Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2016., 12:45   #1
Ne znam vara li me supruga; koji su znakovi preljuba?

Kao prvo moram napisati ovo, da primjetio sam da ima slicnih tema na forumu i sve sam ih procitao, ali nazalost svaka tema je o eventualnom preljubu s muske strane, i sad kao djevojke jedne druge savjetuju kako otkriti da li ih suprug, decko vara. E, sad kako mislim da muskarci i zene nisu isti i da drukcije razmisljaju, zanima me kako ste vi otkrili da vas je supruga, djevojka varala, imala ljubavnika?

Ja i supruga smo vec dvadesetak godina u braku, imamo dvoje djece( 8 i 18 godina, djeca)no kako se obadvoje bavimo sportom i zdravim nacinom zivota, moram istaknuti bez hvalisanja da oboje izgleda atraktivno i mnogi se iznenade kad cuju da imamo cetrdeset godina, pogotovo ona za koju mnogi vjeruju da ima oko 25 godina, ima zbilja savrseno tijelo, dugu crnu kosu, drzi do sebe i svjestan sam da je muskarcima itekako privlacna.

e, sad cu probati krenuti nekako kronoloski da napisem od kad krecu moje sumnje o preljubu njenom, mada iskreno zbilja mislim da ona nije jedna od takvih osoba koje bi imale ljubavnika, takav imam dojam o njoj.

Prije tri godine, ona se nekako necu reci zalit, nego predlagat da probamo neke nove poze u sexu, da sex ucinimo malo drugcijim od inace, cak smo kupili i knjigu na njen prijedlog o sexualnim pozama i masazi kad smo bili na odmoru jedno ljeto, no ne znam zasto, nikad tu knjigu nismo ni pogledali odkad smo je kupili. Nastavili smo sa sexom, koji gledajuci s moje strane je bio vrhunski, ona je cesto skoro uvijek imala orgazam. i onda odjednom primjetio sam par puta za vrijeme sexa ona kao da se odjednom ohladi, totalno nezainteresovana, kao zar ne vidis da je ovo samo nanijanje poput robota, bez imalo strasti, zaljubljenosti??!! nije mi to rekla ali takav sam dojam imao od strane nje.
S obzirom kako ona ima zanimanje, koje ukljucuje ceste kontakte s ljudima, muskarcima,( radi u javnom sektoru)prepostavljam da joj se mnogi upucavaju, i da tu vjerojatno ima i nekog malog koketiranja, ona je inace jako otvorena i socijalna osoba, ali o tome nismo nikad razgovarali. ona cesto zna prokomentirati kako se muskarci u nasem gradu ne odjevaju bas nesto s ukusom, zalit se kako zivimo u malom gradu( grad ima oko 80.000 stanovnika, kako bi ona rado da preselimo u glavni grad, koji je udaljen oko stotinjak km.
jos jedna stvar, jedna od najboljih njenih prijateljica je recimo da se zove REBEKA, s kojom se ona uvijek, sali, nasmije je, strasno je pozitivna osoba itd inace ta REBEKA se razvela prije nekoliko godina, otvoreno je svome muzu rekla da ona ne moze biti u vezi samo s jednim muskarcem, da ona mora imati nove veze i nove muskarce, sex s jednim muskarcem joj je dosadan!!! i sad ta REBEKA nalazi muskarce po sajtovima bude s njima par tjedana dok je seksualno uzbudjuju i onda novi, inace ta REBEKA je prije nekoliko mjeseci dobila otkaz, ali se ono cuju na tlf, a nekad onako preko dana odu na kavu. Moja zena zna da ja ne volim REBEKU zbog njenog nacina zivota, ali zena kaze ona voli REBEKU kao osobu, ne zanima je njen privatni zivot???!!!mada ja nekako sumnjam da ta REBEKA na neki nacin utjece na misljenje moje zene

prije dvije godine se smanjio broj nasih seksualnih odnosa, jednom mjesecno i skoro uvijek na moju incijativu. Ona je sad oko cetrdeset godina i usla je u taj neki rani klimaks, nema vise menstruaciju i tako.. i to navodi kao kubitak zelje i za sexom...
posljednih puta kad smo imali sex znala mi je reci, slusaj ako vec hoces da imamo sex veceras hocu da budem 100% sigurna da cu svrsit, jer inace mi se neda zapocinjatiostao sam ono paff, to mi je zvucalo tako nekako kurvanjski( kao da cujem njenu REBEKU, ako me ne mozes zadovoljiti naci cu nekog drugog, tako mi je to zvucalo) no nisam nista rekao.

