Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Pogledaj rezultate ankete: Koji su vam bili/jesu najbolji likovi u seriji?
Barry Allen / The Flash (Grant Gustin) 11 42.31%
Iris West-Allen (Candice Patton) 1 3.85%
Caitlin Snow / Killer Frost (Danielle Panabaker) 10 38.46%
Cisco Ramon / Vibe (Carlos Valdes) 9 34.62%
Harrison Wells / Eobard Thawne (Tom Cavanagh) 13 50.00%
Joe West (Jesse L. Martin) 2 7.69%
Wally West / Kid Flash (Keiynan Lonsdale) 0 0%
Ralph Dibny / Elongated Man (Hartley Sawyer) 4 15.38%
Cecile Horton (Danielle Nicolet) 0 0%
Edward Thawne (Rick Cosnett) 0 0%
Clifford DeVoe / Thinker (Neil Sandilands) 1 3.85%
Jay Garrick / Flash (John Wesley Shipp) 2 7.69%
Hunter Zolomon / Zoom (Teddy Sears) 4 15.38%
Nora West-Allen / XS (Jessica Parker Kennedy) 0 0%
Orlin Dwyer / Cicada (Chris Klein) 1 3.85%
Mar Novu / Monitor (LaMonica Garrett) 0 0%
Eva McCulloch / Mirror Monarch (Efrat Dor) 0 0%
Allegra Garcia (Kayla Compton) 0 0%
Chester P. Runk (Brandon McKnight) 0 0%
Ramsey Rosso / Bloodwork (Sendhil Ramamurthy) 0 0%
Martin Stein / Firestorm (Victor Garber) 3 11.54%
Ronnie Raymond / Firestorm (Robbie Amell) 3 11.54%
Patty Spivot (Shantel VanSanten) 2 7.69%
Eobard Thawne / Reverse-Flash (Matt Lestcher) 4 15.38%
Gorilla Grodd (David Sobolov) 1 3.85%
Netko drugi 1 3.85%
Anketa s višestrukim izborom Glasovatelji: 26. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2017., 12:41   #1721
Meni je scena kad H.R. umire toliko jadno odglumljena. Volim tog glumca još iz vremena kad je glumio u seriji Ed i pogotovo u 1. sezoni Flasha.
Ali ovo umiranje mi je bilo kao parodija.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 13:01   #1722
Pa to je takav lik, blesav, blesavo je i "umira".
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 05:23   #1723
Za razliku od odličnog finala Arrow-a, finalna epizoda 3. sezone Flash-a pomalo je razočarala i to u svojim zadnjim minutama.

Sama sezona je solidno odrađena, od Flashpointa, preko najboljih trenutaka iz crossovera, do samog finala. Ideja za antagonista u obliku Barryevog time remnanta iz budućnosti je zavidne kreativne razine.

Prvo sam mislio da tim neće uspjeti spasiti Iris pa da će zatim Flash ponovno otputovati u prošlost i sjebati timeline. No ipak Iris je spašena, ali čemu onaj idiotizam sa odlaskom u speed force. Potpuno nepotrebni teaser sljedeće sezone koji je narušio utjecaj i važnost svega onoga što je tim Flash cijelu ovu sezonu pokušavao postići. Epizoda je trebala završiti sa Barryem i Iris na kauču sa smješkom na licu. Happy End, svi sretni i zadovoljni. Najava sljedeće sezone u posljednjoj epizodi tekuće bez cliffhangera koji bi povezao priču kroz obje sezone je besmislen. Istu su grešku napravili i sa LoT-om.

Sezona je bila o spašavanju Iris, na tome je trebalo i završiti. Šteta, ali ponekad se nešto bolje nemože niti očekivati od producenata takvog kalibra.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zato sto izmedju glumaca kemije nema, pa bolje da su odvojeni.
Šteta, pogotovo ako se zna da Grant Gustin ima glumačke sposobnosti za takvo nešto kao što je pokazao u priloženom.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 09:46   #1724
Svaka sezona Flash do sada je završila s cliffhangerom za sljedeću.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 03:28   #1725
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Svaka sezona Flash do sada je završila s cliffhangerom za sljedeću.
Dobro, to je činjenica, ali da li je to uistinu nešto potrebno? S3 Arrow-a je završila sa Felicity i Oliverom u kabrioletu na putu na odmor, daleko od svega, zajedno i sretni. Zašto Barry i Iris nemogu dobiti jedan trenutak predaha, jednu sretnu završnicu sezone. 23 epizode spašavanja Iris da bi je Barry u zadnjim sekundama napustio. A što nam je sezona cijelo vrijeme poručivala? Da njihovi životi nemaju smisla ako nisu zajedno. Koji k.. su onda spašavali Iris ako nisu bili zajedno sretni 5 minuta.

