Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2004., 20:37   #21
Quote:
funkster kaže:
Evo ja nažalost imam istu situaciju kao i tvoj muž i uvjeren sam da ću istim riječima reagirat na njen posao kad ga dobije. A pod tim sranjima su:
1. miris za dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, kupaonu, garažu itd.
2. posebne krpice iz dm-a za brisanje stakla jer su one jedine krpe koje mogu brisat staklo
3. posebne pronto krpice za brisat namještaj jer su i one jedine za namještaj4. posebne krpice za tehniku.
4. ono sranje za brisat pod gdje svaki mjesec i na tome mjenjaš krpice.
5. svjećnjak svaki mjesec
6. rukavice za peć
7. rukavice za čišćenje
8. rukavice za prat suđe.. ne da mi se više jer ću poludit kad razmislim gdje mi lova ide. ah da za šminku nema smisla nabarajati

Bravo, tocno tako......
vecina muskaraca sve potrebne stvari za odrzavanje cistoce u kuci i oko nje, prvenstveno u kupaonici, a da o zenskoj dekorativnoj kozmetici i ne govorim, jednom rjecju naziva SRANJE..........

I moje zlato je nekad mislilo tako, pa kada je ustanovio da obicna voda ne moze izribati kamenac u kupaoni, gle cuda, uvijek ima dovoljno kupaonske i kucne kozmetike.........za svoju brinem sama, a on samo ispomaze...
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 20:45   #22
Quote:
oona kaže:
Bravo, tocno tako......
vecina muskaraca sve potrebne stvari za odrzavanje cistoce u kuci i oko nje, prvenstveno u kupaonici, a da o zenskoj dekorativnoj kozmetici i ne govorim, jednom rjecju naziva SRANJE..........
MA NIJE VALJDA?

A ja mislio da to sranjem nazivaju samo oni čija žena zarađuje više od njih.... Kužiš li me, odmuheslonoradniče?
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 20:50   #23
A meni je bash simpatichno kad mi on kazhe 'ovu sam ti kutiju kupio da mozhesh u njoj drzhati sva ona tvoja sranja'...nikad se na to nit zabrinem nit vrijedjam.

Ja njegove 'mushke' predmete zovem pizdarije

Pa kad mi neshto zatreba, pitam gdje ti stoji ona tvoja pizdarija za produzhit tel kabel?

A on na to - molim te samo vrati gdje si nashla...hehe.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 21:23   #24
Quote:
walter kaže:
MA NIJE VALJDA?

A ja mislio da to sranjem nazivaju samo oni čija žena zarađuje više od njih.... Kužiš li me, odmuheslonoradniče?

Kuzim sto je pjesnik htio reci...
Samo svaka zena reagira burnom reakcijom na onu zadnju notu izgovorene recenice koja joj objasnjava sve ono prije na vrlo jasan i njoj dobro poznat nacin.......ista rijec proizasla iz tvojih ili mojih ustiju nikada nece biti jednako shvacena....ovisi o atmosferi odnosa izmedju dvoje ljudi, a tu je nazalost tesko pogrijesiti......zato je i ovaj topic postavljen
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 22:19   #25
Quote:
oona kaže:
Kuzim sto je pjesnik htio reci...
Samo svaka zena reagira burnom reakcijom na onu zadnju notu izgovorene recenice koja joj objasnjava sve ono prije na vrlo jasan i njoj dobro poznat nacin.......ista rijec proizasla iz tvojih ili mojih ustiju nikada nece biti jednako shvacena....ovisi o atmosferi odnosa izmedju dvoje ljudi, a tu je nazalost tesko pogrijesiti......zato je i ovaj topic postavljen
Pošto vi žene inače poslušati ponekad muškarca smatrate manom onda poslušaj barem što vam magic govori.

Njena sranja i moje pizdarije.

Jebote, vi bi popizdile da vas dečko uštipne za dupe... Primadone... Uh, kako ih nikad nisam mogao smisliti....
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 22:37   #26
Sad sam josh jednom prochitala uvodni post...grimalkin, ja mislim da ti je dosadno.

Opisujesh idilichnu sliku snjezhnoga jutra male sretne obitelji, a onda se brinesh shto on 'sranjem' naziva tvoje osobne potrebe. I josh amenuje da na njih troshish cijelu svoju placu svoga novog dobrog posla.

Trebao ti je cheshuci se po trbuhu i podrigujuci, onako u prolazu dok ide po pivu reci 'znash, ne idesh sutra na pos'o...samo kurve rade. ja cu se brinuti za tebe' i pljesnut te po riti. I promjenit program, nema shta klinac gledat crtice dok je utakmica.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2004., 23:36   #27
Quote:
magic kaže:
A meni je bash simpatichno kad mi on kazhe 'ovu sam ti kutiju kupio da mozhesh u njoj drzhati sva ona tvoja sranja'...nikad se na to nit zabrinem nit vrijedjam.

