Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2016., 07:39   #21
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
O čemu ti baljezgaš? Kome se spominjem majke? Hrvatima iz BiH? Pa ti si zbilja osoba s problemima. Ako je netko uvijek držao stranu Hrvatima iz BiH i branio njihova prava i u odnosu na RH i u BiH onda sam to bio ja. Isto kao što i narod.hr jedini među ovim razvikanijim portalima uredno piše o problemima i pravima Hrvata u dijaspori i BiH i ostalim temama o kojima HDZ šuti, a mainstream mediji namjerno ne izvještavaju ili iskrivljeno izvještavaju. Upravo mi je primarna referentna točka pisanje i djelovanje portala narod.hr u odnosu na hrvatske nacionalne interese i tu su uvijek bili besprijekorni i nemam razloga davati primat Soroševim plaćenicima u odnosu na njih.

Dakle, jesi li ti samo zlonamjeran ili neupućen u konkretnom slučaju, neću ulaziti niti me se tiče,a nit si mi zanimljiv, ali kad se već častimo etiketama mogu ti reći da me podsjećaš na tipičnog "ljutog desničara" kojem udbaši formiraju mišljenje po špranci "zavadi pa vladaj".
Taj opskurni portal fura agendu:
-kontinurana obrana lika i djela neugledne i pretile gospođe Željke Markić,
-narušavanje međuljudskih odnosa osoba koje deklarativno pripadaju lijevom i desnom političkom spektru,
-pokušaj kontrole nad vjerskim, obrazovnim i svim ostalim društvenim kretanjima u našem društvu i njihovo usmjeravanje prema svojim uskogrudnim kvazikatoličkim interesima,
-skrb za privatne poslovne interese članova udruge U ime obitelji,
-kontrola ponašanja, djelovanja, kretanja manjinskih skupina u hrvatskom društvu.


Ukoliko sam nešto propustio slobodno dodajte.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 08:00   #22
Quote:
Lanac Armstrong kaže: Pogledaj post
Taj opskurni portal fura agendu:
-kontinurana obrana lika i djela neugledne i pretile gospođe Željke Markić,
-narušavanje međuljudskih odnosa osoba koje deklarativno pripadaju lijevom i desnom političkom spektru,
-pokušaj kontrole nad vjerskim, obrazovnim i svim ostalim društvenim kretanjima u našem društvu i njihovo usmjeravanje prema svojim uskogrudnim kvazikatoličkim interesima,
-skrb za privatne poslovne interese članova udruge U ime obitelji,
-kontrola ponašanja, djelovanja, kretanja manjinskih skupina u hrvatskom društvu.


Ukoliko sam nešto propustio slobodno dodajte.
Dao si svoje nepotkrijepljeno mišljenje, tako bi se moglo nadodati štogod.

Taj portal je popunio rupu u spektru isključivo lijevih portala koji su dominirali prije njihove pojave. Čitanost im raste, a ja vidim mjesta za još nekoliko desno orjentiranih portala, jer ako mogu egzistirati brojni lijevo orjentirani portali onda mogu i desni.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 08:23   #23
Quote:
Banana10 kaže: Pogledaj post
Dao si svoje nepotkrijepljeno mišljenje, tako bi se moglo nadodati štogod.

Taj portal je popunio rupu u spektru isključivo lijevih portala koji su dominirali prije njihove pojave. Čitanost im raste, a ja vidim mjesta za još nekoliko desno orjentiranih portala, jer ako mogu egzistirati brojni lijevo orjentirani portali onda mogu i desni.
Nemam uopće nikakvih problema da svaki desničar ili ljevičar u državi ima svaki svoj portal, fakat me nije briga za to. Samo sam objasnio čemu služi narod.hr.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 09:48   #24
Daleko od toga da nisi u pravu u pojedinim segmentima, ali...

Quote:
Lanac Armstrong kaže: Pogledaj post
Taj opskurni portal fura agendu:
-kontinurana obrana lika i djela neugledne i pretile gospođe Željke Markić,
za ovakav opis gotovo bilo koje javne osobe "lijevog" svjetonazora bi ovdje vjerojatno pobrao ban, a da se radi o nekom portalu i da si novinar -drvlje i kamenje bi na tebe sasule razno razne udruge. Želim reći da u javnom prostoru RH itekako postoje dvostruki standardi i da su opisi kojima su neke javne osobe i novinari "častili" Markićku za vrijeme referenduma i kasnije -zaista bili dno dna i da bi za iste takve komentare prema nekoj drugoj osobi mogli očekivati javnu osudu u najmanju ruku. Ja se uopće ne slažem s Markićkom inače, ali taj shizofreni javni prostor u RH je krajnje licemjeran.

