Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2009., 11:23   #1
Ornament dućan

Ornament u lovackom rogu me odusevio, al dal se moze naci tak nesto na internetu? Neznam sta da trazim, pa moze mala pomoc
Seumyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 23:41   #2
Jel možeš napisati točnu adresu?!
Ja sam na ljetovanju poharala njihov dućan u Malom Lošinju, pa me baš zanima gdje su u Zagrebu da nastavim
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 23:56   #3
dućan je prva liga,već dosta dugo kupujem u njemu,predivnih stvari ima,imam njihovu torbu,tuniku,nakit,drvene skulpture,maske,guštere...,odličih stvari ima

ma lako nađeš,kad ideš od trga na desnu stranu ti je ko prolaz-lovački rog,ma skužit ćeš-unutra je i s lijeve strane swatch dućan ima i kafić...
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 01:35   #4
mislim da je ilica 14 ili 17, točno preko puta terranove ti je lovački rog(jegerhorn) i ideš kroz taj prolaz do kraja, s jedne strane je ornament, a s druge isto sličan dučan (lila)....u istom tom prolazu je još jedan ornament (kids ako se ne varam) i znaju imat snižene torbe i marame...ja sam si ubola palestinku za 30kn, doduše s mrtvačkim glavama, al i tak ju nosim ko šal pa se ne kuži....
ludacha193 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 01:37   #5
ja sam si zadnje kupila predobre hlače...široke su, onak ko šos-hlače, a na kraju nogavica imaju ogromne cvijetove...preudobne su mi...
ludacha193 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 22:29   #6
Hvala vam puno, cure. Sad točno znam di je to
Isabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 22:39   #7
i na pocetku varsavske ima slican ducancic, ali s puno manje stvari.

sto se tice ornamenta&trgovine preko puta njega..kupujem u ornamentu vec par godina, ali u zadnje vrijeme mi se puno vise svida lila, imaju fora suknjica, haljina, torbi

Zadnje uređivanje caffeine junkie : 08.08.2009. at 22:45.
caffeine junkie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 00:11   #8
a ja obično kad idem onda idem u ornament, u lili nisam bila dugo...ali slijedeći put ju opsjedam

a stvarno...jel zna netko neki on-line shop??? (sigurno tako neštp ima na e bayu, al što upisati u onu kučicu, da ne moram pregledavat 500str???)
ludacha193 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 11:26   #9
nikako ne uspjevam pronaci on-line shop sa slicnim proizvodima kao ornament
Seumyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2009., 13:04   #10
http://www.kura-kura.eu/hr/


nešto malo imaju...
Gear is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2009., 15:53   #11
ja obožavam ornament!! šteta šta nemaju stranicu na netu!
morning_dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2009., 00:12   #12
zapravo šteta što nema neki web shop iz vana, sa malo više stavri jer bi sigurno bilo jeftinije...ima nešto i po e bayu, al nije pregledno i moraš se dobro pomučit i razvit mozak da se sjetiš koje sve pojmove upisat....

evo prije 2-3 tjedna sam se vratila iz lisabona, ljudi moji, kojih tamo stvari ima, u tom 'india' stilu...ja sam morala kupit još jedan kofer da sve doteglim natrag...u ogromnom shoping centru jedan kat samo s takvim 'dućanima', zapravo su to kiosci...meni je trebalo 3h da sve to obiđem, s tim da ništa nisam probavala, jer hlače su sve univerzalne, majce su bile od oka...torba u svim bojama, veličinama, oblicima i skoro u pola jeftinije...palestinke po 2 i pol eura (nisu orginal, al nisu ni one iz ornamenta orginal), a ja budala kupila samo ljubičastu i zelenu, sestra me htjela pojest....ali u cijeloj toj ludnici jednostavno nisam ostala pri zdravoj pameti...uglavnom, da se moram negdje preselit išla bi u lisabon...ljudi na cesti te ne gledaju čudno...50% ljudi fura te neke alternativne stilove (nije bitno dal su domaći ili turisti, ali grad je presavršen)...odmorila sam se od ovih zagrebačkih klonova i dućana u kojima je ista roba, samo drugi natpis...ima tog i tamo, naravno, ali ima i ovakvih 'kvartova' kakvih nažalost, kod nas nema...

