunikacija...

Isto tako bitno je prezentirati način na koji, osoba koja pita, dobija uvid i sigurnost u astrologiju i informacije koje ona pruža.
sasa62 is offline  
Old 23.03.2011., 14:58   #256
nisam dugo postavljala astro upite. svojevremeno mi je Fish bila puno pomogla.

pitanje sada - nakon dugo dugo trazenja, konacno sam nasla posao (pocela s povremenim radom u 9. mjesecu prosle godine, a onda sam dobila ponudu za stalno zaposlenje u 1. mjesecu ove godine. onda sam dobila bolju ponudu i pocela u drugoj instituciji prije 8 tjedana - iz ove prve firme se nisu ljutili). Nisam zadovoljna svojim performansom do sada i danas sam bila jako losa sto su nadredjeni naravno primjetili. Stvar je u tome da ja to sve mogu super obaviti, ali ne znam ni ja zasto, ne pripremim se dovoljno dobro. To je meni inace nesvojstveno jer a) volim da dam sve od sebe i b) uzasno sam tasta i stalo mi je da ljudi misle da sam dobar radnik, pametna, vrijedna itd.

Ali, tako sam se ulijenila i nista se ne trudim. Danas mi je prekretnica i sad ZNAM da cu od sada dati sve od sebe. Ali ne znam hoce li to nadredjeni primjetiti? Hoce li promijeniti misljenje o meni? Hoce li mi nakon prvih sest probnih mjeseci ponuditi stalni ugovor?

Ako ima neko kome se da, ja bih bila zahvalna.

Evo natalne sa tranzitima: http://tinypic.com/r/2u8e9et/7

ps. i sta ce biti sa mnom sa ovim uranom koji se priblizava 10. kuci? i te kako sam ga osjetila u 9. kuci u proteklih sedam ili vise godina (promjene mjesta zivljenja, dodatne studije, itd.)

Zadnje uređivanje honey_b : 23.03.2011. at 15:08.
honey_b is offline  
Old 23.03.2011., 15:29   #257
Quote:
honey_b kaže: Pogledaj post
nisam dugo postavljala astro upite. svojevremeno mi je Fish bila puno pomogla.

pitanje sada - nakon dugo dugo trazenja, konacno sam nasla posao (pocela s povremenim radom u 9. mjesecu prosle godine, a onda sam dobila ponudu za stalno zaposlenje u 1. mjesecu ove godine. onda sam dobila bolju ponudu i pocela u drugoj instituciji prije 8 tjedana - iz ove prve firme se nisu ljutili). Nisam zadovoljna svojim performansom do sada i danas sam bila jako losa sto su nadredjeni naravno primjetili. Stvar je u tome da ja to sve mogu super obaviti, ali ne znam ni ja zasto, ne pripremim se dovoljno dobro. To je meni inace nesvojstveno jer a) volim da dam sve od sebe i b) uzasno sam tasta i stalo mi je da ljudi misle da sam dobar radnik, pametna, vrijedna itd.

Ali, tako sam se ulijenila i nista se ne trudim. Danas mi je prekretnica i sad ZNAM da cu od sada dati sve od sebe. Ali ne znam hoce li to nadredjeni primjetiti? Hoce li promijeniti misljenje o meni? Hoce li mi nakon prvih sest probnih mjeseci ponuditi stalni ugovor?

Ako ima neko kome se da, ja bih bila zahvalna.

Evo natalne sa tranzitima: http://tinypic.com/r/2u8e9et/7

ps. i sta ce biti sa mnom sa ovim uranom koji se priblizava 10. kuci? i te kako sam ga osjetila u 9. kuci u proteklih sedam ili vise godina (promjene mjesta zivljenja, dodatne studije, itd.)
Radi se o periodu kad je potrebno uložiti više napora da bi rezultat ostao na istoj razini ili čak slabiji.

Nešto trajno vezano za posao moguće je u 11 mj 2011, međutim od 2 mjeseca 2012 pa naredne dvije godine će se namjestiti takve okolnosti da ćeš u tom roku ( cijeli proces od dvije godine ) potpuno promijeniti svakodnevni način života.

