Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2009., 08:37   #81
Quote:
:Serpiente: kaže: Pogledaj post
Jel ima netko iskustva sa tattoo shopom ''crni''? Navodno je jako dobar i ne preskup...planiram se tetovirat ali ne znam di da odem. Čuo sam za ''Zagreb'', ''Gandalf'' i ''Crni'' u Zagrebu pa ako netko može preporučit. Hvala
U Tratinskoj, malo dalje od Zagreba (prema placu) ti je Roby&Senf.. Preporučam njih ili Gandalfa u Gundulićevoj..

Čula sam još za Godina Zmaja (Negdje u dubravi - nemam pojma postoji li to još)..

Crni nemam pojma tko je.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 09:00   #82
ja sam čuo (i vidio ) radove od crnog (on ti je u medulićevoj gore poslje dalmatinske ) i izgledaju super
ja sam radio u misfitu,super mi je ispala,ali oni su se preselili nekud
sad još gledam dal ići kod crnog ili robija
godina zmaja ti je prije europatrajda kad ideš prema sesvetama

koliko sam primjetio najskuplji je zagreb
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 09:51   #83
tattoo studio crni

Quote:
:Serpiente: kaže: Pogledaj post
Jel ima netko iskustva sa tattoo shopom ''crni''? Navodno je jako dobar i ne preskup...planiram se tetovirat ali ne znam di da odem. Čuo sam za ''Zagreb'', ''Gandalf'' i ''Crni'' u Zagrebu pa ako netko može preporučit. Hvala
meni je frend radio kod njega cijelo rame, prijelaz na ruku i potkoljenicu i crni mu je super napravio sve bez ikakvih komplikacija... dok sam ja svoju radio kod zeleta u tattoo studiu zagreb u tratinskoj i sve je prošlo super.. ipak ti preporučam zeleta jer znam iz osobnog iskustva...
__________________
...života mog je sreća sva i ljubav najveća...
TommyZgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 21:39   #84
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ja sam čuo (i vidio ) radove od crnog (on ti je u medulićevoj gore poslje dalmatinske ) i izgledaju super
ja sam radio u misfitu,super mi je ispala,ali oni su se preselili nekud
sad još gledam dal ići kod crnog ili robija
godina zmaja ti je prije europatrajda kad ideš prema sesvetama

koliko sam primjetio najskuplji je zagreb

evo, i ja jučer čula za Crnog.. baš sam spomenula ovaj topic.. morat ću malo navrnuti..

Robija ti mogu preporučiti - meni je napravio nadogradnju starog tribala jednim velikim preko ramena i drži se ko beba za zvečku.

Al ipak ostajem pri tome da su Buncek i Stela carevi.
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 21:46   #85
pozz ..sorry svima šta ovako upadan..al naišla san na ovu temu koja me iznimno zanima...tila bi se tetovirat no imam nekoliko keloida na leđima....dermatologinja mi ne preporučuje pirsanje ni tetoviranje...no nije baš nešto suvremena i nisan nešto posebno zadovoljna njezinim radom...koliko sam čula u starijih osoba taj se problem povlači i može bezproblema učiniti nešto takvo na tijelu samo mora biti oprezniji..no ugl ...zanima me zna li netko stranicu nekog dermatologa ili tattoo studija i sl di mogu postavit takvo pitanje ili ako je već netko upućen u nešto takvo ?..unaprijed tnx na odg ako se tko potrudi odg =)
miss.vain \m/ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 19:57   #86
pozdrav.ja bi tetovirala havajskog morskog psa,jel ima ko kakvu sliku ili sajt?i jel mi ko može objasniti što to znaći jer svaka havajska tetovaža ima neko značenje.hvala
mirica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 20:08   #87
Quote:
mirica kaže: Pogledaj post
pozdrav.ja bi tetovirala havajskog morskog psa,jel ima ko kakvu sliku ili sajt?i jel mi ko može objasniti što to znaći jer svaka havajska tetovaža ima neko značenje.hvala
ovo ti je malo bedasto pitanje, ako već želiš tetovažu, googlaj.. nećeš valjda tetovirat prvu sliku koju vidiš.. Poanta tetovaže je da bude jedinstvena, jelda?
__________________
"...treating illnesses is why we became doctors, treating patients is what makes most doctors miserable."
lucidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 18:10   #88
skidanje tetovaže

