Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2017., 11:15   #7361
PA KAD JE MER CARICA.. I PRELIJEPA MI JE BILA U TOJ SCENI S NJIM.. I BAŠ MI SUPER IDU SKUPA NJIH DVOJE sorry na caps, neda mi se sad to mijenjat haha
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 14:16   #7362
Meni je cila sezona malo razocaravajuca, gledam Grey`s od prve epizode i stvarno ih volim, ali ovo sto rade scenaristi je uzas. Finale mi je vise izgledalo kao da je finale polusezene tj. winter finale. Sve je bilo nekako napola, imali smo novih likova dok bi na stare scenaristi valjda zaboravili, staziste su potpuno zaboravili, kada sam vidio onog malog plavog (Dr. Isaac Cross) sitin se da postoje i neki drugi doktori u toj bolnici... Kada su zadnji put se druzili kod @ Joe`s, kad smo zadnji put vidili neku sestru u bolnici i zasto se bas moraju svi je+at medusobno, zar ne postoji netko tko bi mogao biti im cura/momak a da ne radi u istoj bolnici... I da na kraju ova eksplozija. Znaci na kraju 23 ep. vidimo kako eksplozija direktno pogada Stephanie i ona se dize posli kao da joj nista nije, niti joj kosa nije spaljena, samo joj je jedan rukav malo poderan, prskalice s vodom se nisu ukljucile, alarm se nije ukljucio... dajte molim Vas to je previse cak i za Shondu...


Toliko drame dok je ona izasla iz Bolnice, pa ono vracanje po karticu koja joj je bila ponistena... Pitam se kada je netko aktivirao njenu karticu ponovno?

Kosa netaknuta.
Znaci ona je bila svega dva metra od lika koji je osta sprzen dok njoj nije bilo prakticki nista?!
[tweet]865143196744994816[/tweet]https://twitter.com/GreysABC/status/865143196744994816

Owen i Amelia, cilu sezonu ne pricaju i to zbog nicega! Zbog pizdarije jer im fali daska u glavi... Bilo je lipo viditi ih skupa i jos kad su zvali Teddy meni jedan od drazih likova iz serije... Opet znali smo da Megan dolazi, tj. da ce je kad tad izvuci odnekud i cemu onda to odugovlacenje, bilo bi mi efektnije da su samo na kraju rekli Megan je ziva i to je to... pa cekajte jesen...
A tek ono kako su Mer i Nathan docekali jutro u kombiju hitne na kojima je btw. jos rotirka bila upaljena... Inace super im je bio razgovor, pogotovo kad je Meredith rekla nesto u smislu da je u pitanju Derek ja bih vec bila tamo... E to mi je bilo super.

I na kraju ono sto me NAJVISE zasmetalo a to je April i Jackson. Znaci nakon svega napokon se pomire prije nekoliko epizoda. Onda ih ne vidimo po par epizoda u istoj prostoriji, sceni da bi u 13x23 poceli nesto povezivati Jacksona sa
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 15:58   #7363
13 godina nije lako držati radnju jednako zanimljivom i kvalitetnom. I meni su zadnje 2-3 sezone lošije, ali neka su oni tu.

Ima čak i sapuničavih momenata, ali neću cjepidlačiti.

Sirota Stephanie se užasno namučila u ovoj epizodi.

Minnick je srećom dobila otkaz, nadam se da je više neću morati gledati jer Bailey je dobro definirala ono što sam osjećala prema njoj - ona kreira robote jer je robot. Falilo joj je ljudskosti, to je to.

Za ostalo... vidjet ćemo na jesen što su samo hintovi a što će se zaista dogoditi. Pretpostavljam da su mnoge stvari otvorene samo da nas zaintrigiraju, u Shondinom stilu.
iskra01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 18:09   #7364
Nije kartica bila poništena, nego je bio lock-down i niti jedna nije radila .Nakon eksplozije sva su se vrata opet otvorila, lock-down se poništio i mogla je koristiti karticu.

