Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2008., 14:19   #1
Mrzite li ikad što ste žena?

Pa evo ovih dana me uzasno zivcira sto sam zensko , pa me zanima imate li i vi takvih dana i zasto?

Cini mi se da je muskarcima lakse, npr. kad negdje idu obuku se za 2 min i vec su sredeni a mi moramo potrosit sate da bi izgledale lijepo i uredno,npr kosa mi mora izgledat uvijek cisto i uredno, trosim tjedno po par sati na friziranje. Onda odjecu uvijek moramo kombinirat, pa se moramo depilirat, pa ovo pa ono.... to je sta se tice izgleda.

A drugo... nitko od njih ne ocekuje da rade po kuci... samo se izlazavaju doma i idu na nogomet ili slicno (cast izuzecima ). Npr. moja stara dode s posla, malo se odmori i odmah mora sljakat, a stari dode doma, odmara se 100 god i onda ode negdje.

I trece - bez brige idu na more, ne moraju racunat dane kad ce se moc kupat a kad ne.

.. ah tezak im je zivot...
poison7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:20   #2
nikad...pa tko bi prezivio sa njihovim mozgom??
__________________
Bebolino
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:23   #3
Quote:
poison7 kaže: Pogledaj post
Pa evo ovih dana me uzasno zivcira sto sam zensko , pa me zanima imate li i vi takvih dana i zasto?

Cini mi se da je muskarcima lakse, npr. kad negdje idu obuku se za 2 min i vec su sredeni a mi moramo potrosit sate da bi izgledale lijepo i uredno,npr kosa mi mora izgledat uvijek cisto i uredno, trosim tjedno po par sati na friziranje. Onda odjecu uvijek moramo kombinirat, pa se moramo depilirat, pa ovo pa ono.... to je sta se tice izgleda.

A drugo... nitko od njih ne ocekuje da rade po kuci... samo se izlazavaju doma i idu na nogomet ili slicno (cast izuzecima ). Npr. moja stara dode s posla, malo se odmori i odmah mora sljakat, a stari dode doma, odmara se 100 god i onda ode negdje.

I trece - bez brige idu na more, ne moraju racunat dane kad ce se moc kupat bez brige a kad ne.

.. ah tezak im je zivot...


Ne, nikad ne žalim što sam žena, štoviše, obožavam biti žena.
Ali, idemo redom...
1. SATE??? Kako koja, molit ću... Ja sam i čista i uredna i lijepa i našminkana i izdepilirana i nalakiranih noktiju i dobro obučena, a ne trebaju mi SATI za to sve postići.
2. Nitko od njih ne očekuje ŠTO? Ja očekujem. Zato pomoć u kući i dobijam. Tvoja mama si je sama kriva.
3. Ja se kupam i kad imam menstruaciju.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:23   #4
Quote:
poison7 kaže: Pogledaj post
Pa evo ovih dana me uzasno zivcira sto sam zensko , pa me zanima imate li i vi takvih dana i zasto?
pa naravno!
evo ja sam danas morala rano na posao a jedan pramen mi je otkazao poslušnost pa sam ga morala odrezat. zaista nisam imala ni vremena ni volje boriti se sa njim.

i sad mi ga je žao...
mislim da se vidi.
morat ću na frizuru popodne.

e da... i vidila sam jedne totalno kul sandalice, ali niš do sljedeće plaće...

da sam barem muško!!!
oni nemaju takvih problema...
yebe se njima i za to kako im izgleda kosa, a da ne spominjem kako mogu u istim cipelama hodat 7 godina!
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:24   #5
ne, ne mrzim. uživam u svakom trenu.
ništa od navedenog mi nije problem.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:25   #6


prvo sam postao post, a tek onda išo pročitat o čemu se radi...
jebate, nisam falijo ni za milimetar!

e da mi je ženski mozak na jedan dan pa da se odmorim...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:26   #7
Quote:
poison7 kaže: Pogledaj post
Pa evo ovih dana me uzasno zivcira sto sam zensko , pa me zanima imate li i vi takvih dana i zasto?

Cini mi se da je muskarcima lakse, npr. kad negdje idu obuku se za 2 min i vec su sredeni a mi moramo potrosit sate da bi izgledale lijepo i uredno,npr kosa mi mora izgledat uvijek cisto i uredno, trosim tjedno po par sati na friziranje. Onda odjecu uvijek moramo kombinirat, pa se moramo depilirat, pa ovo pa ono.... to je sta se tice izgleda.