Zadnje uređivanje bliss : 17.01.2016. at 13:37. Reason: spajanje postova
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:10   #2
Prvo... ne piši post za postom nego gurni sve u jedam post.
Drugo kaj trolaš ili je ovo istina?
Meni izgleda da si ti nesiguran, posesivan i da bi ženi komandirao sa kim da se druži. Tebi smeta ta razvedena žena da tvoju ne pokvari pa joj otkrije da ti nisi rodno cvijeće kakvim se predstavljaš ?
Tebe to muči.
Zaš kaj... samo guraj i gnjavi ženu, uskraćuj joj normalne stvari, kontroliraj se pa buš je gurnuo ravno u ruke nekom drugačijem muškarcu punom ljubavi, razumijevanja. Nekom emancipiranom.On nije klinka i ne bu te takvoga trpila do penzije.
Daj se saberi i ne uništavaj si brak sa svojim kompleksima i projekcijama.
Kaj te muči kaj stariš ? Điii nije sve u izgledu, daj delaj na nekim drugim vrlinam osim izgleda i mladolikosti.
Ona nije sa tobom u barku na silu pa ako želi sutra te može ostaviti. Ne maltretiraj i ne davi.
Ti sigurno imaš frendova sirovina pa ti tvoja žena ne komandira sa kim ćeš od njih u birtiju. Kako to ponižavaš ženu nakon 20 godina braka ? D aje maloumna pa bu je neka REBEKA ... nagovorila na preljub. Koliko ti žena ima godina ? Koliko ste skupa ? sram te bilo kako misliš o njoj kao da je glupača.Da se prema meni tak postaviš i da očekuješ da izbacim neku frendicu jer se tebi ne sviđa čekali bi te papiri za razvod.Imam dojam da ti je žena puno podilazila a ti si nezreo da to shvatiš kao njenu dobru volju a ne obavezu. Dragi moj radi na samopoštovanju pa ne buš imao ove paranoje.
Žena ako je razvedena nije... sram te bilo.
Imam I dojam da svojoj ženi ideš pomalo na jetru.
Koji te to muški klimakterij drma ? Daj malo razmisli i odrasti konačno.Btw. jel ti svoju ženu varaš ? Meni to tako miriši.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:11   #3
prije ca 15 mjeseci, dok smo pili kavu i tako pricali rekla, kao znas ima jedan, on zivi u njemackoj a zena mu zivi ovde i planira preseliti zastalno iz njemacke ovde kod zene, inace dolazi u posjetu skoro svaka 3,4 mjeseca, pa onda svrati i do nje gdje radi i tako kao usput malo i popricaju, on je kao jako duhovit, stalno se nesto smiju, a i rekao je da mu je bila odmah poznata, jer nas je on vidjao svake godine na moru gdje smo ljetovali, kao i mene tako zna, vidjao nas je na moru....kad sam pitao o njegovoj zeni ona je kao rekla kao ma ne pricaju oni o njoj, on navrati par minuta i tako..
poslije par mjeseci kad sam je nevino pitao za njega, sta ima jel se preselio, ona je planula, naljutila se pocela vikati, kao sta me pitas za njega kao da se ona s njima poznaje, kao da se ona s njim cuje, a i nije ga vidila odavno, nije navracao i zasto mi je odjednom palo na pamet pitati o njemu, na neki nacin me optuzila kao da sam ljubomorni tip kojem nikad vise nista ne treba pricati.
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:13   #4
pozivaxx zbilja ne trolam i nije mi o ovome bas lako pisati, pokusavam nekako kronoloski sve napisati da bi imali neku bolju sliku, od kad pocinju moje sumnje, inace kao sto sam napisao rado bi volio procitati i neke vase dojmove, iskustva kako ste otkrili da vas partnerica vara, koji su to obicno znakovi.
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:18   #5
posljednjih desetak mjeseci nemamo nikako seksualne odnose, cak ih nismo imali ni sad na odmoru kad smo bili na moru, pokusavao sam s incijativom, ali ona bi jednostavno odgovorila da nije raspolozena, ponudila bi mi oralac ako hocu, i to je sve... posljednja dva mjeseca ni to, sad kad joj se primaknem, odmah me u startu odbije, kao psihicki nije spremna, nema zelje ( navodno zbog tog njenog preranog klimaksa, kao to je muci jos uvijek)Ne znam, sto da radim, razvod kao razvod, to je posljednja solucija, djeca kredit, zajednicki stan i jos puno toga, razvod bi jednostavno bio ekonomski krah, kraj.
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:21   #6
pozivaxx nije se ona s njim sastajala privatno niti su pili kave, nego on kao navrati tamo gdje ona radi i ono malo kao tako porazgovaraju a on inace dodje u lokal jer mu trebaju neke stvari, pa eto kao usput i snjom malo porazgovara, ali to je bilo prije 15 mjeseci, njega vise od tad i ne spominje.
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:27   #7
Okej ?
Kakav si muž zadnjih godinu dana ?
Jesi romantičan ? Govoriš joj lijepe stvari i komplementiraš njen mozak isto kao i grudi ? Pomažeš u kući ? Koliko puta si je odveo na neko romantično putovanje ili joj pripremio romantičnu večeru sa svijećama ? Koliko pokazuješ da ti je stalo do nje kao osoba.Ili više to pokazuješ za sporedne ljude i frendove.
Koliko često sjedneš sa njom i razgovaarš o svemu a ne samo o sebi, kući i djeci, poslu ? Koji su njeni snovi, koja je njena omiljena boja, što ju veseli i što je rastužuje ?
Koliko se trudiš biti doma ? Koje joj komplimente daješ ? Kako iniciraš seks ? Isto kao i svih 20 godina ? Koliko je ona umorna ?
To te vidim ne zanima. Tu je problem.
To a može biti i ovo :
http://www.intimatemedicine.com.hr/e...za-kraj-seksa/