Quote:
Lanac Armstrong kaže: Pogledaj post
-narušavanje međuljudskih odnosa osoba koje deklarativno pripadaju lijevom i desnom političkom spektru,
ovo isto možeš napisati za index, još više za net.hr i još neke mainstream portale...ne vidim da narod.hr ima neku ekskluzivu po tom pitanju (najrecentiniji je primjer gdje su naprosto notorno lagali da se pokojne srbe izbacuje sa groblja u Kninu...što je ne samo notorna laž i budalaština, već je potencijalno i društveno opasno. Ne sjećam se da se netko ispričao ili stavio priču u ispravan konteks.)

Quote:
Lanac Armstrong kaže: Pogledaj post
-pokušaj kontrole nad vjerskim, obrazovnim i svim ostalim društvenim kretanjima u našem društvu i njihovo usmjeravanje prema svojim uskogrudnim kvazikatoličkim interesima,
Isto vrijedi za gotovo sve najčitanije portale (naravno, ne prema "katoličkim" već nekim drugim skupinama, ali nije ni bitno).

Quote:
Lanac Armstrong kaže: Pogledaj post
-skrb za privatne poslovne interese članova udruge U ime obitelji,
ovdje nisam baš ni siguran da si u pravu, ali isto vrijedi i za sve druge

Quote:
Lanac Armstrong kaže: Pogledaj post
-kontrola ponašanja, djelovanja, kretanja manjinskih skupina u hrvatskom društvu.

Ukoliko sam nešto propustio slobodno dodajte.
Propustio si napomenuti koliko je stvari koje narod.hr objavi istina, a koliko nije (ja ga ni ne čitam pa ni ne znam). Zaista je sasvim legitimno zastupati određen svjetonazor, ali nije legitimno otovoreno lagati u to ime. Primjer sa grobljem u Kninu je primjer gdje se otvoreno laže i manipulira. Ne znam da li Narod.hr to radi, ali to što su oni recimo "pro life" , ili zastupaju konzervativna stajališta - zaista ne znači ništa samo po sebi.

Bilo bi zanimljivo vidjeti neku analizu koliko je vijesti na određenim portalima zaista činjenična istina, a koliko su ili otvorene laži ili situacije izvučene iz konteksta (svakako sam siguran da se niz najčitanijih portala tu i ne bi previše dobro proveli).
denijama is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.11.2016., 09:54   #25
Sigurno bi se lošije proveli od Naroda.hr što se tiče istinitosti.

Ovaj tvoj primjer s izvještavanjem s kninskog groblja je dobra ilustracija.
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:22   #26
Quote:
denijama kaže: Pogledaj post
Daleko od toga da nisi u pravu u pojedinim segmentima, ali...



za ovakav opis gotovo bilo koje javne osobe "lijevog" svjetonazora bi ovdje vjerojatno pobrao ban, a da se radi o nekom portalu i da si novinar -drvlje i kamenje bi na tebe sasule razno razne udruge. Želim reći da u javnom prostoru RH itekako postoje dvostruki standardi i da su opisi kojima su neke javne osobe i novinari "častili" Markićku za vrijeme referenduma i kasnije -zaista bili dno dna i da bi za iste takve komentare prema nekoj drugoj osobi mogli očekivati javnu osudu u najmanju ruku. Ja se uopće ne slažem s Markićkom inače, ali taj shizofreni javni prostor u RH je krajnje licemjeran.


ovo isto možeš napisati za index, još više za net.hr i još neke mainstream portale...ne vidim da narod.hr ima neku ekskluzivu po tom pitanju (najrecentiniji je primjer gdje su naprosto notorno lagali da se pokojne srbe izbacuje sa groblja u Kninu...što je ne samo notorna laž i budalaština, već je potencijalno i društveno opasno. Ne sjećam se da se netko ispričao ili stavio priču u ispravan konteks.)



