Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.01.2016., 19:06   #21
Navodno su obnovljeni za 2 sezonu
Meni odlična serija, pravo osvježenje Ne znam da li ste primjetili ali onaj klinjo očajno glumi. Loš casting
evilche is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 18:30   #22
Počela je nova sezona,pa koga zanima
zbunjen87 is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2017., 23:46   #23
MAlo su pretjerali sa Widow ali ajd, vidjet ćemo šta ima dalje od toga
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 22:58   #24
Jel pratko tko ovo osim mene?

Nije loše. Sad očekujem da Sunny postane jedan od onih svećenika

Mislio sam da ću na naslovnici Wireda uloviti neki hint kako je počeo smak svijeta ali niš' nisam našao
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 13:27   #25
Ja pratim, serija je jako zabavna i nije dosadna. I ja sam pauzirao naslovnicu Wired i pokušao naći clues ali jedini je bio 2024 godina.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 21:17   #26
pa da, samo se to i traži....pusti mozak na pašu i uživaj
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:00   #27
Završilo, meni je taman dobro i obnovljeno za 3. sezonu
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 08:45   #28
Koja će imati 16 epizoda. Taman koliko su ih imale prva i druga zajedno.

Zanima me što će se dalje događati, i kome je Bajie uputio onaj signal na kraju.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 09:03   #29
Fajtovi su dobri i razvoj priče je dovoljno misteriozan da bude zanimljivo. Humor je isto OK. Gluma je prosječna, ponekad loša. Ima ok intrige i backstabanja.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2017., 22:55   #30
Ovo su polubogovi, jbt, dižu se iz mrtvih, ko da im ništa nije.

Serija ima svoj šarm, vizualno je praktički predivna, sa fajtovima
ovo mi je praktički zamjena za Banshee, i mačevi su +, a i sama
priča u cjelokupnosti ima neki smisao, no način na koji ju pričaju je
tako jbn naivan i užasan da nemam riječi.

Od onog da Sunny ide sam protiv svih njih,
- tog trenutka sam se zapitao sanja li on to zapravo
ili zamišlja, i do kraja nisam mogao vjerovati da mi se
takve glupe, neuvjerljive scene nižu pred očima, a kamoli
na kraju kad se barun 2 put digne iz mrtvih, iako ga je ovaj
praktički skoro usred srca proboo. Onak, ma dajte molim vas,
na kraju prve je bila "površinska rana" a sad je opet isto, lik je
jebeno neuništiv. Radije da su dali jedan pošteni fajt sa pristojnim
krajem, nego što ovo rade. Užas. U trećoj sezoni očekujem ih sve opet žive.
OK, šalim se, no kakvi su pisci, lako bi se moglo dogodit. Mislim, eto,
Bajie je praktički umro, pa je, eto, opet živ.
I Veil će se vratit, samo što nije.
Polubogovi, kažem vam.

Od MK-a ove sezone nikakve koristi.
Ova priča jednostavno zaslužuje bolje pisce,
neke koji rade manje naivne scene.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 08:09   #31
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
Od onog da Sunny ide sam protiv svih njih,
Meni su ti dijelovi najbolji

Kao u Bansheeu kada je nožem krenuo na kalašnjikove

I da, MK je zanimljiv jedino kada se zacrni inače je naporan i stalno nešto jauče
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 15:43   #32
evo i do ovoga još par dana...
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2018., 00:42   #33
Joj, baš su mi nedostajali. Početna borba je bila taman...samo im još krila fale

Ovo je sve luđe i luđe i zato mi se sviđa
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 13:54   #34


EPIC
perich is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 18:28   #35
Jel on stalan član postave ili se tek pojavio?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2018., 18:34   #36
taj bradonja ti je od druge sezone prisutan kao stalan član.
__________________
There are only wrong choices. I’m finally seeing it for the first time. Nothing good can happen in this fucked-up world that we’ve made for ourselves. Can it?

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2018., 14:31   #37
Quote:
inflame kaže: Pogledaj post
taj bradonja ti je od druge sezone prisutan kao stalan član.
Hvala

Obožavam ga još od Shaun of the Dead i Hot Fuzz
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2018., 23:24   #38
Baš sam se navukla a ostala mi je još samo zadnja epizoda s3e8.

Ako zanemarim ampere/kante/posude ispod televizora zbog količine krvi koja je enormna, glava koje se malo malo kotrljaju - serija je odlična.
Maštovito, uzbudljivo...

Zanimljivo je koliko slabo prolazi kod nas, a meni je privukla pažnju jer sam vidjela kako je prilično visoko po gledanosti u Amera. Čini mi se da je bila na prvom mjestu po gledanosti tog tjedna (valjda gledanost kablovskih programa ili sl.) A konkurencija je bila jaka.

U 3. sezoni mi nedostaje Csokas, pronašao je lik u kojem dolazi do izražaja. Ali Nick Frost je zanimljivo iznenađenje (iako sam i prije bila fan Hot Fuzza...)
Nedostaje mi i Waldo. Stephen Lang je zanimljiv glumac a nema ga baš puno po serijama.

M.K. u 3. sezoni baš ide na živce, ali ne smeta.
Teško bi mi bilo reći koji lik mi je najdraži, ovisi od epizode do epizode. Svakako Sunny, ali i Quinn, Tilda, Widow, Bajie...
Btw, obožavam štikle od Widow, dođe mi da idem tražiti tako nešto po trgovinama.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.