To ne znači da te vara. Malo se informiraj.
Ne znam ali prvo ispucaj sve ostale stvari a ne odmah da te vara. Možda si joj jednostavno dosadio, možda joj je brak monoton, možda je dosadna sama sebi ili je u depresiji.Sorry ali ne djeluješ mi baš zanimljivo ni zabavno, niti kao osoba sa kojom je žena vesela i nasmijana.
Ako si ju davio za frendicu(razvedena ah koji grijeh) često joj nešto uvjetovao, ako ju ne gledaš kao ženu, ne osvajaš, ako puno psuješ ili si egocentričan, ako ne znaš ispeći sam sebi jaje nego nju čekaš i samo brineš o izgledu... nije čudo ako je zaintersira neki malo ovaaaj umniji, romantičniji i duhovitiji... mekši frajer. To sigurno nije ovakj gastarbajter.
Ti si uz promjene možda uzrok svega. Brate mijenjaj se, svaki dan jesti čokoladnu tortu dojadi. Svaki dan iste priče dojade. Mijenjaj se malo kao osoba. Čuj možda joj je dosadno sa brakom i život, fali joj svježine, novih događaja i malo ispunjenijeg života. Kuiš ?
Možda se kraj tebe više ne osjeća posebno.

Quote:
pozivaxx nije se ona s njim sastajala privatno niti su pili kave, nego on kao navrati tamo gdje ona radi i ono malo kao tako porazgovaraju a on inace dodje u lokal jer mu trebaju neke stvari, pa eto kao usput i snjom malo porazgovara, ali to je bilo prije 15 mjeseci, njega vise od tad i ne spominje.
Ne vara te sa tim gastićem ali možda je njegov uporan flert, osjećaj da je privlačna i posebna žena, njegova pažnja i trud to što ju je podsjetilo kako si ti samo "daj seks"
Djeluješ kao tip "daj seks potpisala si ženo nu što se izmotavaš "
Zanimljivo kako te uopće ne zanima da je problem u tebi i ne zanima te kako da se ti promijeniš da bi ona opet reagirala na tebe. To te uopće ne zanima nego jel te vara.
Helouuu ! To nije dobar muž.

Razmisli o tome. Možda si ti glavni problem a ne klimakterij koji je ustvari daleko ili taj tip koji je isto daleko.
Sorry.

Da te i vara kaj bi ti napravio ? Rastao se ? Zato si tu ? Da opereš savjest da nalupaš nekoga sa kim te kakti vara, da se rastaneš, da je ona kriva sve (kaj ne bude jer je brak odnos dvoje ljudi) ili da popraviš odnos u braku ?
Da ju kazniš ili si dokažeš nešto ?
Daj malo razmisli kaj ustvari hoćeš.