Isto vrijedi za gotovo sve najčitanije portale (naravno, ne prema "katoličkim" već nekim drugim skupinama, ali nije ni bitno).



ovdje nisam baš ni siguran da si u pravu, ali isto vrijedi i za sve druge



Propustio si napomenuti koliko je stvari koje narod.hr objavi istina, a koliko nije (ja ga ni ne čitam pa ni ne znam). Zaista je sasvim legitimno zastupati određen svjetonazor, ali nije legitimno otovoreno lagati u to ime. Primjer sa grobljem u Kninu je primjer gdje se otvoreno laže i manipulira. Ne znam da li Narod.hr to radi, ali to što su oni recimo "pro life" , ili zastupaju konzervativna stajališta - zaista ne znači ništa samo po sebi.

Bilo bi zanimljivo vidjeti neku analizu koliko je vijesti na određenim portalima zaista činjenična istina, a koliko su ili otvorene laži ili situacije izvučene iz konteksta (svakako sam siguran da se niz najčitanijih portala tu i ne bi previše dobro proveli).

Dobro ste primjetili, isto ovo kaj sam pisal može vrijediti za sve portale ali ovo je topik o Željki Markić, a ne o Matiji Babiću. O njemu imam slično mišljenje iako on svoj portal nije gradio na mržnji, već dugo je usmjeren isključivo na profit, a to znači da će provocirati javnost da se posvađa baš kao što to radi Željka Markić. To su stare metode medijske manipulacije. Vrijede jednako za sve.
Markić je pretila, sviđalo se to nekom ili ne, bilo korektno ili ne. Kao takva, sa još mnogima poput nje, je izravna prijetnja zdravstvenom sustavu ove države. Danci su izračunali da održavanje noramlne tjelesne težine svojoj državi uštede oko 300 milijuna € godišnje.
Ona je neugledna jer je u svojem "Hodu za život" sudjelovala zajedno sa osuđenim ratnim zločincem Kordićem. Znamo za kaj je osuđen.
Ukoliko moj stav o njenoj neuglednosti i pretilosti zaslužuje ban, u redu, neću se žaliti. To je stav potkrijepljen ovim - činjenicama.
Nadalje, količina istine u današnjim mainstream medijima je apsolutno diskutabilna, slažem se sa svakim. Na nama čitateljima, konzumentima je da odlučimo kaj ćemo pratiti. Forum.hr je dobra platforma na kojoj možemo upozoravati jedni druge na to kaj nas muči kod pojedinih medija.
Ja sam svoje napisao o narod.hr.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:31   #27
ISPRAVKA: Nadam se da će neki EU sud uvažiti kakvu su prevaru vladajući učinili s brojem glasača,
te odrediti da se i drugi narodni referendum mora održati!
Hlebyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:41   #28
Ovo je zapravo dobar naziv za Željku Markić - heroina (junakinja) demokratizacije Hrvatske.

Nadam se da priča oko ovog drugo referenduma nije završena. Prikupljeno je preko 380.000 potpisnika, dok je na izborima u rujnu 2016 broj birača iznosio oko 3.500.000, a 10 % od toga je 350.000.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:49   #29
Autorska prava na izraz "heroina demokracije u Hrvatskoj" pripadaju meni jer ja sam je tako prvi nazvao još prije dvije godine
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:54   #30
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Autorska prava na izraz "heroina demokracije u Hrvatskoj" pripadaju meni jer ja sam je tako prvi nazvao još prije dvije godine
Stvarno ju tako zovete? Nije zajebancija?
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 10:56   #31
Quote:
Lanac Armstrong kaže: Pogledaj post
Stvarno ju tako zovete? Nije zajebancija?

Naravno.
Ta žena je u par godina napravila više za demokraciju u Hrvatskoj nego sve parlamentarne stranke zajedno u 25 godina.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 11:20   #32
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Naravno.
Ta žena je u par godina napravila više za demokraciju u Hrvatskoj nego sve parlamentarne stranke zajedno u 25 godina.
Dobro. Okej,
Znamo da se hrvatske gospođe u javnosti dijele na heroine i kokaine, vjerovatno ste u pravu.
__________________
Argumenti nisu zajebana stvar.
Lanac Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 13:16   #33
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post
O čemu ti baljezgaš? Kome se spominjem majke? Hrvatima iz BiH? Pa ti si zbilja osoba s problemima. Ako je netko uvijek držao stranu Hrvatima iz BiH i branio njihova prava i u odnosu na RH i u BiH onda sam to bio ja. Isto kao što i narod.hr jedini među ovim razvikanijim portalima uredno piše o problemima i pravima Hrvata u dijaspori i BiH i ostalim temama o kojima HDZ šuti, a mainstream mediji namjerno ne izvještavaju ili iskrivljeno izvještavaju. Upravo mi je primarna referentna točka pisanje i djelovanje portala narod.hr u odnosu na hrvatske nacionalne interese i tu su uvijek bili besprijekorni i nemam razloga davati primat Soroševim plaćenicima u odnosu na njih.