Ništa to, to je njihova lakrdija, neznanje i pohlepnost. Sezona je trebala završiti sa Barryem i Iris na kauču u sretnom tonu, a ne u suzama svih prisutnih wtf.
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 09:09   #1726
Quote:
Cyathea Roka kaže: Pogledaj post
Dobro, to je činjenica, ali da li je to uistinu nešto potrebno? S3 Arrow-a je završila sa Felicity i Oliverom u kabrioletu na putu na odmor, daleko od svega, zajedno i sretni. Zašto Barry i Iris nemogu dobiti jedan trenutak predaha, jednu sretnu završnicu sezone. 23 epizode spašavanja Iris da bi je Barry u zadnjim sekundama napustio. A što nam je sezona cijelo vrijeme poručivala? Da njihovi životi nemaju smisla ako nisu zajedno. Koji k.. su onda spašavali Iris ako nisu bili zajedno sretni 5 minuta.

Ništa to, to je njihova lakrdija, neznanje i pohlepnost. Sezona je trebala završiti sa Barryem i Iris na kauču u sretnom tonu, a ne u suzama svih prisutnih wtf.
Pisci očito misle da je potrebno.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 09:20   #1727
Poanta nije shipanje, nego osjećaj stripa u seriji.
U stripu nitko ne završi "happly ever after", svaki kraj je početak nove avanture.
dobrimag is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 12:10   #1728
Jedino sta ja osjecam je potrebu da preskacem neke scene.

Strip i ova serija su sasvim nesto drugo.
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 13:40   #1729
Općenito mi se čini da se serije natječu koja.će imati napetiji cliffhannger i često to bude toliko loše napravljeno da sam ja.počela žuditi za normalnim krajem sezone. Nek uvedu problem već u prvoj epizodi iduće sezone, ali stvarno nije.potrebno svaku završiti s nekim čudom.

Hvala Bogu pa mi se čini da su to producenti i nekih serija već i ove godine skopčali.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 16:02   #1730
Meni je OK to s cliffhangerima .
Flash , Arrow i LOT svi završili s cliffhangerima .Jedino Supergirl nije završio na taj način , ali je završio s misterijem novog villana .
Meni OK .


Inače , neslužbeno je potvrđeno ono što i vrapci na granama znaju :

http://www.spoilertv.com/2017/06/the...-revealed.html
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 23:29   #1731
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Pisci očito misle da je potrebno.
Da pisci nešto misle serije bi kvalitetom konkurirale Marvelovim televizijskim izdanjima, a ovako je to u usporedbi s njima nekako bljedoliko. Doduše, s obzirom na uloženi novac takva razlika nije ni začuđujuća.

Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Nek uvedu problem već u prvoj epizodi iduće sezone, ali stvarno nije.potrebno svaku završiti s nekim čudom.
Upravo tako

Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Inače , neslužbeno je potvrđeno ono što i vrapci na granama znaju :

http://www.spoilertv.com/2017/06/the...-revealed.html
2 puta ga spomenuli pri kraju sezone, nema iznenađenja
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 08:02   #1732
Počelo snimanje 4 sezone :

https://twitter.com/FLASHProdOffice/...82536444149760

Dobili smo i naslov 1 epizode .
A garant da će ga izvući već u 1 epizodi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 12:30   #1733
Vjerovatno ce biti neki time skip tijekom kojeg su oni smislili nacin da ga izvuku van.
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2017., 17:36   #1734
Mislim da su i rekli da će biti 6 mjeseci unaprijed...ne znam odakle mi to sad na pameti...
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 00:04   #1735
Ova serija je imala smisla u početku dok se gledalo jedino kaj u njoj valja - noge od one male znanstvenice. Kad se na to navikneš, prestaneš gledat seriju.
a49 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:25   #1736
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 14:24   #1737
Hoce li to Wally glumit da je Flash? Naravno kao nitko nece primjetit.
__________________
Man seeks peace, yet at the same time yearning for war. Those are the two realms belonging solely to man. Thinking of peace whilst spilling blood is something that only humans could do.
ShampoO is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:12   #1738
Glumac je nešto mršav postao.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 21:04   #1739
U prvoj epizodi nove sezone vraća nam se PEEK -A-BOO .

http://www.spoilertv.com/2017/07/the...-revealed.html
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 21:30   #1740
ajmo daljee
Andy_KRS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:35.