Zadnje uređivanje pozitivax : 17.01.2016. at 13:43.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:37   #8
pozitivaxx ne vidim, ne znam tko si, musko zensko.. al moram ti priznati da mi upravo to ide na zivce, kad su u pitanju musko zenski odnosi, kad ne stima, kao uvijek je muskarac kriv, kao zasto ovo zasto ono, kao uvijek je zena ta koja je u pravu...
ti pitas o mom odnosu s njom zadnjih godinu dana, a ne pitas kakav je njen odnos sa mnom, jel ona meni ugadja, ili ocekuje da samo ja moram ugadjati da bi veza bila bolja opcenito.
i da, ona postaje sve nervoznija, kao da uvijek trazi razlog za svadju, odjednom sad na svaku sitnicu kao plane, ono ako ne bacim smece jedan dan....
kad joj predlozim da izadjemo zajedno u disko, restoran, ona kaze da joj je to dosadno i bez veze, jer kao mozemo i doma biti zajedno, pricati se... ja joj kazem da to nije isto ipak drukcija je atmosfera navecer u disku, restoranu, kad se lijepo odjenemo i izadjemo, bez djece, samo nas dvoje.... ona kaze da joj to nije privlacno, izasla bi rado ali da pozovomo jos nekoga, pa ono kao zajedno da odemo u restoran..
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:37   #9
Znači li to pizitivax da ako žena vara muža da je ustvari muž krivac i da je on taj koji bi se trebao mjenjati?
Žena jadna odlazi u naručje drugoga i ništa zbog toga nije kriva.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:49   #10
ti meni djeluješ baš kao neki kontrolfrik tak da me ne cudi što te se zasitila
da, vjerovatno se zasitila rutine, svaki dan sve isto takav dojam si ostavio na mene. trebao bi se malo skulirat i posvetit joj više pažnje i pokazati joj da ti je stalo do nje ako baš želiš spasit taj brak jer, ne želim te sad plašit il nešta, ali ako se tako nastavi možeš očekivat skori razvod
Matrixova kći is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 15:24   #11
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Okej ?
Kakav si muž zadnjih godinu dana ?
Jesi romantičan ? Govoriš joj lijepe stvari i komplementiraš njen mozak isto kao i grudi ? Pomažeš u kući ? Koliko puta si je odveo na neko romantično putovanje ili joj pripremio romantičnu večeru sa svijećama ? Koliko pokazuješ da ti je stalo do nje kao osoba.Ili više to pokazuješ za sporedne ljude i frendove.
Koliko često sjedneš sa njom i razgovaarš o svemu a ne samo o sebi, kući i djeci, poslu ? Koji su njeni snovi, koja je njena omiljena boja, što ju veseli i što je rastužuje ?
Koliko se trudiš biti doma ? Koje joj komplimente daješ ? Kako iniciraš seks ? Isto kao i svih 20 godina ? Koliko je ona umorna ?
To te vidim ne zanima. Tu je problem.
To a može biti i ovo :
http://www.intimatemedicine.com.hr/e...za-kraj-seksa/

To ne znači da te vara. Malo se informiraj.
Ne znam ali prvo ispucaj sve ostale stvari a ne odmah da te vara. Možda si joj jednostavno dosadio, možda joj je brak monoton, možda je dosadna sama sebi ili je u depresiji.Sorry ali ne djeluješ mi baš zanimljivo ni zabavno, niti kao osoba sa kojom je žena vesela i nasmijana.
Ako si ju davio za frendicu(razvedena ah koji grijeh) često joj nešto uvjetovao, ako ju ne gledaš kao ženu, ne osvajaš, ako puno psuješ ili si egocentričan, ako ne znaš ispeći sam sebi jaje nego nju čekaš i samo brineš o izgledu... nije čudo ako je zaintersira neki malo ovaaaj umniji, romantičniji i duhovitiji... mekši frajer. To sigurno nije ovakj gastarbajter.
Ti si uz promjene možda uzrok svega. Brate mijenjaj se, svaki dan jesti čokoladnu tortu dojadi. Svaki dan iste priče dojade. Mijenjaj se malo kao osoba. Čuj možda joj je dosadno sa brakom i život, fali joj svježine, novih događaja i malo ispunjenijeg života. Kuiš ?
Možda


Ne vara te sa tim gastićem ali možda je njegov uporan flert, osjećaj da je privlačna i posebna žena, njegova pažnja i trud to što ju je podsjetilo kako si ti samo "daj seks"
Djeluješ kao tip "daj seks potpisala si ženo nu što se izmotavaš "
Zanimljivo kako te uopće ne zanima da je problem u tebi i ne zanima te kako da se ti promijeniš da bi ona opet reagirala na tebe. To te uopće ne zanima nego jel te vara.
Helouuu ! To nije dobar muž.