Dakle, jesi li ti samo zlonamjeran ili neupućen u konkretnom slučaju, neću ulaziti niti me se tiče,a nit si mi zanimljiv, ali kad se već častimo etiketama mogu ti reći da me podsjećaš na tipičnog "ljutog desničara" kojem udbaši formiraju mišljenje po špranci "zavadi pa vladaj".
Demencija?! Zaboravio sta si pisao u eforiji saznanja kako se Covic potpisivao cirilicom, iako je ta cinjenica poznata dugi niz godina.

Inace, oni koji su poklonici unitarista ne mogu zeljeti dobro Hrvatima u BiH.

CITAT Sestroka HB: "Postoji jedna razlika po kojoj se mi razlikujemo od "desničara". Naime, nama nije bio nikakav uvjet ostanak Hasanbegovića, jer smo za njega rekli da je to čovjek kojem bi mogli naći pluseve i minuse, a među najvećim minusima mu je zalaganje za unitarni ustroj BiH i to što je on praktikčno čovjek Ive Banca."

Znas li da je Medžilis IZ HR 2012. (sa dr. sc. Z. Hasanbegovicem) u Zagreb u goste pozvao bošnjačkog generala Atifa Dudakovića iako je bomabardirao hrvatske civile i naselja u dalmatinskom zaleđu, da bi kasnije prešao u bošnjačku vojsku, kao sto je odgovoran za ubojstvo generala HVO-a Vlade Šantića čije tijelo do danas nije pronađeno. Povod pozivnici IZ HR-a je Spomen-park poginulim BOŠNJACIMA u HV-u tijekom Domovinskog rata podignut pred Islamskim centrom u Zagrebu. Čast prvi otkriti Spomen-park pripala je Atifu Dudakoviću?!

Narod.hr je u pocetku prenosio nesto malo s Poskoka (radi Nine), ali kad su vidjeli kako Susnjar ne udara tako zestoko po HDZ-u, onda su favorizirali Raguza (starijeg), znali su prenositi vijesti i Klix-a. Zadnje vrijeme imaju nesto vise clanaka o BiH, glede ovih zadnjih dogadjanja - generalno su se svi raspisali, sto je znakovito. Medjutim, narod je imao zanimljiv clanak prije posjeta Plenkovica, u smislu prezentiranja glavnih problema, ali kako oni misle na sve gradjane blabla, i implicirajuci za tezak polozaj Hrvata u BiH iskljucivo nesposobno vodstvo hr predstavnika. Ako pratis taj portal, morao si onda zamjetiti kako u komentarima ne prolazi kritika na MOST, koliko je komentatora banirano i iz kojih razloga.
Susnjar je prvi objavio potpis na cirilici, ali je s vremenom shvatio kako pored kritike koju zasluzuje HDZ (isti ili gori nego sestrinska stranka u HR), primarno je hr. pitanje u BiH, kritizirati unitariste, pa ga zato sada oznacavaju kao one koji su kao naklonjeni Srbima. To rade oni koji ne razumiju situaciju i ne zele vidjeti opasnost bosnjackog unitarizma. Vjerujem kako ce ove zadnje optuznice nekima otvoriti oci.

Zadnji dio primjeni na sebe ako ti je taj portal to sto kazes.
CONI-P is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 16:05   #34
Quote:
CONI-P kaže: Pogledaj post
Demencija?! Zaboravio sta si pisao u eforiji saznanja kako se Covic potpisivao cirilicom, iako je ta cinjenica poznata dugi niz godina.
Što sam pisao, daj mi citiraj, ludo me zanima.

Quote:
Inace, oni koji su poklonici unitarista ne mogu zeljeti dobro Hrvatima u BiH.
Šestorka HB je držala stranu i Hasanbegoviću kada je trpio napade od Soroševih pijuna, a isto to je u par navrata napravio i Nino Raspudić.