A drugo... nitko od njih ne ocekuje da rade po kuci... samo se izlazavaju doma i idu na nogomet ili slicno (cast izuzecima ). Npr. moja stara dode s posla, malo se odmori i odmah mora sljakat, a stari dode doma, odmara se 100 god i onda ode negdje.

I trece - bez brige idu na more, ne moraju racunat dane kad ce se moc kupat a kad ne.

.. ah tezak im je zivot...
I još bolje kuhamo od vas.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:27   #8
apsolutno nikad.

menga me ne muci jer sam na pilulama pa ju mogu pomaknuti ako je frka (a cesce si sredim more po mengi nego mengu po moru).
ili stavim tampon?

mene nisu tako odgajali da je zena ta koja sve radi po kuci. a da netko to ocekuje od mene, sterala bi ga u krasan kurac.

a ne lickam se jer moram lijepo izgledati nego jer zelim. kad ne zelim, ne lickam se.

i imam sise s kojima se mogu igrati
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:27   #9
đisss...nisam nikad tako razmisljala...ti ako si žena, ne, ko kaze da se moras satima uredjivati pred ogledalom prije izlaska? da moras sljakati po kuci bla bla... jebiga, nismo u 17. stoljecu! pokazes malo autoritet, uguras u to u svoju korist i da vidis

ne, nisam ljuta sto sam zena sto se tice ovoga sto si ti nabrojala...ali sam ljuta jer smo potplacene, uglavnom manje vise cijenjene u pojedinim krugovima..
ljuta sam zbog brojnih predrasuda !
 
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:30   #10
Quote:
hungry_heart kaže: Pogledaj post
ne, nisam ljuta sto sam zena sto se tice ovoga sto si ti nabrojala...ali sam ljuta jer smo potplacene, uglavnom manje vise cijenjene u pojedinim krugovima..
ljuta sam zbog brojnih predrasuda !
o tome necu ni komentirat
poison7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:30   #11
Da, jebote.

I to ne zbog šminke ili menge i pizdarija
Gluha Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:30   #12
Quote:
hungry_heart kaže: Pogledaj post
ljuta sam zbog brojnih predrasuda !
O muškarcima ih nema?
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:31   #13
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
I još bolje kuhamo od vas.
samo sanjaj
poison7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:32   #14
Quote:
poison7 kaže: Pogledaj post
samo sanjaj
U mojoj kući ja kuham. Žena i ja smo zaključili da tak bolje klopamo. A ona je odlična kuharica.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:32   #15
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
O muškarcima ih nema?
pa ne toliko po mom misljenju, to cu ti rec kad budem musko u iducem zivotu
poison7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:34   #16
Quote:
poison7 kaže: Pogledaj post
pa ne toliko po mom misljenju, to cu ti rec kad budem musko u iducem zivotu
Imaš pravo.

Svinje muške, prevarantske, čak i to im ide u prilog! SVI SU ONI ISTI!!!
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:35   #17
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
U mojoj kući ja kuham. Žena i ja smo zaključili da tak bolje klopamo. A ona je odlična kuharica.
e vidis tak treba ( govorio ti to zaozbiljno ili ne ), samo su rijetki takvi ko ti , ja znam jednu jedinu obitelj u kojoj dijele kucne poslove
poison7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:36   #18
Quote:
poison7 kaže: Pogledaj post
e vidis tak treba ( govorio ti to zaozbiljno ili ne ), samo su rijetki takvi ko ti , ja znam jednu jedinu obitelj u kojoj dijele kucne poslove
Meni bi bilo u kurcu da mi je žena nesretna jer je premorena.
S druge strane, ne bi bilo dobro ni da niš ne radi, onda bi imala vremena bespotrebno analizirati.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:37   #19
Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Imaš pravo.

Svinje muške, prevarantske, čak i to im ide u prilog! SVI SU ONI ISTI!!!
poison7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2008., 14:38   #20
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Meni bi bilo u kurcu da mi je žena nesretna jer je premorena.
S druge strane, ne bi bilo dobro ni da niš ne radi, onda bi imala vremena bespotrebno analizirati.
svaka cast iznimkama
poison7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:06.