Razmisli o tome. Možda si ti glavni problem a ne klimakterij koji je ustvari daleko ili taj tip koji je isto daleko.
Sorry.

Da te i vara kaj bi ti napravio ? Rastao se ? Zato si tu ? Da opereš savjest da nalupaš nekoga sa kim te kakti vara, da se rastaneš, da je ona kriva sve (kaj ne bude jer je brak odnos dvoje ljudi) ili da popraviš odnos u braku ?
Da ju kazniš ili si dokažeš nešto ?
Daj malo razmisli kaj ustvari hoćeš.

Ma daj se pozitiva sredi!!!!
Kazes čovjeku da ti on ne djeluje zabavno!!!
Kakoo mozes reci nekome tko je smireno dosao na forum pitati za svojevrsnu pomoć!
Ti si svemoguća i sve znas?!
To sto t tako pljunes kroz tipkovnicu pa nastaju rijeci ovog tipa koje mi čitamo na ekranu govori kakva si ti osoba
Perlica555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2016., 09:57   #12
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
posljednjih desetak mjeseci nemamo nikako seksualne odnose, cak ih nismo imali ni sad na odmoru kad smo bili na moru, pokusavao sam s incijativom, ali ona bi jednostavno odgovorila da nije raspolozena, ponudila bi mi oralac ako hocu, i to je sve... posljednja dva mjeseca ni to, sad kad joj se primaknem, odmah me u startu odbije, kao psihicki nije spremna, nema zelje ( navodno zbog tog njenog preranog klimaksa, kao to je muci jos uvijek)Ne znam, sto da radim, razvod kao razvod, to je posljednja solucija, djeca kredit, zajednicki stan i jos puno toga, razvod bi jednostavno bio ekonomski krah, kraj.
Uvijek se pronađe nekakvo rješenje...nije razvod kraj...teško će biti ali čovjek može sve preživjeti
Vivien35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 14:58   #13
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
pozivaxx zbilja ne trolam i nije mi o ovome bas lako pisati, pokusavam nekako kronoloski sve napisati da bi imali neku bolju sliku, od kad pocinju moje sumnje, inace kao sto sam napisao rado bi volio procitati i neke vase dojmove, iskustva kako ste otkrili da vas partnerica vara, koji su to obicno znakovi.
Istina ili ne,zanimljivo je vidjeti pronansiranog desničara kako ima ljubavne jade.
I sam govori u javnosti o tome.
To je višekratno dobro,što se tiče njegovog svjetonazora.

Ja ću ti udijeliti nekoliko savjete..
Naime,ako tvoja partnerica/supruga/družica ima drugu osobu s kojom dijeli intimnost kao što je to činila ili čini s tobom,onda učini ovako;
-provjeri donje rublje koje je kupila u posljednje vrijeme
-promotri kao se odijeva i dotjeruje na izlasku
-zaključi kako se njeno ponašanje promjenilo
__________________
Sve je moguće..ali ljudi su odlučili ne priznati sebi da je to ustvari tako.-Dan Emanon
Pattenta Brutta is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:17   #14
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
... na neki nacin me optuzila kao da sam ljubomorni tip kojem nikad vise nista ne treba pricati.
Ma nije valjda !
Pa kako je uopće došla do ideje da si ti paranoičan u tim "vara me sa onim kojega vidi 3 puta godišnje" idejama . Ti ljubomoran bez razloga ? Ideeeš pa kako je to pomislila.Ti ? Kaj got!
Kao ŽMK (žena , majka, kraljica ) šta ona sa 40 ima piti kavu i smijati se nečijim muškim duhovitostima zauzetog i pristojnog poznanika iz inozemstva. Ima samo sa tobom piti kave i tebi se ovako lepršavom i duhovitom smijati nu.
Smijala se sa njim na 10 minutnoj kavi 4 puta na godinu ? Sa poznanikom koji dolazi u posjetu 3-4 puta godišnje ? Vara te sigurno a možda je i trudna sa njim.
Majko mila...