Radi se o sličnoj stvari ( ne istoj ) kao period koji si prošla 2009 /2010 na polju doma, odnosno potpune promjene na polju doma... na taj način će biti i promjene na svakodnevnom polju života odnosno promjena svakodnevnog načina života... no tu se nije radilo o Ur već je Pl "zadužen" za potpune promjene i transformacije
sasa62 is offline  
Old 23.03.2011., 16:56   #258
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Radi se o periodu kad je potrebno uložiti više napora da bi rezultat ostao na istoj razini ili čak slabiji.

Nešto trajno vezano za posao moguće je u 11 mj 2011, međutim od 2 mjeseca 2012 pa naredne dvije godine će se namjestiti takve okolnosti da ćeš u tom roku ( cijeli proces od dvije godine ) potpuno promijeniti svakodnevni način života.

Radi se o sličnoj stvari ( ne istoj ) kao period koji si prošla 2009 /2010 na polju doma, odnosno potpune promjene na polju doma... na taj način će biti i promjene na svakodnevnom polju života odnosno promjena svakodnevnog načina života... no tu se nije radilo o Ur već je Pl "zadužen" za potpune promjene i transformacije
hvala sasa.

najveca promjena za mene je bila kraj 2008. sljedece dvije godine (2009. i 2010. proizasle su iz tog kraja 2008. ). ali svakako se radilo o 'potpunim promjenama'. jos uvijek ih zivim. s jedne strane je to promjena nabolje, a s druge nagore jesam li dobro shvatila da je za to bio kriv Pluton, a za promjene koje slijede bice zaduzen Uran? moze li se reci hoce li to biti promjena nabolje ili nagore? hoce li ta promjena trajati samo dvije godine?

sto se tice ovog posla, ja znam da to mogu puno bolje, ali iako mi je jako stalo do tog posla, ne znam ni sama sta mi je pa mi se nije dalo previse zalagati.

uspit, ja mrzim promjene, a cijeli zivot sve neke promjene.

Zadnje uređivanje honey_b : 23.03.2011. at 17:04.
honey_b is offline  
Old 23.03.2011., 17:18   #259
Quote:
honey_b kaže: Pogledaj post
hvala sasa.

najveca promjena za mene je bila kraj 2008. sljedece dvije godine (2009. i 2010. proizasle su iz tog kraja 2008. ). ali svakako se radilo o 'potpunim promjenama'. jos uvijek ih zivim. s jedne strane je to promjena nabolje, a s druge nagore jesam li dobro shvatila da je za to bio kriv Pluton, a za promjene koje slijede bice zaduzen Uran? moze li se reci hoce li to biti promjena nabolje ili nagore? hoce li ta promjena trajati samo dvije godine?

sto se tice ovog posla, ja znam da to mogu puno bolje, ali iako mi je jako stalo do tog posla, ne znam ni sama sta mi je pa mi se nije dalo previse zalagati.

uspit, ja mrzim promjene, a cijeli zivot sve neke promjene.
Pl je bitan u oba slučaja, a rezultat je isto sličan s jedne strane na bolje a s druge na lošije kako sama kažeš ... u istom smislu će biti i rezultat ovih promjena koje slijede, s tom razlikom da nastupajuće promjene neće toliko biti vezaneuz emocionalni dio bića kao dosadašnje kad su promjene bile vezane za polje doma...

Jedno i drugo su stresni periodi s razlikom da je protekli bio vezan uz emocije a nastupajući nije vezan uz emocije, time je ujedno i "lakše"
sasa62 is offline  
Old 23.03.2011., 17:24   #260
Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post
Pl je bitan u oba slučaja, a rezultat je isto sličan s jedne strane na bolje a s druge na lošije kako sama kažeš ... u istom smislu će biti i rezultat ovih promjena koje slijede, s tom razlikom da nastupajuće promjene neće toliko biti vezaneuz emocionalni dio bića kao dosadašnje kad su promjene bile vezane za polje doma...

Jedno i drugo su stresni periodi s razlikom da je protekli bio vezan uz emocije a nastupajući nije vezan uz emocije, time je ujedno i "lakše"
hvala puno. nikako ne mogu da zamislim o kakvim ce se promjenama raditi, mislim, na kojem polju svakodnevice

u svakom slucaju, vidjet cemo....

i unaprijed im se ne radujem. i nadam se da nece znaci zdravstvene ili financijske promjene nagore. sve ostalo nekako cu prezivjeti.
honey_b is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:00.