Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo

Pravo Pravna pitanja i problemi, pravna pomoć, javne rasprave o budućim zakonima. Živjela pravna država!
Podforumi: Nasljeđivanje, Prekršajno i kazneno pravo , Radno, socijalno i obiteljsko pravo , Nekretnine

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.05.2017., 22:36   #3741
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Pa ja fakat ne mogu vjerovat da nakon svih ispisanih stranica i postova ljudi ispadaju takvi hlebinci
A jbg.
Da nisu, ne bi HRT slao horde na teren.
Meni je baš istinski žao što nikada nisu navratili do mene otkako sam se preselio.
Old 16.05.2017., 23:31   #3742
Kad ti je rođendan? Reci adresu i poslat ćemo ti ih
Old 17.05.2017., 00:09   #3743
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Meni su se obojica predstavila kao inkasatori, malo mahali nekakvim iskaznicama i krenuli ulazit u stan. Ništa od toga me nije spriječilo da im zalupim vrata.

"Mi smo iz HRT-a, radimo kontrolu prostora."

Najbolji. Vic. Ikad.
meni se predstavio tek nakon nekoliko puta što sam inzistirao, pokazao mi iskaznicu ali prstom je prekrio ime i prezime.

što je poprilično sumnjivo ponašanje.
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 00:37   #3744
Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
meni se predstavio tek nakon nekoliko puta što sam inzistirao, pokazao mi iskaznicu ali prstom je prekrio ime i prezime.

što je poprilično sumnjivo ponašanje.
U mom slučaju je mahao nekakvom iskaznicom da nisam mogao ništa pročitati. Na moj izričit zahtjev odbio je pokazati iskaznicu uz prijetnje sudom i sl. Nakon toga sam ga poslao u pm i zalupio vratima. To je bilo prije 3 godine od tada ništa.
Old 17.05.2017., 05:42   #3745
Quote:
NightDive kaže: Pogledaj post
Hvala ti! To podrucje mi nikako nije poznato pa mi svaki objasnjenje dobro dode.
A i ovaj nas hrt, kakvim se obmanama sluze
Naravno da se služe obmanama. Krivo predstavljanje, upad u dom, presing... to su sve metode kojima se služe hrt "inspektori".

To sve jednostavno treba otkantati bez puno priče.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 05:43   #3746
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Meni su se obojica predstavila kao inkasatori, malo mahali nekakvim iskaznicama i krenuli ulazit u stan. Ništa od toga me nije spriječilo da im zalupim vrata.

"Mi smo iz HRT-a, radimo kontrolu prostora."

Najbolji. Vic. Ikad.

aahahaahahaa... kontrola prostora...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 22:25   #3747
Quote:
2+2=3 kaže: Pogledaj post
Kakav car!

Quote:
Stiglitz kaže: Pogledaj post
U mom slučaju je mahao nekakvom iskaznicom da nisam mogao ništa pročitati. Na moj izričit zahtjev odbio je pokazati iskaznicu uz prijetnje sudom i sl. Nakon toga sam ga poslao u pm i zalupio vratima. To je bilo prije 3 godine od tada ništa.
To je to; tako se radi s tom gamadi. Meni su ovi bili prije 9 godina i nikad više.

Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
aahahaahahaa... kontrola prostora...
Nego šta? Tko zna koliko ja neprijavljenih televizora, kasetofona i tostera imam u stanu. Ne samo da me treba oglobit, već malo i po leđima izdegeničit - jer sam sigurno nešto i sakrio.
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 17:36   #3748
Kolka je plaća inkasatora?
KrasniPajdo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 12:49   #3749
obustavljena ovrha HRT-a

Molim pomoć,
Danas sam poštom dobila rješenje o obustavi ovrhe Hrt-a koja je provedena nad mojim ocem 2003god ( za koju ja nisam ni znala da postoji). Otac je umro 2005 god. U obrazloženju piše da ovrhovoditelj nije predujmio troškove postupka za izlazak sudskog ovršitelja u roku koji mu je sud odredio, te se ovrha obustavlja i ukidaju se sve provedene ovršne radnje. Ovo je rješenje doneseno 20.01.2016 a ja sam ga tek sada dobila poštom, i na njega se dopušta žalba u roku od 8 dana (koja je u ovom slučaju istekla jer je ovo bilo prošle godine).
Mene zanima sljedeće; da li ja mogu sada prijaviti tv na sebe i normalno plaćati 80kn/mj i će mi oni unatoč ovom rješenju preko fine sjesti na račun i naplatiti sva očeva dugovanja pošto sam ja jedini njegov nasljednik.
Unaprijed zahvaljujem
rosalye is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 16:33   #3750
Quote:
rosalye kaže: Pogledaj post
Molim pomoć,
Danas sam poštom dobila rješenje o obustavi ovrhe Hrt-a koja je provedena nad mojim ocem 2003god ( za koju ja nisam ni znala da postoji). Otac je umro 2005 god. U obrazloženju piše da ovrhovoditelj nije predujmio troškove postupka za izlazak sudskog ovršitelja u roku koji mu je sud odredio, te se ovrha obustavlja i ukidaju se sve provedene ovršne radnje. Ovo je rješenje doneseno 20.01.2016 a ja sam ga tek sada dobila poštom, i na njega se dopušta žalba u roku od 8 dana (koja je u ovom slučaju istekla jer je ovo bilo prošle godine).
Mene zanima sljedeće; da li ja mogu sada prijaviti tv na sebe i normalno plaćati 80kn/mj i će mi oni unatoč ovom rješenju preko fine sjesti na račun i naplatiti sva očeva dugovanja pošto sam ja jedini njegov nasljednik.
Unaprijed zahvaljujem
ovo je gotovo, ali može lako bit da ima još dugova iz kasnijih godina pa nazovi hrt i pitaj
PabloN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.