Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2011., 18:59   #201
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ne bih. Ne vidim na koji bi način prijateljstvo naša dva privatna profila trebalo utjecati na radni odnos. Eventualno bih te mogla stalkati da vidim zabušavaš li u radno vrijeme, ali računam da nisi toliko glup da to objavljuješ na sva zvona, a u krajnoj liniji, to ne mora značiti da ne obavljaš svoj posao kako treba.
Pa no. Moji bivši kolege svako malo nešto puknu na Facebook, bilo to u radno vrijeme ili ne. Kad naiđe. A svi rade.
Quote:
S druge strane, ako igraš Mousehunt, rado bih te dodala.
Ne igram. Što je to?
Quote:
Šalu na stranu, malo me ljuti ova guglabilnost. Možda opet promijenim ime na fejsu.
Možda je zato Skviki promijenio ime…
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2011., 19:05   #202
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Ne igram. Što je to?
Klik.
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 16:40   #203
Jedino je logicno da ce svatko stavit sebe u najboljem izdanju (eventualno neka slika vazna toj osobi na kojoj bas i nije najbolje ispao/ispala), ali fejs je takva zbrka sama od sebe da se ne treba cudit.

Mislim, svi ti komentari 'presavrsena', 'prezgodna' 'najbolja', itd. su zapravo samo 'obaveze' koje su tvoji prijatelji duzni obaviti kao tvoj fejs prijatelji, tako da se ja prva bas i ne obazirem na to, jer znam da pola toga nije istina.
Nije da imam malo samopostovanja ili nesto tako, vec znam sama po sebi kome moram lajkat i komentirat novu profilnu (s tim da se meni mozda i ne svida), a kome ne...

Tu i tamo se nade koji iskreni komentar s jedne i s druge strane, ali nesto rjede.
Chocoholic ♡ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 19:03   #204
Quote:
Lastan kaže: Pogledaj post
Možda je zato Skviki promijenio ime…

Ou šit skviki


Ja sam na fejspuku ja i slika je moja, al imala sam jedno vrijeme ispremiješano ime i prezime u nazivu, to mi je svizac složio. Mislim da mi je to još uvijek adresa profila, i rado ću to promijenit ako dođe do tog da me poslodavac traži tako nešto. Inače sam vrlo privatna i skrivena, a dobar dio lista ne vidi dobar dio toga.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 19:16   #205
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Ja sam na fejspuku ja i slika je moja, al imala sam jedno vrijeme ispremiješano ime i prezime u nazivu, to mi je svizac složio. Mislim da mi je to još uvijek adresa profila, i rado ću to promijenit ako dođe do tog da me poslodavac traži tako nešto. Inače sam vrlo privatna i skrivena, a dobar dio lista ne vidi dobar dio toga.
ja sam na fejsu ja. necenzurirana verzija. sluzi mi iskljucivo ko zajebancija. nemam ime.prezime, al svi koji su mi frendovi znaju ko sam. i ja znam ko su oni. no i dalje vise od pola njih nema pristup nicemu, samo ppu ostali imaju isto vidjenje fejsa ko ja, pa se lijepo fejzbučemo.
__________________
Those who have seen your face, draw back in fear... I am the mask you wear, It's me they hear...
dimnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2011., 22:12   #206
Quote:
Chocoholic ♡ kaže: Pogledaj post

Mislim, svi ti komentari 'presavrsena', 'prezgodna' 'najbolja', itd. su zapravo samo 'obaveze' koje su tvoji prijatelji duzni obaviti kao tvoj fejs prijatelji,
Đizs, kuda idu te nove generacije ako im je ostavljanje komentara na Fejsu postala dužnost (!)
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 00:12   #207
Ja na facebooku imam nadimak i prezime, zato što me 98% ljudi zove po nadimku, a ne po pravom imenu. Imam svoje slike, ali ne u profilu, nego u albumu i mogu ih vidjeti samo frendovi, koje sve do jednog poznam i u stvarnom svijetu. A slika profila nije moja, trenutno imam sličicu Lakshmi...
Sušanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 06:06   #208
Quote:
Rebel Yell kaže: Pogledaj post
ništa nije loše u pumpanju ega, ali evo ja bi napomenula situaciju moje rođakinje:
do prije godinu dana bila je prava bomba, skladnih oblina, predivnog lica.
sad ima i 30 kg viška, a na faceu si na profilnoj slici uvijek stavlja stare slike u donjem rublju, kupaćim kostimima, haljinicama koje jedva pokrivaju dupe...jer se tako i odijevala...
i sad, što ona želi postići time? za kilažu se ne brine, samo jede i sjedi doma, a na fb-u stavlja te slike - kako bi ljudi mislili da je još uvijek takva ili kako bi joj to bio poticaj za nešto? ne razumijem...
cekaj, a sta bi trebala sa svakih pet kilograma viska staviti nove slike na fejs

ok, zena ima slike na kojima je dobro izgledala i a, fejs ima valjda zbog sebe, a ne zbog drugih ljudi ne ?? Ja ne kuzim ljude koji se zamaraju tudjim slikama na fejsu
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 17:11   #209
Ja sam jedna od onih sto se cude i ljudskoj gluposti se ne mogu nacuditi jer slijepo vjerujem da nisu osobe bas toliki kreteni.

Strogo pazim kakve slike stavljam ne biram da dobro izgledam nego prikladne fotke jer imam osobe starije tu,porodicu,prijatelje,radne kolege i da si sad dodjem i okacim slike u kupacem kostimu pa ne dolazi u obzir

I neznam zasto bi na facu pumpala ego jer zaista mi nista ne znaci niciji kompliment ako se ja sama ne osjecam dobro u svojoj kozi
Kendi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2011., 23:54   #210
Ljudi vole pažnju, vole primati komplimente. To je tako i uvijek će biti.
Malo tko će priznati, ali naravno da je bolje imat' 100 lajkova na slici nego 3.

Uostalom, žene, žene... Srede se i žele pohvale i priznanja za frizuru, haljinu, štikle... To se nikad neće promijenit.
TheBlondinaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2011., 18:43   #211
Zaključaj profilne slike tako da ih nitko ne može vidjet, ni prijatelji ni stranci. Vidjet možeš samo ti (fala Bogu). Ne može ti nitko lajkat.
I navodni "problem" je riješen. I ja sam donedavno mislila da je količina lajkova na slici mjerilo te neke tvoje ljepote. stupid
Ali..ajmo realno razmislit. Profilna slika je samo slika. Samo to. Bilo da je to Pokemon, Mamić, pas ,zec ,ali još uvijek si to ti .
Tvoje ime i prezime,tvoji podaci -jedino bitno.
Ak se dop. s frendicom iz škole,razreda - dopisuješ se s njezinim postojanjem ,a ne sa slikom profila.

No,ne shvaćamo svi na isti način taj famozni FEJS -.-
-Nekome je super način da se čuje s ljudima koji su na drugom kraju grada,države etc.
-Nekome je super način da se pokazuje. I to mu je jedino bitno.
Samo se pokušajte na fejsu ponašat što sličnije onime u javnosti i stvarnom svijetu. Vrlo brzo skužiš neke stvari.
__________________
Budi ono što jesi. Netko te ipak takvog voli. Ne mijenjaj se zbog onih koji to nisu sposobni činiti.
romance-soul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:45.