Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2017., 18:11   #21
tim.curama.je.nagib.drugačiji.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:27   #22
Mora priznati da ne razumijem to drugaciji nagib. Pa nagib ovisi o visini pete, sta ne? Svakome je veci nagib ako obuce cipelu od 12 cm nego od 5, 6 cm.
Samo ocito je necija noga fleksibilnija, mekanija, prilagodljivija, a necija je ukocena pa ima problem hodati u tome.
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:37   #23
Možda je i stvar prilagodbe. Netko tko je na štiklama od petnaeste će bit daleko više u fazonu nego netko tko se relatvno kasno idluči navikavat.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 18:55   #24
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Mora priznati da ne razumijem to drugaciji nagib. Pa nagib ovisi o visini pete, sta ne? Svakome je veci nagib ako obuce cipelu od 12 cm nego od 5, 6 cm.
Samo ocito je necija noga fleksibilnija, mekanija, prilagodljivija, a necija je ukocena pa ima problem hodati u tome.
Ne mora biti. Platforme uvijek imaju manji nagib i ugodnije su za nositi.

Moraš naći model koji ti odgovara. Bitno je da su kvalitetne i da kad staneš da je peta stabilna. Ako je imalo nestabilna - osjetiš kao da ti noga "izmiče" - ne valja. S tim da ono što je meni nestabilno neće nužno i tebi biti.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 20:03   #25
Danas sam probala neke roze volanaste štikle s kvadar petom i skoro ih kupila. Dobro da nisam. Stvarno ne znam šta bih s njima.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 20:10   #26
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
Ne mora biti. Platforme uvijek imaju manji nagib i ugodnije su za nositi.

Moraš naći model koji ti odgovara. Bitno je da su kvalitetne i da kad staneš da je peta stabilna. Ako je imalo nestabilna - osjetiš kao da ti noga "izmiče" - ne valja. S tim da ono što je meni nestabilno neće nužno i tebi biti.
Ahaaa da, imas pravo, kuzim sad Manji je nagib jer je deblji onaj dio đona naprijed kod prstiju.
Valjda i u tome dobar dio tajne hodanja u onim vrtoglavim petam od cca 15 cm, sto im je cijeli taj đon visoki, ne samo peta.

Vjerojatno ima svoj dio i to sto netko ranije pocne sa nosenje stikli, sto netko gore kaze. Makar znam neke cure koje od pocetka u njima super hodaju, nije bilo privilavanja nekog, bas ono prirodno hodaju tako elegantno. Ono kao da su rodjene u stiklama
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 21:58   #27
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
roze volanaste štikle s kvadar petom
Isuse
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:28   #28
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Isuse
Ma znaš šta, ići ću si ja to kupiti. Kako imam dvoje cipela na petu koje ne nosim, odmah mislim da mi nikako ne trebaju treće, ali ovo treće bi mogla nositi. Baš u zadnje vrijeme zaboravih na riktanje.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 22:35   #29
Izrazito rijetko nosim štikle, ali kad ih obučem, izgledam ko da sam se u njima rodila, valjda sam prirodno talentirana
Mislim da je tajna u ravnom držanju kako je netko već gore spomenuo.
QuercusRobur is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 04:19   #30
Ali nagib na peti od 10 cm za cipelu veličine 36 je veći nego kad istu petu od 10 cm staviš na cipelu veličine 40. Ja u 10 cm bez platforme u veličini 37 mogu gotovo isključivo stajati. S 9 cm mogu i plesati.
cici1810 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 10:20   #31
Štikle nosim samo za svečane prilike, a imam nekoliko basic komada štikli:
crne salonke, bež salonke, crne sandale, bež sandale. Uvijek znam da će se jedne od njih uklopiti u odjevnu kombinaciju, ovisno i o vremenskim prilikama.
Tolerancija mi je do nekih 10-ak cm i 3 do 4 sata na njima. Sve više mi je previše, pa mi ostatak vremena što moram biti u njima (na svadbama najviše) stopala postaju žive rane i psujem u sebi.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 10:24   #32
Quote:
cici1810 kaže: Pogledaj post
Ali nagib na peti od 10 cm za cipelu veličine 36 je veći nego kad istu petu od 10 cm staviš na cipelu veličine 40. Ja u 10 cm bez platforme u veličini 37 mogu gotovo isključivo stajati. S 9 cm mogu i plesati.
Pa da.

Ovako nekako.

I naravno da je nekome tko nosi veći broj razmak između pete i početka naslanjanja prednjeg dijela noge veći nego onima s manjim brojem cipele, a peta bude iste visine.
Ako je težište na prednjem dijelu stopala umjesto na peti, cipela ne može biti udobna nikako.
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 10:31   #33
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Pa da.

Ovako nekako.

I naravno da je nekome tko nosi veći broj razmak između pete i početka naslanjanja prednjeg dijela noge veći nego onima s manjim brojem cipele, a peta bude iste visine.
Ako je težište na prednjem dijelu stopala umjesto na peti, cipela ne može biti udobna nikako.
A vidiš, i to je mogući razlog zašto teško podnosim štikle, mala mi nožica
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 10:35   #34
A da. Vodih borbu s kćeri a jbg i to je nešto što moraš prihvatiti u životu. Mala si, mala nožica...nemreš štikle od 12 cm, a da budu udobne jebemu. Osim ako imaju platformu. A to ne želiš. Težak je život
Hilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 10:47   #35
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
A da. Vodih borbu s kćeri a jbg i to je nešto što moraš prihvatiti u životu. Mala si, mala nožica...nemreš štikle od 12 cm, a da budu udobne jebemu. Osim ako imaju platformu. A to ne želiš. Težak je život
Pa i nisam naročito mala, 169...možda to i je malo po današnjim standardima
Da, da...teška je moja sudbina
A nisam luda za kombinacijom štikla + veća platforma, dronfasto mi to djeluje
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 11:12   #36
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Danas sam probala neke roze volanaste štikle s kvadar petom i skoro ih kupila. Dobro da nisam. Stvarno ne znam šta bih s njima.
Ovako nešto?

https://www.stradivarius.com/hr/%C5%...d=060&style=01
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 11:24   #37
Silikonski umetci su najbolji za nošenje štikli. Ako imaš ravna stopala kao i ja onda ti je najbolje uzeti onaj cijeli umetak koji ide po dužini stopala.
Ja volim štikle ali ne volim što mi noge izgledaju dodatno mršavo.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:24   #38
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Silikonski umetci su najbolji za nošenje štikli. Ako imaš ravna stopala kao i ja onda ti je najbolje uzeti onaj cijeli umetak koji ide po dužini stopala.
Ja volim štikle ali ne volim što mi noge izgledaju dodatno mršavo.
Kako ovo izgleda ili kako se zove? I ima li u dm? Imam dosta ravna stopala i u svemu me brzo zabole noge.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:39   #39
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Kako ovo izgleda ili kako se zove? I ima li u dm? Imam dosta ravna stopala i u svemu me brzo zabole noge.
http://static.zena.hr/images/proizvodi/product_863.jpg

Ovako ti izgleda, ima u DM.
Meni nisu pomagali, samo mi zbiju nogu i dodatno otežavaju.
petrunjela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 12:40   #40
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Kako ovo izgleda ili kako se zove? I ima li u dm? Imam dosta ravna stopala i u svemu me brzo zabole noge.
Ima u Dmu oko 30 kn su ali nisu ona njihova marka,čak mislim da je naš proizvođač a zaboravila sam kako je pisalo na ambalaži. Uglavnom su silikonski,dugački.. Probat ću guglati pa ako nađem pošaljem ti sliku.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.