Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2017., 10:47   #6521
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Tunjica na to će biti još i PDV + trošak carinske obrade - to je onda oko 2.170kn sveukupno....
Kod nas je isti no sa 32GB ROM-om (iz čajne je verzija sa 64GB ROM-om) - 2850kn - evo pa vidi cijene.... - Neutrino i Protis su najpovoljniji..., no još uvijek je to kad podvučeš - razlika od 680kn.., no kod nas imaš 2 godine garancije...
Onda i nije tako jeftin
2 godine garancije su isto bitna stavka....
Tunjica is offline  
Old 28.04.2017., 11:10   #6522
Quote:
sappyka kaže: Pogledaj post
Pa kako znaš onda koliko traje baterija...
Nema veze i da ne valja, tj. da je neudobna...no večina kupaca kaže da nije loša...za taj novac i da radi 2h po punjenju...njoj dovoljno ionako je samo za korištenje u vozilu na duže pruge što baš i nije često...
Koristio sam ju za slušanje i zato sam ju i naručio, trebala mi je mala bežična slušalica. I ne, nije za ispite

A gle za te novce sigurno nitko neće propasti, možda jednostavno nije za svačije uho.
dawg is offline  
Old 28.04.2017., 12:23   #6523
Quote:
Tunjica kaže: Pogledaj post
Onda i nije tako jeftin
2 godine garancije su isto bitna stavka....
Ha.., čuj.., to je gotovo 100$ povoljnije i još 32GB veći ROM.., nekome to baš i nije mala razlika...
Što se tiče garancije - paypal te štiti 6 mjeseci nakon narudžbe.., a ako do nečega zaista dođe Banggood je dobra trgovina i s njima nikada nisam imao nikakvih problema..

Quote:
1 Year Warranty

We offer one year warranty for phones. Accessories such as batteries, cables and chargers have a one month warranty.If the phone is faulty within one year (counted from the date of delivery), customers can send them back for free repair. Artificial factors such as dis-assembly, misuse, drops or falls, water damage, un official firmware or software modifications or any others causes of damage are not covered.

If approved, we will cover the entire repair fee, handling fee and the defective component replacement charge for the phone (the motherboard and screen are not in the scope of this free repair policy).

If accessories like batteries or charger cables are faulty within one month (counted from the date of arrival), we can arrange to resend or refund once you have confirmed the issue with us by sending photos or videos showing the issue. Artificial factors such as dis-assembly, misuse, drops or falls, water damage, un official firmware or software modifications or any others causes of damage are not covered.
Dakle imaš godinu dana garanciju (osim na bateriju koja je mjesec dana).., i imao sam prilike da sam se nagodio da se mob popravi kod nas u servisu (manji kvar) i refundirali su mi sredstva..., ako pak inzistiraju na povratku u čajnu na servis onda je to velika zayebancija jer ti u povratku može carina opet udariti PDV...

Sve u svemu tko voli nek izvoli..., da nije PDV-a.., to bi bio jako zanimljiv mob..., (posebno zbog dodataka)...
sappyka is offline  
Old 28.04.2017., 23:54   #6524
Tražim za sina telefon max 5" da ima relativno dobru kameru, min 2GB rama i da nije preskup. Brand nije bitan, samo da je pouzdan uređaj. Hvala na sugestijama.
kekec01 is offline  
Old 29.04.2017., 02:16   #6525
https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-4x
sappyka is offline  
Old 29.04.2017., 11:38   #6526
Zaboravio sam napomenuti da mora biti Android OS ;-)
kekec01 is offline  
Old 29.04.2017., 11:48   #6527
A da koji drugi još postoji osim iosa 😀

