Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.08.2015., 15:04   #1
Master Of None (2015-2021)



Quote:
Master Of None is a semi-autobiographical comedy in which Aziz Ansari will play Dev, described in the press release as “a 30­-year-­old actor in New York who has trouble deciding what he wants to eat, much less the pathway for the rest of his life.”

In addition to deepening the relationship between Ansari and Netflix, Master Of None will reunite Ansari with Parks & Recreation co-creator Michael Schur and Alan Yang, who wrote for all seven seasons of that show.

The cast also includes Jon Benjamin (Bob’s Burgers), Lena Waithe (The Comeback), Eric Wareheim (Tim & Eric’s Bedtime Stories), Noel Wells (Saturday Night Live) and Kelvin Yu (Popular).

Master Of None will debut its first 10-episode season on November 6.



IMDB
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.

Zadnje uređivanje lie : 29.10.2015. at 17:43.
lie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 23:38   #2
ovo je pregenijalno

pogledao sam ovo u jednom danu, serija je bolja iz epizode u epizodu

serija ima super omjer između humora i realnosti/ozbiljnijih tema
saldo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 09:47   #3
Morat ću ovo pogledati.
mward2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2015., 13:58   #4
Evo pogledao. Odlična serija. Ne uvijek urnebesno smiješna kao Parks&Recreation ali svejedno vrlo zanimljiva. Malo smeta u par epizoda loša gluma njegove majke, ali pošto mu je to prava majka (i otac), opraštamo.

Čudno kako je malo ljudi čulo za ovo a da se radi o nekoj bljuvotini sa superherojima, tema bi već bila na dvadesetoj stranici.
mward2205 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 13:42   #5
Očit utjecaj Louiea.
Dobro je ovo.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2015., 16:22   #6
Parks&Rec mi je potpuno nesmiješna serija. Louie je super. Kakva je ova serija od ranga te dvije?
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 09:35   #7
Dosta je u stilu Louija. Iako je Louie dosta bolji meni, ali i ovo mi je super.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2015., 17:13   #8
Svaka epizoda je dobra, nije bilo loše. Pitko je i može se gledati s pola mozga, a opet nije limunada.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 05:19   #9
Da, dobro je. Ali nije Louie.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 11:15   #10
Nije Louie, da, i to je dobro

Mislim, Louie je genijalan, ali ova serija ima nešto što Louie nema i što nikada ne može niti ne želi imati: ovo je feel-good serijica Ovdje su svi nekako pozitivni, događaju im se dobre, pozitivne stvari, ovo se gleda s osmijehom na licu. Louie je vjerojatno smješniji, sigurno apsurdniji, ali osjećaj je ipak nekako, hm, stvarno ne znam koju riječ upotrijebiti, negativniji - recimo.

Ovo je k'o griz na mlijeku, onak još topli i s bananama.
Louie je nešto vrlo, vrlo kvalitetno i jako ljuto
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 19:07   #11
Krenula druga sezona

Odgledao prve tri epizode, prva i treća odlične, druga simpatična.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 20:56   #12
dobra
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 11:44   #13
Odgledao prvih šest epizoda druge sezone - za sada bolje i od prve sezone.
Kadrovi u petoj epizodi (Dinner Party) fantastični - naročito dio kad se sretne sa Francescom (muzej).
Mini omnibus u šestoj (New York I love you) odličan.
__________________
light touched my hand in a dream of golden skans
osoba_a is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 12:40   #14
Meni je ovo fantasticno.
Epizoda "First Date" je vrh.


Sent from beyond the hills
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 14:14   #15
Definitivno bolja sezona od prve, pogotovo ona epizoda kad na kraju završe u kinu.
Malo me je na kraju smorio s Francescom, previše vremena je njoj posvećeno.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 21:28   #16
Skinuo prvu sezonu, pogledao 4 epizode. Odlična serija. Onaj visoki prijatelj je najjači.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 14:06   #17
Ansarija su morali optužiti za pizdariju da pogledam seriju. Premda ima par cringey SJW trenutaka, radi se o zbilja simpatičnoj seriji. Sviđaju mi se posvete Andersonu, Allenu, plejadi talijanskih redatelja, a o glazbenim podlogama da ne govorim.

Žao mi je što su preko Cheff Jeffa htjeli uskočiti na vlak 'kritiziramo seksualno uznemiravanje'. Nemam ništa protiv kritiziranja istog, samo mi je taj lik bio simpatičan. Što je na kraju valjda i poanta, da ne znamo tko je bad guy među nama.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 23:44   #18
Vjerojatno jer ga Bobby Cannavale glumi, a on je čisto zlato, pa ti ja zato još više žao.
__________________
I fuck on first date.
nook is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2019., 11:51   #19
Ostalo mi još par epizoda, serija je baš zabavna i pozitivna. Inače mi je Aziz išao na živce u Parksima, ali ovo je dobro makar je ovdje isto sličan tip. Oće biti 3. sezone nakon ovih pizdarija?

Glazba je vrh i stvarno lijepo snimljeno.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2019., 13:29   #20
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Ostalo mi još par epizoda, serija je baš zabavna i pozitivna. Inače mi je Aziz išao na živce u Parksima, ali ovo je dobro makar je ovdje isto sličan tip. Oće biti 3. sezone nakon ovih pizdarija?

Glazba je vrh i stvarno lijepo snimljeno.
Negdje sam čitao da je rekao kako ne zna dal će dalje snimati. Dakle, kako trenutno stoje stvari ništa od 3.sezone nažalost.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.