Hasanbegović, kad je u pitanju BiH, ne sudjeluje na okruglim stolovima s Bancem, Pavićem ili Mesićem, već u organizaciji Matice Hrvatske s Raspudićem i Lučićem, a to je velika razlika. Moju naklonost ima zbog zajedničkih ciljeva unutar same Hrvatske, a to je lustracija. Ako zagovara unitarističku BiH, onda se tu razilazimo.

No, kad si već tako "upućen" u moje stavove, neobično mi je da ti je promaklo kako sam višestruko naglašavao da bez jake matice nema ni Hrvata van nje i kako bi to trebao biti primarni cilj - do kraja je osloboditi od komunističke kaste jer bez jake Hrvatske nema ni tko zaštiti Hrvate u BiH. Ako je ova država pod kontrolom udbomafije, onda je slaba i ne može štiti svoje nacionalne interese, između ostaloga i Hrvate u BiH, a u tom procesu oslobađanja Hrvatske su svi dobrodošli sudjelovati.



Quote:
Znas li da je Medžilis IZ HR 2012. (sa dr. sc. Z. Hasanbegovicem) u Zagreb u goste pozvao bošnjačkog generala Atifa Dudakovića iako je bomabardirao hrvatske civile i naselja u dalmatinskom zaleđu, da bi kasnije prešao u bošnjačku vojsku, kao sto je odgovoran za ubojstvo generala HVO-a Vlade Šantića čije tijelo do danas nije pronađeno. Povod pozivnici IZ HR-a je Spomen-park poginulim BOŠNJACIMA u HV-u tijekom Domovinskog rata podignut pred Islamskim centrom u Zagrebu. Čast prvi otkriti Spomen-park pripala je Atifu Dudakoviću?!
Nemam pojma i kakve to veze ima sa Željkom Markić? Jel to Hasanbegović otkrivao u jeku svog mandata? Gdje? Imaš link ili bih ti trebao vjerovati temeljem dojma?

Quote:
Narod.hr je u pocetku prenosio nesto malo s Poskoka (radi Nine), ali kad su
Narod.hr redovno prenosi Ninu, prije par dana su s njim imali intervju baš za narod.hr, a sudjelovao je nedavno i na njihovoj međunarodnoj konferenciji. Čisto sumnjam da bi Nino Raspudić imao tako prisne odnose s apologetima bošnjačkog unitarizma.

Njegovi članci ili aktivnosti koje je prenio narod.hr u zadnjih par mjeseci:

http://narod.hr/hrvatska/raspudic-ov...nu-odgovornost

http://narod.hr/hrvatska/prvi-dan-me...medija-drustvo

http://narod.hr/kultura/predstavljan...zovica-zagrebu

http://narod.hr/hrvatska/raspudic-lj...i-blizu-vlasti

http://narod.hr/hrvatska/raspudic-hd...p-nezadovoljan

http://narod.hr/hrvatska/nino-raspud...-i-hercegovine

(to je samo do rujna 2016.) ostalo:http://narod.hr/tag/nino-raspudic


Inače, ne znam jesi li "zaboravio" ili ne znaš, ali uoči izbora 2015. znaš li koga je Nino Raspudić preporučio za glasanje?

Nino Raspudić: Glasat ću za U ime obitelji

Quote:
„Glasat ću za U ime obitelji. Oni su moj izbor zato što mislim da je to opcija čistih i nepotrošenih ljudi u politici.“

Već je i ranije za iste novine u svojoj redovitoj kolumni Raspudić istaknuo kako vidi ljude okupljene oko U ime obitelji kao najkvalitetniju opoziciju vladajućima, naglasivši kako je riječ o onima koji imaju najozbiljniju strukturu na terenu i rade na duge staze. Podrška intelektualaca poput gospodina Raspudića znak je da radimo dobar posao. Učinit ćemo sve da opravdamo njegovo povjerenje, kao i povjerenje svih Vas koji ćete glas dati za U ime obitelji – projekt Domovina!

Što se tiče optužbi na račun UIO i narod.hr-a

Ovo su neki od članaka u proteklom razdoblju.

Ovaj je recimo zanimljiv iz 2014. Što reče, narod.hr zagovara unitarizam?

(1)
HDZ-ova zastupnica u Europskom parlamentu Zdravka Bušić reagirala je na trenutnu sve snažniju centralizaciju vlasti i unitarizaciju bošnjačke većine u Federaciji BiH čime se, kako je rekla, Hrvate kao treći konstitutivni narod dovodi u poziciju obespravljenog naroda.