Sent from my Le X620 using Tapatalk
davidovski_4 is offline  
Old 29.04.2017., 13:30   #6528
nemoj da vide ovi sa windows podforuma šta si napisao
homosapiens is offline  
Old 02.05.2017., 10:37   #6529
Evo jedan interesantan mobitel s 3GB RAM + 32GB ROM, FullHD, 4G LTE - link

riječ je o SISWOO R8, doduše nešto stariji model ali za 89.99$

je vrlo zanimljiv odabir i ne zaostaje previše za modelima od 150$...
BundyBoy is offline  
Old 02.05.2017., 14:00   #6530
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
Evo jedan interesantan mobitel s 3GB RAM + 32GB ROM, FullHD, 4G LTE - link
riječ je o SISWOO R8, doduše nešto stariji model ali za 89.99$
je vrlo zanimljiv odabir i ne zaostaje previše za modelima od 150$...
Ima li kakve razlike u performansama između npr. gore spomenutog modela i nekog od modela renomiranih prozvođača tipa Samsung, LG, Sony... koji koštaju 4-5 puta više?
Tunjica is offline  
Old 02.05.2017., 14:24   #6531
Razlika ovisi o hrpu stvari, al ukratko odg je da.. E sad dal budeš ti to kao krajnji korisnik skužil ili ne ovisi kolko si zahtjevan korisnik.. ;-)
__________________
umjetna inteligencija ne može se mjeriti sa ljudskom glupošću..
darmar_hujs is offline  
Old 02.05.2017., 14:48   #6532
Quote:
darmar_hujs kaže: Pogledaj post
Razlika ovisi o hrpu stvari, al ukratko odg je da.. E sad dal budeš ti to kao krajnji korisnik skužil ili ne ovisi kolko si zahtjevan korisnik.. ;-)
Malo ću preformulirati
Znam da su detalji tipa korisnička podrška, završna obrada, kamera i sl. na strani ovi skupljih, ali me zanima kakvi su kod ovih jeftinjaka ekrani, kakvi su u multitaskingu-- da li ima laga?
Tunjica is offline  
Old 02.05.2017., 15:24   #6533
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
Evo jedan interesantan mobitel s 3GB RAM + 32GB ROM, FullHD, 4G LTE - link

riječ je o SISWOO R8, doduše nešto stariji model ali za 89.99$

je vrlo zanimljiv odabir i ne zaostaje previše za modelima od 150$...
Dosta dobra cijena...., izgleda zanimljivo za taj novac, ali baš da ne zaostaje previše za recimo Xiaomi Redmi Note 4x koji je oko 150$... to se ne bih složio... i k tome kad se doda još i KitKat na kojem dolazi.., "mljac"... i već zaboravljeni MTK6595 (sjećam ga se iz THL5000 (zapravo 6592 turbo....)..., pa cijena zapravo realno oslikava zastarjelu tehnologiju koja je zapravo vrlo uporabljiva i danas...

S PDV-om i troškovima usluge carine - dođe oko 850kn "ključ u ruke"..., da je bez toga..., bio bi zaista dobra prilika...

No da nije sve tako "crno", mobitel koji je koštao početkom 2015.g. oko 290$ - evo ga sad košta 90$ - a i recenzije kažu da je solidan mob... kao i ovi na Računalu.., kažu da je to pak Španjolac.., a ne Kinez...

...bez obzira na sve.., mislim da je to solidan mob...

Kimovil - zaista je na Gearbestu najpovoljniji...

Quote:
Tunjica kaže: Pogledaj post
Malo ću preformulirati
Znam da su detalji tipa korisnička podrška, završna obrada, kamera i sl. na strani ovi skupljih, ali me zanima kakvi su kod ovih jeftinjaka ekrani, kakvi su u multitaskingu-- da li ima laga?
Tunjica..., pročitaj malo recenzije.., kopaj dublje.., ovo što sam ja naveo.. vjerujem da sa tim procesorom i 3GB RAM-a ne bi trebalo biti laga, ekran je solidan.., a i završna obrada (naravno nije baš kao kod Samsunga i LG-a.., ali je solidna)...