Al da, realnije bi mi bilo da je Steph za vrijeme eksplozije bila s malom u onoj sobi. Nema šanse da bi ovak super preživjela direkt uz vatru. A tip je bio spržen i prije, čim ga je ona zapalila, prije eksplozije
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 21:33   #7365
Meni je isto ova sezona najlošija do sad. Gledam seriju otkad je počela i ne mislim prestajat, jedva čekam 14. sezonu, al to mi je sve skupa loše. Scenariji mi je često bezveze, režija, specijalni efekti..npr. ona scena kad dolazi helikopter s Megan mi je grozno napravljena. Nema više onog humora koji je bio prisutan dok su u seriji bili Cristina, Mark, Calie... Neki likovi su totalno zapostavljeni, udavili su s epizodama koje se vrte oko dva lika, bilo je puno predvidljivih dijelova radnje... Ok, bilo je i nekih odličnih trenutaka, rečenica koje se pamte ili super odglumljenih uloga, ali da trebam nekome prepričat sezonu, pojma nemam šta bi rekla. Pretakanje iz šupljeg u prazno.
__________________
"Puteva ima trista da se ode iz detinjstva. A, samo se retki sete, da ostanu večno dete." M. Antić
XXlunaXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 22:51   #7366
Dogodine dakle Greys s vatrogascima i Greys s odvjetnicima. Lijepo. :d
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 07:17   #7367
Edwards je jednostavno mogla ostati sa malom u sobi, ovako bila direkt uz vatru a ostala prilicno netaknuta, scnaristi su trebali malo ukljuciti mozak. Mnogo bre rupa u ovoj sezoni, samo zapocinjanje nekih svari, nista konkretno. Ne znam koji moj je lik Minnick i uvodjen u seriju, a ko ce sad da ode. Mislim nije mi simpa, nece faliti,al ne vidim poentu. e, jedino ako Callie planira da se vrati
Meredith mi je poprilicno isla na zivce, al sad em je bila lepa, sve tako lepo uradila, nesebicno, skroz na mestu.
leejlaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 08:35   #7368
Koliko sam malo citala, postoji sansa da Minnick ostaje. Kazu ljudi da nije bilo komentara da ce otici iz serije,a glumica je zena glumca kojeg Shonda voli.

Buduci da je Minnick rekla da je dr sports medicine,mozda ju ubace na ortho i eto... Otkaz je dobila kao sefica programa, tko zna sto ce dalje

Nadam se da ce slusati ljude koji ju ne vole i ne vracati ju
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 23:12   #7369
slažem se da je Edwards trebala ostati s malom u drugoj prostoriji ili barem malo dalje. ovo ne drži vodu. i baš mi žao što odlazi.

za Minnick mi naravno nije žao što je dobila otkaz, bilo je i vrijeme. ne podnosim ju.

Maggie i Jackson? since when?
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 00:03   #7370
Koji sad odvjetnici?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 01:46   #7371
Mislim na seriju 'For the people' by Shonda Rhimes. Imas temu vec na forumu. Najavljuju je kao 'Greys with lawyers'
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 00:22   #7372
Tnx! Nisam znao za to
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:45   #7373
Evo i ja sam tek sad odgledala zadnju. Toliko mi je trebalo da se natjeram. Nisam sigurna, tko bi pamtio, ali čini mi se da mi je ovo bila najgora season finale epizoda. Bilo je super velikih propusta, ali bilo je i dobrih scena. Mer na kraju mi je predobra scena.
Svi Stephanini potezi su bili čudni i nerealni, ali možda se mogu opravdati njenim ko fol lošim psihičkim stanjem. A i poslije eksplozije sve odluke su joj mogle biti opravdane jer je kao bila ošamućena.
E sad dva propusta koja su meni bila velika. Scena kad Hunt čeka helikopter je izgledala kao da ju je u kompu radio neki klinac. Užasno.
I druga scena koja me iznenadila, ili sam nešto propustila, je da je Stephanie na maloj radila CPR na desnoj strani. Možda sam nešto propustila ili zaboravila, možda mala ima srce na desnoj strani.
Dalje, jako sam sretna što je Minnick dobila jezikovu juhu. Čekala sam na to od kad se pojavila.
I drago mi je da nitko nije umro.
Vidim na Redditu svi šize zbog Maggie i Jacksona, ali meni je ona baš slična April (Japaja, puno priča, nesigurna u nekim stvarima i superwoman u drugim, mora biti sve po njenom). Tako da mi je logičan slijed.
Pretpostavljam da ćemo u idućoj sezoni imati priču o Megan i njenom teškom psihičkom stanju nakon godina u zatočeništvu.
I valjda ćemo dočekati priču o mužu od Jo.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 22:18   #7374
Cijelu sezonu doslovno gledao i odgledao zadnjih 5 dana .
Ništa posebno , ali je fascinatno kako uspiju još napraviti seriju zanimljivom nakon toliko godina .