“Bošnjački unitarizam ponajprije potiče separatističke tendencije Republike Srpske, a unutar Federacije BiH, a treći konstitutivni narod Hrvate, dovodi u poziciju potpuno bespravnoga naroda”, istaknula je Bušić.


(2) Jedan od problema s kojim se Hrvati u BiH suočavaju su i sve učestaliji napadi o kojima su izvještavali mediji – nedavno su to su bili Hrvati u Zenici, prije toga u Tešnju, Bugojnu i Kraljevoj Sutjesci gdje su nedavno hrvatski povratnici nakon napada preminuli. Gotovo su svi mediji prenijeli izjavu “Pobili smo vas ‘93., pobit ćemo vas opet“, koju je izrekao Elvis Tukar, vijećnik SDP-a BiH u Bugojnu vijećniku HDZ-a BiH Miroslavu Zeliću. Postavlja se pitanje što se to događalo 1993. godine u Bugojnu i u kojem se kontekstu napadi događaju. To se može najbolje opisati na primjeru napada u Bugojnu.

(3) ‘Političko Sarajevo provodi ekonomski genocid nad Hrvatima u BiH dok politički Zagreb na to šuti’

(4) Alarmantne brojke u BIH: U godini dana ‘nestalo’ 11.883 katolika

(5) Nino Raspudić: Četiri ključne kenjaže po pitanju BiH

Tko je ovo prenosio osim njih? (izuzev Raspudićeve kolumne)

Što se tiče narod.hr i komentara ispod članaka, ja sam uredno blatio Most i u zadnje vrijeme nisam imao nikakvih problema niti me tko blokirao i onemogućio da ih kritiziram.
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~

Zadnje uređivanje luca toni : 04.11.2016. at 16:21.
luca toni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 21:02   #35
Dr.sc. Nino Raspudic je ljevicar, cisti, pravi, ali zdravonacionalno svjestan. Nikad nije bio niti ce biti desnicar. Ima moje postovanje i simpatije (iako je lejvicar!) za sve ono sto je uradio i radi za Hrvate u BiH. Ima maestralnu notu izricaja, mostarski ce „ohakati“ sve, ali u rukavicama, sa stilom.
Dok se doceka hr. „Orban“, Hrvata u BiH ce nestati.
Napisah „s Poskoka (radi Nine),“ dakle, ne Ninu vec radi njega su prenosili s Poskoka. Stoga su ti linkovi nepotrebni. Nisi razumio. Naravno da Ninu objavljuju.
Takodjer, napisah kako narod.hr luta u pogledu Hrvata u BiH ne da zagovaraju unitarizam, to podmeces.
CONI-P is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 08:42   #36
Quote:
luca toni kaže: Pogledaj post


No, kad si već tako "upućen" u moje stavove, neobično mi je da ti je promaklo kako sam višestruko naglašavao da bez jake matice nema ni Hrvata van nje i kako bi to trebao biti primarni cilj - do kraja je osloboditi od komunističke kaste jer bez jake Hrvatske nema ni tko zaštiti Hrvate u BiH. Ako je ova država pod kontrolom udbomafije, onda je slaba i ne može štiti svoje nacionalne interese, između ostaloga i Hrvate u BiH, a u tom procesu oslobađanja Hrvatske su svi dobrodošli sudjelovati.

Ovaj cijeli odlomak je sranje kakvo se ne da svariti. Posebno ovo boldano. Ionako su se masovno doselili ovdje, pa nek si štite zemljake u BiH. Ali ne, toliko su domoljubni, da kad su dovukli ovdje svoje pleme, ostale su zaboravili. I kaj bi ja sad koji nemam veze s BiH, morao štititi tamo Hrvate, ako ih ne štite bivši zemljaci koji su ovdje pri vlasti. Ajd reci po duši.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 08:44   #37
Quote:
CONI-P kaže: Pogledaj post
Dr.sc. Nino Raspudic je ljevicar, cisti, pravi, ali zdravonacionalno svjestan. Nikad nije bio niti ce biti desnicar. Ima moje postovanje i simpatije (iako je lejvicar!) za sve ono sto je uradio i radi za Hrvate u BiH. Ima maestralnu notu izricaja, mostarski ce „ohakati“ sve, ali u rukavicama, sa stilom.
Dok se doceka hr. „Orban“, Hrvata u BiH ce nestati.
Napisah „s Poskoka (radi Nine),“ dakle, ne Ninu vec radi njega su prenosili s Poskoka. Stoga su ti linkovi nepotrebni. Nisi razumio. Naravno da Ninu objavljuju.
Takodjer, napisah kako narod.hr luta u pogledu Hrvata u BiH ne da zagovaraju unitarizam, to podmeces.
ovo boldano...Podsjetilo me na kretena iz društva za zaštitu životinja koji je blebetao samo o psima, a onda se sjetio: ma mi volimo i mačke.
__________________
Postoje 3 vrste ljudi: oni koji znaju brojati i oni koji ne znaju.
sleng is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 09:50   #38
prica o markic i hrw nije nova i obicna je indexova reciklaza. naravno, to je ne cini manje relevantnom jer kontekst necijeg djelovanja jest presudan.

