Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2012., 22:47   #41
Ajme, ja obožavam ovaj film Mario Casas je predobar, a i Maria Valverde...odlični su mi.
Iako sam film ima glupih razgovora, previše njegove tučnjave...ali onih par scena gdje su zajedno (pogotovo ona na pjesmu tormenta de arena) su me oborile. Toliko da sam neko vrijeme bila pod utjecajem filma, razmišljala o njima...skinula talijansku verziju tog, kao i nastavak...i onda sam se lagano ohladila. Drugi dio mi je užas. Samo to što neće biti zajedno je grozno, ali moram još par groznih stvari za nastavak dodati...spojleri naravno. Neka ne čita onaj tko si ne želi pokvariti film

- previše scena je zauzela njezina sestra koja se krene seksat okolo i zatrudni...
- nova H-ova cura ispadne da ga je "voljela" još prije, kad je bio s Babi...ono, ispadne mi totalna stalkerica.
- Babi je premalo u filmu, još mi je gluplje što ima s njim samo jednu scenu di ga zavede i kaže da se udaje. Mislim stvarno...imali su nešto lijepo u prvom dijelu, sad mi je to sve pokvareno. Previše se ova u talijanskoj verziji držala uzvišeno, kao neka dama.
- H mi je mlak. Bar je tako ovaj u tal.verziji odglumio. Nadam se da će Mario pokazati života. Čudno ga je gledati kao nekoga tko više nije zločesti dečko..
velika_mrvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 00:19   #42
Ma ja sam zaljubljena u ovaj film...Danas sam ga gledala drugi put i mislim da ga mogu gledat još 20 puta dok ne naučim sve dijaloge napamet...a Mario Casas je.. ma nemre se to riječima opisat koliko je savršen u tom filmu
 
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 01:41   #43
I ja obooozavam ovaj film. Nesto sam citala da ce biti i treci dio, znate li mozda je li to istina ili? :-)
skorpion1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 22:41   #44
Quote:
skorpion1987 kaže: Pogledaj post
I ja obooozavam ovaj film. Nesto sam citala da ce biti i treci dio, znate li mozda je li to istina ili? :-)
ja samo znam da postoje dvije knjige i snimljena su dva filma tako da sumnjam da će treči radit prvo moram ovaj drugi pogledat nekako mi žao kaj ne igra kod nas u kinima
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 23:58   #45
hoće li izaći u našim kinima , ili bar državama u blizini?
__________________
Ima san i ja macu al je izgorila
JiXaW is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 00:50   #46
Quote:
JiXaW kaže: Pogledaj post
hoće li izaći u našim kinima , ili bar državama u blizini?
ma nema šanse,nije izašo prvi neće ni drugi samo preko torrenta,da nema ekipe sa foruma nebi ni znala za ovaj film
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 00:56   #47
pa da, zalosno je sto nece doci kod nas u kina.. ja sam nesto citala da postoji i neka treca knjiga koja se zove izvini, ali ti si moja ljubav,pa sam zato pitala. osobno inace mislim da ce taj drugi nastavak biti promasaj, tj razocaranje..
skorpion1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 01:18   #48
Quote:
skorpion1987 kaže: Pogledaj post
pa da, zalosno je sto nece doci kod nas u kina.. ja sam nesto citala da postoji i neka treca knjiga koja se zove izvini, ali ti si moja ljubav,pa sam zato pitala. osobno inace mislim da ce taj drugi nastavak biti promasaj, tj razocaranje..
ja mislim da će film ko film bit odličan samo nema Babi toliko to je jedini problemsad je druga ženska u prići.Ali Casas drži film

a meni šteta šta ovakvi filmovi nemaju premijere kod nas u kinu samo zato šta su iz Španjolske,recimo meni ovakav ljubić bolje pogledat nego neku američku-romantičnu komediju koja je tako izlizana

i sam da kažem taj mali Mario Casa je istina zgodan dečko ali ima i neku karizmu baš dobro glumi,voljela bi ga vidjet u nekim drugim ulogama da se uvjerim da nije samo ljepotan
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 12:14   #49
Definitivno casas drzi film, bas ima ono nesto, osim sto dobro izgleda bas se moze do kraja unijet u ulogu.
Ma obozavam gaa
pa da, te americke komedije su doslovno iste, i uvijek glavni glumci zavrse zajedno, zbog tog ovaj film i je specifican, jer zavrsi neocekivano.
ma film jee (L)
skorpion1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 21:06   #50
Predobar film. Jesu njih dvoje i privatno još uvijek zajedno..?
Majči <3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2012., 17:30   #51
nabasala sam na HBO-u danas na ovaj film.

i koliko god da sam ili izbjegavala takav srcedrapateljski žanr, što zbog godina u glavi (kućanice ne plaču ) ili jednostavno nisam imala previše vremena pa sam radije odabrala neku konkretniju tematiku, thriller, autobiografski itd. :, moram izbaciti misao iz sebe da me ovaj film dotukao. doslovce.

mislila sam da sam ja sklona dramatici, kad evo filma u kojem je svaka scena reži žile, end of the world, emocije na najvišoj razini a adrenalin pršti iz svake rečenice, pogleda, kretnje i daha.

malo me zateklo, ali ne škodi da i ja obuzeta dojmom podijelim strastvenu privrežnost i oduzetost nakon odgledanog. :cmolj:

H & Baby
Eli_jana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 12:53   #52
Ja sam tek jučer pogledala ovaj film....slučajno saznala za njega na fejsu....i jednostavno sam očarana njime film je savršen....

