Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2013., 19:28   #41
Quote:
kendikein kaže: Pogledaj post
Dupli za scenarista koji je negativcu Srbinu dao ime Zamani i za casting nekog tipa s fejk ruskim naglaskom u toj ulozi. Koji amaterizam.
Rade im je bio preskup?
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2013., 20:42   #42
spader mi je zasad jedini iole zanimljiv, agentica previše generička. poveznica s jaganjcima se mogla još bolje iskoristiti da su posudili malo više creepy i mračne atmosfere tog filma, manje akcić atmosferu koja me odbila i od criminal minds u posljednjim sezonama.
__________________
srce bi, da može misliti, stalo
pitseleh is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 12:25   #43
meni super ova nova epizoda, zanimljiva od pocetka do kraja, makar mi je odma nekak bila sumnjiva ova humanitarka, nekako je mirisalo da Redington zapravo hoce nju ekspozat (vjerojatno kao i svi zivi procedurali, cim vidis jakog guest stara, odma znas da je kriv )....

al super mi je, bolja od prve, Liz je jako lijepa a Redington jako kul.
i ekipu si je doveo, tako da i to postaje zanimljivo.

i da, mjuza mi je zakon, ubacivanje nekih rock-blues-kajgod klasika koji nemaju veze sa scenama mi je bas super zapravo.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 15:29   #44
da, ovo ću definitivno pratiti. zasad je serija super
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 21:30   #45
Lajkam i drugu epizodu, baš je brzo prošla... Glazba je i dalje ok... Nemam neke zamjerke... Samo se nadam da ne bude previše predvidljiva, ove dvije epizode su ispale sasvim ok, a za dalje budemo vidjeli...

ps. Liz mi ima nekako čudnu frizuru, kao da nije njezina kosa...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 21:40   #46
Sympathy for the devil. Prvo u Sleepy Hollow, sad i ovdje. Ne znam gdje je bolje sjela.

Uglavnom, Spader i dalje u elementu. Agentica je ostavila smiley face i odlučila se samo za, po meni bolju, verziju okrutne agentice.

Malo me dijelovi podjećaju na Hustle, kad vidimo Spaderove pomagače kako se muvaju okolo naokolo.

I slažem se sa sonjom. Jak guest star = glavni krivac.
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 21:50   #47
Zaspala sam deset minuta pred kraj.
A ja tako volim Spadera...

A u drugoj epizodi se zločeste stvari navodno događaju u Damasku. Ameri čisti ko suza, naravno. Samo Sirijci, Srbi i ostali zli momci na udaru...

Ma daaaaj.

Možda pogledam tu drugu epizodu jednom kad je već imam, ali ovo je ogromno razočaranje. Ja tako volim Spadera. Što mu je ovo trebalo.
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 22:32   #48
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Sympathy for the devil. Prvo u Sleepy Hollow, sad i ovdje. Ne znam gdje je bolje sjela.
znači nisam jedini
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2013., 23:00   #49
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Sympathy for the devil. Prvo u Sleepy Hollow, sad i ovdje. Ne znam gdje je bolje sjela.
Quote:
gemk kaže: Pogledaj post
znači nisam jedini
+1
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 07:41   #50
Quote:
gemk kaže: Pogledaj post
znači nisam jedini
Ne.
Ko as na desetku je sjela!
__________________
“Success is not final, failure is not fatal: it is the courage to continue that counts.”
Misery24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 11:09   #51
Dobra je ep bila. Nisam predvidio kraj, ne volim razmišljati kao drugi da ako je poznati glumac u seriji da to mora značiti nekaj extra.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 11:46   #52
Malo mi je u ovoj epizodi ispalo sve "prelagano" sa raskrinkavanje humanitarke (btw, Isabella Rosellini se jako postarala)....iako mi se sve vise svidja taj odnos izmedju Redingtona i Lizzy (i sve sam sklonija onoj teoriji da je on u biti njen otac).
Drago mi je opet vidjeti Parminder Nagru (posljednji put sam je gledala u ER), nadam se da ce se jos pojavljivati
Uglavnom, nastavljam gledati, ovo mi je sad draze nego vec pomalo ofucani Homeland...
Sakura is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 17:53   #53
Quote:
Misery24 kaže: Pogledaj post
Sympathy for the devil. Prvo u Sleepy Hollow, sad i ovdje. Ne znam gdje je bolje sjela.
Ova stvar je izlizana već dvadeset godina. Kad su je stavili na početak 2. epizode s kadrovima ah toliko predvidljivo otmjenog Spadera isprekidanih onim nekim nasiljem, ugasila sam sve skupa. Ova pjesma je neizmjerno bolje uklopljena u Intervju s vampirom, a ovdje znači samo da je onaj tko je birao muziku igrao na sigurno.

