Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2015., 18:50   #801
Quote:
DiGioia kaže: Pogledaj post
Imaš u Importaneu na glavnom. Super rade i jeftini su za takve stvari.

ukupno su 3....ako mislite na onu na koju ja mislim(u samom prolazu,ne na katu ili u podrumu!)držim da su bahate bićez (rade vlasnica i podanik joj) koje deru ko manijaci....jedna u kvartu mi je za iste prepravke uzela 40 kn za što bi me Importanne bijać uzela 100...imam par vrlo neugodnih iskustava i od sada uvijek pitam prije koja bi cijena bila...
danas sam pak u kvartu htjela SAMO FAKIN porubiti 2 tanke pamuk/elastan potkošulje koje sam sama odrezala 4 cm, jer su mi bile predug...konačna cijena- 60 kn za obje??a potkošulju sam platila 20 kn u HM-u...
mislim, danas kad je robica toliko jeftina da ti se s..e,biti tako neuviđavan??
sorkač,meni je to jači rip off....

tip sam vrlo korektne mušterije koja svakoj krojačici i adekvatno zahvali(i novcem i kakvom sitnicom) a dolazim gotovo svaki tjedan...i nažalost sam odselila iz Maksimirske od svoje drage Dade koja je u svemu bila super.....
svaki tjedan ostavljam malu svoticu i vjerna sam mušterija...
ali valjda je bitnije u komadu uzeti veću količinu love nego zadržati mušteriju koja je redoviti platiša...
i ta sranja sa cjenicima si mogu mačku o rep objesiti...nabijem ih....
svakako mogu čuda raditi i manipulirati cijenama ali su bahate i bezobrazne...
odlazim od jedne do druge i svaka se ubezobrazi do boga nakon par usluga...
p.s. nisam balavurdanka i na krojenju i šivanju skoro mogu diplomirati...znam svojstva materijala, potrebno vrijeme, način šivanja,porubljivanja i xy stvari,pa da ne duljim

ima li netko za preporučiti krojačicu blizu Glavnog a da nije bahata otimačica para za običan porub?

thanx)))
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2015., 22:50   #802
Pozdrav!

Ovako, zna li netko od vas gdje bi se (i bi li se uopće mogla) u Zagrebu kupiti tkanina afričkog/tribal/masai uzorka?

Nešto slično ovome: http://visuta.com/hash/thumbs/f/5/6/...-132122537.jpg
da prevladavaju crvena i narančasta boja.

Hvaala.
__________________
Draco dormiens nunquam titillandus.
snapeforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 15:55   #803
Molila bih preporuke za dobru krojačicu u centru ili širem centru Zagreba po mogućnosti (ali nije nužno, ako znate za neku stvarno dobru i dalje), može preporuke na PP naravno.

Ovdje je pisala neka cura i preporučivala svoju mamu, krojačicu na Malešnici, sad ne mogu naći post i nemam vremena baš tražiti (ako cura još zalazi na forum, bila bih joj zahvalna da mi javi da li njena mama još radi i ostavi kontakt).

Je li joj netko odlazio, pa da napiše osvrt kako je bio zadovoljan?

Nisam primijetila, puno je pitanja i traženja dobrih krojačica, a malo je bilo odgovora.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2015., 20:17   #804
da li netko ima krojačicu koja bi mogla bundu od umjetnog krzna pretvoriti u meni odgovarajuće mjere..treba je skratiti i malo je suziti...
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2015., 17:16   #805
Preporuka

Preporuka za tetu krojačicu u Kordunskoj 7 (prizemlje) u Zagrebu
Gospođa se zove Kaja Vučković
blaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 20:00   #806
Pozdrav ☺
U potrazi sam za krojačicom koja mi može sašiti vjenčanicu, pa bi molila broj od tete u Remetama na pp.
Hvala
ajdeopet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 21:26   #807
Zahvaljujem
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2015., 15:49   #808
Pozdrav,
Trebam krojačicu koja mi može što povoljnije skratiti i suziti haljinu, na potezu maksimir-trg bana jj (može i okolica). Haljina je od nekog šifona običnog, bez naramenica, tak da je jednostavno, a danas sam se raspitivala i neki bi to za 100 kn napravili, ja idem do max 60
Hvala
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2015., 23:16   #809
Remete krojačica

Bok, i ja bih molila kontakt od gospođe iz Remeta. Hvala
Lakirana Lea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 10:52   #810
Ima možda netko prporuku za Novi Zagreb (Dugave-Travno) ili Savicu?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 14:50   #811
Pozdrav,
i ja bi molila broj krojačice u Remetama, hvala unaprijed.
Ivkica03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 02:38   #812
Za sitne popravke mozete se meni javiti. Zivim na Ljubljanici
b e z i m e n a is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 09:35   #813
Pozdrav,

može i meni broj od krojačice u Remetama?

Hvala!
__________________
You've got to promise not to stop when I say when
scorp is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2015., 14:51   #814
Što mislite koji je ovo materijal i koji bi dobro išao za ovakvu haljinu, kao i gdje ga kupiti? http://fashionsizzle.com/wp-content/...ue-opening.jpg
__________________
Amor Vincit Omnia
LadyDanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 16:19   #815
evo preporuka za novootkrivenu krojačicu u Importanne centru (''Šav po šav''...tak nekako)...kat, kod nekakvog odurnog kafića (nekakva zalagaonica pri samom kraju centra je blizu)-žena radi bog bogova!!!odnosila sam joj barem 10 stvari na popravak i svaka je savršeno sređena...
(čak i jedan predubok grudnjak, đizs,mislila sam da će me otpiliti, no ona uredno uzela, napravila ušitke i to za 10 kn!!)...ispalo SUUUPER!

eto, napokon netko ok, cijenom ,brzinom i kvalitetom rada:=))))
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 16:06   #816
Zna li netko gdje u ZG popraviti torbe, imam par jako dragih ali su im ručke otišle.
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 22:13   #817
Trazim krojac/a/icu s podrucja Maksimir/Ravnice/Svetice majstora za sivanje suknji.
Danielac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2015., 20:33   #818
Znaci trebam sašit 4 haljine za djeveruse. Ukupno s materijalom bi platila 2.000kn ako ima zainteresiranih krojacica tu nek mi se jave porukom.haljene bi bile naprijed krace a iza duze. Gore v izrez. Chiffon materijal ili nesto slicmo.
lilaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2015., 19:07   #819
Ispravak 1.200 ipak mi je 2000 previse, model saljem u poruci ako nekog zanima
lilaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2015., 22:37   #820
tražeći krojačicu tu na temi nisam uspjela doći do korisnog podatka u kratkom vremenu koje sam imala, pa mi je upao u oči jedan od postova s oglasima. nisam požalila, topla preporuka za Aidu

budući da ima banner pretpostavljam da može i link

gospođa ima šnajderaj na srednjacima, divna je, simpatična, ima vrlo povoljne cijene, šiva iz crteža (doslovno, kćer je došla s modelom koji je sama nacrtala), sve kuži, ima dobre preporuke za materijale i dućane, točna, susretljiva...vjerujem da nećete požaliti.
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:59.