Ja njegove 'mushke' predmete zovem pizdarije

Pa kad mi neshto zatreba, pitam gdje ti stoji ona tvoja pizdarija za produzhit tel kabel?

A on na to - molim te samo vrati gdje si nashla...hehe.
Slažem se! - a pizdarije bi bile: matice, vijci, šarafcigeri, tiple [mislim da sam alergična na ovu riječ], kablovi, i slično sranje.

I ja bi se isto zabrinula radije nad onim da mi kaže MOGU potrošit.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 00:32   #28
koje rospije
KOJE ROSPIJE

ISUSE KOJE FAKIN ROSPIJE
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 00:56   #29
Quote:
"... i sve novce koje zaradis mozes potrositi na sebe, svoja "sranja"
a vi'te, mene isto najviše muči ono "možeš". A što ne bi mogla?

Nije joj objasnio SMIJE li novce potrošit na sranja?
Zbunjujuće...

Znamo i mi da možeš, ali nije jasno je li ti on to DOPUSTIO.
Najbolje da ti njega ipak pitaš ...
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 09:30   #30
O ljudi moji, čime se vi zamarate.

Pa ja bih odmah, ali ODMAH išla u grad i sve spizdila. Cijelu plaću. Da vidimo:

1. Prekrivač za kauč
2. Igračka za sina
3. Jedan frajerski jeans za muža (da me ne grize savjest)
4. Tretman kod kozmetičarke
5. Nove čizme, onako motorističke ili marte
6. Kožne hlače, crne
7. Bijela topla, mucasta i mekana dolčevita
8. Poplun za jednu osobu
9. Dvije lampice za čitanje
10. Set ultra-skupih, borouklanjajućih čudotvornih kremica
11. Komplet seksi rublja
...


Čini mi se da meni ne bi bilo dovoljno niti dvije plaće.
ljutika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 09:31   #31
Jel bi mu i popushila
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 09:36   #32
Ma ja to iz gušta! To se ne računa.
ljutika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 09:38   #33
Quote:
magic kaže:
A meni je bash simpatichno kad mi on kazhe 'ovu sam ti kutiju kupio da mozhesh u njoj drzhati sva ona tvoja sranja'...nikad se na to nit zabrinem nit vrijedjam.

Ja njegove 'mushke' predmete zovem pizdarije

Pa kad mi neshto zatreba, pitam gdje ti stoji ona tvoja pizdarija za produzhit tel kabel?

A on na to - molim te samo vrati gdje si nashla...hehe.

e to je to
i sigurno se savršeno razumijete i fakat se nema ko kaj ljutit
beorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 09:44   #34
Re: "sranja"

[QUOTE[/B][/QUOTE]

Pa sama si rekla da mu je glas pritom bio ugodan i ne uvredljiv....fakat ne vidim u cemu je problem
T@nja is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 10:02   #35
Quote:
Pa ja bih odmah, ali ODMAH išla u grad i sve spizdila. Cijelu placu. Da vidimo:
zna ljutika

Meni moj nije za placu rekoa sad ju mozes potrositi na svoja sranja - nego " sad ces ju ko bog spiskati na tvoja sranja"
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 11:06   #36
Quote:
magic kaže:
A meni je bash simpatichno kad mi on kazhe 'ovu sam ti kutiju kupio da mozhesh u njoj drzhati sva ona tvoja sranja'...nikad se na to nit zabrinem nit vrijedjam.

Ja njegove 'mushke' predmete zovem pizdarije

Pa kad mi neshto zatreba, pitam gdje ti stoji ona tvoja pizdarija za produzhit tel kabel?

A on na to - molim te samo vrati gdje si nashla...hehe.

:klap: .
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2004., 15:14   #37
ja mislim da bi se jadni covjek zaprepastio kad bi saznao koliko se analizira to njegovo "sranje" - i na sta sve izadje cijela stvar - a on je to garant samo tako izvalio bez ikakvih primisli

manje analizirati - vise uzivati u zivotu
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2004., 19:04   #38
Re: "sranja"

Quote:
grimalkin4U kaže:
sta je on mislio pod "sranja"??????

ono kad mi odemo kupit hlače i vratimo se s puno vrecicom stvari koje nam u biti ne trebaju
__________________
cute but psycho. things even out.
NoWa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2004., 22:56   #39
uff pa i ja njegova sranja zovem "pizdarije"..al kad bolje razmislim to i nije bas u redu
__________________
blade of darkness
poisoniry is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2004., 23:36   #40
Quote:
poisoniry kaže:
uff pa i ja njegova sranja zovem "pizdarije"..al kad bolje razmislim to i nije bas u redu
Da, moš mislit, sigurno se nalazi sa ekipom na pivi i žali se: Ej dečki, žena moja sranja naziva - pizdarije, malo me to smeta...

Ajde molim te, nisi s pičkom, sa čovekom si.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.