Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2005., 23:23   #1
A ja njega tako volim

Sad sam ga nazvala jer sam mu htjela čuti glas. I onda sam se raskokodala kako sam debela. Pa sam tražila utjehu na njegovom broju. Nasmiješen je stalno bio. Onako, kako samo on to zna, rekao mi je da trkeljam i da sam toliko mršava da me se iz profila ni ne vidi. A zna za moj trbuh. I zna sve o meni. I svi misle da smo zajedno. A ja sam tako sretna što mi je prijatelj. Još mu nisam rekla da ga volim, neozbiljan je i samo bi se zbunio. Ali zna on to. Ha, smiješno je to kako se u početku nismo podnosili. A sada se tako dobro poznajemo. Toliko dobro da za nas vrijedi ona pjesma you say the best when you say nothing at all.

Ovaj topic je kompletno nebitan za forum. Ali htjela sam nekome to reći, napisati. Pa eto, kokoške moje, budite ljubomorne

Adam, thanx

Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 23:31   #2
"ja volim tebe i ti voliš mene i ne mogu ti reći šta to znači"

Sve na jednu stranu, a ona na drugu. Ona je jedna, sve drugo su sitnice.
dječak sa šibicama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 23:37   #3
A zar ti nisi s nekim tipom koji sux in bed?
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2005., 23:49   #4
Quote:
MalaSprda kaže:
A zar ti nisi s nekim tipom koji sux in bed?
Vidiš da ona govori o prijatelju
dječak sa šibicama is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 00:01   #5
Quote:
dječak sa šibicama kaže:
Ona je jedna, sve drugo su sitnice.
Ovo me isprva podsjetilo na princip je isti, sve su ostalo nijanse, pa sam se onda sjetila još bolje: sve su vile, i sve su kraljice, i sve su nevažne naspram nje(ga)
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 09:20   #6
Re: A ja njega tako volim

Quote:
Indigo Girl kaže:
Sad sam ga nazvala jer sam mu htjela čuti glas. I onda sam se raskokodala kako sam debela.
Ti samo misliš da si ga nazvala zato što želiš čuti njegov glas. Ti si ga srećo nazvala da mu se jadaš kako si debela. Ljubav? Naravno da postoji, pa ti sebe jako voliš.
__________________
Njegova Svetost I.L ikona IMF-a

Anticionist - ban na politici još uvijek nije maknut. Da cionisti mogu prodavati propagandu!
Tajanstveni Jahać is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 11:08   #7
Indigo, muškarcima nikada ne pričaš o tome kako si debela! Odnosno kako misliš kako si debela! jer to jako opterećuje i potpuno je nebitno. ako ga privlačiš, tada ga privlačiš kakav jesi i on ne razmišlja da li imaš 100gr viška ili 2 kg viška ili whatever.
A ako ga i ne privlačiš odnosno ako i misli da si debela - pa ne očekuješ valjda da će ti to reći???! muškarac neće sigurno.
osim toga, samo ga dovodiš u situaciju da ti mora dokazivati da si mršava...
ajd daj, drugi put ga nazovi i pričajte o pametnijim stvarima
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 11:09   #8
Quote:
Anastasia kaže:
Indigo, muškarcima nikada ne pričaš o tome kako si debela! Odnosno kako misliš kako si debela! jer to jako opterećuje i potpuno je nebitno. ako ga privlačiš, tada ga privlačiš kakav jesi i on ne razmišlja da li imaš 100gr viška ili 2 kg viška ili whatever.
A ako ga i ne privlačiš odnosno ako i misli da si debela - pa ne očekuješ valjda da će ti to reći???! muškarac neće sigurno.
osim toga, samo ga dovodiš u situaciju da ti mora dokazivati da si mršava...
ajd daj, drugi put ga nazovi i pričajte o pametnijim stvarima
Eh kad bi barem sve žene to znale
__________________
Potrudite se da dobijete ono što volite, jer će vas inače prisiliti da volite ono što dobijete
funkster is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 13:29   #9
Indigice, bas si mi slatka
Uzivaj.
A u pogodnoj prilici, napij ga i iskoristi
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 15:02   #10
Re: A ja njega tako volim

Quote:
Indigo Girl kaže:
you say the best when you say nothing at all.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 15:43   #11
Quote:
Anastasia kaže:
Indigo, muškarcima nikada ne pričaš o tome kako si debela! Odnosno kako misliš kako si debela! jer to jako opterećuje i potpuno je nebitno. ako ga privlačiš, tada ga privlačiš kakav jesi i on ne razmišlja da li imaš 100gr viška ili 2 kg viška ili whatever.
A ako ga i ne privlačiš odnosno ako i misli da si debela - pa ne očekuješ valjda da će ti to reći???! muškarac neće sigurno.
osim toga, samo ga dovodiš u situaciju da ti mora dokazivati da si mršava...
ajd daj, drugi put ga nazovi i pričajte o pametnijim stvarima
Prijatelj mi je pa mu to mogu reći jer znam da ćemo se zajedno tome nasmijati Ne bih to nekom drugom dečku išla govoriti. Pogotovo ne ako mi se sviđa
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 16:14   #12
Quote:
Indigo Girl kaže:
Prijatelj mi je pa mu to mogu reći jer znam da ćemo se zajedno tome nasmijati Ne bih to nekom drugom dečku išla govoriti. Pogotovo ne ako mi se sviđa


pa zar nije on tebi nešt više od prijatelja?
mislim, u tvojem srčeku
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2005., 20:25   #13
Quote:
Anastasia kaže:
pa zar nije on tebi nešt više od prijatelja?
mislim, u tvojem srčeku
Ah, moje srčeko je zbunjeno Pojma nema. Službeno je prijatelj. A sad...da mi se ponudi, ne bih ga odbila, if ju nou vot aj min
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:17   #14
Quote:
Indigo Girl kaže:
Ah, moje srčeko je zbunjeno Pojma nema. Službeno je prijatelj. A sad...da mi se ponudi, ne bih ga odbila, if ju nou vot aj min
A da se ti njemu ponudiš
__________________
Dosta za danas
mafijozo_jozo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.