Da ne tražiš - vrlo iscrpna recenzija i još jedna slabija

Zadnje uređivanje sappyka : 02.05.2017. at 15:50.
sappyka is offline  
Old 02.05.2017., 16:42   #6534
sve u svemu dobar moba za 90$

inače neki pišu da je španjolac, ali zapravo je kinez koji ima sjedište u španjolskoj.
BundyBoy is offline  
Old 03.05.2017., 15:22   #6535
Da nije zapel na androidu 4.4, odma bi ga zel, ovak mi nije preveć interesantan
dak0001 is offline  
Old 03.05.2017., 21:02   #6536
Quote:
dak0001 kaže: Pogledaj post
Da nije zapel na androidu 4.4, odma bi ga zel, ovak mi nije preveć interesantan
Sta se bas osjeti razlika u 4.4 i novijem androidu?
Ja sam do sada promijenio 3 mobitela na android i uvijek mi je bilo sve jedno koja je verzija.
Sada imam 4.4.2 i nista mi ne fali (jbg. Mozda zato jer nisam nikad probao bolje).
lenda is offline  
Old 03.05.2017., 21:17   #6537
To je malo naivno uopće izjaviti, ali dobro... Ako nisi zahtjevni korisnik... Otprilike kao ma ne treba meni novi golf, vozi i jugo već 5 (L) je dobio puno novosti i unaprijeđenja, 6 (M) je bio brušenje, 7ica (N) je jako fluidna, čista, poboljšana toliko da Root više nije neophodan, a već su ozbiljni planovi za O poznati... Da, android 4 je vrh bio prije 5 godina 👍

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 09.05.2017., 21:36   #6538
Ima li što povoljnije ili bolje za Xiamoi Redmi Note 4 Pro od Tinydeal EU? Normalna dostava bez davanja na granici?
https://www.tinydeal.com/xiaomi-redm...-p-162154.html

Zbog čega je toliko lošiji ovaj Asus Pegasus 5000 od gore navedenog Xiaomia? Na njega idu davanja na granici? Carina(0%) i PDV(25%)?
Za nekog tko ne koristi mobitel puno da li se uopće isplati Xiaomi naspram Pegasusa?
http://www.to2c.com/asus-pegasus-500...old-white.html


Za nekog tko drlja non stop po mobitelu i igricama, gore navedeni Xiaomi Redmi Note 4 Pro ili ASUS Zenfone 2 Deluxe ZE551ML?
http://www.to2c.com/zenfone-2-deluxe-ze551ml.html

Zadnje uređivanje Maky22 : 09.05.2017. at 22:23.
Maky22 is offline  
Old 13.05.2017., 14:15   #6539
Pozdrav, frend mi hoće uzeti Xiaomi MI5s našao ga je na akciji u Honorbuy na akciji 289$ i 37$ dođe šiping, , dali netko ovdje zna jel ima još neka povoljnija stranica da imaju eu skladište? Hvala unaprijed

https://www.honorbuy.com/971-xiaomi-...hone-gold.html
barricade is offline  
Old 13.05.2017., 19:57   #6540
Quote:
barricade kaže: Pogledaj post
Pozdrav, frend mi hoće uzeti Xiaomi MI5s našao ga je na akciji u Honorbuy na akciji 289$ i 37$ dođe šiping, , dali netko ovdje zna jel ima još neka povoljnija stranica da imaju eu skladište? Hvala unaprijed

https://www.honorbuy.com/971-xiaomi-...hone-gold.html

Da nadodam, našao je na grossoshopu XIAOMI MI5 HIGH EDITION 3/64GB 3D GLASS - WHITE [EUROPE SHIPPING], pokraj modela piše Free shipping from Europe!
Delivery in 5-8 woking days!
DHL Europe courier
No customs tax 100%


a kad ode na checkout hoće naplatiti dostavu u iznosu 31$ s fedexom ne kuzim?

I preporuka gdje mi je bolje kupiti grossoshop, honorbuy, ili mobileshop eu, ili netko četvrti?
barricade is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:48.