Pozdrav ljudi.
Imam tetovazu sad vec stvaaarno dugo i nekak je prestala djelovat u onom svijetlu u kojoj sam ju stavila.
Još od prvih trenutaka je za mene predstavljala puuno vise od 'imam tetovazu i sad sam faca' izgovora - ali dosao je trenutak kad sam ja odrasla i kad sam shvatila da mi vise 'ne treba' ....
tim vise kaj svi imaju slicnu tetovazu jer im to valjda dize ego ili kaj ja znam....

enivej - jel netko zna kako se to i gdje moze napraviti - skinuti tetovaža, ali onak, da je fakat nema, a da pri tom moja koza ostane na meni i da nemam oziljak cijeli zivot...?
oOivanaOo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 21:34   #89
oi,oi!

imam pitanje..sad cu krenut na fax na jesen.i stvaaarno bi se htjela tetovirati..male tetovaža cca5-10 cm na podlaktici..ali me brine malo jer kazu da tetovaze utjecu dosta na zapošljavanje..pa da se ne zeznem..jel to stvarno istina..? da me neko nece htjet primit?

inače upisala sam Pedagošku ak.

tnx xxx
__________________
..:Nisu Svi Koji Lutaju Izgubljeni:..
ZveČka OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 22:29   #90
Quote:
ZveČka OH kaže: Pogledaj post
oi,oi!

imam pitanje..sad cu krenut na fax na jesen.i stvaaarno bi se htjela tetovirati..male tetovaža cca5-10 cm na podlaktici..ali me brine malo jer kazu da tetovaze utjecu dosta na zapošljavanje..pa da se ne zeznem..jel to stvarno istina..? da me neko nece htjet primit?

inače upisala sam Pedagošku ak.

tnx xxx
dobro ti kažu. jasno, sve ovisi o tome koliko sreće imaš i na kakvog poslodavca naletiš.. podlaktica je tricky mjesto jer ćeš u toplijem periodu teško prikriti ako to bude potrebno.. nadlaktica još donekle, ali i to je jebada jer moraš pronaći majice kratkih rukava koji su pak dovoljno dugi da prekriju..

tak da dobro razmisli.. ja nisam imala problema sa zapošljavanjem, ali sam tijekom rada u firmama znala dobivati kritike i zahtjeve da sakrijem tetovaže..

tu dosta ovisi i o tvome stavu. ja se ne dam smesti - ko ih šiša.. sama procijenim kad je potrebno malo kamuflirati sve te tetovaže..ostatak vremena derem po svome pa kome se ne sviđa, nek ne gleda.

a ti ćeš vjerojatno raditi u prosvjeti.. znači, stroži kriteriji, nego u nekim drugim djelatnostima.. tako da - razmisli o mjestu koje ćeš tetovirati.
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 02:21   #91
Quote:
ZveČka OH kaže: Pogledaj post
oi,oi!

imam pitanje..sad cu krenut na fax na jesen.i stvaaarno bi se htjela tetovirati..male tetovaža cca5-10 cm na podlaktici..ali me brine malo jer kazu da tetovaze utjecu dosta na zapošljavanje..pa da se ne zeznem..jel to stvarno istina..? da me neko nece htjet primit?

inače upisala sam Pedagošku ak.

tnx xxx
uff, ja sam na PMF-u i imam isti "problem".. Ja bi ti preporučila da pronađeš neko mjesto gdje to neće biti toliko vidljivo..
Ja kao budući profesor si nesmijem dozvoliti da se vidi, tako da moja tetovaža ide malo poviše guze..
jako su osjetljivi na to kod zapošljavanja, pogotovo kad je žena u pitanju, tako da ono.. i ne optužujem ih ni najmanje..
razmisli, ako te usrećuje, usrećit će te i na nekom drugom mjestu!
Miary is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 23:28   #92
Meni tuđe mišljenje (tipa poslodavčevo) ne bi ništa značilo. Uvijek postoji odjeća kojom možeš kamuflirati takvo što, osim ako se radi o tribal vinjeti posred čela
Veći problem bi mi bilo dijete jednog dana kojem bih sigurno bila jedna od onih "kul" mama i definitivno manji autoritet (ne pucam na nikoga od vas, ali znam neke primjerke sa majanskim suncima na dekolteu čije petnaestogodišnje kćeri na pupku imaju čajniz znakovlje i slično ).

