Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 15:50   #6481
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

imam ih više od tebe
Vjerujem, jer sam prošle godine napravila čistku i riješila se priličnog broja ljetne obuće.

Ali isto tako nije isključeno da ću se sjetiti još kojeg para.
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:59   #6482
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
Žene, što ćete nositi sad kad je zatoplilo? kakve sandale nosite? vrtite isti par ili imate par njih koje rotirate?
Četiri para ravnih espadrila, jedne na petu, jedan par sandala na punu petu koje su udobne i više za svaki dan i dva para sandala na punu petu koje su neudobne, nisu za svaki dan i jebu mi milosnu majčicu, ali su prekrasne. I pun kuki tenisica, naravno.

Ne nosim ravne sandale, to mi na rijetko kome izgleda dobro, a i ne volim pokazivati stopala uokolo.
Old Jučer, 16:25   #6483
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Ja sam davnih dana skužila da je najvažnija frizura . Stavi bilo kakvu podrapanu krpu na sebe - ako si ošišana, ofarbana i počešljana, to je stil, ako nisi, to je klošarenje. Stavi fensi krpu, ako nemaš frizuru, izgledaš ko neuredno smeće.
jebi ga, zato nikad ni ne izgledam tip-top i moram stalno izmišljat što ću s odjećom
ja bih još dodala i ten, a ni on mi nije nikad bio besprijekoran

Quote:
Žene, što ćete nositi sad kad je zatoplilo? kakve sandale nosite? vrtite isti par ili imate par njih koje rotirate?
sandala imam puno, sve su ravne, nijedne još nisam nosila
2 para rimljanki (smeđe i zelene) koje se vežu oko gležnja, skroz ravni, tanki đon, nisu baš udobne, ali lijepo izgledaju
3 para koje nemaju taj skroz tanki đon i kao malo su udobnije, više sportski stil (tamno plave i dvoje dvobojne)
zadnje crne, kupljene prošli tjedan, su malo elegantnije
nekoliko pari platnenih tenisica; visokih i niskih
nekoliko pari balerinki
sandale japanke
sportske tenisice s rupicama
nisam još izvadila sve iz ormara u kom spavaju zimski san

Zadnje uređivanje mantisa : Jučer at 16:35.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 17:37   #6484
Quote:
MrsWallace kaže: Pogledaj post
Tako je, s tim da 99% vremena ispunjavam ova tvoja tri uvjeta, ali feniranje od strane frizerke takes it to the whole new level... S dobrom frizurom odem u pidžami do kioska, a osjećam se kao da sam od glave do pete u Dioru.
Ja kad dođem od frizerke uvijek mislim kako sam prelijepa bez šminke. kome treba šminka pored ovakve frizure

OT

bijela haljina sa svijetloplavim prugicama
15 dena
roze cipelice
teksas jakna
kockasta torba iste boje kao cipele
crveni ruž
sat
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:15   #6485
Danas: skinny jeans dosadni plavi, bretonka, žute starke. Ruksak jer sam teglila laptop uokolo.

A propos cipela i sandala, po Zagrebu sam uglavnom u starkama ili startasicama, ponekad u borominama jer su uzdignute od tla. Klasične sandale rijetko nosim u Zg jer je grad toliko prljav da mi se ne da ribati svaki put noge do koljena, a i bole me noge u nečem skroz ravnom. U petama još gore, naravno. Volim nešto u čemu mogu hodati i voziti bicikl. Imam dva para sandala onih samo s trakom preko prstiju, jedne rimljanke i jedne na vezanje. Plus japanke i birke. Ako nisam nešto zaboravila. Tako da mislim da neću kupiti ništa. Ok, možda koje borolete.

Jučer sam bila u prugastoj modro bijeloj haljini. Ljeto!
klonka is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:31   #6486
Ja sam bila danas u takvoj haljini i crnim balerinkama, smrznula se na poslu i sad sam se prehladila.

Htjela sam napisat kakve sve sandale imam, ali nisam baš sigurna.
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:53   #6487
zašto?
nemaš nijedne? jedne? sto jedne?

Anni, amori e bicchieri di vino. Non si contano mai. ❤
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:20   #6488
Kakve sve imam. To mi je uvijek iznenađenje pred sezonu, što se krije u ormaru.
Imam ravne bež, obične crne, crne s metalom nekakvim, bordo, tirkizne, s remenčićima u raznim bojama, plave na petu i ne mogu se dalje sjetiti. Sve se vežu oko članka, osjećam se izgubljeno ako nisu takve.

I s balerinkama sam tu negdje s brojem.

Tješim se da je većina bila za oko 30kn.
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:37.