Jedan od razloga što ovo nisam imala želuca gledat upravo su ti Stonesi tu.

Spader, Spader, lama azavtani?
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 19:40   #54
ili joj je on otac, ili joj je ubio oca, ili joj je otac jos ziv pa se nalazi na njegovoj listi
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 20:02   #55
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post

Spader, Spader, lama azavtani?
Ovo mi je već treći šok istog uzroka.

Prvo Esposito u Revolution. (bijah uvjerena da će nakon Gusa moći birati što god poželi. A on odabrao to.)

Onda Norris u Under the dome. Božemisprosti.

I sada Spader ovdje.

Što je sljedeće? Dolph Lundgren u drami Tennessee Williamsa kao protuteža ovome?

Ode sve vrit. Još se samo u Spaceya mogu pouzdati.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 20:18   #56
Meni je druga slabija od prve. Zapravo, nije baš slaba epizoda kao epizoda već vidim da idu na: jedan slučaj - jedna epka i tako. Mislim, znala sam to čim sam pročitala sadržaj serije, ali sam gajila 1% nade da neće bit tako.

Ako se serija razvuče na više sezona, slobodno mogu samo gledat zadnje epke jer će se u njima otkrivat stvari - tipa tko je njoj Spader i tako to, ovo ostalo meh.

I glavna ženska mi i dalje ne ostavlja neki poseban dojam. Ali lijepa je, I'll give her that.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2013., 20:36   #57
prva epizoda mi je fino sjela, druga malo slabija.
nemam neka očekivanja prevelika za seriju, zasad mi je za ubit vrijeme.
__________________
It must be humbling to suck on so many different levels.
dead_end is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2013., 22:20   #58
Thumbs down 1/10

Katastrofalno loša serija. Što li je Spaderu ovo trebalo? Glavna glumica je nešto najgore što se dogodilo televiziji još od pojave Stevena Seagala. Niti zrnca karizme, niti zrnca glumačkog umijeća. Druga epizoda je bila puna besmislenih kadrova (vlak, susret na obali, razgovor u podzemnoj, stavljanje tepiha na kojem su već stol i stolice, opet susret na obali, skok sa zgrade, muž izlazi iz bolnice - bez riječi,...). Ma ne da mi se nabrajati. Vjerojatno će se sada u svakoj epizodi događati nešto vezano za neku osobu koja baš sada planira neki napad. I gle sreće, on je baš sada tu kako bi ju spriječio. Što prije želim ovo zaboraviti. Čak je i Revolution bolje započeo. Prestrašno.
__________________
2001 & Echoes
iggy888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 00:37   #59
Dobili su punu sezonu od 22 epizode.

Quote:
James Spader & Co. will have plenty of time to keep chipping away at The Blacklist, now that NBC has granted the freshman drama a full-season order of 22 episodes.

Across its first two airings, The Blacklist has averaged 12 million total viewers and a 3.6 demo rating. Its series premiere added 4.4 mil via Live+3 DVR playback, the largest such gain for any broadcast network telecast.

“The many layers of Red Reddington and his mysterious reasons for getting into bed with the FBI seem to be fascinating to fans of this show,” says NBC Entertainment boss Jennifer Salke. “With great talent like James Spader and Megan Boone on board, as well our stellar executive producers and the whole cast and crew, we believe this outstanding series will continue to make NBC a big destination on Monday nights.”
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2013., 10:27   #60
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Dobili su punu sezonu od 22 epizode.
Odlično. Serija je kvalitetna, samo nek zadrže srž.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.