Ovo je sve ironija i sarkazam da ne buš mislio da sam ozbiljno mislila.
Mada meni malo sviće zakaj ti misliš da te vara.Mnoge bi žene imale to na umu uz ovako "blagog i tolerantnog" a nadasve razumnog muža sa kojim je milina biti koliko je emancipiran.
Koji bi joj branio da pije kave i sa frendicom koja je rastavljen. Kao kakav primitivac (samo usporedbe radi )
Dakle ajd ti nama reci koji tebe to kompleksi i frustracije muče ?
Kaj je uzrok svim ovim napuhnutim projekcijama ? Stariš ? Imaš neki seks problem ?
Muči te posao ? Nisi sebi više napet ? Nemaš love ?
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:21   #15
moguce da te jos ne vara, ali cini mi se da bi mogla. ne zbog prijateljice "kurve" rebeke () nego prvenstveno zbog cinjenice da ti s njom o tome (nedostatku seksa, tvojem videnju stvari) ne razgovaras nego pitas nas ovdje na forumu sto ona misli, zeli i namjerava. to dosta govori opcenito o vasem odnosu.
wild life is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:24   #16
Quote:
wild life kaže: Pogledaj post
moguce da te jos ne vara, ali cini mi se da bi mogla. ne zbog prijateljice "kurve" rebeke () nego prvenstveno zbog cinjenice da ti s njom o tome ne razgovaras nego pitas nas ovdje na forumu sto ona misli, zeli i namjerava. to dosta govori opcenito o vasem odnosu.
pricao sam ja s njom nekoliko puta...cak smo prije dvije godine imali i svadju, gdje mi je ona u naletu rekla da joj vise nisam seksualno privlacan...
razumijem da niko ne moze biti jednako zaljubljen, i privlacan, nakon dvadesetak godina braka bez obzira kako tko izgleda i da se sve pretvori u neku rutinu s vremenom...
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:27   #17
prvenstveno bi volio, ako je netko od vas dozivio nevjeru, preljub od strane djevojke, supruge, na koji nacin je to primjetio, koji su to neki znakovi...
volio bi to cuti, da poslozim nekako kockice u glavi, ili da vidim kako dalje, sto radit..
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 11:14   #18
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
prvenstveno bi volio, ako je netko od vas dozivio nevjeru, preljub od strane djevojke, supruge, na koji nacin je to primjetio, koji su to neki znakovi...
volio bi to cuti, da poslozim nekako kockice u glavi, ili da vidim kako dalje, sto radit..
Pa postoje načini da to otkriješ. Ja točno znam gdje mi je muž, sa kim razgovara, kome šalje poruke na mob i viber, sa kim se sastaje i sve imam pod kontrolom:-) samo trebas imati malo informatičkog znanja i pristup njenom mobitelu na 10 minuta. Tako sam otkrila da se viđa na kavama s nekom ženom i lijepo čekam trenutak za osvetu, ali neće biti razvoda jer znam da je to samo prolazno,nego ću ga lijepo lagano roštiljati i nabijati osjećaj grižnje savjesti. A tako ga lijepo nazovem upravo kad je na kavi i tako sam ljubazna i puna ljubavi da mi mora nešto odgugutati pred njom:-) a poslije umirem od smijeha. Ambient recording je moćna stvar!
estera505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:41   #19
Quote:
HRV.DRAGOVOLJAC kaže: Pogledaj post
Kao prvo moram napisati ovo, da primjetio sam da ima slicnih tema na forumu i sve sam ih procitao, ali nazalost svaka tema je o eventualnom preljubu s muske strane, i sad kao djevojke jedne druge savjetuju kako otkriti da li ih suprug, decko vara. E, sad kako mislim da muskarci i zene nisu isti i da drukcije razmisljaju, zanima me kako ste vi otkrili da vas je supruga, djevojka varala, imala ljubavnika?
Uputio si pitanje samo muškarcima?
A odgovaraju ti upučuju žene...
Po tvom mišljenju muškarci i žene nisu isti...
prevara je prevara,svejedno kojeg je spola osoba koja vara..
Angažiraj privatnog detektiva,ako baš hoćeš znati,ako to možeš financijski podnjeti...nema na forumu odgovora na tvoje pitanje.
Ja sam to učinila,dobila odgovor i brak je razveden.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2016., 13:44   #20
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Uputio si pitanje samo muškarcima?
A odgovaraju ti upučuju žene...
Po tvom mišljenju muškarci i žene nisu isti...
prevara je prevara,svejedno kojeg je spola osoba koja vara..
Angažiraj privatnog detektiva,ako baš hoćeš znati,ako to možeš financijski podnjeti...nema na forumu odgovora na tvoje pitanje.
u biti, znam da je tesko doci do odgovora i da nije sve crno bijelo, ali volio bi procitati iskustva drugih muskaraca koji su uhvatili partnericu u preljubu i na koji nacin su to otkrili.
HRV.DRAGOVOLJAC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:30.