Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.08.2007., 20:41   #1
a jeste vec kresali po valicki???? ili gali??

nekak nisam bas nesto puno upucena,jer obicn magazine koje dobim,bude par slika ili napisa o te dvije...pa me zanima,jel su i one mlade sponzorusice???
tak sam nekak dobila dojam.ono,veza radi na sve strane..mozga im uopce ne treba i sve to tako u paketu...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 20:49   #2
ko je valicka.paola?? gala svilan??
slaufolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 20:52   #3
O kome ti? Može kakva slika?
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2007., 20:53   #4
ni ja nemam pojma o kome ova
slaufolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 12:55   #5
gala svilan je kćer siniše svilana, i ne bih rekla da je sponzoruša, ima 18 godina , upravo je završila gimnaziju ,a dečko s kojim je dugo u vezi prosječnog je izgleda, nosi naočale i također je upravo maturirao u MIOC-u......
Eto......a ovakve konstantacije s početka topica samo ukazuju na predrasude u našoj zemlji
--mia-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 12:56   #6
One su nebitne
maxxie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 13:08   #7
one jesu nebitne , ali ovakve izjave su više nego glupe........

Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
ono,veza radi na sve strane..mozga im uopce ne treba i sve to tako u paketu...
--mia-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 13:11   #8
Quote:
--mia-- kaže: Pogledaj post
gala svilan je kćer siniše svilana, i ne bih rekla da je sponzoruša, ima 18 godina , upravo je završila gimnaziju ,a dečko s kojim je dugo u vezi prosječnog je izgleda, nosi naočale i također je upravo maturirao u MIOC-u......
Eto......a ovakve konstantacije s početka topica samo ukazuju na predrasude u našoj zemlji

Možda i nije, ali je na najboljem putu da to postane. Inače ne vidim zašto bi hlapila po Bogovićevoj u večernjoj haljinici po par sati s primjerkom portabl džukele obučene u neki kao jebeni kompletić. Smešno

Inače sam mišljenja da sve vlasnice tih pasa-štakora treba zaobilaziti u širokom luku. Znam ih hrpu i ni jedna nije normalna.
TasmanianDevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 13:15   #9
Quote:
TasmanianDevil kaže: Pogledaj post
Možda i nije, ali je na najboljem putu da to postane. Inače ne vidim zašto bi hlapila po Bogovićevoj u večernjoj haljinici po par sati s primjerkom portabl džukele obučene u neki kao jebeni kompletić. Smešno

Inače sam mišljenja da sve vlasnice tih pasa-štakora treba zaobilaziti u širokom luku. Znam ih hrpu i ni jedna nije normalna.
nećemo o budućnosti..... niti me briga kuda hoda mala gala.....samo me nerviraju takve zatucane izjave ...joj
--mia-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 15:47   #10
gala je najseksipilnija hrvatica po Globusu ove godine
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 16:07   #11
Quote:
Tinach kaže: Pogledaj post
gala je najseksipilnija hrvatica po Globusu ove godine

ak je ovo prvih 6

ni ne zanima me ke ima do 100
luna_lunatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 18:19   #12
slazem se da su nebitne, nisu popularne u tracerskim krugovima.
gala mi je slatka, vidjela sam ju jednom u tramvaju, a ova druga ide na moj fax i trenutno se dosta udebljala
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 18:25   #13
cuj ja galu neznam,osim kaj citam..znam joj mamu..ima stan u kuci do moje negdasnje u zg..ali citam o njoj..pa ima svega i svacega.a valicka je bila puno srana svojevremeno,pa covjek dobi dojam da ima nesto u tome.
mislim,naceli ste maju lenu ,kao da je ona nekaj drugacija od gale recimo,osim mlada...kaj got.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 19:28   #14
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
cuj ja galu neznam,osim kaj citam..znam joj mamu..ima stan u kuci do moje negdasnje u zg..ali citam o njoj..pa ima svega i svacega.a valicka je bila puno srana svojevremeno,pa covjek dobi dojam da ima nesto u tome.
mislim,naceli ste maju lenu ,kao da je ona nekaj drugacija od gale recimo,osim mlada...kaj got.
pa mislim da je, koliko sam ja vidjela gala se ne oblaci provokativno, a i punoljetna je, ne znam, ne cini mi se neki materijal za tracanje

ova druga bi se dala stracat, ipak je bila na odvikavanju od droge, al mi nije uopce zanimljiva
wondergirl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 19:35   #15
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
mislim,naceli ste maju lenu ,kao da je ona nekaj drugacija od gale recimo,osim mlada...kaj got.


Hm. Uspoređuješ dva sasvim drugačija svijeta.
Nisam viđala slike Gale iz Pashe, u 5 ujutro, sa cigaretom u ruci. Doduše, Gala nije 92' godište.
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 19:37   #16
gala se valjda vec toga nauzivala...zezam se samo.mislim,kako rekoh,neznam ju ali kod nas kad se netko i pojavi u novinama,ne pise se bajne stvari nego se ga vise kudi.hm...ko je sljedeci sada...mozda mala lana?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 19:45   #17
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
gala se valjda vec toga nauzivala...zezam se samo.mislim,kako rekoh,neznam ju ali kod nas kad se netko i pojavi u novinama,ne pise se bajne stvari nego se ga vise kudi.hm...ko je sljedeci sada...mozda mala lana?
Ajde, lakse mi je kad vidim da je nekom dosadnije neg meni...
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 20:02   #18
Na što se Gala upisala? Koji fakultet, jel'? Na Ffzg nije upala, nje-nje...
mili vanili is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 00:28   #19
Quote:
mili vanili kaže: Pogledaj post
Na što se Gala upisala? Koji fakultet, jel'? Na Ffzg nije upala, nje-nje...
MIOC, ovo ono...i nije upisala?

Hm.

a 'ko se onda upisao?
__________________
SuperWeshMashina
"...read my mind and waste my time..."
Mish mali. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 13:59   #20
http://www.index.hr/xmag/clanak.aspx?id=357235
hahah
Chicony is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:42.