Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 10:14   #5481
Možda sam previše napisala za forumsko pučanstvo but fuck it.
tirkizno is offline  
Old 29.04.2017., 10:27   #5482
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Možda sam previše napisala za forumsko pučanstvo but fuck it.

Morat ces na druzenje s klonom.
Šalim se, mislim da većina nas tu daje malo previse čudnovatih informacija o sebi.

Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post



Ja izgledam doma kao beskućnik od seksi izgleda ni s.



Onda očito imaš jako fino,isklesano tijelo. Ja sam si premršava i ne mogu smislit svoj goli odraz u ogledalu. Ključne kosti previše strše,grudi ko dva aspirina na daski za peglanje,struk malen



Ni ja sebi. Ako se baš sredim i nosim nešto izazovnije onda i da al to traje kratko


I ja sam doma najcesce ko beskućnik, nikad nisam uređena. Sve na meni je deckovo - donji dio trenirke, sponzorska majica kratkih rukava i duksa, to mi je najčešća kombinacija. Izgledam kao vješalica, oblik tijela mi se ni ne nazire. Bez šminke, kosa u neurednoj punđi.

Po svojoj prosudbi imam prosječno tijelo, sigurno nisam model. Taj osjecaj je puno vise u glavi nego u tijelu. I ono sto bi se strogo uzevši smatralo manom u tim trenucima vidim kao vrlinu. Na primjer, imam male sise (čija me veličina nikad ne opterećuje), a nekad su mi izrazito lijepe. Male su, ali i okrugle, čvrste, s lijepim bradavicama i nakitom.
Sve je u glavi.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 29.04.2017., 10:38   #5483
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Morat ces na druzenje s klonom.
Šalim se, mislim da većina nas tu daje malo previse čudnovatih informacija o sebi.





I ja sam doma najcesce ko beskućnik, nikad nisam uređena. Sve na meni je deckovo - donji dio trenirke, sponzorska majica kratkih rukava i duksa, to mi je najčešća kombinacija. Izgledam kao vješalica, oblik tijela mi se ni ne nazire. Bez šminke, kosa u neurednoj punđi.

Po svojoj prosudbi imam prosječno tijelo, sigurno nisam model. Taj osjecaj je puno vise u glavi nego u tijelu. I ono sto bi se strogo uzevši smatralo manom u tim trenucima vidim kao vrlinu. Na primjer, imam male sise (čija me veličina nikad ne opterećuje), a nekad su mi izrazito lijepe. Male su, ali i okrugle, čvrste, s lijepim bradavicama i nakitom.
Sve je u glavi.
Ja želim malo više kila jer sa ovom težinom izgledam puno mlađe,kao neka djevojčica.
Starije osobe me uvijek pitaju koji razred idem.
tirkizno is offline  
Old 29.04.2017., 11:00   #5484
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Ja želim malo više kila jer sa ovom težinom izgledam puno mlađe,kao neka djevojčica.

Starije osobe me uvijek pitaju koji razred idem.


Bavis se nekim sportom? Koliko je to kila na koju visinu?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 29.04.2017., 11:11   #5485
nikad o sebi ne razmisljam seksi/neseksi, kad sam u mindsetu da sam si best, onda se to odnosi na cinjenicu da sam si najkul, najzabavnija i najgenijalnija osoba koju znam.
u svom tijelu se osjecam uglavnom ok. a jako ok osjecam se kad se otusiram nakon treninga. uvijek imam osjecaj da sam jako snazna i zategnuta BAS U TOM TRENUTKU
po doma hodam visemanje ko prometna nesreca, san mi je investirat u lijepu kucnu odjecu, imat uparene komplete i slicno, al onda se sjetim koliko puta dnevno se zaserem kavom (imam problem da cesto potpuno promasim usta salicom) tak da mozda je vrijeme da prihvatim da nisam ta osoba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
raymond is offline  
Old 29.04.2017., 11:21   #5486
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ne kuzim kaj vam znaci da se osjecate seksi.
Same sebi ste seksi ili kaj? Ja nemrem sama sebi bit seksi.
kak ne bi mogla?

Quote:
raymond kaže: Pogledaj post
a jako ok osjecam se kad se otusiram nakon treninga. uvijek imam osjecaj da sam jako snazna i zategnuta BAS U TOM TRENUTKU
da
i ujutro, ja ujutro putem do kupaone prvo dignem majicu i promotrim si trbuh i bacim si mentalni haj fajv.

svojedobno jesam investirala u lijepu kućnu odjeću i svejedno sam zadržala i svaki put iskopala jednu trenerku iz osnovne škole s rupom. kasnije sam je (teška srca) bacila jer šta je previše, previše je.
ovisi kako sam raspoložena, nekad se bolje osjećam u tajicama i normalnoj majici, a nekad u širokoj pidžami i duksu.

