Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 18:08   #9601
Još jedna epizoda u kojoj baš ništq nismo saznali, osim da je Spencer nevjerojatno glupa kad je platila račun Dunhillovom karticom, a potpisala sebe...

I malo je čudna scena bila.na.aerodromu, nje i Wrena. Vidim teorije su da to nije spencer već njen twin...

Mona je.bila.zakon kako se divila igri.

Alison i Emily su mi katastrofa. Taj storyline mi je grozan i nepotreban i točno ide rame uz rame s Charlotte transgender pričom...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 24.05.2017., 20:54   #9602
Nikad osobno možda se nisu upoznali, ali svakako bi Ezri trebao biti poznat Wren, kad je već stalkao cure. Or not

Da su joj makli bangs, već bismo i mogli povjerovati da je to twin (zbog 7x01 s Hannom scenom), iako je to meni jako čudno kako se to sad odjednom s njim našla, a nisu se dogovorili preko telefona i sl za susret.
Karlo7 is offline  
Old 24.05.2017., 21:57   #9603
Jedva čekam da ovo mučenje završi više.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Old 25.05.2017., 19:02   #9604
Nije loša epizoda, sviđa mi se redateljski stil Troian.

Najzanimljivija mi je cijela situacija oko Arije... Mona je bila isto super, a ostale tuga, čemer, jad. Hanna s onim proserom o Haleb djeci, a do prije par ep Spaleb bio u igri...
Emily i Alison ko da su s Marsa sišle, ispada da im je A učinio uslugu...
Čini li se to samo meni da je Aria razgovarala s Paige? Glas mi je bio sličan...

Ezra je čudno izgledao kad je upoznao Wrena, vjerojatno fan boy moment jer ih je ipak sve stalkao za onu knjigu...
Čini mi se da bi Spencer mogla zmagliti u drugu zemlju s Wrenom, pa je zvala "doktora" da to sredi... Iskreno, nije joj to loš kraj, otići u Peru s Wrenom, bolje nego s Tobyjem ostati u Rosewoodu.

Detektiv mi je sumnjiv cijelo vrijeme, nadam se da neće njega podvaliti kao neku vrlo bitnu osobu sada...
Iduću ep se saznaje poveznica Lucasa i Charlesa, dakle, nebitno opet, potrošit će cijelu ep na tu priču... Iako ne bi me čudilo da AD nije 1 osoba, već 2. Lucas i Paige recimo, cijelu sezonu i pol hintaju na njih... uvijek su u pozadini... Nadam se da će Marlene otići sa stilom, sad je ionako gotovo, bar sad može nam dati priču koju zaslužujemo. Možda imam prevelika očekivanja, ali samo nek ima smisla.
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 25.05.2017., 20:36   #9605
Ja sam mislila da je Charles u tim godinama, u kojima je na slici, bio smješten u ludari, a ne vrludao po kampovima za dječake

I ja sam pomislila da je Ezri Wren poznat
@mid@l@ is offline  
Old 25.05.2017., 20:37   #9606
Ja sam mislila da je Charles u tim godinama, u kojima je na slici, bio smješten u ludari, a ne vrludao po kampovima za dječake

I ja sam pomislila da je Ezri Wren poznat
@mid@l@ is offline  
Old 26.05.2017., 06:56   #9607
Da, u pravu si. Inače maloljetnike koji su zatvoreni u psihijatrijsku ustanovu jer su opasni za sebe i druge puštaju tako van...

Uostalom, ne bi li Lucas i Alison trebali biti isto godište? Kako su sr onda uppznali i crtali kul stripove (znači, Lucas je trebao imati bar 7-8 godina za takve radove), a Charles je zatvoren kad je Alison bila beba i izašao je, i to na jedan dan, na nečiji ono rođendan...

Lud, zbunjen, normalnog nema...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 30.05.2017., 09:07   #9608
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
(znači, Lucas je trebao imati bar 7-8 godina za takve radove)..

Lud, zbunjen, normalnog nema...
Lucas i Mona napredna djeca

Spremni smo svakako za razočarano finale
Karlo7 is offline  
Old 31.05.2017., 16:58   #9609
Dakle, scena u kojoj HANNA urla na Spencer da kako se mogla napiti i pogriješiti je tragikomična... Žena koja je zabrljala vise.od svih njih zajedno i to kad.je.bila trijezna se sad našla trsit.