Mana njih je trajnost i beziznimna deformacija tijekom godina. Koža neće uvijek biti mlada, napeta a ni mišići pod njom lijepi i oblikovani. Ne želim zamišljati sve ove nadguzične tribale za jedno 50-ak godina
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2009., 23:35   #93
ako mislis na lasersko dugotrajan ti je to proces. ali mislim i jedini koji ce ti najmanje ostetit kozu. ja sam bio na 2 tretmana i uskoro bi trebao na treci. tetovaza mi je mala i na nekim mjestima je nestala, al vecinom je samo izblijedila oko 20-30 %. imas mislim mjesta u zg-u gdje to mozes radit, progooglaj malo. ja radim u bosni jer je puno jeftinije. javi se na pvt ako te jos sto zanima.
Traceur is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 08:07   #94
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Meni tuđe mišljenje (tipa poslodavčevo) ne bi ništa značilo.
Isto kao što poslodavcu ništa ne znači tvoja kul tetovaža i primi nekog drugog na "tvoje" mjesto tete u vrtiću.
svakak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2009., 08:26   #95
Quote:
svakak kaže: Pogledaj post
Isto kao što poslodavcu ništa ne znači tvoja kul tetovaža i primi nekog drugog na "tvoje" mjesto tete u vrtiću.
Pročitaj malo bolje post koji sam napisala, naglasak je na odjeći.
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 00:56   #96
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Pročitaj malo bolje post koji sam napisala, naglasak je na odjeći.
da...ali kad je vani plus 50, prisjedne ti i tetovaža i sve.. vjeruj mi na riječ.
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2009., 19:24   #97
Quote:
njasa kaže: Pogledaj post
kad dodes u tatoo studio daju ti dokument da ga procitas i potpises u njemu ti je sve lipo objasnjeno. ako je studio dobar, ne brini za nikakve bolesti (preko tatoo igle se moze dobit hepatitis, hiv). cjena ti ovisi o velicini tetovaze, jeli koristena samo jedna boja ili vise, i koliko je kompliciran motiv. ja iman crnog zmaja oko 13 cm platila sam 500kn.
ako ne trpis bol nemoj se ic tetovirat jer uaaaaasno boli! ako si mazohist uzivat ces i tit ces jos (ja ocu jos )

krv mozes dat tek nakon godine dana. ali ja nisam rekla da sam se tetovirala pa sam nakon misec dana dala krv (neodgovorno od mene)
joj ja sam osjetljiva na bol jako, ali bi se svejedno tetovirala na gornjem djelu leđa. stvarno tako jakoo boli??
marty_19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 17:26   #98
Tetoviranje i lijekovi

Jel bih mogao imati problema ako ću raditi tetovažu a uzimam cipralex? Znam da se većina lijekova ne bi smjela konzumirati prije tetoviranja a ne znam jel i cipralex spada u tu skupinu. Čuo sam različita mišljenja o tome...
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos
firestarter_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 01:04   #99
Quote:
firestarter_17 kaže: Pogledaj post
Jel bih mogao imati problema ako ću raditi tetovažu a uzimam cipralex? Znam da se većina lijekova ne bi smjela konzumirati prije tetoviranja a ne znam jel i cipralex spada u tu skupinu. Čuo sam različita mišljenja o tome...
ma nikakvi lijekovi nemaju veze s tetovažama.. ne brini.
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 01:05   #100
Quote:
marty_19 kaže: Pogledaj post
joj ja sam osjetljiva na bol jako, ali bi se svejedno tetovirala na gornjem djelu leđa. stvarno tako jakoo boli??
da
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:13.