malo sam otišla s teme, ali oprostite...
ludacha193 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 17:52   #13
Quote:
ludacha193 kaže: Pogledaj post
zapravo šteta što nema neki web shop iz vana, sa malo više stavri jer bi sigurno bilo jeftinije...ima nešto i po e bayu, al nije pregledno i moraš se dobro pomučit i razvit mozak da se sjetiš koje sve pojmove upisat....

evo prije 2-3 tjedna sam se vratila iz lisabona, ljudi moji, kojih tamo stvari ima, u tom 'india' stilu...ja sam morala kupit još jedan kofer da sve doteglim natrag...u ogromnom shoping centru jedan kat samo s takvim 'dućanima', zapravo su to kiosci...meni je trebalo 3h da sve to obiđem, s tim da ništa nisam probavala, jer hlače su sve univerzalne, majce su bile od oka...torba u svim bojama, veličinama, oblicima i skoro u pola jeftinije...palestinke po 2 i pol eura (nisu orginal, al nisu ni one iz ornamenta orginal), a ja budala kupila samo ljubičastu i zelenu, sestra me htjela pojest....ali u cijeloj toj ludnici jednostavno nisam ostala pri zdravoj pameti...uglavnom, da se moram negdje preselit išla bi u lisabon...ljudi na cesti te ne gledaju čudno...50% ljudi fura te neke alternativne stilove (nije bitno dal su domaći ili turisti, ali grad je presavršen)...odmorila sam se od ovih zagrebačkih klonova i dućana u kojima je ista roba, samo drugi natpis...ima tog i tamo, naravno, ali ima i ovakvih 'kvartova' kakvih nažalost, kod nas nema...

malo sam otišla s teme, ali oprostite...

aaaa... povedi me sa sobom sljedeći put!!!
__________________
Svaki čovijek dijete je svojih postupaka!!! :)))))
morning_dew is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 20:01   #14
Meni je Ornament grozomorno skup Nadjem tu i tamo nesto simpaticno tamo, no obicno to bude puno preskupo. Osim nekih thai hlaca ribarskih itd.
Minne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 20:06   #15
joj i ja bi natrag vjeruj mi....da, skup je...o tom i pričam...kod njih palestinka 75kn, u madridu/lisabonu 20kn...helooo, ko je tu lud...kod nas ima premalo takvih dučana, pa nema konkurencije i mogu si to dozvolit....
ludacha193 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 22:29   #16
Postoji li ornament u Osijeku? ili nesto slicno? mislim da sam nacula nesto..
i ako netko od osjecana mozda zna i radno vrijeme??
Malice is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:45   #17
Ornament ima bezobrazno skupe stvari, jedino se nadje stogod kad imaju sniženje po ljeti npr.
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 15:50   #18
gdje je taj ornament uopće? lovački rog? ima jedan manji dućančić u oktogonu, nađe se fora stvari, samo kaj nema veliki izbor artikala. i čini mi se da je jeftiniji od onih u lovačkom rogu.
exitmusic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2009., 16:10   #19
da, ornament je u lovačkom
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 00:42   #20
Quote:
Cae Fae kaže: Pogledaj post
Ornament ima bezobrazno skupe stvari, jedino se nadje stogod kad imaju sniženje po ljeti npr.

joooj, dajte mi onda neki koji nije skup... aaaaa
ja samo i takve stvari nosim...
imate kaj za preporučit jeftinije???
__________________
Svaki čovijek dijete je svojih postupaka!!! :)))))
morning_dew is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:28.