I onda onaj glupi komentar.Calebu da kakav je to jadan sustav napravio... Neke.stvari nakon nekog vremena ni nisu smiješne.

Spencer s Fureyem je baš bila mračna. Lajkam.

Aria u hoodici je bila bzvz.

Ali i Emily, bljuv na kvadrat.

Ovaj epilog s Lucasom i više nego očekivan...

Epizode idu, a oni se ne miču s mjesta...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 31.05.2017., 23:04   #9610
Trebali su ovo zavrsiti u 10 epizoda, ovo razvlačenje nema smisla. Okej, dobili smo Emison. Čekamo još i ostale, pogotovo da se Toby vrati u priču
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Old 01.06.2017., 19:19   #9611
evo jos jedan 7b promo https://www.youtube.com/watch?v=U4cJ1v1g7hg
Karlo7 is offline  
Old 03.06.2017., 00:45   #9612
Do prije nekog vremena bi nakon prikazane epizode odmah bilo najmanje dvije stranice komentara, sada jedva 2 posta 😂. E, bome su dosadile i 4 epke su i previse za izdrzati do kraja. Tj.epskog flopa garant.

Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
Arabea is offline  
Old 04.06.2017., 13:06   #9613
meni je uvijek ovo bilo glupavo, ali gledala sam jer sam se ipak zabavila malo.
ali zadnje epizode su nepojmljive... Emily i Ali i taj cijeli njihov slučaj su mi ogadili ovo što je preostalo od epizoda. proda svoja jaja i onda se čudi ko pura dreku što su se ekšli negdje oplodila. ups, da, oplodilo se i smjestilo na malo neočekivano mjesto - u uterusu cure koju oduvijek voliš. morbidan um koji je to osmislio.

Aria izvodi bijesne gliste...

trenutno su mi najzanimljiviji Spencer i Forey. on mi je baš kul.
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Old 05.06.2017., 10:48   #9614
Nije ona prodala jaja nego ih je zamrznula, a A. ih ukrao.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Old 05.06.2017., 15:54   #9615
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Nije ona prodala jaja nego ih je zamrznula, a A. ih ukrao.
Pa nije ih za sebe zamrznula. Donirala ih je i na njima zaradila novac.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 05.06.2017., 19:33   #9616
Hm, promaklo mi je to onda.
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Old 05.06.2017., 23:48   #9617
Prodala ih je da moze platiti skolarinu,ako se ne varam. Kad nije htjela priznati da nema para
Snow Fairy is offline  
Old 07.06.2017., 18:32   #9618
Ajme, ovo je katastrofa...

Marlenka fakat ima smisla pisati epske spjevove o ničemu.

Sad sam odgleda epizodu, a mogu je u jednoj recenici prepričati... Apsolutno ništa važno se nije desilo!!!

Spencer i Mary cmolje, Aria ko mutava cijelu epizodu, Caleb prodaje priče o epskoj ljubavi, a Mona skuplja lopate kad ne obilazi doktore s Emily... I ne zaboravimo Alison koja se eto malo pokupila kod Jasona.u New.York.

Nikad mi 10 epizoda nije trajalo dulje. Da ne gledam tjedan za tjedan, nema šanse da bi uspjela ovo odgledati do kraja...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Old 07.06.2017., 18:34   #9619
Na prvu sam malo povjerovala da je Mona AD... Onaj dancing skeč je potpuno nepotreban, jedino je mama Hastings bila dobra na kraju...
U cijeloj ep najbolja Mona... Ostalo preloše... Aria i nije neki A...

U idućoj izgleda doznaju da je Aria A, pretpostavljam da će se kasnije iskupiti do finala...
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Old 07.06.2017., 18:35   #9620
Na prvu sam malo povjerovala da je Mona AD... Onaj dancing skeč je potpuno nepotreban, jedino je mama Hastings bila dobra na kraju...
U cijeloj ep najbolja Mona... Ostalo preloše... Aria i nije neki A...

U idućoj izgleda doznaju da je Aria A, pretpostavljam da će se kasnije iskupiti do finala...
__________________
After all this time? - Always.

Motto
BlueSka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:05.