demantij tehnickog detalja objave publikacije ne znaci nista jer onakve tvrdnje u publikaciji govore da je i istrazivanje islo u istom smjeru.

Quote:
CONI-P kaže: Pogledaj post
Na svom portalu je objavila kako je ponosna na taj rad. Mozda nisi pratio, pa ti je promaklo.
A prije nego krenes docirati s visine, prouci malo o kontaminaciji i na kojoj matrici djeluju. Uz to, uzmi u obzir i ekipu koja stoji iza Mosta, te koga je podrzala pred izbore i na koji nacin.
mozes ovo malo elaborirat? (kontaminaciju, most, podrsku na izborima) cisto da ne nagadjamo sto si htio reci.
forumhrusername is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2016., 08:41   #39
Quote:
forumhrusername kaže: Pogledaj post
prica o markic i hrw nije nova i obicna je indexova reciklaza. naravno, to je ne cini manje relevantnom jer kontekst necijeg djelovanja jest presudan.

demantij tehnickog detalja objave publikacije ne znaci nista jer onakve tvrdnje u publikaciji govore da je i istrazivanje islo u istom smjeru.



mozes ovo malo elaborirat? (kontaminaciju, most, podrsku na izborima) cisto da ne nagadjamo sto si htio reci.
Oprosti, u guzvi sam. Tko je god u to vrijeme radio za tu i slicne organizacije bio je izlozen raznim obavjestajcima koji pod krinkom „ljudskih prava“ djeluju. Sam konktakt i suranjda u to vrijeme i ne mora znaciti nista negativno. Niti se ta suradnja mora kasnije nastaviti. No, pored tih objektivnih „dodira“ u vrijeme rata, kao specificne situacije stvaraju se i posebni emotivni odnosi s ljudima koji te okruzjuju. Konktakti ostaju – mogu se nastaviti ali ne moraju.

CITAT: "4. Uz pronalaženje svjedoka kršenja ljudskih prava te dokumentiranja njihovih svjedočanstava, prikupljala sam i neslužbena izvješća o stanju u UNPA zonama te sudjelovala u misijama koje je u Hrvatskoj i Bosni i Hercegovini vodila gđa Ivana Nizich.“
http://narod.hr/hrvatska/komentar-ze...panju-blacenja
U objavi ciljano naglasava „silovane zene“ – na sto se svaki normalan mozak zaledi, i registrira uglavnom to, …
Boldano je meni zanimljivo…. Svatko za sebe nek izvuce silogizam.

“Promicanje ljudskih prava“ – kako su glasni ti promicatelji zadnjih 20 godina dok se Hrvatima u BiH krse prava zagarantirana nizom medjunarodnih konvencija, Ustavom…. U praksi podrzavaju tlacitelje i pomazu im, mijenjaju se zakoni matematike uz njihovu asistenciju. Sve te organizacije i njhiove ispostave su – suzdrzat cu se!

Glede MOST-a: http://www.tportal.hr/vijesti/parlam...-izborima.html
Uz crvene popove, savjetnike Josipovica i Oreskovica, tajkune…
Primjer pater Ike Manduric: http://narod.hr/hrvatska/pater-ike-m...nistra-orepica, http://narod.hr/hrvatska/pater-ike-m...arnim-izborima.
Nemam vremena traziti linkove vise, gospodja ima legitimno pravo, kao i svi ostali boriti se za vlast, samo lijevi mediji su u vrijeme prvog referenduma od nje stvorili "ikonu", po istom modelu su napravili i zvijezdu od Petrova....a i jos nekih desnicara...
CONI-P is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2016., 23:32   #40
Par riječi o Markićkoj...i natucanju rvatskog.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.