inače, imam jedan seksi kombinezon za spavanje, al' to nije za otvaranje vrata. ali mi po zgradi hodamo u šlafrocima i ručnicima na glavi, pa nije bed.
isadora w. is offline  
Old 29.04.2017., 11:29   #5487
nedavno sam istrčavala iz tuša da otvorim vrata, i nakon sto godina sam navukla šlafrok, ali onaj ne frotirni.
trebalo mi je vremena da nađem sve vezice i zavežem se.
zaboravila sam koliki je dekolte na tom ogrtaču
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.04.2017., 11:32   #5488
ja sam skužila koliki je kad me zvono probudilo, pa sam mamurna ko' isus otvorila samo u tome i papučama.
došao majstor da se nešto dogovorimo.
ako to nije najdužih 20 min u mom životu.
isadora w. is offline  
Old 29.04.2017., 11:37   #5489
majstor je dobio bonus, šta
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 29.04.2017., 11:51   #5490
Quote:
BBast kaže: Pogledaj post
Bavis se nekim sportom? Koliko je to kila na koju visinu?
Ne bavim se sportovima. 170/171 51kg

Bila sam uvjerena da sam 173 a onda sam se nedavno mjerila kad ono između 170/171

:Starim:
tirkizno is offline  
Old 29.04.2017., 15:37   #5491
Ja pak sad ne kuzim vas, kak ne kuzite da nemrem sama sebi bit seksi.
To bi (meni, jel) znacilo da sam sama sebi privlacna seksualno.
Pa ne mogu sama sebe seksualno privlaciti!
Za drugu zenu mogu iskomentirati da je seksi, ali u biti meni nije privlacna, nego objektivno kuzim da je seksi u ocima suprotnog spola.
Makar, muskima zna svasta bit seksi, tak da...i o tome bi se dalo...

Uglavnom, nis ja vas ne kuzim.
Hannah 3 is offline  
Old 29.04.2017., 15:46   #5492
A da li se ikad smatraš seksualno privlačno suprotnom spolu?
Lizzy D is offline  
Old 29.04.2017., 15:49   #5493
Quote:
Lizzy D kaže: Pogledaj post
A da li se ikad smatraš seksualno privlačno suprotnom spolu?
Ne pamtim kad sam zadnji put onak apstraktno o tome razmisljala (opcenito suprotnom spolu).
Ne znam jesam li ikad.
Hannah 3 is offline  
Old 29.04.2017., 16:17   #5494
Rekla bi da se tu ne radi o razmisljanju. To onako dodje samo od sebe, prodje kroz glavu.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 29.04.2017., 16:31   #5495
Znam da ce ovo zvucat neuobicajeno, ali ja fakat pored svog muza uopce ne dozivljavam druge muskarce, jer u mojim ocima mu drugi muskarci nisu ni do koljena, pa ih ni ne dozivim na taj nacin.
Jednostavno ih ne percipiram.
A i prije sam se jako rijetko zaljubljivala ili bivala privucena seksualno.
Hannah 3 is offline  
Old 29.04.2017., 16:42   #5496
Jesmo tu komentirale one plus sajzice?
Naletjeh na ovo.
https://www.instagram.com/tessholliday/

Mislim...di je granica? Ona je model?
Hannah 3 is offline  
Old 29.04.2017., 16:55   #5497
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Znam da ce ovo zvucat neuobicajeno, ali ja fakat pored svog muza uopce ne dozivljavam druge muskarce, jer u mojim ocima mu drugi muskarci nisu ni do koljena, pa ih ni ne dozivim na taj nacin.
Jednostavno ih ne percipiram.
A i prije sam se jako rijetko zaljubljivala ili bivala privucena seksualno.
Sorry, nisam to mislila imputirati. Mislila sam da pricamo o dozivljavanju sebe.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 29.04.2017., 16:58   #5498
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Sorry, nisam to mislila imputirati. Mislila sam da pricamo o dozivljavanju sebe.
Ma kaj sorry, daaaaj
Vis da ja ne kuzim kaj objasnjavate
Hannah 3 is offline  
Old 29.04.2017., 17:01   #5499
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja pak sad ne kuzim vas, kak ne kuzite da nemrem sama sebi bit seksi.
To bi (meni, jel) znacilo da sam sama sebi privlacna seksualno.
Pa ne mogu sama sebe seksualno privlaciti!
Za drugu zenu mogu iskomentirati da je seksi, ali u biti meni nije privlacna, nego objektivno kuzim da je seksi u ocima suprotnog spola.
Makar, muskima zna svasta bit seksi, tak da...i o tome bi se dalo...

Uglavnom, nis ja vas ne kuzim.
Osjećati se seksi ne znači privlačiti sam sebe ( mada i to može pa ak nema nikog drugog, imaš sebe i maštu ) nego zračiti seksi vibru i biti svjestan toga
Hilda is offline  
Old 29.04.2017., 17:06   #5500
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Osjećati se seksi ne znači privlačiti sam sebe ( mada i to može pa ak nema nikog drugog, imaš sebe i maštu ) nego zračiti seksi vibru i biti svjestan toga
Onda ja toga nisam svjesna, ako ikad i zracim.
Hannah 3 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.