..ono što se mene najviše dojmilo je to što sam ja tokom cijelog filma očekivala da će ON nešto zeznuti, odustati od nje, pobjeći i slično...ali neeee....on je taj koji cijelo vrijeme sve radi kako bi je zadržao....

Jednostavno mi je muški lik SAVRŠENO napravljen.. a tek Mario zločesti dečko koji je prema curi predobar....ma koja cura ne bi takvog dečka htjela????
SmAjLiĆ sMajL is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 22:30   #53
Evo da se i ja pridružim u hvaljenju filma i naravno Mariaaaaaaa....Mislim da smo sve mi cure slabe na te priče u kojima se zločesti dečko promijeni i postane dobrica. I onda još kad stave tako zgodnooog glumca poput Mariaa...aaaaa....Opsjednutost zagarantirana Šteta samo što knjige nemaju na hrvatskom jeziku
Za 4 dana, ako se ne varam, izlazi drugi dio filma !
Proserpina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 22:46   #54
uffffffffffff da ovo je film koji išekujem,mislim da će ga se vrlo brzo i moč skinut
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 17:37   #55
ja ne volim ljubavne filmove,ali ovaj film je predobaaar! cak me uspio film rasplakati,a rijeko kad se rasplacem na filmove
sutra 2 dio,nadam se da ce ga bit brzo za skinut ili bar u kinima,ali cisto sumnjam.
Mario Casas-najljepsi glumac koje sam ikad vidla
__________________
If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was.
K Flay is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2012., 20:10   #56
sutra premijera

mislim da će se brzo moč skinut,skužila sam da samo na ove američke treba dugo čekat.Tako da očekujem kroz ovaj narednih tjedan dana torrent link
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 17:46   #57
Otvorim profil po prvi put na forumu i naravno da će ovdje biti moj prvi post Što reći o filmu, osim da je savršen? Pogledala sam ga jedno 245847521 puta i ne mogu se zasititi Casasa i njegove fantastične izvedbe, ali i samog scenarija. Svaka čast!
Prekjučer je izišao i drugi dio i, koliko vidim po ostalim forumima i fejsu, malo je onih koje film nije oduševio. Ja sam našla neku španjolsku stranicu na koju postavljaju filmove iz kina i sad čekam...
__________________
"Cuando dejes de tener miedo empezarás a disfrutar."
Pepita Casas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 18:35   #58
Quote:
Pepita Casas kaže: Pogledaj post
Otvorim profil po prvi put na forumu i naravno da će ovdje biti moj prvi post Što reći o filmu, osim da je savršen? Pogledala sam ga jedno 245847521 puta i ne mogu se zasititi Casasa i njegove fantastične izvedbe, ali i samog scenarija. Svaka čast!
Prekjučer je izišao i drugi dio i, koliko vidim po ostalim forumima i fejsu, malo je onih koje film nije oduševio. Ja sam našla neku španjolsku stranicu na koju postavljaju filmove iz kina i sad čekam...
aj ako saznaš link di se može skinut daj mi pliz baci na PM pošto se ovdje nesmije
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 00:35   #59
Molim vas recite mi oce bit u kinu tengo ganas de ti.. zapravo skoro sam sigurna da nece ali se nezelim pomiriti stime :/ ali opet nikad se nezna i da slazem se s prethodnim postovima samo zato jer je iz spanjolske ne znac
i da nije ista bolji od americkih po mome misljenju je puno bolji od vecine americkih filmova i sramota je da ga kod nas nema.e da zna li iko oce li biti na nekom fvestivalu ili nesto jer sad u sibeniku ima ovaj medunarodni djecji festival i ima ljetno kino..drzite fige da ima tgdt <3

p.s. mario je jednostavno pre savrsen *____*
__________________
“Once you eliminate the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.”
Miss Ivy' is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 13:35   #60
Quote:
Miss Ivy' kaže: Pogledaj post
Molim vas recite mi oce bit u kinu tengo ganas de ti.. zapravo skoro sam sigurna da nece ali se nezelim pomiriti stime :/ ali opet nikad se nezna i da slazem se s prethodnim postovima samo zato jer je iz spanjolske ne znac
i da nije ista bolji od americkih po mome misljenju je puno bolji od vecine americkih filmova i sramota je da ga kod nas nema.e da zna li iko oce li biti na nekom fvestivalu ili nesto jer sad u sibeniku ima ovaj medunarodni djecji festival i ima ljetno kino..drzite fige da ima tgdt <3

p.s. mario je jednostavno pre savrsen *____*
ma nema šanse da to ide u kinima,pogotovo kod nas treba samo čekat da postave na neku stranicu film i to je to
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.