Dobro da nisam gledao epizodu po epizodu , jer mi je ova Minnick kidala živce zadnja 4 dana . Hvalabogu , valjda smo je se riješili .
Šteta što više neće biti Edwards . Možda se vrati ponekad u budućnosti .
Najbolja epizoda je definitivno ona iz ženskog zatvora .

Scenaristi opet ubili člana obitelji nekog od glavnih glumaca . Ovaj put je to bila Pierce .
Da mi je znati tko je slijedeće sezone na redu ?

Najesen ćemo zapravo imati i 300 ep. Ova zadnja je bila 293 ep. Možda bi mogli dovesti nekog od stare garde natrag u tu epizodu .
Jedina koju bi stvarno volio vidjeti na 1-2 ep. je Sandra Oh , a može i Sara Ramirez .
Osjećalo se da nema Sare naveliko .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 00:17   #7375
Dobra fora pogledat cijelu sezonu u par dana. Al za to se treba odricat cijelu godinu a za to nemam strpljenja

Za 300.epizodu moze sve, samo neka stvarno netko dode. Imaju Izzie (najmanje vjerojatno), Teddy, Callie, Cristinu. Bas bih ih rado vidio.

Ona epizoda kad je Burke ubacen nakon sta ga nije bilo sto godina je vrhunski ispala, ili isto tako kad se u PP Naomi vratila za finale serije, bas je bila odlicna ta ep. Ako tko dobro zna ubacit starog lika natrag to su Shonda i ekipa
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 20:50   #7376
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Dobra fora pogledat cijelu sezonu u par dana. Al za to se treba odricat cijelu godinu a za to nemam strpljenja

Za 300.epizodu moze sve, samo neka stvarno netko dode. Imaju Izzie (najmanje vjerojatno), Teddy, Callie, Cristinu. Bas bih ih rado vidio.

Ona epizoda kad je Burke ubacen nakon sta ga nije bilo sto godina je vrhunski ispala, ili isto tako kad se u PP Naomi vratila za finale serije, bas je bila odlicna ta ep. Ako tko dobro zna ubacit starog lika natrag to su Shonda i ekipa
Nek se Cristina vrati na koju epizodu, baš mi je zafalila.

Jackson i Maggie katastrofalan pairing, al mene Maggie općenito živcira pa je ne bih sparivala ni s kim.

Pretpostavljam da će se sljedeća sezona vrtjeti oko Meredith-Riggs-Megan trokuta.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 18:24   #7377
Evo ga . Za sve obožavatelje Kim Raver , Dr. Teddy Altman se vraća najesen u gostujućoj ulozi .

http://deadline.com/2017/06/greys-an...14-1202116524/
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2017., 19:50   #7378
Ajmeeee
Ona mi je medu najdrazimaa
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 14:24   #7379
Nju bih zadnju od svih koji su otišli poželio nazad, ali svejedno, lijepo je kad se vrate
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2017., 16:17   #7380
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Nju bih zadnju od svih koji su otišli poželio nazad, ali svejedno, lijepo je kad se vrate
whyyyyyyyyyyyy, ona je bas dusaaa
mrBin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:14.